Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL5 - Rašica - srednja

TOPO team, Rašica, 17. 12. 2011

A (5km / m / 18KT)

1Janez PretnarOK Azimut 50:20+00:00
2Andrej BorštnikOK Tivoli 56:00+05:40
3Valentin ErženOK Azimut 56:01+05:41
4Uroš BuričRod Jezerski zmaj 58:07+07:47
5Aljaž BorštnikOK Tivoli 59:46+09:26
6Martin ČesnikTaborniki 59:58+09:38
7Dušan PetrovičOK Polaris 60:12+09:52
8Blaž PetrovičOK Polaris 65:12+14:52
9Tobija CukjatiOK Polaris 65:33+15:13
10Kristian BosisioSCOM Mendrisio 65:57+15:37
11Janez CimermanOK Azimut 67:52+17:32
12Lorenzo BartulovichSSD GAJA 69:21+19:01
13Mojca FlerinOK Komenda 69:27+19:07
14Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 71:54+21:34
15Antenore BartulovichSSD GAJA 72:15+21:55
16Miran KolmanOK Azimut 75:25+25:05
17Igor BoncinaOK Azimut 75:55+25:35
18Matjaž KoprivcOK Azimut 78:05+27:45
19Metka UdovičSCOM Mendrisio 78:17+27:57
20Aleš BorštnikOK Tivoli 78:34+28:14
21Maja Štalekar 79:54+29:34
22Feike AlewijnseOK Trzin 80:08+29:48
23Dalibor RadovanOK Polaris 81:37+31:17
24Roman SladičOK Perkmandeljc 82:38+32:18
25Vojko KacinOK Azimut 84:29+34:09
Valter FoškiOK Polaris DNS+ --:--
Maja Jereb MP+ --:--
Dragan KrivičićOK Perkmandeljc DNS+ --:--
Tajda FoškiOK Polaris DNS+ --:--
Eneja OstermanOK Polaris MP+ --:--
Marjan MačekTaborniki DNF+ --:--
Suzana DrevenšeOK Komenda DNS+ --:--

B (3km / m / 14KT)

1Jure TumpejTaborniki 48:31+00:00
2Anja SlapničarRod Jezerski zmaj 62:33+14:02
3Martin KristanOK Komenda 76:40+28:09
4Ana Marija KolarRod Jezerski zmaj 76:56+28:25
5Denis RobidaRod Jezerski zmaj 92:54+44:23
6Tina BukovnikRod Jezerski zmaj 93:55+45:24
7Anže Gorjan NovakOK Komenda 94:12+45:41
8Žiga VolkRod Jezerski zmaj 102:00+53:29
9Gašper PetrovičOK Polaris 111:58+63:27
10Pia MirnikRod Jezerski zmaj 114:05+65:34
11Jernej DrevRod Jezerski zmaj 136:42+88:11
12Kaja KoželjnikRod Jezerski zmaj 156:56+108:25
Ajda Flašker DNS+ --:--
Žiga KotnikOK Komenda DNF+ --:--
Živa ZagerRod Jezerski zmaj MP+ --:--

C (1km / m / 6KT)

1Sašo ŠkvarčPD Ajdovščina 42:12+00:00
2Zarja KmetičOK Polaris 46:03+03:51
Žan BizjakPD Ajdovščina DNF+ --:--
Jure CigojPD Ajdovščina MP+ --:--
Klemen ZabukovecPD Ajdovščina DNF+ --:--
Elena KoradinPD Ajdovščina DNF+ --:--
Maj Peter PahorPD Ajdovščina MP+ --:--
Jure RijavecPD Ajdovščina MP+ --:--