Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL10 - srednja

CAI XXX Ottobre, Repen, 22. 1. 2012

A (4,45km / 182m / 13 KT)

1Dušan PetrovičOK Polaris 00:48:31+00:00
2Klemen KendaOK Azimut 00:49:54+01:23
3Franc KnapOK Azimut 00:50:06+01:35
4Valentin ErženOK Azimut 00:51:00+02:29
5Blaž PetrovičOK Polaris 00:51:30+02:59
6Stanko ČuferPD Ajdovščina 00:52:10+03:39
7Lorenzo BartulovichSSD Gaja 00:53:56+05:25
8David ČuferPD Ajdovščina 00:54:20+05:49
9Jožko JazbarOK Azimut 00:54:46+06:15
10Marco OngaroUS Primiero 01:00:08+11:37
11Andraž De LuisaSSD Gaja 01:01:05+12:34
12Marco ObersnelSemiperdo Maniago 01:01:58+13:27
13Fulvio PacorSSD Gaja 01:02:09+13:38
14Paolo Daniele VivianiCAI XXX Ottobre 01:02:28+13:57
15Mauro ClementeSSD Gaja 01:03:32+15:01
16Cristina GrabarUS Primiero 01:03:43+15:12
17Mark SylvesterCAI XXX Ottobre 01:04:46+16:15
18Paolo PizzamusSSD Gaja 01:05:12+16:41
19Metka UdovičSCOM Mendrisio 01:05:22+16:51
20Sergio PalusaCAI XXX Ottobre 01:05:23+16:52
21Alessandro PacassoSemiperdo Maniago 01:08:50+20:19
22Cristina RuiniCAI XXX Ottobre 01:09:05+20:34
23Marco DorigoCAI XXX Ottobre 01:09:12+20:41
24Janez CimermanOK Azimut 01:10:08+21:37
25Vojko KacinOK Azimut 01:10:43+22:12
26Andrea RivettaSemiperdo Maniago 01:10:54+22:23
27Danilo GramacciaSemiperdo Maniago 01:10:57+22:26
28Janko LapajneOK Azimut 01:12:10+23:39
29Antonino CorredigSemiperdo Maniago 01:12:33+24:02
30Ivo KetePD Ajdovščina 01:12:34+24:03
31Antenore BartulovichSSD Gaja 01:12:55+24:24
32Enrico CigniniCAI XXX Ottobre 01:14:05+25:34
33Fiorenzo RuzzierSSD Gaja 01:14:20+25:49
34Dragan KrivičičOK Perkmandeljc 01:15:53+27:22
35Vlado SedejOK Azimut 01:16:12+27:41
36Roman SladičOK Perkmandeljc 01:16:30+27:59
37Donatella VecchiesSemiperdo Maniago 01:25:13+36:42
38Marko De LuisaSSD Gaja 01:25:33+37:02
39Sara GaionOrienteering Trieste 01:30:28+41:57
40Margherita RuzzierCAI XXX Ottobre 01:32:32+44:01
41Gabriella XausaFriuli MTB 01:32:40+44:09
42Franco ObersnelCAI Monfalcone 01:57:27+68:56
43Rinaldo LuinSSD Gaja 01:58:11+69:40
Stefano RussoCAI XXX Ottobre MP+ --:--

B (3,24km / 130m / KT)

