Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Zaključek lige - štafeta

Orientacijski klub Trzin, Trzin, 14. 10. 2012

Klubska Štafeta

1 OK Azimut 1
1.1 Peter Tušar [44:54]
1.2 Nuša Jeram [48:54]
1.3 Klemen Kenda [54:08]
1.4 Silvij Močnik [45:15]
193:11+00:00
2 OK Polaris 3
12.1 Dušan Petrovič [60:07]
12.2 Uroš Petrovič [39:28]
12.3 Blaž Petrovič [45:49]
12.4 Gašper Petrovič [53:36]
199:00+05:49
3 OK Tivoli 1
16.1 Jan Dovč [41:02]
16.2 Eva Casagrande [59:41]
16.3 Ana Pribaković Borstnik [56:27]
16.4 Aleš Borstnik [42:53]
200:03+06:52
4 OK Komenda 1
6.1 Mojca Flerin [50:46]
6.2 Marjeta Lipužič [79:52]
6.3 Jure Zmrzlikar [42:49]
6.4 Monika Ravnikar [47:56]
221:23+28:12
5 OK Azimut 5
5.1 Aleš Poljanšek [56:25]
5.2 Urša Tomažin [53:17]
5.3 Andraž Rupnik [52:50]
5.4 Katjuša Poljanšek [59:47]
222:19+29:08
6 OK Polaris 1
10.1 Miro Šalamun [58:15]
10.2 Jan Šalamun [44:03]
10.3 Sandi Kmetič [50:05]
10.4 Martina Petrovič [70:35]
222:58+29:47
7 OK Polaris 5
14.1 Gregor Anderluh [45:07]
14.2 Marija Anderluh [58:36]
14.3 Aleš Zupan [71:41]
14.4 Polona Zupan [78:28]
253:52+60:41
8 OK Polaris 2
11.1 Miha Škarabot [55:57]
11.2 Matej Škarabot [51:54]
11.3 Griša Močnik [80:11]
11.4 Maruša Debeljak [70:55]
258:57+65:46
9 OK Azimut 2
2.1 Tanja Pretnar [73:00]
2.2 Saša Žižek [80:34]
2.3 Vlado Sedej [77:53]
2.4 Marjanca Poljanšek [72:28]
303:55+110:44
10 OK Komenda 3
8.1 Suzana Drevenšek [91:34]
8.2 Jona Mirnik [64:05]
8.3 Andreja Anžur [91:15]
8.4 Matic Blaž [58:45]
305:39+112:28
11 OK RJZ
15.1 Uroš Burič [55:54]
15.2 Anja Slapničar [56:51]
15.3 Aleks Škorič [91:07]
15.4 Živa Zager [133:01]
336:53+143:42
OK Azimut 4
4.1 Janez Cimerman [57:46]
4.2 Irma Pretnar [76:43]
4.3 Nejc Močnik [83:52]
4.4 Janko Lapajne [66:34]
284:55+91:44
Mešana Ekipa
19.1 Ana Plavčak [138:10]
19.2 Boris Eržen [63:08]
19.3 Marko Casagrande [61:33]
19.4 Marko Kozin [162:37]
425:28+232:17
OK Komenda 2
7.1 Ajda Flašker [63:10]
7.2 Vanja Bohinc [140:50]
7.3 Blaž Kolner [68:06]
7.4 Žan Ravnikar [MP]
MP+ --:--
OK Polaris 4
13.1 Valter Foški [56:02]
13.2 Mojca Foški [46:31]
13.3 Tajda Foški [62:58]
13.4 Brina Foški [MP]
MP+ --:--
OK Azimut 3
3.1 Vladan Vukajlovič [137:04]
3.2 Marjana Rejec [MP]
3.3 Gašper Rejec [MP]
3.4 Pavel Rejec [72:28]
MP+ --:--
OK Trzin 1
17.1 Martin Špendl [59:56]
17.2 Filip Jakob Špendl [MP]
17.3 Lara Jerman [86:13]
17.4 Maj Hrovat [44:39]
MP+ --:--
OK Komenda 4
9.1 Boštjan Bohinc [77:41]
9.2 Jernej Zorman [29:48]
DNF+ --:--

Otroška Štafeta

1 OK Polaris 2
40.1 Neža Zupan [12:14]
40.2 Peter Zupan [20:05]
32:19+00:00
2 OK Tivoli 1
38.1 Zala Ferenc [12:34]
38.2 Julija Ferenc [22:42]
35:16+02:57
3 OK Komenda 4
37.1 Mark Skušek [16:22]
37.2 Nina McQuerrie [22:46]
39:08+06:49
4 OK Polaris 3
36.1 Luka Anderluh [11:55]
36.2 Katarina Anderluh [31:29]
43:24+11:05
5 OK Komenda 1
39.1 Aljoša Pogačar [07:48]
39.2 Matjaž Kavčič [37:54]
45:42+13:23
6 OK Polaris 4
34.1 Anja Škarabot [16:24]
34.2 Saš Močnik [34:38]
51:02+18:43
7 OK Komenda 5
35.1 Mateja Slapnik Anžur [12:11]
35.2 Jerneja Slapnik Anžur [41:13]
53:24+21:05
8 OK Tivoli 2
32.1 Matevž Kunc [14:31]
32.2 Gregor Kunc [44:43]
59:14+26:55
9 OK Komenda 2
33.1 Nika Ravnikar [10:24]
33.2 Katarina Zadrgal [50:48]
61:12+28:53
10 Sobotič
62.1 Alojz Evelin Mikolič Sobotič [14:07]
62.2 Mihael Mikolič Sobotič [47:17]
61:24+29:05
11 OK Polaris 1
31.1 Domen Petrovič [11:58]
31.2 Filip Petrovič [50:28]
62:26+30:07
12 OK Polaris 5
42.1 Eva Šalamun [25:30]
42.2 Ana Šalamun [39:52]
65:22+33:03
13 OK Komenda 3
41.1 Ana Pia Pogačar [08:22]
41.2 Zala Zavrl [61:00]
69:22+37:03

Zacetniška

1
67.1 Zarja Kmetič [11:33]
11:33+00:00
2
63.1 Jaka Blaž [13:42]
13:42+02:09
3
66.1 Fedja Močnik [14:08]
14:08+02:35
4
101.1 Vid Keresteš & Aja Hrovat [29:45]
29:45+18:12
5
103.1 Družina Sedej [34:10]
34:10+22:37