Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - EYOC - dolga

Francoska orientacijska zveza, Viam - Lestards, 30. 6. 2012

M16 (6.4km / 250m / 20KT)

1Mikkel AAENDEN Denmark45:04+00:00
2Arnaud PERRINFRA France48:40+03:36
3Thomas KNUDSENDEN Denmark48:52+03:48
4Adrien DELENNEFRA France49:18+04:14
5Aleksandr PAVLENKORUS Russian Federation49:27+04:23
6Vojtech KETTNERCZE Czech Republic51:31+06:27
7Dane BLOMQUISTGBR Great Britain51:49+06:45
8Krzysztof RZENCAPOL Poland52:01+06:57
9Mark OTTOGER Germany (Deutschland)52:33+07:29
10Sergey POPOVRUS Russian Federation52:43+07:39
11Noah ZBINDENSUI Switzerland (Confederation of)53:02+07:58
12Quentin RAUTURIERFRA France53:48+08:44
13Vladislav KISELEVRUS Russian Federation53:55+08:51
14Prezensky GABORROU Romania54:02+08:58
15Radoslaw PIOTROWSKIPOL Poland54:30+09:26
16Joe WOODLEYGBR Great Britain55:13+10:09
17Janek PIIRISILDEST Estonia55:19+10:15
18Matous FÜRSTCZE Czech Republic55:23+10:19
19Stepán MUDRÁKCZE Czech Republic55:39+10:35
20Mathias PETERAUT Austria55:48+10:44
21Fabiano BETTEGAITA Italy55:49+10:45
22Patrick ZBINDENSUI Switzerland (Confederation of)56:06+11:02
23Oleksandr TKACHUKUKR Ukraine56:47+11:43
24Lucas TOULIER-ANCIANFRA France56:56+11:52
25Adam RUZICKACZE Czech Republic57:14+12:10
26Uldis UPITISLAT Latvia57:15+12:11
27Dimitar ZHELIAZKOVBUL Bulgaria57:51+12:47
28Daniel PEREGIHUN Hungary57:55+12:51
29Martin SMELIKSVK Slovakia (Slovak Republic)58:19+13:15
30Matyas MESZAROSHUN Hungary58:54+13:50
31William RIGGGBR Great Britain58:59+13:55
32Balazs MIAVECZHUN Hungary59:50+14:46
33Elmar MONTERO CARCELESESP Spain (espańa)60:18+15:14
34Alexander CHEPELINGBR Great Britain60:32+15:28
35Peter TUSARSLO Slovenia60:34+15:30
36Girts LEONTJEVSLAT Latvia60:48+15:44
37Mate DALOSHUN Hungary62:31+17:27
38Martin KLABOUCHSVK Slovakia (Slovak Republic)62:33+17:29
39Jonathan QUINNIRL Ireland62:38+17:34
40Martin JONASSVK Slovakia (Slovak Republic)63:57+18:53
41Thomas CURIGERSUI Switzerland (Confederation of)64:03+18:59
42Stefan FALKAUT Austria64:21+19:17
43Martynas         GERMANAVICIUSLTU Lithuania64:23+19:19
44Deividas SEGZDALTU Lithuania65:07+20:03
45Martin ILLUMDEN Denmark65:19+20:15
46Emil ŘBRODEN Denmark65:38+20:34
47Lukasz WISNIEWSKIPOL Poland65:40+20:36
48Markus GRÄTSCHGER Germany (Deutschland)65:41+20:37
49Vladislav MALYSHEVRUS Russian Federation66:01+20:57
50Gergely BOGYAROU Romania66:17+21:13
51Atis HEINOLSLAT Latvia66:20+21:16
52Oz HEYMANISR Israel66:41+21:37
53Albert ACEDO CASELLASESP Spain (espańa)66:57+21:53
