Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - EYOC - štafeta

Francoska orientacijska zveza, Bugeat, 1. 7. 2012

M16 (0.0km / m / 21KT)

1Mikkel AAEN Denmark0:34:18+00:00
2Vojtech KETTNER Czech Republic0:35:23+01:05
3Thomas CURIGER Switzerland (Confederation of0:35:30+01:12
4Matyas MESZAROS Hungary0:35:43+01:25
5Krzysztof RZENCA Poland0:36:00+01:42
6Vladislav KISELEV Russian Federation0:36:44+02:26
7Joe WOODLEY Great Britain0:36:58+02:40
8Radoslaw PIOTROWSKI Poland0:37:03+02:45
9Dane BLOMQUIST Great Britain0:37:15+02:57
10Thomas KNUDSEN Denmark0:37:16+02:58
11Arnaud PERRIN France0:37:17+02:59
12Patrick ZBINDEN Switzerland (Confederation of0:37:27+03:09
13Lukasz WISNIEWSKI Poland0:37:28+03:10
14Aleksandr PAVLENKO Russian Federation0:38:21+04:03
15Rafael DOBNIK Austria0:38:22+04:04
16Albert ACEDO CASELLAS Spain (espańa)0:38:54+04:36
17Oleksandr TKACHUK Ukraine0:39:01+04:43
18Quentin RAUTURIER France0:39:02+04:44
19Stepán MUDRÁK Czech Republic0:39:07+04:49
20Martin ILLUM Denmark0:39:16+04:58
21Adrien DELENNE France0:39:26+05:08
22Martin SMELIK Slovakia (Slovak Republic)0:39:39+05:21
23Martynas         GERMANAVICIUS Lithuania0:39:41+05:23
24Matous FÜRST Czech Republic0:39:51+05:33
25Fabiano BETTEGA Italy0:40:00+05:42
26Sergey POPOV Russian Federation0:40:30+06:12
27Noah ZBINDEN Switzerland (Confederation of0:41:34+07:16
28Daniel CATARINO Portugal0:41:40+07:22
29Janek PIIRISILD Estonia0:42:13+07:55
30Martin KLABOUCH Slovakia (Slovak Republic)0:42:54+08:36
31Daniel PEREGI Hungary0:42:56+08:38
32Balazs MIAVECZ Hungary0:43:02+08:44
33Riccardo SCALET Italy0:43:15+08:57
34Stefan FALK Austria0:43:29+09:11
35Uldis UPITIS Latvia0:43:37+09:19
36Girts LEONTJEVS Latvia0:43:48+09:30
37Alexander CHEPELIN Great Britain0:44:58+10:40
38Mathias PETER Austria0:45:55+11:37
39Mattia DEBERTOLIS Italy0:46:53+12:35
40Rimmo RŐŐM Estonia0:47:47+13:29
41Prezensky GABOR Romania0:48:08+13:50
42Dusan KRNJAJIC Serbia0:49:14+14:56
43Oleksandr KOCHIN Ukraine0:49:44+15:26
44Jesuis RODRIGUEZ CORROC Spain (espańa)0:51:38+17:20
45Aidas ZIGILEJUS Lithuania0:53:20+19:02
46Martin JONAS Slovakia (Slovak Republic)0:53:23+19:05
47Veiko VINKEL Estonia0:53:55+19:37
48Deividas SEGZDA Lithuania0:54:22+20:04
49Oleksiy BRYUKHOVICH Ukraine0:55:41+21:23
50Elmar MONTERO CARCELES Spain (espańa)0:56:16+21:58
51Atis HEINOLS Latvia0:56:38+22:20
52Diogo BARRADAS Portugal0:59:39+25:21
53Musa GOKCE Turkey0:59:43+25:25
54Gergely BOGYA Romania0:59:52+25:34
55Patrik CELIK Slovenia1:01:33+27:15
56Tahsin ELMAS Turkey1:04:40+30:22
57Erosdi ZAKARIAS Romania1:04:46+30:28
58Stefan BILIC Serbia1:07:13+32:55
59António FERREIRA Portugal1:09:28+35:10
60Safak KARAMAN Turkey1:14:45+40:27
61Kristina RADICEVIC Serbia1:27:12+52:54
Peter TUSAR SloveniaMP+ --:--
Blaz PETROVIC SloveniaMP+ --:--

W16 (0.0km / m / 15KT)

