Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL9 - srednja

Aleš Ferenc in Andrej Borštnik, Zalog, 15. 1. 2012

A (km / m / KT)

1Nejc ZormanOK Komenda 0:26:45+00:00
2Tobija Cukjati 0:28:00+01:15
3David ČuferPD Ajdovščina 0:30:55+04:10
4Dušan PetrovičOK Polaris 0:32:07+05:22
5Blaž PetrovičOK Polaris 0:32:15+05:30
6Andraž RavnikarOK Polaris 0:34:05+07:20
7Klemen KendaOK Azimut 0:34:30+07:45
8Robert PobežinOK Trzin 0:35:03+08:18
9Ivo Kete 0:38:05+11:20
10Uroš BuričRJZ Velenje 0:38:15+11:30
11Matej Hauptman 0:38:45+12:00
12Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 0:38:55+12:10
13Janez CimermanOK Azimut 0:40:45+14:00
14Aleš BorštnikOK Tivoli 0:44:20+17:35
15Vojko KacinOK Azimut 0:45:10+18:25
16Metka Udovič 0:52:10+25:25
17Aljaž BorštnikOK Tivoli 0:54:05+27:20
18Roman SladičOK Perkmandeljc 0:57:07+30:22
19Stanko ČuferPD Ajdovščina 1:05:05+38:20
Kristian Bosisio MP+ --:--
Nejc SmolejOK Komenda MP+ --:--

B (km / m / KT)

1Jan Šalamun 0:26:10+00:00
2Gašper Rejec 0:26:12+00:02
3Vladan Vukajlovič 0:26:15+00:05
4Julija FerencOK Tivoli 0:27:28+01:18
5Eva Aljančič 0:28:38+02:28
6Kim Kremžar Pančur 0:29:40+03:30
7Martin Kristan 0:30:05+03:55
8Žan Ravnikar 0:31:45+05:35
9Rahmo Mešinovič 0:32:00+05:50
10Marjeta Lišužič 0:32:40+06:30
11Gašper PetrovičOK Polaris 0:32:45+06:35
12Pavel Rejec 0:33:45+07:35
13Monika Ravnikar 0:34:45+08:35
14Urša Bambič 0:36:05+09:55
15Marjana Rejec 0:39:20+13:10
16Marija Kovač 0:42:30+16:20
17Eva Kop 0:48:00+21:50
18Žiga Zager 0:50:30+24:20
Nataša Aljančič MP+ --:--

C (km / m / KT)

1Sašo Škvarč 0:09:45+00:00
2Matjaž Kavčič 0:11:25+01:40
3Matic Sever 0:12:45+03:00
4Daša Harej 0:13:05+03:20
5Maks Vojvoda 0:15:00+05:15
6Jana Kete 0:16:40+06:55
7Bor Kop 0:17:04+07:19
8Elena Koradin 0:18:20+08:35
9Zala FerencOK Tivoli 0:18:45+09:00
10Nika Ravnikar 0:20:07+10:22
11Jure Podgornik 0:21:20+11:35
12Matic Pust 0:22:25+12:40
13Irena SladičOK Perkmandeljc 0:23:40+13:55
14Ana Pia Pogačar 0:25:05+15:20
15Ana Progar 0:25:45+16:00
Darko Vojnovič MP+ --:--
Kevin Ahmetovič MP+ --:--
Tim Tavčar MP+ --:--
Nina Grobelšek MP+ --:--