Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL6 - božična tekma - sprint

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 23. 12. 2011

A (3,8km / 160m / KT)

1Iztok RojcOK Polaris 0:32:40+00:00
2Tibor MrakOK Azimut 0:33:28+00:48
3Peter TušarOK Azimut 0:35:39+02:59
4Valentin ErženOK Azimut 0:35:58+03:18
5Rok MočnikOK Azimut 0:36:10+03:30
6Matija ČelikOK Azimut 0:36:30+03:50
7Jožko JazbarOK Azimut 0:38:28+05:48
8Nuša JeramOK Azimut 0:39:20+06:40
9Patrik ČelikOK Azimut 0:39:22+06:42
10David ČuferPD Ajdovščina 0:40:04+07:24
11Klemen KendaOK Azimut 0:40:08+07:28
12Stanko ČuferPD Ajdovščina 0:40:28+07:48
13Franc KnapOK Azimut 0:40:38+07:58
14Aleš PoljanšekOK Azimut 0:41:11+08:31
15Gregor HvalaOK Azimut 0:42:30+09:50
16Samo VodopivecOK Azimut 0:44:23+11:43
17Jošt LapajneOK Azimut 0:45:45+13:05
18Igor BončinaOK Azimut 0:45:52+13:12
19Janez CimermanOK Azimut 0:47:25+14:45
20Tilen RupnikOK Azimut 0:47:49+15:09
21Matjaž KoprivcOK Azimut 0:51:48+19:08
22Maja ŠtalekarOK Slovenj Gradec 0:54:13+21:33
23Vojko KacinOK Azimut 0:57:28+24:48
24Igor Dućakind. 1:03:40+31:00
25Gašper RejecOK Azimut 1:10:50+38:10
26Dragan KrivičićOK Perkmandeljc 1:26:00+53:20

B (km / m / KT)

1Katjuša PoljanšekOK Azimut 0:25:28+00:00
2Zala LampičOK Azimut 0:35:43+10:15
3Vladan VukajlovičOK Azimut 0:43:24+17:56
4Andraž RupnikOK Azimut 0:44:04+18:36
5Rafaela Demirind. 0:45:24+19:56
6Pavel RejecOK Azimut 0:45:55+20:27
7Teja ŠkvarčPD Ajdovščina 0:49:55+24:27
8Marjana RejecOK Azimut 0:54:12+28:44

C (km / m / KT)

1Sašo ŠkvarčPD Ajdovščina 0:18:35+00:00
2Deja PraprotnikOK Azimut 0:19:18+00:43
3Nika PoljanšekOK Azimut 0:21:12+02:37
4Matic SeverPD Ajdovščina 0:22:36+04:01
5Elena KoradinPD Ajdovščina 0:25:25+06:50
6Nea ErženOK Azimut 0:26:28+07:53
7Nina ČrnigojPD Ajdovščina 0:29:10+10:35
8Maja ZajcOK Azimut 0:55:45+37:10