Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL3 - Dobravlje - srednja

Planinsko društvo Ajdovščina, , 27. 11. 2011

A (3.7km / m / 14KT)

1Tibor Mrak OK Azimut38:54+00:00
2Tilen Rupnik OK Azimut51:06+12:12
3Andrej Borštnik OK Tivoli52:13+13:19
4Patrik Čelik OK Azimut53:59+15:05
5Valentin Eržen OK Azimut54:00+15:06
6Janez Pretnar OK Azimut54:55+16:01
7Klemen Kenda OK Azimut56:17+17:23
8Nejc Kodrič PD Ajdovšèina57:42+18:48
9Jošt Lapajne OK Azimut58:39+19:45
10Franc Knap OK Azimut58:42+19:48
11Aljaž Borštnik OK Tivoli59:28+20:34
12Feike Alewijnse OK Trzin1:00:51+21:57
13Jerca Bernik ŠOK1:01:54+23:00
14Kristian Bosisio SCOM Mendrisio1:02:47+23:53
15Jožko Jazbar OK Azimut1:03:07+24:13
16Ivo Kete PD Ajdovšèina1:03:57+25:03
17Uroš Burič RJZ Velenje1:04:24+25:30
18Metka Udovič SCOM Mendrisio1:07:13+28:19
19Tajda Foški OK Polaris1:07:57+29:03
20Roman Sladič OK Perkmandeljc1:12:52+33:58
21Samo Vodopivec OK Azimut1:13:17+34:23
22Vojko Kacin OK Azimut1:16:31+37:37
23Aleš Borštnik OK Tivoli1:19:35+40:41
24Aleš Zupan OK Polaris1:19:42+40:48
25Rok Sušnik OK Azimut1:20:01+41:07
26Janez Cimerman OK Azimut1:20:38+41:44
27Krešo Keresteš OK Trzin1:22:01+43:07
28Nuša Jeram OK Azimut1:22:47+43:53
29Dragan Krivičić OK Perkmandeljc1:26:12+47:18
30Katarina Smolej OK Azimut1:45:41+66:47
Manca Cvek OK AzimutMP+ --:--
Žiga Batič PD AjdovšèinaMP+ --:--
Marko Orešnik OK TivoliMP+ --:--

B (2.8km / m / 9KT)

1Gašper Rejec OK Azimut41:32+00:00
2Luka Štor PD Ajdovšèina46:23+04:51
3Pavel Rejec DGNSP53:51+12:19
4Polona Zupan OK Polaris53:54+12:22
5Dejan Škvarč 54:17+12:45
6Katjuša Poljanšek OK Azimut54:20+12:48
7Anja Slapničar RJZ Velenje54:27+12:55
8Andraž Rupnik OK Azimut58:32+17:00
9Nina Črnigoj PD Ajdovšèina1:00:42+19:10
10Matej Škarabot 1:01:34+20:02
11Irma Pretnar OK Azimut1:09:51+28:19
12Vladan Vukajlovič DGNSP1:12:11+30:39
13Jure Cigoj PD Ajdovšèina1:12:33+31:01
14Mateja Keresteš OK Trzin1:19:32+38:00
15Teja Škvarč PD Ajdovšèina1:25:18+43:46
16Tina Bukovnik RJZ Velenje1:25:56+44:24
17Klemen Zabukovec PD Ajdovšèina1:33:47+52:15
18Marjana Rejec DGNSP1:43:50+62:18

C (2.4km / m / 7KT)

1Sašo Škvarč PD Ajdovšèina28:20+00:00
2Matjaž Simonič 28:50+00:30
3Maj Peter Pahor PD Ajdovšèina32:32+04:12
4Peter Zupan OK Polaris34:59+06:39
5Jana Kete PD Ajdovšèina39:15+10:55
6Žan Remškar PD Ajdovšèina40:19+11:59
7Žan Bizjak PD Ajdovšèina40:31+12:11
8Nik Slejko PD Ajdovšèina40:47+12:27
9Nejc Pahor PD Ajdovšèina43:28+15:08
10Matevž Bone PD Ajdovšèina46:01+17:41
11Zarja Kmetič OK Polaris46:39+18:19
12Anja Škarabot OK Polaris49:17+20:57
13Daša Harej PD Ajdovšèina56:59+28:39
14Jure Rijavec PD Ajdovšèina58:04+29:44
15Jure Podgornik Matic Sever 1:00:12+31:52
16Metka Benčina DGNSP1:10:42+42:22
17Žiga Bizjak 1:13:02+44:42
18Gaja Podgornik Elena Koradin 1:13:14+44:54

D (2.4km / m / 7KT)

1Družina Soban 33:12+00:00
2Družina Novak 37:29+04:17
3Družina Èrnigoj 40:14+07:02
4Družina Anderluh 44:39+11:27
5Družina Zabukovec 47:30+14:18
6Družina Montes 54:43+21:31
7Družina Kalin Karapandža 55:23+22:11
8Družina Jerkiè 58:55+25:43
9Družina Hrešèak 1:00:15+27:03
10Družina Bone 1:01:40+28:28
11Družina Bratina 1:03:18+30:06
12Družina Medvešèek 1:03:30+30:18
13Družina Koradin 1:06:11+32:59
14Družina Sever 1:07:16+34:04
15Družina Valentinèiè 1:08:57+35:45
16Družina Pahor 1:10:27+37:15
Družina Tomažiè Živa vodaMP+ --:--
Družina Štor MP+ --:--
Družina Stibilj MP+ --:--