Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL8 - srednja

AŠD Gaja, Padriče, 8. 1. 2012

Otroci (1,2km / 0m / 7KT)

1Leonardo BonfiglioliSSD Gaja 0:10:36+00:00
2Giulio PipoloSSD Gaja 0:10:51+00:15
3Alice Selem Malipiero 0:11:17+00:41
4Daniele CurziSSD Gaja 0:12:47+02:11
5Tjaša De LuisaSSD Gaja 0:13:45+03:09
6Alessandro MoscaCAI XXX. Ottobre 0:13:54+03:18
7Maria VivianiCAI XXX. Ottobre 0:16:42+06:06
8Neža ZupanOK Polaris 0:16:48+06:12
9Nea ErženOK Azimut 0:17:02+06:26
10Alessandro RivettaSemiperdo Maniago 0:18:33+07:57
11Elena KoradinPD Ajdovščina 0:20:12+09:36
12Anja Škarabot OK Polaris 0:23:53+13:17
Nastja&Matej FerlugaSSD Gaja MP+ --:--

A (4,6km / 50m / 15KT)

1Marco SeppiCUS Bologna 0:26:15+00:00
2Tibor MrakOK Azimut 0:29:59+03:44
3Giacomo BarboneCAI XXX. Ottobre 0:31:18+05:03
4Michela GuizzardiCUS Bologna 0:33:50+07:35
5Peter TušarOK Azimut 0:34:57+08:42
6Dusan PetrovičOK Azimut 0:34:58+08:43
7Valentin ErženOK Azimut 0:35:47+09:32
8Janez PretnarOK Azimut 0:36:27+10:12
9Andrea MargioreOrienteering Trieste 0:37:12+10:57
10Aleš PoljanšekOK Azimut 0:37:30+11:15
11Patrik ČelikOK Azimut 0:38:00+11:45
12Massimo MoscaCAI XXX. Ottobre 0:38:08+11:53
13Lorenzo BartulovichSSD Gaja 0:38:22+12:07
14Renato BettinSwallows 0:38:43+12:28
15David ČuferPD Ajdovščina 0:39:31+13:16
16Kristian BosisioSCOM Mendrisio 0:39:36+13:21
17Gregor HvalaOK Azimut 0:40:02+13:47
18Blaz PetrovičOK Azimut 0:40:42+14:27
19Livio PredonzaniCAI XXX. Ottobre 0:40:45+14:30
20Andrea RivettaSemiperdo Maniago 0:41:49+15:34
21Samo VodopivecOK Azimut 0:42:08+15:53
22Janez CimermanOK Azimut 0:42:43+16:28
23Manca CvekOK Azimut 0:43:49+17:34
24Michael TremulCAI XXX. Ottobre 0:43:52+17:37
25Antenore BartulovichSSD Gaja 0:44:13+17:58
26Alessio RoveriSSD Gaja 0:44:17+18:02
27Danilo GramacciaSemiperdo Maniago 0:44:33+18:18
28Valter FoškiOK Polaris 0:45:15+19:00
29Metka UdovičSCOM Mendrisio 0:45:19+19:04
30Stanko ČuferPD Ajdovščina 0:45:50+19:35
31Franc KnapOK Azimut 0:45:54+19:39
32Paolo Pizzamus SSD Gaja 0:45:57+19:42
33Marirosa HechichSemiperdo Maniago 0:46:01+19:46
34Marco DorigoCAI XXX. Ottobre 0:46:08+19:53
35Paolo Daniele VivianiCAI XXX. Ottobre 0:46:27+20:12
36Jošt LapajneOK Azimut 0:46:42+20:27
37Aleš ZupanOK Polaris 0:47:18+21:03
38Tajda FoškiOK Polaris 0:48:01+21:46
39Fulvio ApollonioCorivorivo 0:48:05+21:50
40Mauro ClementeSSD Gaja 0:48:27+22:12
41Nuša JeramOK Azimut 0:48:47+22:32
42Matjaž KoprivcOK Azimut 0:49:52+23:37
43Cristina RuiniCAI XXX. Ottobre 0:50:45+24:30
44Marco OngaroUS Primiero 0:50:49+24:34
45Tilen MajnikOK Azimut 0:51:09+24:54
46Guido AlmerigognaSSD Gaja 0:51:27+25:12
47Cristina GrabarUS Primiero 0:53:50+27:35
48Marko De LuisaSSD Gaja 0:54:47+28:32
49Ivo KetePD Ajdovščina 0:54:53+28:38
50Andraž De LuisaSSD Gaja 0:55:07+28:52
51Roman SladičOK Perkmandeljc 0:56:06+29:51
52Vojko KacinOK Azimut 0:56:55+30:40
53Gianfranco SiegaSSD Gaja 0:57:02+30:47
54Antonino CorredigSemiperdo Maniago 0:58:24+32:09
55Gianluca LeoniSSD Gaja 0:59:34+33:19
56Sara GajonOrienteering Trieste 0:59:58+33:43
57Alessandro PacassoSemiperdo Maniago 1:04:35+38:20
58Roberto CereattiFriuli MTB 1:04:56+38:41
59Rinaldo LuinSSD Gaja 1:06:28+40:13
60Ana PlavčakOK Azimut 1:08:24+42:09
61Dragan KrivičičOK Perkmandeljc 1:10:39+44:24
62Alessio RozziSSD Gaja 1:11:39+45:24
63Giulio SterleCAI XXX. Ottobre 1:41:42+75:27
Tilen RupnikOK Azimut DNF+ --:--
Robert PobežinOK Polaris DNS+ --:--
Sergiy MuhdinovFriuli MTB DNS+ --:--
Piero GiudiciOrienteering Trieste MP+ --:--

