Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Tivoli, , 4. 10. 2012

E - Ž (2.5km / 125m / 16KT)

1NUŠA JERAM GIM. JURIJA VEGE IDRIJA0:33:04+00:00
2LARA JERMAN ŠC RUDOLFA MAISTRA0:34:09+01:05
3MANCA CVEK GIM. JURIJA VEGE IDRIJA0:37:45+04:41
4KATJUŠA POLJANŠEK GIM. JURIJA VEGE IDRIJA0:38:06+05:02
5VERONIKA BURGER ŠC RUDOLFA MAISTRA0:39:16+06:12
6VESNA DROLC ŠC RUDOLFA MAISTRA0:46:08+13:04
7EVA CASAGRANDE GIM. POLJANE0:52:09+19:05
8KLARA MERŠE ŠKG LJUBLJANA1:05:56+32:52
9SUZANA POLJANEC GIM. JURIJA VEGE IDRIJA1:08:09+35:05
10EMA RADOVAN GIM. BEŽIGRAD1:11:02+37:58
11MELANIJA VARGA KERHLANKO GIM. MOSTE1:13:27+40:23
12ANA KRAJNC ŠKG LJUBLJANA1:17:04+44:00
13REBEKA LUKIČ GIM. MOSTE1:17:29+44:25
14TJAŠA BAHOVEC S. ZDRAV. ŠOLA LJUBLJANA1:18:39+45:35
15PINA MAJA BULC GIM. MOSTE1:21:25+48:21
16ANDREJA MERŠE ŠKG LJUBLJANA1:26:43+53:39
17TEJA ŠKVARČ SPLOŠNA GIM. NOVA GORICA1:28:04+55:00
18MAJA ZAJC GIM. JURIJA VEGE IDRIJA1:34:38+61:34
19ŽAKLINA JURKOVIČ S. ZDRAV. ŠOLA LJUBLJANA1:40:46+67:42
20ANA DRAGAR ŠC RUDOLFA MAISTRA2:03:12+90:08
PETRA NOVLJAN GIM. LEDINAMP+ --:--
LUCIJA DOLAR ŠKG LJUBLJANAMP+ --:--
ŽIVA ZAGER ŠC VELENJEMP+ --:--
MAŠA SELAN S. ZDRAV. ŠOLA LJUBLJANAMP+ --:--
JANINA OGRIN S. ZDRAV. ŠOLA LJUBLJANAMP+ --:--

E - M (3.1km / 200m / 17KT)

1PETER TUŠAR GIM. JURIJA VEGE IDRIJA0:29:40+00:00
2MARTIN ŠPENDL ŠC RUDOLFA MAISTRA0:35:16+05:36
3PATRIK ČELIK GIM. JURIJA VEGE IDRIJA0:35:25+05:45
4MAJ HORVAT ŠC RUDOLFA MAISTRA0:41:37+11:57
5BLAŽ PETROVIČ GIM. BEŽIGRAD0:41:38+11:58
6ŽAN LUKA ŠUMEČKI ŠC VELENJE0:43:21+13:41
7ANDRAŽ RUPNIK GIM. JURIJA VEGE IDRIJA0:45:38+15:58
8NEJC KAVKA GIM. ŠIŠKA0:51:47+22:07
9BERNARD ČIŽMAN ŠKG LJUBLJANA1:01:51+32:11
10MATEJ JURCA ŠKG LJUBLJANA1:02:03+32:23
11ŽIGA KOTNIK ŠC RUDOLFA MAISTRA1:09:23+39:43
12ŽIGA TRONTELJ GIM. ŠENTVID1:15:35+45:55
13ŽIGA VIČIČ GIM. VIČ1:19:19+49:39
14JAKOB JAZBEC ŠC S. KOSOVELA SEŽANA1:24:15+54:35
15PETER MASTNAK SOKOLOV WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA1:25:26+55:46
16NEJC LAZAR GIM. JURIJA VEGE IDRIJA1:31:42+62:02
17JAN MARTIN DOBRE ŠKG LJUBLJANA1:33:11+63:31
18JURIJ NASTRAN ŠC S. KOSOVELA SEŽANA1:33:22+63:42
19GAŠPER MORAVEC GIM. JURIJA VEGE IDRIJA1:39:41+70:01
20CHRISTIAN JEREB GIM. MOSTE1:59:38+89:58
21TIM GODEC GIM. LEDINA2:02:39+92:59
22MATEJ PLESTENJAK GIM. LEDINA2:08:02+98:22
23NEJC ROKAVEC S. ZDRAV. ŠOLA LJUBLJANA2:31:52+122:12
24LOVRO ČERNOŠ GIM. MOSTE2:37:51+128:11
ERAZEM RAJNAR GIM. MOSTEMP+ --:--
DENIS ROBIDA ŠC VELENJEMP+ --:--

