Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL12 - srednja

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 5. 2. 2012

A (km / m / KT)

1Blaž Petrovič OK Polaris1:01:26+00:00
2Klemen Kenda OK Azimut1:03:40+02:14
3Jošt Lapajne OK Azimut1:05:42+04:16
4Mojca Flerin OK Komenda1:06:54+05:28
5Feike Alewijnse OK Trzin1:08:59+07:33
6Boštjan Bohinc OK Komenda1:09:13+07:47
7David Čufer PD Ajdovščina1:11:43+10:17
8Andrej Borštnik OK Tivoli1:12:57+11:31
9Janez Cimerman OK Azimut1:13:17+11:51
10Peter Tušar OK Azimut1:13:20+11:54
11Rok Pestotnik Pustolovec Rajd1:15:02+13:36
12Jerca Bernik ŠOK1:15:27+14:01
13Uroš Burič RJZ Velenje1:15:53+14:27
14Dušan Petrovič OK Polaris1:16:11+14:45
15Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli1:16:14+14:48
16Aleš Borštnik OK Tivoli1:17:22+15:56
17Roman Sladič OK Perkmandeljc1:18:28+17:02
18Vojko Kacin OK Azimut1:18:36+17:10
19Blaž Kolner Pustolovec Rajd1:22:12+20:46
20Metka Udovič OK Trzin1:24:58+23:32
21Meta Dragarin ŠOK1:25:37+24:11
22Kristian Bosisio OK Trzin1:26:24+24:58
23Nuša Jeram OK Azimut1:27:09+25:43
24Manca Cvek OK Azimut1:27:12+25:46
25Stanko Čufer PD Ajdovščina1:33:05+31:39
26Maja Zupančič RJZ Velenje1:42:00+40:34
27Živa Vlahovič RJZ Velenje1:55:12+53:46
28Suzana Drevenšek OK KomendaMP+ --:--
Tobija Cukjati OK PolarisMP+ --:--
Ivo Kete PD AjdovščinaMP+ --:--
Matjaž Koprivc OK AzimutMP+ --:--
Rok Sušnik OK AzimutMP+ --:--

B (km / m / KT)

1Aleš Zupan OK Polaris0:32:50+00:00
2Martin Kristan OK Komenda0:36:11+03:21
3Gašper Rejec OK Azimut0:46:02+13:12
4Anja Slapničar RJZ Velenje0:46:25+13:35
5Vlado sedej OK Azimut0:48:02+15:12
6Gašper Petrovič OK Polaris0:53:16+20:26
7Monika Ravnikar OK Komenda0:56:05+23:15
8Žan Ravnikar OK Komenda0:56:18+23:28
9Dragan Krivičič OK Perkmandeljc0:59:59+27:09
10Simon Dobelšek RJZ Velenje1:13:55+41:05
11Natasa Aljančič OK Komenda1:17:40+44:50
Kim Kremžar Pančur OK KomendaDNS+ --:--
Marjeta Lipužič OK KomendaDNS+ --:--

C (km / m / KT)

1Svit Pestotnik Stres Pustolovec Rajd0:25:52+00:00
2Gregor Kunc OK Tivoli0:28:45+02:53
3Luna Stres Pustolovec Rajd0:30:28+04:36
4Andreja McQuerrie OK Komenda0:30:29+04:37
5Nina McQuerrie OK Komenda0:35:09+09:17
6Maks Vojvoda OK Komenda0:45:20+19:28
Dora Pestotnik Stres Pustolovec RajdMP+ --:--
Matic Blaž OK KomendaDNS+ --:--
Vesna Bohinc OK KomendaDNS+ --:--
Jana Kete PD AjdovščinaDNS+ --:--