54Veiko VINKELEST Estonia67:16+22:12
55Aidas ZIGILEJUSLTU Lithuania67:25+22:21
56Oleksiy BRYUKHOVICHUKR Ukraine68:20+23:16
57Endijs TITOMERSLAT Latvia68:36+23:32
58Dusan KRNJAJICSRB Serbia68:43+23:39
59Andrea MELIOLIITA Italy68:52+23:48
60Oleksandr KOCHINUKR Ukraine69:31+24:27
61Stefan MIHAYLOVBUL Bulgaria70:33+25:29
62Rafael DOBNIKAUT Austria71:29+26:25
62Blaz PETROVICSLO Slovenia71:29+26:25
64Zhan KOZYTSKYIUKR Ukraine72:43+27:39
65Daniel CATARINOPOR Portugal73:07+28:03
66Kevinas OLISAUSKISLTU Lithuania73:45+28:41
67Patrik CELIKSLO Slovenia74:20+29:16
68Safak KARAMANTUR Turkey74:33+29:29
69Rimmo RŐŐMEST Estonia75:06+30:02
70Mattia DEBERTOLISITA Italy75:52+30:48
71Stefan KUBELKAAUT Austria76:25+31:21
72Diogo BARRADASPOR Portugal79:30+34:26
73Erosdi ZAKARIASROU Romania80:19+35:15
74Andraz DE LUISASLO Slovenia80:33+35:29
75Jesuis RODRIGUEZ CORROCESP Spain (espańa)85:05+40:01
76Jorge GRACIA OCHOTORENESP Spain (espańa)86:14+41:10
77António FERREIRAPOR Portugal88:13+43:09
78Pavel KHADZKOBLR Belarus90:59+45:55
79Tahsin ELMASTUR Turkey91:02+45:58
80Aliaksandr RAZHKOUBLR Belarus91:20+46:16
81Stefan BILICSRB Serbia92:54+47:50
82André ESTEVESPOR Portugal96:06+51:02
83Musa GOKCETUR Turkey107:48+62:44
Riccardo SCALETITA ItalyMP+ --:--
Riccardo RANCANSUI Switzerland (Confederation of)DNF+ --:--

W16 (4.7km / 140m / 14KT)

1Angelika MACIEJEWSKAPOL Poland37:23+00:00
2Anna STICKOVÁCZE Czech Republic39:48+02:25
3Hanna MÜLLERGER Germany (Deutschland)40:09+02:46
4Petra HANCOVÁCZE Czech Republic40:42+03:19
5Luca SZUROMIHUN Hungary41:48+04:25
6Marina TRUBKINARUS Russian Federation41:57+04:34
7Julie EMMERSONGBR Great Britain42:30+05:07
8Olena POSTELNIAKUKR Ukraine43:51+06:28
9Nikoline TILLINGSŘEDEN Denmark44:21+06:58
10Chloé HABERKORNFRA France44:39+07:16
11Zuzana KOZINOVACZE Czech Republic45:32+08:09
12Sofie BACHMANNSUI Switzerland (Confederation of)46:07+08:44
13Paula GROSSSUI Switzerland (Confederation of)46:11+08:48
14Anika GASSNERAUT Austria46:44+09:21
15Marianne HAUGEST Estonia47:03+09:40
16Dorothea MÜLLERGER Germany (Deutschland)47:04+09:41
17Amanda FALCK WEBERDEN Denmark47:15+09:52
18Anna DVORIANSKAIARUS Russian Federation47:16+09:53
19Weronika CYCHPOL Poland47:29+10:06
20Csenge VINICZZAIHUN Hungary47:39+10:16
21Sarah JONESGBR Great Britain47:45+10:22
22Natalia KOSTINARUS Russian Federation48:10+10:47
23Daria MOSKALENKOUKR Ukraine48:11+10:48
24Tereza NOVÁKOVÁCZE Czech Republic48:16+10:53
25Sonja BORNERSUI Switzerland (Confederation of)48:38+11:15
26Anna YAKIMENKORUS Russian Federation48:55+11:32