D - Ž (2.9km / 180m / 17KT)

1TAJDA FOŠKI GIM. BEŽIGRAD0:36:14+00:00
2ANJA SLAPNIČAR ŠC VELENJE0:43:58+07:44
3TINA ARH GIM. BEŽIGRAD0:51:46+15:32
4ULA DREMELJ GIM. ŠENTVID0:52:21+16:07
5MONIKA HODNIK GIM. JURIJA VEGE IDRIJA1:00:59+24:45
6EVA ALJANČIČ GIM. BEŽIGRAD1:04:58+28:44
7EVA DRMOTA GIM. JURIJA VEGE IDRIJA1:06:25+30:11
8TADEJA ŽAKELJ GIM. JURIJA VEGE IDRIJA1:09:26+33:12
9PETRA JESENKO SŠ ZA FARMACIJO, KOZM. IN ZDR.1:18:12+41:58
10KAJA ČEH GIM. FRANCA MIKLOŽIČA LJUTOMER1:22:11+45:57
11NINA MATKO ŠC VELENJE1:27:50+51:36
12ŠPELA DRAKSLER S. ZDRAV. ŠOLA LJUBLJANA1:28:26+52:12
13KLARA KROŠELJ ŠC RUDOLFA MAISTRA1:34:24+58:10
14KAJA STRADOVNIK GIM. POLJANE1:35:17+59:03
15HANA SPLICHAL WALDORFSKA GIM. LJUBLJANA1:39:22+63:08
ANA VREČAR GIM. ŠENTVIDMP+ --:--
TAJA KOŠIR POPOVIČ WALDORFSKA GIM. LJUBLJANADNF+ --:--

D - M (3.4km / 200m / 20KT)

1JOŠT LAPAJNE GIM. JURIJA VEGE IDRIJA0:25:31+00:00
2GREGOR HVALA GIM. JURIJA VEGE IDRIJA0:29:33+04:02
3ALJAŽ BORŠTNIK GIM. VIČ0:35:28+09:57
4TILEN MAJNIK GIM. JURIJA VEGE IDRIJA0:42:52+17:21
5NEJC KODRIČ TŠC NOVA GORICA0:42:57+17:26
6ANŽE VODEB GIM. LEDINA0:43:34+18:03
7BOŠTJAN ČERIN ŠKG LJUBLJANA0:44:20+18:49
8NEJC SMOLEJ GIM. ŠENTVID0:44:55+19:24
9MATEJ KEBE GIM. JURIJA VEGE IDRIJA0:52:51+27:20
10GREGOR TUŠAR SŠ ZA FARMACIJO, KOZM. IN ZDR.0:53:55+28:24
11MARTIN BOLE GIM. LEDINA0:55:09+29:38
12ŽIGA BRENČIČ GIM. VIČ0:55:21+29:50
13JURE GABER GIM. ŠENTVID0:56:18+30:47
14MATEJ KRISTAN GIM. LEDINA0:58:40+33:09
15ŽIGA ROZMAN GIM. BEŽIGRAD1:06:15+40:44
16LUKA KONČINA GIM. ŠENTVID1:10:31+45:00
17KRISTJAN KUMIN S. ZDRAV. ŠOLA LJUBLJANA1:11:07+45:36
18JURE KERT GIM. VIČ1:12:51+47:20
19GAŠPER DEŽMAN GIM. ŠENTVID1:20:33+55:02
HAMDIJA BEGIČ ŠC RUDOLFA MAISTRAMP+ --:--
ADMIR GUBERINIČ ŠC RUDOLFA MAISTRAMP+ --:--
URBAN MODRIJAN S. ZDRAV. ŠOLA CELJEMP+ --:--
NEJC POVIRK ŠKG LJUBLJANAMP+ --:--

C - Ž (0.9km / 50m / 7KT)