1Anna STICKOVÁ Czech Republic0:29:04+00:00
2Paula GROSS Switzerland (Confederation of0:29:51+00:47
3Marina TRUBKINA Russian Federation0:30:24+01:20
4Petra HANCOVÁ Czech Republic0:30:31+01:27
5Nikoline TILLINGSŘE Denmark0:30:38+01:34
6Julie EMMERSON Great Britain0:30:39+01:35
7Barbara KÖHLE Switzerland (Confederation of0:30:45+01:41
8Solčne DROIN France0:30:48+01:44
9Virag WEILER Hungary0:30:55+01:51
10Hanna MÜLLER Germany (Deutschland)0:31:07+02:03
11Chloé HABERKORN France0:31:25+02:21
12Anna YAKIMENKO Russian Federation0:32:05+03:01
12Amanda FALCK WEBER Denmark0:32:05+03:01
14Weronika CYCH Poland0:32:24+03:20
15Sonja BORNER Switzerland (Confederation of0:32:28+03:24
16Olena POSTELNIAK Ukraine0:32:31+03:27
17Mathlide BODY France0:32:33+03:29
18Zuzana KOZINOVA Czech Republic0:32:53+03:49
19Daria MOSKALENKO Ukraine0:33:10+04:06
20Csenge VINICZZAI Hungary0:33:24+04:20
21Léonore WINKLER Germany (Deutschland)0:33:30+04:26
22Anna DVORIANSKAIA Russian Federation0:33:51+04:47
23Zuzanna WANCZYK Poland0:34:37+05:33
24Luca SZUROMI Hungary0:35:36+06:32
25Sarah JONES Great Britain0:35:47+06:43
26Madara BRICE Latvia0:35:55+06:51
27Anele KERPAUSKAITE Lithuania0:37:26+08:22
28Dorothea MÜLLER Germany (Deutschland)0:37:37+08:33
29Annija ZALAISKALNA Latvia0:37:55+08:51
30Viktoryia MOZHAR Belarus0:38:21+09:17
31Isabel SCHAFFER Austria0:39:19+10:15
32Jogvile SUSINSKAITE Lithuania0:39:31+10:27
33Anika GASSNER Austria0:39:35+10:31
34Lesya POLISHCHUK Ukraine0:39:37+10:33
35Angelika MACIEJEWSKA Poland0:40:27+11:23
36Natalie BEADLE Great Britain0:41:11+12:07
37Gaia SEBASTIANI Italy0:41:20+12:16
38Viktorija GEDGAUDAITE Lithuania0:41:47+12:43
39Maria ILLA CAMS Spain (espańa)0:41:51+12:47
40Georgescu ALICE Romania0:42:03+12:59
41Diana-Marta RUKA Latvia0:42:23+13:19
42Astrid MAAG Denmark0:42:36+13:32
43Manca CVEK Slovenia0:42:53+13:49
44Arianna BORTOLOTTI Italy0:43:07+14:03
45Anastasiya ILKEVICH Belarus0:43:13+14:09
46Francesca TAUFER Italy0:44:17+15:13
47Michal SHAKED Israel0:45:02+15:58
48Carina POLZER Austria0:45:15+16:11
49Lara JERMAN Slovenia0:47:20+18:16
50Bonto DIANA Romania0:47:50+18:46
51Yuliya TARASAVA Belarus0:48:52+19:48
52Andrea GUILLEN ESCRIBA Spain (espańa)0:49:06+20:02
53Hila AYALI Israel0:51:59+22:55
54Marina MAERKOWICH Israel0:54:11+25:07
55Elena BOTICA ARTALEJO Spain (espańa)0:54:58+25:54
56Ayse BOZKURT Turkey0:59:06+30:02
57Culcean ROXANA Romania0:59:54+30:50
58Kubra YORUK Turkey0:59:58+30:54
59Tugce KAYA Turkey1:00:29+31:25
60Katjsa POLJANSEK Slovenia1:06:38+37:34

W18 (0.0km / m / 18KT)

