Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Orientacija GZL 2012 - srednja

Gasilska zveza Ljubljana, Ljubljana - center, 21. 4. 2012

PIO-M (0.0km / m / 10KT)

1 LJUBLJANA - RUDNIK 3 LJUBLJANA - RUDNIK32:51+00:00
2 ZADOBORVA - SNEBERJE - N ZADOBORVA - SNEBERJE - NOVO PO35:10+02:19
3 BARJE 1 BARJE37:54+05:03
4 PODGORICA - ŠENTJAKOB 2 PODGORICA - ŠENTJAKOB42:57+10:06
5 ŠMARTNO OB SAVI 3 ŠMARTNO OB SAVI46:19+13:28
6 BARJE 2 BARJE46:44+13:53
6 ZGORNJA ŠIŠKA 1 ZGORNJA ŠIŠKA46:44+13:53
8 ZGORNJI KAŠELJ 3 ZGORNJI KAŠELJ47:16+14:25
9 NADGORICA 3 NADGORICA48:18+15:27
10 VIŽMARJE - BROD 2 VIŽMARJE - BROD48:53+16:02
11 ZALOG - SPODNJI KAŠELJ 4 ZALOG - SPODNJI KAŠELJ49:51+17:00
12 ŠMARTNO OB SAVI 2 ŠMARTNO OB SAVI50:09+17:18
13 VIŽMARJE - BROD 1 VIŽMARJE - BROD51:04+18:13
14 SOSTRO 3 SOSTRO51:14+18:23
15 ZALOG - SPODNJI KAŠELJ 5 ZALOG - SPODNJI KAŠELJ51:25+18:34
16 BRDO 2 BRDO52:10+19:19
17 BARJE 4 BARJE52:39+19:48
18 ZGORNJI KAŠELJ 2 ZGORNJI KAŠELJ53:43+20:52
19 LIPOGLAV 1 LIPOGLAV53:48+20:57
20 ŠTEPANJSKO NASELJE 3 ŠTEPANJSKO NASELJE54:17+21:26
21 ŠTEPANJSKO NASELJE 2 ŠTEPANJSKO NASELJE54:18+21:27
22 BARJE 3 BARJE54:19+21:28
23 NADGORICA 4 NADGORICA55:51+23:00
24 TRNOVO 2 TRNOVO57:22+24:31
25 GAMELJNE 2 GAMELJNE1:00:45+27:54
26 TRNOVO 1 TRNOVO1:01:16+28:25
27 SLAPE - POLJE 3 SLAPE - POLJE1:01:50+28:59
28 TACEN 1 TACEN1:03:28+30:37
29 MEDNO 2 MEDNO1:03:39+30:48
30 BIZOVIK 4 BIZOVIK1:04:22+31:31
31 ZADOBORVA - SNEBERJE - N ZADOBORVA - SNEBERJE - NOVO PO1:05:35+32:44
32 GUNCLJE - MALE VIŽMARJE GUNCLJE - MALE VIŽMARJE1:08:35+35:44
33(izven kon.) STOŽICE 1* STOŽICE1:11:56+39:05
ZGORNJI KAŠELJ 1 ZGORNJI KAŠELJMP+ --:--
TEST Testni klubMP+ --:--

PIO-Ž (0.0km / m / 10KT)

1 LJUBLJANA - RUDNIK 2 LJUBLJANA - RUDNIK40:52+00:00
2 ZALOG - SPODNJI KAŠELJ 2 ZALOG - SPODNJI KAŠELJ45:39+04:47
3 SLAPE - POLJE 1 SLAPE - POLJE46:45+05:53
4 BIZOVIK 2 BIZOVIK48:40+07:48
5 NADGORICA 1 NADGORICA48:41+07:49
6 SLAPE - POLJE 2 SLAPE - POLJE48:52+08:00
7 ŠTEPANJSKO NASELJE 1 ŠTEPANJSKO NASELJE49:57+09:05
8 BRDO 1 BRDO50:08+09:16
9 BIZOVIK 1 BIZOVIK50:22+09:30
10 ZADOBORVA - SNEBERJE - N ZADOBORVA - SNEBERJE - NOVO PO50:45+09:53
11 ŠMARTNO OB SAVI 1 ŠMARTNO OB SAVI51:51+10:59
12 SOSTRO 1 SOSTRO53:59+13:07
13 ZALOG - SPODNJI KAŠELJ 3 ZALOG - SPODNJI KAŠELJ56:14+15:22
14 LJUBLJANA - RUDNIK 1 LJUBLJANA - RUDNIK57:04+16:12
15 BIZOVIK 3 BIZOVIK58:45+17:53
16 SOSTRO 2 SOSTRO59:58+19:06
17 PODGORICA - ŠENTJAKOB 1 PODGORICA - ŠENTJAKOB1:09:08+28:16
18 GUNCLJE - MALE VIŽMARJE GUNCLJE - MALE VIŽMARJE1:17:08+36:16
ZALOG - SPODNJI KAŠELJ 1 ZALOG - SPODNJI KAŠELJMP+ --:--

MLAD-M (0.0km / m / 10KT)