27Isabel SCHAFFERAUT Austria49:01+11:38
28Mathlide BODYFRA France49:18+11:55
29Yveta ZASHEVABUL Bulgaria49:45+12:22
30Anele KERPAUSKAITELTU Lithuania50:08+12:45
31Carina POLZERAUT Austria50:16+12:53
32Barbara KÖHLESUI Switzerland (Confederation of)50:22+12:59
33Léonore WINKLERGER Germany (Deutschland)50:33+13:10
34Lesya POLISHCHUKUKR Ukraine50:49+13:26
35Annija ZALAISKALNALAT Latvia50:55+13:32
36Virag WEILERHUN Hungary51:19+13:56
37Roisin LONGIRL Ireland51:54+14:31
38Zuzanna WANCZYKPOL Poland52:12+14:49
39Diana-Marta RUKALAT Latvia53:08+15:45
40Manca CVEKSLO Slovenia53:48+16:25
41Tetyana ANDROSOVAUKR Ukraine54:02+16:39
42Natalie BEADLEGBR Great Britain54:08+16:45
43Maëlle BEAUVIRFRA France54:36+17:13
44Astrid MAAGDEN Denmark54:38+17:15
45Madara BRICELAT Latvia54:47+17:24
46Laura LEIBOMALAT Latvia55:08+17:45
47Sigita LIACHOVICIUTELTU Lithuania55:20+17:57
48Viktorija GEDGAUDAITELTU Lithuania55:29+18:06
49Josefine LINDDEN Denmark56:13+18:50
50Francesca TAUFERITA Italy56:47+19:24
51Arianna BORTOLOTTIITA Italy57:44+20:21
52Culcean ROXANAROU Romania57:55+20:32
53Andrea PAPUGOVASVK Slovakia (Slovak Republic)58:09+20:46
54Hila AYALIISR Israel59:14+21:51
55Gaia SEBASTIANIITA Italy59:16+21:53
56Maria ILLA CAMSESP Spain (espańa)60:24+23:01
57Sophie PEROUTKAAUT Austria60:30+23:07
58Jogvile SUSINSKAITELTU Lithuania61:08+23:45
59Eszter LISZKAHUN Hungary61:43+24:20
60Viktoryia MOZHARBLR Belarus62:19+24:56
61Georgescu ALICEROU Romania62:40+25:17
62Anastasiya ILKEVICHBLR Belarus63:27+26:04
63Bonto DIANAROU Romania63:37+26:14
64Andrea GUILLEN ESCRIBAESP Spain (espańa)63:52+26:29
65Beatriz MOREIRAPOR Portugal64:49+27:26
66Coline CEULEMANSBEL Belgium64:55+27:32
67Elke VERDEYENBEL Belgium65:51+28:28
68Marina MAERKOWICHISR Israel66:25+29:02
69Elena BOTICA ARTALEJOESP Spain (espańa)66:49+29:26
70Martina PALUMBOITA Italy66:59+29:36
71Michal SHAKEDISR Israel67:54+30:31
72Lara JERMANSLO Slovenia70:49+33:26
73Kubra YORUKTUR Turkey71:01+33:38
74Joana FERNANDESPOR Portugal71:35+34:12
75Silvia LUUPEST Estonia72:12+34:49
76Daniela PIRESPOR Portugal74:42+37:19
77Katjsa POLJANSEKSLO Slovenia75:19+37:56
78Aoife MCCAVANAIRL Ireland76:00+38:37
79Ayse BOZKURTTUR Turkey76:53+39:30
80Sofia BERENGUER SANCHIESP Spain (espańa)79:10+41:47
81Yuliya TARASAVABLR Belarus79:13+41:50
82Maryia HIVOINABLR Belarus82:13+44:50
83Tugce KAYATUR Turkey85:05+47:42
84Kristina RADICEVICSRB Serbia99:07+61:44
Solčne DROINFRA FranceDNF+ --:--

W18 (5.3km / 210m / 17KT)

1Viktoriia SUKHAREVSKAUKR Ukraine45:59+00:00