B (3,4km / 50m / 14KT)

1Andrea FoschianSemiperdo Maniago 0:29:03+00:00
2Vlado SedejOK Azimut 0:39:47+10:44
3Peter FerlugaSSD Gaja 0:32:12+03:09
4Alberto FortunatiOrienteering Trieste 0:33:45+04:42
5Urša TomažinOK Azimut 0:33:57+04:54
6Katjuša PoljanšekOK Azimut 0:35:08+06:05
7Mauro SergasCAI XXX. Ottobre 0:36:04+07:01
8Matej Škarabot OK Polaris 0:36:09+07:06
9Mauro NardiSemiperdo Maniago 0:36:34+07:31
10Silvano TonoloEREBUS 0:37:28+08:25
11Chiara SepinSSD Gaja 0:38:01+08:58
12Gašper RejecOK Azimut 0:39:04+10:01
13Stefano ZanardiSwallows 0:39:48+10:45
14Raffaele Venir Semiperdo Maniago 0:39:54+10:51
15Alessia AlbanoCAI XXX. Ottobre 0:39:56+10:53
16Kaja Bratina PD Ajdovščina 0:40:02+10:59
17Janko LapajneOK Azimut 0:40:22+11:19
18Gašper PetrovičOK Azimut 0:40:59+11:56
19Polona ZupanOK Polaris 0:41:05+12:02
20Fulvio LenarduzziOR.SCHOOL 0:41:05+12:02
21Maddalena ZupinCAI XXX. Ottobre 0:41:07+12:04
22Irene CibinCAI XXX. Ottobre 0:41:31+12:28
23Marko GermaniSSD Gaja 0:42:02+12:59
24Luka StorPD Ajdovščina 0:42:50+13:47
25Lisa SalarisOrienteering Trieste 0:42:55+13:52
26Flavio MattioniSemiperdo Maniago 0:43:07+14:04
27Camilla ScoliniCAI XXX. Ottobre 0:43:15+14:12
28Giorgio GhersiOrienteering Trieste 0:44:56+15:53
29Claudio SepinSSD Gaja 0:46:09+17:06
30Manuela BolzonellaMalipiero 0:47:34+18:31
31Alice GhersiOrienteering Trieste 0:47:53+18:50
32Chiara SepinSSD Gaja 0:48:01+18:58
33Gabriella XausaFriuli MTB 0:48:24+19:21
34Luca SelemMalipiero 0:49:43+20:40
35Nina ČrnigojPD Ajdovščina 0:50:08+21:05
36Irene VivianiCAI XXX. Ottobre 0:50:44+21:41
37Luana Favretto Orienteering Trieste 0:50:47+21:44
38Irma PretnarOK Azimut 0:55:18+26:15
39Mario BertoniOrienteering Trieste 0:56:29+27:26
40Gianni SalarisOrienteering Trieste 0:56:56+27:53
41Francesca Ssd Gaja Sovran Semiperdo Maniago 0:58:58+29:55
42Paolo SbrizziFriuli MTB 1:00:28+31:25
43Anže UkmarPD Ajdovščina 1:01:03+32:00
44Chiara De Cristini SSD Gaja 1:01:53+32:50
45Donatella GrattonCAI XXX. Ottobre 1:02:37+33:34
46Martina PalusaCAI XXX. Ottobre 1:04:00+34:57
47Marjana Rejecind. 1:04:21+35:18
48Klemen ZabukovecPD Ajdovščina 1:06:26+37:23
49Antonella SinigagliaSSD Gaja 1:12:00+42:57
50Vladan Vukajlovičind. 1:14:45+45:42
51Patrizia CrevatinSSD Gaja 1:24:42+55:39
52Marisa FerroSemiperdo Maniago 1:27:38+58:35
53Giuliana StrukelCAI XXX. Ottobre 1:29:15+60:12
54Pierpaolo VergerioSSD Gaja 1:31:33+62:30
55Maurizio NovakSSD Gaja 1:32:36+63:33
56Corrado LoiSSD Gaja 1:36:48+67:45
57Tiziana De MonteCAI XXX. Ottobre 2:21:33+112:30
Federica VisintinSemiperdo Maniago DNS+ --:--
Brina FoškiOK Polaris DNS+ --:--
Pavel Rejecind. MP+ --:--
Andraž RupnikOK Azimut MP+ --:--
Giovanna De MasellisSemiperdo Maniago MP+ --:--
Francesco VivianiCAI XXX. Ottobre DNF+ --:--
Stefania ChialchiaSSD Gaja DNF+ --:--