1 VIŽMARJE - BROD 4 VIŽMARJE - BROD32:27+00:00
2 BARJE 6 BARJE32:51+00:24
3 VIŽMARJE - BROD 3 VIŽMARJE - BROD33:00+00:33
4 PODGORICA - ŠENTJAKOB 3 PODGORICA - ŠENTJAKOB37:20+04:53
5 LJUBLJANA - RUDNIK 8 LJUBLJANA - RUDNIK38:06+05:39
6 LJUBLJANA - RUDNIK 7 LJUBLJANA - RUDNIK40:04+07:37
7 MEDNO 4 MEDNO40:06+07:39
8 NADGORICA 8 NADGORICA41:24+08:57
9 TOMAČEVO - JARŠE 3 TOMAČEVO - JARŠE44:01+11:34
10 BIZOVIK 5 BIZOVIK44:36+12:09
11 ZGORNJA ŠIŠKA 2 ZGORNJA ŠIŠKA45:53+13:26
12 JEŽICA 1 JEŽICA49:39+17:12
13 ŠENTVID 2 ŠENTVID54:13+21:46
14 MEDNO 3 MEDNO54:47+22:20
15 SOSTRO 4 SOSTRO54:48+22:21
16 VIČ 1 VIČ55:28+23:01
17 TRNOVO 3 TRNOVO55:47+23:20
18 ZGORNJI KAŠELJ 5 ZGORNJI KAŠELJ57:08+24:41
19 ZALOG - SPODNJI KAŠELJ 6 ZALOG - SPODNJI KAŠELJ58:15+25:48
20 JEŽICA 2 JEŽICA1:02:05+29:38
21 LIPOGLAV 4 LIPOGLAV1:02:09+29:42
22 ZGORNJI KAŠELJ 4 ZGORNJI KAŠELJ1:15:19+42:52
23 ŠMARTNO OB SAVI 5 ŠMARTNO OB SAVI1:23:46+51:19
24 STOŽICE 3 STOŽICE1:31:30+59:03
25 STOŽICE 2 STOŽICE1:35:01+62:34
26 TOMAČEVO - JARŠE 2 TOMAČEVO - JARŠE1:38:50+66:23
GUNCLJE - MALE VIŽMARJE GUNCLJE - MALE VIŽMARJEMP+ --:--
SPODNJA ŠIŠKA 1 SPODNJA ŠIŠKAMP+ --:--
ŠENTVID 1 ŠENTVIDMP+ --:--
TACEN 2 TACENMP+ --:--

MLAD-Ž (0.0km / m / 10KT)

1 LJUBLJANA - RUDNIK 5 LJUBLJANA - RUDNIK38:34+00:00
2 TOMAČEVO - JARŠE 1 TOMAČEVO - JARŠE43:21+04:47
3 ŠMARTNO OB SAVI 4 ŠMARTNO OB SAVI52:47+14:13
4 BARJE 5 BARJE56:37+18:03
5 BRDO 3 BRDO58:13+19:39
6 NADGORICA 6 NADGORICA58:24+19:50
7 ZADOBORVA - SNEBERJE - N ZADOBORVA - SNEBERJE - NOVO PO1:07:58+29:24
8 BIZOVIK 6 BIZOVIK1:10:50+32:16
9 LIPOGLAV 2 LIPOGLAV1:19:59+41:25
LIPOGLAV 3 LIPOGLAVMP+ --:--

PRIP-M (0.0km / m / 11KT)

1 GAMELJNE 5 GAMELJNE35:16+00:00
2 LJUBLJANA - RUDNIK 9 LJUBLJANA - RUDNIK37:18+02:02
3 ZGORNJI KAŠELJ 8 ZGORNJI KAŠELJ40:09+04:53
4 ZGORNJI KAŠELJ 7 ZGORNJI KAŠELJ40:22+05:06
5 PODGORICA - ŠENTJAKOB 5 PODGORICA - ŠENTJAKOB43:58+08:42
6 ŠENTVID 3 ŠENTVID44:33+09:17
7 ŠMARTNO OB SAVI 6 ŠMARTNO OB SAVI49:06+13:50
8 ZADOBORVA - SNEBERJE - N ZADOBORVA - SNEBERJE - NOVO PO49:17+14:01
9 BIZOVIK 7 BIZOVIK49:25+14:09
10 NADGORICA 10 NADGORICA50:01+14:45
11 LIPOGLAV 5 LIPOGLAV51:00+15:44
12 MEDNO 5 MEDNO53:04+17:48
13 ZGORNJI KAŠELJ 9 ZGORNJI KAŠELJ53:53+18:37
14 JEŽICA 3 JEŽICA56:58+21:42
15 SPODNJA ŠIŠKA 2 SPODNJA ŠIŠKA1:06:39+31:23
16 ZALOG - SPODNJI KAŠELJ 8 ZALOG - SPODNJI KAŠELJ1:13:59+38:43

PRIP-Ž (0.0km / m / 11KT)

1 GAMELJNE 4 GAMELJNE37:09+00:00
2 PODGORICA - ŠENTJAKOB 4 PODGORICA - ŠENTJAKOB44:35+07:26
3 ZALOG - SPODNJI KAŠELJ 7 ZALOG - SPODNJI KAŠELJ46:09+09:00
4 ZGORNJI KAŠELJ 6 ZGORNJI KAŠELJ1:06:48+29:39
5 NADGORICA 11 NADGORICA1:11:17+34:08