1ANA PIA POGAČAR OŠ KOMENDA MOSTE0:11:52+00:00
2NINA MCQUERRIE OŠ KOMENDA MOSTE0:20:16+08:24
3KATJA ZGONEC OŠ KAŠELJ0:23:16+11:24
4JULIJA BRECELJ OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA0:27:20+15:28
5SARA FUČKA OŠ DOBRAVLJE0:28:15+16:23
6ZALA ŠPENKO OŠ ŠMARTNO POD ŠM. GORO0:30:42+18:50
7LUCIJA NOVAK OŠ SOSTRO0:30:52+19:00
8ZALA FERENC OŠ POLJE0:31:03+19:11
9KAJA BRATINA OŠ DOBRAVLJE0:32:19+20:27
10NEŽA ZUPAN OŠ KOSEZE0:34:26+22:34
11ZARJA KMETIČ OŠ OSKARJA KOVAČIČA ŠKOFIJE0:35:59+24:07
12NIKA RAVNIKAR OŠ KOMENDA MOSTE0:37:43+25:51
13EVA ŠALAMUN OŠ ZADOBROVA0:39:16+27:24
14ANEJA ŠURINA OŠ TABOR I MARIBOR0:40:57+29:05
15SABINA PAVRIČ OŠ TABOR I MARIBOR0:41:28+29:36
16EVA ALIANA HOČEVAR OŠ SOSTRO0:42:37+30:45
17URŠULA MAKOVEC OŠ DOBRAVLJE0:44:27+32:35
18LARA PODJAVERŠEK OŠ TABOR I MARIBOR0:45:23+33:31
19NIKA PREMRL OŠ DOBRAVLJE0:45:33+33:41
20MATEJA SLAPNIK ANŽUR OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA0:46:00+34:08
21MANCA MENCIN OŠ KAŠELJ0:47:16+35:24
22ANJA LAMPIČ OŠ KOMENDA MOSTE0:47:55+36:03
23EVA PODGORNIK OŠ DOBRAVLJE0:50:30+38:38
24ANJA KEBER OŠ SOSTRO0:50:33+38:41
25LARA VENE OŠ SOSTRO0:56:44+44:52
26ANA MEDVEŠČEK OŠ DOBRAVLJE0:58:49+46:57
27SARA KAVČIČ OŠ DOBRAVLJE1:01:02+49:10
28ŠPELA KRIVIC OŠ SOSTRO1:02:46+50:54
29TINA HAJDINJAK OŠ TABOR I MARIBOR1:21:23+69:31

C - M (0.9km / 50m / 7KT)

1FILIP PETROVIČ OŠ ŠTURJE0:11:19+00:00
2ENEJ SMOLE OŠ DOMŽALE0:15:15+03:56
3MARTIN BUČAR OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA0:21:16+09:57
4SVIT GROZNIK OŠ KOMENDA MOSTE0:21:31+10:12
5SVIT PESTOTNIK STRES OŠ TRNOVO0:21:40+10:21
6ROK HERNEC OŠ KAŠELJ0:23:05+11:46
7DOMEN PETROVIČ OŠ ŠTURJE0:24:16+12:57
8GAŠPER ZGONEC OŠ KAŠELJ0:25:34+14:15
9TARAS ČUČULOVIČ OŠ SOSTRO0:25:38+14:19
10JAKOB KOTAR OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA0:26:56+15:37
11ROK ROJKO OŠ TABOR I MARIBOR0:28:02+16:43
12BENJAMIN ADORNO OŠ TABOR I MARIBOR0:30:31+19:12
13ALOJZ EVELIN MIKOLIČ SOBOTIČ OŠ POLJČANE0:32:16+20:57
14TEJ KRALJ OŠ KOMENDA MOSTE0:33:10+21:51
15MATEVŽ KUNC OŠ KAŠELJ0:33:21+22:02
16MATEVŽ ŽAGAR OŠ SOSTRO0:33:31+22:12
17MATIC ROZMAN OŠ POLJE0:36:29+25:10
18DOMEN KAVČIČ OŠ KOMENDA MOSTE0:38:34+27:15
19JAKA FARTEK OŠ KOMENDA MOSTE0:46:57+35:38
20JOŽE PESTOTNIK OŠ SOSTRO0:47:32+36:13
21ŽIGA ŽIBERNA OŠ DOMŽALE0:49:55+38:36
22MIHA ŠKET OŠ TABOR I MARIBOR0:51:58+40:39
23MATEJ PETELIN OŠ TABOR I MARIBOR0:52:25+41:06
24ŽAN SKERBIŠ OŠ POLJČANE0:55:16+43:57
25JAKOB KOSEC OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA1:01:07+49:48
25KLEMEN ŠPANRING OŠ POLJČANE1:01:07+49:48
27GAŠPER LEŠNJAK OŠ KAŠELJ1:07:21+56:02
28URBAN ŠKODA OŠ SOSTRO1:09:53+58:34
29MAJ JURIJ MIKLAVEC OŠ KAŠELJ1:11:11+59:52

B - Ž (1.1km / 60m / 9KT)

