Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL14 - srednja

CAI XXX Ottobre, Zgonik, 19. 2. 2012

Otroci (km / m / KT)

1Daniele CURZISSD Gaja - Sezione Orientamento 0:29:35+00:00
2Peter ZUPANOK POLARIS 0:31:33+01:58
3Tjasa DE LUISASSD Gaja - Sezione Orientamento 0:40:14+10:39
4Maria VIVIANIGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:04:10+34:35
5Alessandro RIVETTAA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 1:53:17+83:42

A (km / m / KT)

1Slobodan RADOVANOVICMAGICMAP 0:49:52+00:00
2Zdenek JOKOLARNOCLUB 0:51:40+01:48
3Klemen KENDAOK AZIMUT 0:58:43+08:51
4VALTER FOSKIOK POLARIS 1:06:30+16:38
5Andrea MARGIOREORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 1:06:39+16:47
6Janez CIMERMANOK AZIMUT 1:06:40+16:48
7Fulvio PACORSSD Gaja - Sezione Orientamento 1:10:08+20:16
8David CUFERPD AJDOVSCINA - OS DOBRAVLJE 1:10:21+20:29
9Stanko CUFERPD AJDOVSCINA - OS DOBRAVLJE 1:11:50+21:58
10Marirosa HECHICHA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 1:13:45+23:53
11Ales ZUPANOK POLARIS 1:14:26+24:34
12Andrea RIVETTAA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 1:16:11+26:19
13Gianluca LEONISSD Gaja - Sezione Orientamento 1:16:18+26:26
14Enrico CIGNINIGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:16:51+26:59
15Clizia ZAMBIASIA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 1:17:11+27:19
16CRISTINA GRABARU.S. PRIMIERO A.S.D. 1:19:20+29:28
17Kacin VOJKOOK AZIMUT 1:20:36+30:44
18Paolo PIZZAMUSSSD Gaja - Sezione Orientamento 1:21:31+31:39
19Ivo KETEPD AJDOVSCINA - OS DOBRAVLJE 1:22:39+32:47
20Marco ONGAROU.S. PRIMIERO A.S.D. 1:27:50+37:58
21Andraz DE LUISASSD Gaja - Sezione Orientamento 1:28:00+38:08
22Cristina RUINIGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:31:10+41:18
23Antonino CORREDIGA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 1:32:56+43:04
24Alessandro PACASSOA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 1:33:17+43:25
25Fabio TOFFANINGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:45:24+55:32
26Marko DE LUISASSD Gaja - Sezione Orientamento 1:49:23+59:31
27Rok SUSNIKOK AZIMUT 1:53:00+63:08
28Renato PELESSONISSD Gaja - Sezione Orientamento 1:54:26+64:34
29Alessio ROZZISSD Gaja - Sezione Orientamento 1:56:20+66:28
30Fiorenzo RUZZIERSSD Gaja - Sezione Orientamento 2:03:10+73:18
31Sara GAIONORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 2:10:16+80:24
32Rinaldo LUINSSD Gaja - Sezione Orientamento 2:16:01+86:09
33DRAGAN KRIVICICOK PERKMANDELJC TRBOVLJE 2:19:26+89:34
Luca ALDEGHIERIA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO mp+-50:08
Mauro CLEMENTESSD Gaja - Sezione Orientamento mp+-50:08
Giulio STERLEGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD mp+-50:08

B (km / m / KT)