2Gunvor Hov HŘYDALNOR Norway46:33+00:34
3Ellen REINHARDSUI Switzerland (Confederation of)47:57+01:58
4Moa LEIJON-LINDSWE Sweden48:49+02:50
5Katerina CHROMÁCZE Czech Republic48:53+02:54
6Henna SKOGFIN Finland48:57+02:58
7Mariya POLISHCHUKUKR Ukraine49:07+03:08
8Josefine KLINTBERGSWE Sweden49:44+03:45
9Tove LAGERBERGSWE Sweden51:22+05:23
10Karolína BORÁNKOVÁCZE Czech Republic52:14+06:15
11Lenka SVOBODOVÁCZE Czech Republic52:15+06:16
12Daria KRASILNIKOVARUS Russian Federation52:18+06:19
13Lucile CLOUARDFRA France52:25+06:26
14Andrine BENJAMINSENNOR Norway52:55+06:56
15Federica GIANOLASUI Switzerland (Confederation of)53:49+07:50
16Ekaterina SAVKINARUS Russian Federation54:06+08:07
17Delphine POIROTFRA France54:35+08:36
18Kaja Winsnes NORDHAGENNOR Norway54:39+08:40
19Martina DZHULIEVABUL Bulgaria54:41+08:42
20Ludmila SOKOLOVASVK Slovakia (Slovak Republic)54:53+08:54
21Veronika TOMASHEVSKAYARUS Russian Federation55:39+09:40
22Rahela BRUNNERSUI Switzerland (Confederation of)55:47+09:48
23Triinu ROONIEST Estonia56:15+10:16
24Angelika HANISZEWSKAPOL Poland56:25+10:26
25Laura JOONASEST Estonia57:10+11:11
26Edyta BALUTAPOL Poland57:18+11:19
27Lia PATSCHEIDERITA Italy57:21+11:22
28Daria KOROBEYNIKRUS Russian Federation57:57+11:58
29Madara SADRINALAT Latvia58:11+12:12
30Theresa FLECHSIGGER Germany (Deutschland)58:36+12:37
31Lisa SCHUBNELLSUI Switzerland (Confederation of)58:43+12:44
32Liga VALDMANELAT Latvia59:18+13:19
33Milda RADZIVONAITELTU Lithuania59:19+13:20
34Sandra GROSBERGALAT Latvia59:36+13:37
35Sara KARVONENFIN Finland59:38+13:39
36Synnřve BRĹTENNOR Norway59:46+13:47
37Lotta KIRVESMIESFIN Finland60:48+14:49
38Katie REYNOLDSGBR Great Britain60:57+14:58
39Madli-Johanna MAIDLAEST Estonia61:19+15:20
40Akvile PREIKSAITELTU Lithuania61:20+15:21
41Tetisan ANCAROU Romania61:50+15:51
42Margaux HUMMEL-AZAISFRA France62:27+16:28
43Katerina DOLEZELOVÁCZE Czech Republic63:42+17:43
44Anna CAGLIOITA Italy63:45+17:46
45Sabine ROTHAUGGER Germany (Deutschland)64:01+18:02
46Nora RAMSTEINAUT Austria64:02+18:03
47Lisa PACHERAUT Austria65:09+19:10
48Reka FAGGYASHUN Hungary65:20+19:21
49Margret ZIMMERMANNEST Estonia65:25+19:26
50Nina KUZNETCOVAUKR Ukraine65:38+19:39
51Eleonora DONADINIITA Italy65:51+19:52
52Rozy SHEPHERDGBR Great Britain66:47+20:48
53Vanda KINDEHUN Hungary66:55+20:56
54Maren HERRGESELLAUT Austria67:12+21:13
55Beatrice BALDIITA Italy67:39+21:40
56Kinga VARSANYIHUN Hungary68:00+22:01
57Martina WALCHAUT Austria68:03+22:04
58Carmen PATINO DENIZESP Spain (espańa)68:17+22:18