1JULIJA FERENC OŠ POLJE0:16:08+00:00
2JEDRT JEVŠEVAR OŠ BREŽICE0:18:16+02:08
3JERNEJA SLAPNIK ANŽUR OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA0:22:04+05:56
4ANA ŠALAMUN OŠ ZADOBROVA0:25:47+09:39
5ZARJA DREMEL OŠ TRZIN0:26:09+10:01
6ZALA ZAVRL OŠ KOMENDA MOSTE0:29:08+13:00
7META IVANUŠA OŠ SVETI TOMAŽ0:29:22+13:14
8DAŠA HAREJ OŠ DOBRAVLJE0:30:13+14:05
9SARA ČORALIČ OŠ ZADOBROVA0:33:45+17:37
10EMA PESTOTNIK OŠ SOSTRO0:33:50+17:42
11NIKA POLJANŠEK OŠ CERKNO0:33:58+17:50
12TJAŠA SOBOTIČ OŠ POLJČANE0:33:59+17:51
13ALEKSANDRA SIMOVSKI OŠ POLJE0:35:59+19:51
14VERONIKA BRATUŠA OŠ SVETI TOMAŽ0:36:19+20:11
15MANUELA CIZERL OŠ SVETI TOMAŽ0:37:59+21:51
16LAVRA ŠTRUMBELJ OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICA0:39:28+23:20
17TAJDA PIRIH OŠ CERKNO0:39:57+23:49
18KATARINA ZADRGAL OŠ KOMENDA MOSTE0:40:59+24:51
19NINA ANA GOLOB PIRJEVEC OŠ DOBRAVLJE0:41:27+25:19
20KRISTINA VELJKOVIĆ OŠ TABOR I MARIBOR0:42:06+25:58
21ZALA HERMAN OŠ SOSTRO0:43:45+27:37
22ANJA JAVORNIK OŠ POLJE0:47:50+31:42
23KLARA NOVAK OŠ SOSTRO0:48:48+32:40
24ANA HORVAT OŠ ZADOBROVA0:52:15+36:07
25NIKA FERLAN OŠ ZADOBROVA0:56:10+40:02
26NASTJA ŠILER OŠ TABOR I MARIBOR0:58:38+42:30
27NELI HEDŽET OŠ TABOR I MARIBOR0:59:27+43:19
28JANJA HORVAT OŠ TABOR I MARIBOR1:05:41+49:33
29ALEKSANDRA VUJANOVIČ OŠ TABOR I MARIBOR1:08:50+52:42
30SARA KAMNIKAR OŠ SOSTRO1:10:31+54:23
31ELENA KORADIN OŠ DOBRAVLJE1:34:49+78:41
NUŠA ČEBRON OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
DORA PESTOTNIK STRES OŠ TRNOVOMP+ --:--
HANA ZAGORC OŠ SOSTROMP+ --:--
ANJA BOLE OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
ŠPELA BELEC OŠ POLJČANEMP+ --:--

B - M (1.1km / 60m / 9KT)

1ŽAN RAVNIKAR OŠ KOMENDA MOSTE0:10:26+00:00
2PETER ZUPAN OŠ KOSEZE0:12:30+02:04
3MATIC BLAŽ OŠ KOMENDA MOSTE0:13:48+03:22
4MAKS VOJVODA OŠ KOMENDA MOSTE0:18:59+08:33
5MATJAŽ KAVČIČ OŠ KOMENDA MOSTE0:21:04+10:38
6TJAŽ GANTAR OŠ IDRIJA0:22:22+11:56
7URBAN MAGAŠ OŠ SOSTRO0:24:54+14:28
8SAŠ MOČNIK OŠ DR. VITA KRAIGHERJA0:24:56+14:30
9MIHAEL MIKOLIČ SOBOTIČ OŠ POLJČANE0:24:59+14:33
10BRIN SMOLE OŠ DOMŽALE0:25:27+15:01
11URBAN NOVAK OŠ SOSTRO0:27:08+16:42
12TIM SOLDO OŠ TABOR I MARIBOR0:28:19+17:53
13TEO VORŠIČ OŠ SVETI TOMAŽ0:30:11+19:45
14MARTIN RODE OŠ KOMENDA MOSTE0:30:12+19:46
15MATIC DRMOTA OŠ IDRIJA0:30:16+19:50
16TEVŽ POKORN OŠ IVANA GROHARJA0:31:39+21:13
17GREGA GLUK OŠ TABOR I MARIBOR0:32:20+21:54
18BERNARD DOBRE OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA0:32:36+22:10
19JOŠT KAVKA OŠ SOSTRO0:35:00+24:34
20VID BANJANIN OŠ TABOR I MARIBOR0:35:27+25:01
21TINE VENKO OŠ CERKNO0:35:37+25:11
22PRIMOŽ URANJEK OŠ IVANA GROHARJA0:36:58+26:32
23JADRAN AVSENAK OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICA0:37:07+26:41
24ALJAŽ ŽIBERNA OŠ DOMŽALE0:37:26+27:00
25MATIC SOBAN OŠ DOBRAVLJE0:39:07+28:41
26JAN ČOKOLIČ OŠ TABOR I MARIBOR0:39:11+28:45
27MARKO MOHORIČ OŠ IVANA GROHARJA0:41:42+31:16
28ŽAN GALE OŠ KAŠELJ0:42:22+31:56
29UROŠ PETERNELJ OŠ POLJANE0:42:32+32:06
30MATIC SEVER OŠ DOBRAVLJE0:43:29+33:03
31JURE ŠPENKO OŠ ŠMARTNO POD ŠM. GORO0:44:29+34:03
32LENART ULAGA OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA0:44:32+34:06
33BOR KOP OŠ KAŠELJ0:46:21+35:55
34ŽAN REP OŠ SVETI TOMAŽ0:52:50+42:24
35GREGOR KUNC OŠ KAŠELJ0:54:15+43:49
36DAVID ŽLINDRA OŠ KOMENDA MOSTE0:55:04+44:38
37ŽIGA SEŠEK OŠ SOSTRO1:00:35+50:09
38JURE KRIŽNAR OŠ POLJANE1:10:32+60:06
39TIM KRIVC OŠ SOSTRO1:22:35+72:09
40DOMINIK ŠTEBLAJ OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA1:42:20+91:54
EDIN LOZIČ OŠ IDRIJAMP+ --:--
MIHAEL ŠTAJNAR OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICAMP+ --:--
EVGEN PLUŠKO OŠ SVETI TOMAŽMP+ --:--