1ANDREA FOSCHIANORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 0:39:44+00:00
2Mauro FELCHEROFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. 0:51:13+11:29
3Matteo STURNIORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 0:53:15+13:31
4Luka STORPD AJDOVSCINA - OS DOBRAVLJE 0:54:07+14:23
5Anka KUZMINA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 0:56:16+16:32
6Giuseppe SPECOGNAFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. 0:56:17+16:33
7Gasper REJECOK AZIMUT 1:02:21+22:37
8Polona ZUPANOK POLARIS 1:03:37+23:53
9Piero GIUDICIORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 1:04:50+25:06
10Michele CAFAGNAORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 1:05:52+26:08
11Roberto PREDONZANORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 1:06:12+26:28
12Peter FERLUGASSD Gaja - Sezione Orientamento 1:09:49+30:05
13Irene CIBINGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:10:56+31:12
14Alberto FORTUNATIORIENTEERING TRIESTE - A.S.D. 1:11:14+31:30
15Gabriella XAUSAFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. 1:11:38+31:54
16Roberto CEREATTIFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. 1:12:50+33:06
17Chiara SEPINSSD Gaja - Sezione Orientamento 1:13:47+34:03
18Marko GERMANISSD Gaja - Sezione Orientamento 1:14:18+34:34
19Marco PAVANA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 1:15:55+36:11
20Federica VISINTINA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 1:17:49+38:05
21Antonella MANTOVANIGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:18:19+38:35
22Nina CRNIGOJPD AJDOVSCINA - OS DOBRAVLJE 1:21:45+42:01
23Margherita RUZZIERGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:21:55+42:11
24Irene VIVIANIGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:28:41+48:57
25Adriano WENDLERGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:29:35+49:51
26Giuliana STRUKELGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:32:44+53:00
27Antonella SINIGAGLIASSD Gaja - Sezione Orientamento 1:32:49+53:05
28CRISTIANO COLOMBOGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:48:24+68:40
29Pavel REJECOK AZIMUT 2:00:19+80:35
30Fulvia SCHIAVUZZIGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 2:17:25+97:41
31Vladan VUKAJLOVIÈOK AZIMUT 2:24:21+104:37
32Marjana REJECOK AZIMUT 2:49:57+130:13
Elena CLARIGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD mp+-40:16
Marija KOVACPD AJDOVSCINA - OS DOBRAVLJE mp+-40:16
Marisa FERROA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO mp+-40:16
Stefania CHIALCHIASSD Gaja - Sezione Orientamento mp+-40:16
MONTE Tiziana DEGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD mp+-40:16
Alessandro CeconFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. mp+-40:16
Enzo LAFASANELLAGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD mp+-40:16
Marco RUINIGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD mp+-40:16
Paolo SBRIZZIFRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D. mp+-40:16
Mirko PASQUOTTOGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD mp+-40:16

C (km / m / KT)

1Ivan MAGICMAP 0:27:52+00:00
2Maria Elena SIMONELLIA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 0:30:26+02:34
3Fiorella LINA.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO 0:31:22+03:30
4Paolo LAKOVICTRIATHLON GORIZIA 0:32:21+04:29
5Gian Piero VALENTEGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 0:52:23+24:31
6Sebastiano VALENTEGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 0:58:45+30:53
7Nik SLEJKOPD AJDOVSCINA - OS DOBRAVLJE 1:00:11+32:19
8Matic SEVERPD AJDOVSCINA - OS DOBRAVLJE 1:04:05+36:13
9Jure RIJAVECPD AJDOVSCINA - OS DOBRAVLJE 1:15:58+48:06
10Adriana DONINISSD Gaja - Sezione Orientamento 1:16:07+48:15
11Pierpaolo POLDRUGOGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:24:13+56:21
12DASA HAREJPD AJDOVSCINA - OS DOBRAVLJE 1:51:30+83:38
13Jana KETEPD AJDOVSCINA - OS DOBRAVLJE 2:09:31+101:39
Alessandro BERTOCCHIGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD mp+-28:08
Paola SPINELLISSD Gaja - Sezione Orientamento mp+-28:08
Giancarlo PASQUOTTOGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD mp+-28:08
Francesco VIVIANIGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD mp+-28:08

GRU (km / m / KT)

1Jan E KARIN MEZGEL GRGICSSD Gaja - Sezione Orientamento 0:30:13+00:00
2Luca FONTANOTGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 0:30:25+00:12
3V. e ARCANGELI E. SARIGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 0:51:17+21:04
4e ARCANGELI G. PECORARIGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:01:19+31:06
5e LAKOVIC LAFASANELLAGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:05:19+35:06
6S. e ARCANGELI V. SARIGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:07:44+37:31
7E QUADARELLA CASSARA'GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:23:27+53:14
8e COLOMBO LAFASANELLAGR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD 1:29:04+58:51