1Niamh CORBETT Ireland0:22:13+00:00
2Gunvor Hov HŘYDAL Norway0:34:34+12:21
3Josefine KLINTBERG Sweden0:35:49+13:36
4Daria KOROBEYNIK Russian Federation0:35:58+13:45
5Milda RADZIVONAITE Lithuania0:36:00+13:47
6Daria KRASILNIKOVA Russian Federation0:36:05+13:52
7Moa LEIJON-LIND Sweden0:36:48+14:35
8Angelika HANISZEWSKA Poland0:36:57+14:44
9Ellen REINHARD Switzerland (Confederation of0:37:01+14:48
10Kaja Winsnes NORDHAGEN Norway0:37:09+14:56
11Lenka SVOBODOVÁ Czech Republic0:37:17+15:04
12Jannina GUSTAFSSON Finland0:37:19+15:06
13Tove LAGERBERG Sweden0:37:27+15:14
14Margaux HUMMEL-AZAIS France0:37:32+15:19
15Ekaterina SAVKINA Russian Federation0:37:38+15:25
16Theresa (GER) FLECHSIG Germany (Deutschland)0:37:41+15:28
17Sabine (GER) ROTHAUG Germany (Deutschland)0:37:50+15:37
18Andrine BENJAMINSEN Norway0:38:04+15:51
19Karolína BORÁNKOVÁ Czech Republic0:38:13+16:00
20Ludmila SOKOLOVA Slovakia (Slovak Republic)0:38:33+16:20
21Rahela BRUNNER Switzerland (Confederation of0:38:51+16:38
22Madli-Johanna MAIDLA Estonia0:39:05+16:52
23Vera ALVAREZ Portugal0:39:26+17:13
24Katerina CHROMÁ Czech Republic0:39:38+17:25
25Triinu ROONI Estonia0:40:58+18:45
26Delphine POIROT France0:41:21+19:08
27Sara KARVONEN Finland0:42:01+19:48
28Nina KUZNETCOVA Ukraine0:42:11+19:58
29Lucile CLOUARD France0:42:18+20:05
30Vanda KINDE Hungary0:42:23+20:10
31Edyta BALUTA Poland0:42:26+20:13
32Mariya POLISHCHUK Ukraine0:42:42+20:29
33Henna SKOG Finland0:42:53+20:40
34Viktoriia SUKHAREVSKA Ukraine0:42:55+20:42
35Marina GRACIA CASTRO Spain (espańa)0:43:17+21:04
36Madara SADRINA Latvia0:43:20+21:07
37Anna CAGLIO Italy0:43:40+21:27
38Liga VALDMANE Latvia0:44:06+21:53
39Laura JOONAS Estonia0:44:28+22:15
40Maria DRAGOWSKA Poland0:44:46+22:33
41Roisin LONG Ireland0:44:48+22:35
42Antoaneta DYAKSOVA Bulgaria0:44:51+22:38
43Carmen PATINO DENIZ Spain (espańa)0:45:06+22:53
44Sandra GROSBERGA Latvia0:46:10+23:57
45Lisa SCHUBNELL Switzerland (Confederation of0:46:40+24:27
46Martina DZHULIEVA Bulgaria0:47:53+25:40
47Giedre DOMARKAITE Lithuania0:49:03+26:50
48Martina WALCH Austria0:49:35+27:22
49Lisa PACHER Austria0:50:22+28:09
50Martina PAPUGOVA Slovakia (Slovak Republic)0:50:58+28:45
51Reka FAGGYAS Hungary0:51:20+29:07
52Yveta ZASHEVA Bulgaria0:51:27+29:14
53Nora RAMSTEIN Austria0:51:40+29:27
54Lia PATSCHEIDER Italy0:56:14+34:01
55Maryna PAKNIS Belarus0:57:18+35:05
56Carolina DELGADO Portugal0:57:23+35:10
57Eleonora DONADINI Italy0:57:28+35:15
58Silvia MARTIN DE LOS RI Spain (espańa)0:58:39+36:26
59Barbora PIJAKOVA Slovakia (Slovak Republic)1:00:10+37:57
60Beatriz MOREIRA Portugal1:00:33+38:20
61Sakire CELIK Turkey1:13:13+51:00
62Maryna SMIRNOVA Belarus1:13:26+51:13
63Busra MUSLU Turkey1:26:54+64:41
64Aoife MCCAVANA Ireland1:30:25+68:12
65Tatiana MALKEVICH Belarus1:46:30+84:17
66Kubra ALTUN Turkey1:52:14+90:01
Kinga VARSANYI HungaryMP+ --:--
Akvile PREIKSAITE LithuaniaMP+ --:--

M18 (0.0km / m / 23KT)