C (2,0km / 0m / 10KT)

1Giulia VisintinSSD Gaja 0:18:14+00:00
2Maria Elena SimonelliSemiperdo Maniago 0:20:34+02:20
3Jan GrgičSSD Gaja 0:25:00+06:46
4Žan RemškarPD Ajdovščina 0:25:58+07:44
5Michele CafagnaOrienteering Trieste 0:26:34+08:20
6Anže ŠtremfeljOK Azimut 0:31:36+13:22
7Francesca TarabocchiaCAI XXX. Ottobre 0:32:31+14:17
8Luca FontanotCAI XXX. Ottobre 0:32:56+14:42
9Giusto AlmerigognaSSD Gaja 0:33:08+14:54
10Gianfranco PasquottoSSD Gaja 0:36:25+18:11
11Peter ZupanOK Polaris 0:36:51+18:37
12Denis KrhlikarOK Azimut 0:38:17+20:03
13Cecilia NardiSemiperdo Maniago 0:38:53+20:39
14Lia SpartiSemiperdo Maniago 0:39:28+21:14
15Franco GelsominoOrienteering Trieste 0:42:43+24:29
16Fiorella LinSemiperdo Maniago 0:44:09+25:55
17Gigliola RussiSSD Gaja 0:44:32+26:18
18Paolo De Cristini SSD Gaja 0:44:54+26:40
19Matic SeverPD Ajdovščina 0:47:07+28:53
20Marija KovačPD Ajdovščina 0:49:37+31:23
21Adriana DoniniSSD Gaja 0:55:00+36:46
22Jana KetePD Ajdovščina 0:56:40+38:26
23Paolo BratosOrienteering Trieste 0:58:44+40:30
24Rene KoradinPD Ajdovščina 0:59:24+41:10
25Monica ToncichSSD Gaja 1:12:07+53:53
26 MocorKSB 1:40:30+82:16