59Barbora PIJAKOVASVK Slovakia (Slovak Republic)68:33+22:34
60Marina GRACIA CASTROESP Spain (espańa)69:30+23:31
61Martina PAPUGOVASVK Slovakia (Slovak Republic)69:55+23:56
62Adi GUTMANISR Israel70:21+24:22
63Vera ALVAREZPOR Portugal70:52+24:53
64Maria DRAGOWSKAPOL Poland71:16+25:17
65Antoaneta DYAKSOVABUL Bulgaria71:27+25:28
66Carolina DELGADOPOR Portugal71:54+25:55
67Orsolya DENESHUN Hungary72:03+26:04
68Naďs DEVRIEUXFRA France72:25+26:26
69Silvia MARTIN DE LOS RIESP Spain (espańa)73:30+27:31
70Laura ZICKUTELTU Lithuania74:29+28:30
71Iulia KARPENKOUKR Ukraine75:11+29:12
72Tajda FOSKISLO Slovenia75:21+29:22
73Giedre DOMARKAITELTU Lithuania75:23+29:24
74Niamh CORBETTIRL Ireland77:52+31:53
75Maryna SMIRNOVABLR Belarus78:22+32:23
76Sarah ASENSI BODIESP Spain (espańa)82:23+36:24
77Busra MUSLUTUR Turkey94:47+48:48
78Kubra ALTUNTUR Turkey100:07+54:08
79Sakire CELIKTUR Turkey103:32+57:33
80Maryna PAKNISBLR Belarus110:19+64:20
Jannina GUSTAFSSONFIN FinlandMP+ --:--
Tatiana MALKEVICHBLR BelarusMP+ --:--
Malin LEANDERSSONSWE SwedenDNF+ --:--

M18 (7.6km / 300m / 22KT)

1Marek MINÁRCZE Czech Republic53:53+00:00
2Eeli VIHOLAINENFIN Finland55:12+01:19
3Krzysztof WOLOWCZYKPOL Poland55:58+02:05
4Matthias REINERAUT Austria56:13+02:20
5Miika KIRMULAFIN Finland56:40+02:47
6Bertalan KOVACSHUN Hungary57:05+03:12
7Florentin BODYFRA France57:06+03:13
8Kristian KANNUSFIN Finland57:37+03:44
9Mikus PURINSLAT Latvia57:45+03:52
10Eduardo GIL MARCOESP Spain (espańa)57:54+04:01
11Jonas EGGERSUI Switzerland (Confederation of)58:01+04:08
12Assar HELLSTRÖMSWE Sweden58:15+04:22
13Jonás HUBÁCEKCZE Czech Republic58:37+04:44
14Tőnis LAUGESAAREST Estonia58:43+04:50
15Algirdas BARTKEVICIUSLTU Lithuania59:23+05:30
16Dmitry NAUMOVRUS Russian Federation59:24+05:31
17Ludvig ĹHLUNDSWE Sweden59:56+06:03
18Jon NILSENNOR Norway59:59+06:06
19Ludwig LJUNGQVISTSWE Sweden60:01+06:08
20Vitaliy GYCHKOUKR Ukraine60:19+06:26
21Matthias GROELLAUT Austria60:52+06:59
22Tristan BLOEMENBEL Belgium60:54+07:01
22Magne HAGANOR Norway60:54+07:01
24Simon WENGERSUI Switzerland (Confederation of)61:00+07:07
25Jonatan ARONSSONSWE Sweden61:38+07:45
26Evert LEEUWSBEL Belgium61:40+07:47
27Oleksandr ASMOLOVUKR Ukraine61:55+08:02
28Apostol ATANASOVBUL Bulgaria61:59+08:06
29Luís SILVAPOR Portugal62:00+08:07
30Pau LLORENS CAELLASESP Spain (espańa)62:01+08:08
31Luis SANCHEZ SERRANOESP Spain (espańa)62:25+08:32
32Christopher GALLOWAYGBR Great Britain62:53+09:00
33Alvis REINSONSLAT Latvia63:05+09:12
34Martynas TIRLIKASLTU Lithuania63:06+09:13