1Topi RAITANEN Finland0:34:47+00:00
2Magne HAGA Norway0:34:52+00:05
3Sven HELLMÜLLER Switzerland (Confederation of0:34:57+00:10
4Apostol ATANASOV Bulgaria0:35:12+00:25
5Ludvig ĹHLUND Sweden0:35:30+00:43
6Xander BERGER Austria0:35:33+00:46
7Jan GRUNDMANN Czech Republic0:35:46+00:59
8Ludwig LJUNGQVIST Sweden0:36:01+01:14
9Dmitry POLYAKOV Russian Federation0:36:55+02:08
10Algirdas BARTKEVICIUS Lithuania0:37:32+02:45
11Eduardo GIL MARCO Spain (espańa)0:37:36+02:49
12Jan-Felix TOPP Germany (Deutschland)0:37:49+03:02
13Matthias REINER Austria0:37:51+03:04
14Assar HELLSTRÖM Sweden0:37:58+03:11
15Vitaliy GYCHKO Ukraine0:38:09+03:22
16Daniel FEHERVARI Hungary0:38:13+03:26
17Jonás HUBÁCEK Czech Republic0:38:24+03:37
18Marek MINÁR Czech Republic0:38:52+04:05
19Eeli VIHOLAINEN Finland0:39:03+04:16
20Jonas EGGER Switzerland (Confederation of0:39:04+04:17
21Tristan BLOEMEN Belgium0:39:06+04:19
21Kristian KANNUS Finland0:39:06+04:19
21Simon WENGER Switzerland (Confederation of0:39:06+04:19
24Mathias DRAGE Norway0:39:20+04:33
25Witold JASINSKI Poland0:39:50+05:03
26Bertalan KOVACS Hungary0:39:58+05:11
27Prezensky TAMAS Romania0:40:09+05:22
28Ciaran ALLEN Great Britain0:40:29+05:42
29Thomas GILLET Belgium0:40:36+05:49
30Tőnis LAUGESAAR Estonia0:40:40+05:53
31Justas MISIUNAS Lithuania0:41:12+06:25
32Martin PONEV Bulgaria0:41:17+06:30
33Jack MILLAR Ireland0:41:39+06:52
33Christopher GALLOWAY Great Britain0:41:39+06:52
35Daniels KARKLINS Latvia0:41:44+06:57
36Oleksandr ASMOLOV Ukraine0:41:45+06:58
37Copetchi STEFAN Romania0:41:49+07:02
38Luis SANCHEZ SERRANO Spain (espańa)0:41:57+07:10
39Martynas TIRLIKAS Lithuania0:42:01+07:14
40Dmitry NAUMOV Russian Federation0:42:06+07:19
41Andrei KRYVASHEYEU Belarus0:42:09+07:22
42Filip STEVANOVIC Serbia0:42:10+07:23
43Sava LAZIC Serbia0:42:32+07:45
44Alvis REINSONS Latvia0:42:35+07:48
45Nitsan YASUR Israel0:42:36+07:49
46Mark OTTO Germany (Deutschland)0:42:55+08:08
47Samuele CANELLA Italy0:42:58+08:11
48Wojciech DUDEK Poland0:43:11+08:24
49Samuel KEBIS Slovakia (Slovak Republic)0:43:29+08:42
50Oliver JŐGEVA Estonia0:43:33+08:46
51Moritz DÖLLGAST Germany (Deutschland)0:43:49+09:02
52Mikus PURINS Latvia0:44:07+09:20
53Kevin KOSKINEN Estonia0:44:17+09:30
54Evert LEEUWS Belgium0:44:27+09:40
55Levente TUGYI Hungary0:45:14+10:27
56Walter BETTEGA Italy0:45:38+10:51
57Filipe AUGUSTO Portugal0:45:46+10:59
58Konstantin POZDEEV Russian Federation0:47:04+12:17
59Bele FELICIAN Romania0:47:17+12:30
60Manor ITAY Israel0:47:49+13:02
61Rémi VILLEDIEU France0:47:59+13:12
62Musa YELI Turkey0:48:35+13:48
63Jonathan QUINN Ireland0:49:16+14:29
64Aliaksandr RAZHKOU Belarus0:49:19+14:32
65Simon MIZUR Slovakia (Slovak Republic)0:49:29+14:42
66Miguel FERREIRA Portugal0:51:18+16:31
67Pau LLORENS CAELLAS Spain (espańa)0:51:25+16:38
68Dimitar ZHELIAZKOV Bulgaria0:51:32+16:45
69Andrea MELIOLI Italy0:53:23+18:36
69Yuval RAFAELI Israel0:53:23+18:36
71Gregor HVALA Slovenia0:55:19+20:32
72Pavel KHADZKO Belarus1:02:17+27:30
73Aljaz BORSTNIK Slovenia1:02:37+27:50
74Jost LAPAJNE Slovenia1:04:05+29:18
75Cansel SARAC Turkey1:07:43+32:56
76Andrea PAPUGOVA Slovakia (Slovak Republic)1:08:26+33:39
Matthias GROELL AustriaMP+ --:--
Jon NILSEN NorwayMP+ --:--
Krzysztof WOLOWCZYK PolandMP+ --:--
Luís SILVA PortugalMP+ --:--
Florentin BODY FranceMP+ --:--
Semih OZBIR TurkeyMP+ --:--
Oleksiy SUDAREV UkraineMP+ --:--
Strahinja STRELIC SerbiaMP+ --:--
Eoin MCCULLOUGH IrelandMP+ --:--
William RIGG Great BritainMP+ --:--