1Andrea FoschianSemiperdo Maniago 00:38:37+00:00
2Mauro SergasCAI XXX Ottobre 00:39:21+00:44
3Peter FerlugaSSD Gaja 00:42:45+04:08
4Camilla ScoliniCAI XXX Ottobre 00:47:25+08:48
5Flavio MattioniSemiperdo Maniago 00:47:33+08:56
6Mario BertoniOrienteering Trieste 00:48:32+09:55
7Piia TakalaYlistaron Kilpa-Veljet 00:49:24+10:47
8Giuseppe SpecognaFriuli MTB 00:49:38+11:01
9Gasper RejecOK Azimut 00:49:48+11:11
10Chiara SepinSSD Gaja 00:50:21+11:44
11Livio InsignaSSD Gaja 00:50:40+12:03
12Michele CafagnaOrienteering Trieste 00:52:29+13:52
13Gašper PetrovičOK Polaris 00:53:05+14:28
14Chiara De CristiniSSD Gaja 00:56:10+17:33
15Vladan VukajlovičOK Azimut 00:56:33+17:56
16Matteo SturniOrienteering Trieste 00:57:19+18:42
17Marija KovačPD Ajdovščina 00:59:33+20:56
18Federica VisintinSemiperdo Maniago 01:01:55+23:18
19Luca SelemMalipiero Marcon 01:02:10+23:33
20Lisa SalarisOrienteering Trieste 01:02:22+23:45
21Roberto PredonzanOrienteering Trieste 01:04:09+25:32
22Rene KoradinPD Ajdovščina 01:04:51+26:14
23Roberto CereattiFriuli MTB 01:06:14+27:37
24Irene CibinCAI XXX Ottobre 01:06:27+27:50
25Marko GermaniSSD Gaja 01:06:41+28:04
26Anka KuzminSemiperdo Maniago 01:06:46+28:09
27Alberto FortunatiOrienteering Trieste 01:07:04+28:27
28Elvio CereserCorivorivo 01:09:34+30:57
29Manuela BolzonellaMalipiero Marcon 01:10:38+32:01
30Antonella SinigagliaSSD Gaja 01:13:28+34:51
31Pavel RejecOK Azimut 01:30:13+51:36
32Fiorella LinSemiperdo Maniago 01:32:10+53:33
33Pierpaolo VergerioSSD Gaja 01:33:11+54:34
34Paolo JordanCAI XXX Ottobre 01:33:21+54:44
35Paolo SbrizziFriuli MTB 01:33:43+55:06
36Giuliana StrukelCAI XXX Ottobre 01:44:03+65:26
37Marisa FerroSemiperdo Maniago 01:45:44+67:07
38Marco RuiniCAI XXX Ottobre 01:48:56+70:19
39Marjana RejecOK Azimut 01:56:21+77:44
40Tiziana De MonteCAI XXX Ottobre 02:25:51+107:14
41Pierpaolo PoldrugoCAI XXX Ottobre 02:27:36+108:59
Marco D'AlessioCAI XXX Ottobre MP+ --:--
Silvia StantaCAI XXX Ottobre MP+ --:--
Tiberio PontoniCAI XXX Ottobre MP+ --:--
Lorenzo CassaniCAI XXX Ottobre MP+ --:--
Silvia MuzzonigroCAI XXX Ottobre MP+ --:--
Marino ZanuttigCAI XXX Ottobre MP+ --:--
Claudio SepinSSD Gaja MP+ --:--
Franco GelsominoOrienteering Trieste MP+ --:--
Francesco VivianiCAI XXX Ottobre MP+ --:--
Stefania ChialchiaSSD Gaja MP+ --:--

C (1,9km / 130m / KT)

1Saso SkvarcPD Ajdovščina 00:22:34+00:00
2Dasa HarejPD Ajdovščina 00:26:57+04:23
3Maria Elena SimonelliSemiperdo Maniago 00:27:15+04:41
4Emanuela GianniniSSD Gaja 00:28:09+05:35
5Francesca TarabocchiaCAI XXX Ottobre 00:29:15+06:41
6Nik SlejkoPD Ajdovščina 00:38:29+15:55
7Giancarlo PasquottoSSD Gaja 00:43:40+21:06
8Fabio FattorCAI XXX Ottobre 00:44:29+21:55
9Beatrice ChieregoCAI XXX Ottobre 00:46:59+24:25
10Andrej KoradinPD Ajdovščina 00:53:10+30:36
11Adriana DoniniSSD Gaja 00:54:51+32:17
12Lorenzo ObersnelCAI Monfalcone 00:55:39+33:05
13Matic SeverPD Ajdovščina 01:09:17+46:43
14Cristina Di MilleSSD Gaja 01:22:54+60:20
Jana KetePD Ajdovščina MP+ --:--

OTROCI (1,3km / 51m / KT)

1Leonardo BonfiglioliSSD Gaja 00:12:15+00:00
2Maria VivianiCAI XXX Ottobre 00:13:53+01:38
3Michele ParovelCAI XXX Ottobre 00:14:55+02:40
4Daniele CurziSSD Gaja 00:15:48+03:33
5Alessandro RivettaSemiperdo Maniago 00:16:43+04:28
6Giulio PipoloSSD Gaja 00:18:00+05:45
7Nea ErzenOK Azimut 00:18:01+05:46
8Lisa RivettaSemiperdo Maniago 00:26:49+14:34
9Jure PodgornikPD Ajdovščina 00:27:04+14:49
10Tjaša De LuisaSSD Gaja 00:33:12+20:57
11Francesco CorenCAI XXX Ottobre 00:40:00+27:45
12Gaja PodgornikPD Ajdovščina 00:44:43+32:28
13Stefano ParovelCAI XXX Ottobre 00:45:16+33:01
14Elena KoradinPD Ajdovščina 00:47:38+35:23

SKUPINE (1,9km / 130m / KT)

1Silverio PipoloSSD Gaja 00:25:27+00:00
2Elisa CafagnaCAI XXX Ottobre 00:27:53+02:26
3Jan in Karin Mezgec GrgicSSD Gaja 00:32:05+06:38
4Luca FontanotCAI XXX Ottobre 00:32:12+06:45
5Alessandro CecconeCAI XXX Ottobre 00:39:59+14:32
6Alessandro HarejCAI XXX Ottobre 00:45:23+19:56
7Corrado LoiSSD Gaja 00:51:33+26:06
8Stella CigniniCAI XXX Ottobre 00:52:18+26:51
10Denise ButtignolCAI XXX Ottobre 00:52:56+27:29
11Emmanuela PantanoSSD Gaja 01:08:12+42:45
12Matej in Nastja FerlugaSSD Gaja 01:09:03+43:36
13Sebastiano ValenteCAI XXX Ottobre 01:11:02+45:35
Andrea BenedettCAI XXX Ottobre MP+ --:--