Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL2 - Predgriže - srednja

Orientacijski klub Azimut, Predgriže, 19. 11. 2011

A (4,40km / 240m / 16 KT)

1Tibor MrakOK Azimut 0:49:38+00:00
2Jure ZmrzlikarOK Komenda 0:51:27+01:49
3Valentin ErženOK Azimut 0:58:10+08:32
4Janez PretnarOK Azimut 1:02:20+12:42
5Sandi KmetičOK Polaris 1:06:00+16:22
6Klemen KendaOK Azimut 1:07:02+17:24
7Andrej Borštnik OK Tivoli 1:07:27+17:49
8Ana Pribakovič BorštnikOK Tivoli 1:07:55+18:17
9Janez CimermanOK Azimut 1:10:24+20:46
10Dušan PetrovičOK Polaris 1:11:04+21:26
11Patrik ČelikOK Azimut 1:11:22+21:44
12Matija ČelikOK Azimut 1:11:55+22:17
13Nuša JeramOK Azimut 1:12:23+22:45
14Aljaž Borštnik OK Tivoli 1:16:57+27:19
15Vojko KacinOK Azimut 1:17:18+27:40
16David čuferPD Ajdovščina 1:20:40+31:02
17Stanko čuferPD Ajdovščina 1:24:51+35:13
18Roman SladičOK Prekmandeljc 1:27:30+37:52
19Aleš Borštnik OK Tivoli 1:29:00+39:22
20Uroš BuričRJZ Velenje 1:39:11+49:33
21Janko Lapajne OK Azimut 2:11:45+82:07
22Žan Luka ŠumečkiRJZ Velenje 2:14:15+84:37
23Dragan KrivičičOK Prekmandeljc 2:25:00+95:22
Manca CvekOK Azimut DNS+ --:--
Jernej Rupnik OK Azimut DNF+ --:--

B (3,40km / 190m / 11 KT)

1Matjaž Humarind. 1:16:22+00:00
2Gašper RejecOK Azimut 1:19:30+03:08
3Anja SlapničarRJZ Velenje 1:20:33+04:11
4Jona MirnikOK Komenda 1:34:50+18:28
5Matej ŠkarabotOK Polaris 1:35:35+19:13
6Pavel RejecDGN SP 1:41:30+25:08
7Irma PretnarOK Azimut 1:42:35+26:13
8Gašper PetrovičOK Polaris 1:45:30+29:08
9Nina ČrnigojPD Ajdovščina 1:46:25+30:03
10Tina BukovnikRJZ Velenje 1:52:10+35:48
11Gal PetkovšekOK Azimut 1:56:08+39:46
12Denis KrhlikarOK Azimut 2:11:07+54:45
13Teja ŠkvarčPD Ajdovščina 2:11:16+54:54
14Marjana RejecDGN SP 2:46:00+89:38
15Vladan VukajlovičDGN SP 3:06:05+109:43
Živa Zager RJZ Velenje DNS+ --:--

C (1,50km / 60m / 6 KT)

1Luka ŠtorPD Ajdovščina 0:20:03+00:00
2Kaja BratinaPD Ajdovščina 0:24:05+04:02
3Žan BizjakPD Ajdovščina 0:39:14+19:11
4Maj Peter PahorPD Ajdovščina 0:45:15+25:12
5Manca RijavecPD Ajdovščina 0:47:11+27:08
6Anja ŠkarabotOK Polaris 0:54:15+34:12
7Daša HarejPD Ajdovščina 0:55:44+35:41
8Nik SlejkoPD Ajdovščina 0:58:05+38:02
9Jure CigojPD Ajdovščina 0:59:30+39:27
Žiga BizjakPD Ajdovščina DNS+ --:--
Katarina NovakPD Ajdovščina DNF+ --:--