35Moritz DÖLLGASTGER Germany (Deutschland)63:25+09:32
36Justas MISIUNASLTU Lithuania63:30+09:37
37Daniels KARKLINSLAT Latvia64:03+10:10
38Samuel KEBISSVK Slovakia (Slovak Republic)64:09+10:16
39Rémi VILLEDIEUFRA France64:11+10:18
40Loďc MARTYFRA France64:16+10:23
40Konstantin POZDEEVRUS Russian Federation64:16+10:23
42Mathias DRAGENOR Norway64:59+11:06
43Dmitry POLYAKOVRUS Russian Federation65:03+11:10
44Jan GRUNDMANNCZE Czech Republic65:30+11:37
45Xander BERGERAUT Austria65:38+11:45
46Daniel FEHERVARIHUN Hungary65:43+11:50
47Matyas PENTEKHUN Hungary65:53+12:00
48Adrian WICKERTAUT Austria66:17+12:24
49Ciaran ALLENGBR Great Britain66:55+13:02
50Patrik HORÁKCZE Czech Republic67:05+13:12
51Prezensky TAMASROU Romania67:12+13:19
52Witold JASINSKIPOL Poland67:25+13:32
53Sven HELLMÜLLERSUI Switzerland (Confederation of)67:26+13:33
54Wojciech DUDEKPOL Poland67:38+13:45
55Sindre Řstgulen DEISZNOR Norway68:04+14:11
56Oleksiy SUDAREVUKR Ukraine68:33+14:40
57Filip STEVANOVICSRB Serbia68:38+14:45
58Jack MILLARIRL Ireland69:00+15:07
59Filipe AUGUSTOPOR Portugal69:40+15:47
60Sergey DOBRYNINRUS Russian Federation69:47+15:54
61Martin PONEVBUL Bulgaria69:54+16:01
62Levente TUGYIHUN Hungary70:34+16:41
63Eoin MCCULLOUGHIRL Ireland71:53+18:00
64Copetchi STEFANROU Romania72:14+18:21
65Walter BETTEGAITA Italy72:43+18:50
66Yuriy BADAN  UKR Ukraine72:46+18:53
67Corentin ROUXFRA France74:01+20:08
68Sava LAZICSRB Serbia74:47+20:54
69Jan-Felix TOPPGER Germany (Deutschland)74:49+20:56
70Bele FELICIANROU Romania75:32+21:39
71Manor ITAYISR Israel75:45+21:52
72Oliver JŐGEVAEST Estonia77:33+23:40
73Simon MIZURSVK Slovakia (Slovak Republic)77:59+24:06
74Jost LAPAJNESLO Slovenia78:58+25:05
75Gregor HVALASLO Slovenia79:01+25:08
76Joël BORNERSUI Switzerland (Confederation of)79:19+25:26
77Miguel FERREIRAPOR Portugal79:20+25:27
78Andrei KRYVASHEYEUBLR Belarus82:46+28:53
79Thomas GILLETBEL Belgium82:57+29:04
80Kevin KOSKINENEST Estonia85:11+31:18
81Arnas DELTUVALTU Lithuania85:28+31:35
82Samuel LEALPOR Portugal85:59+32:06
83Yuval RAFAELIISR Israel86:43+32:50
84Aljaz BORSTNIKSLO Slovenia87:07+33:14
85Andres SAALEST Estonia88:11+34:18
86Tilen RUPNIKSLO Slovenia93:44+39:51
87Strahinja STRELICSRB Serbia96:20+42:27
88Musa YELITUR Turkey101:42+47:49
89Cansel SARACTUR Turkey103:18+49:25
90Semih OZBIRTUR Turkey108:26+54:33
Samuele CANELLAITA ItalyMP+ --:--
Topi RAITANENFIN FinlandMP+ --:--
Nitsan YASURISR IsraelMP+ --:--
Arno KEUPPENSBEL BelgiumMP+ --:--
Christobal CAMARASAESP Spain (espańa)MP+ --:--
Emils DZALBSLAT LatviaMP+ --:--