A - Ž (1.8km / 100m / 11KT)

1MONIKA RAVNIKAR OŠ KOMENDA MOSTE0:20:27+00:00
2BRINA FOŠKI OŠ VALENTINA VODNIKA0:21:40+01:13
3KIM KREMŽAR PANČUR OŠ KOMENDA MOSTE0:24:31+04:04
4URŠA BAMBIČ OŠ KAŠELJ0:27:06+06:39
5EVA KOP OŠ KAŠELJ0:27:24+06:57
6AJDA FRANKOVIČ OŠ GUSTAVA ŠLIHA0:35:35+15:08
7KATJA PIRJEVEC OŠ DOBRAVLJE0:36:34+16:07
8EVA KREK OŠ POLJANE0:40:31+20:04
9MARJETA LIPUŽIČ OŠ KOMENDA MOSTE0:40:43+20:16
10JANA KETE OŠ DANILA LOKARJA0:42:47+22:20
11LUCIJA MUR OŠ POLJANE0:44:31+24:04
12ŠPELA KUNSTELJ OŠ VODICE0:45:33+25:06
13NEŽA DVORŠAK OŠ TABOR I MARIBOR0:47:28+27:01
14VALERIJA OBLAK OŠ POLJANE0:48:22+27:55
15NIVES OTAŠEVIČ OŠ BREŽICE0:50:27+30:00
16EVA GREGORINČIČ OŠ TABOR I MARIBOR0:51:27+31:00
17TEJA TUŠAR OŠ CERKNO0:52:00+31:33
18NIKA REHER OŠ TABOR I MARIBOR0:53:33+33:06
19ANA PETERNELJ OŠ CERKNO0:53:34+33:07
20KATJA PETEK OŠ SVETI TOMAŽ0:54:24+33:57
21NUŠA IVANUŠA OŠ SVETI TOMAŽ0:54:52+34:25
22MELANIE OZMEC OŠ SVETI TOMAŽ0:54:57+34:30
23DEJA PRAPROTNIK OŠ CERKNO0:57:30+37:03
24LUCIJA PAPAC OŠ BREŽICE0:58:07+37:40
25NINA VARDA OŠ TABOR I MARIBOR0:58:28+38:01
26ŠPELA KOCJANČIČ OŠ SOSTRO0:59:38+39:11
27NIKA PEČAN OŠ KAŠELJ1:00:26+39:59
28MARIJA NOVAK OŠ VODICE1:00:53+40:26
29NIKA HOČEVAR OŠ SOSTRO1:03:26+42:59
30ANJA MEŠKO OŠ SVETI TOMAŽ1:04:33+44:06
31DARJA PESTOTNIK OŠ SOSTRO1:08:19+47:52
32ANA TOFANT OŠ VODICE1:08:23+47:56
33JANA ŠTREMFELJ OŠ CERKNO1:10:00+49:33
34TINA PETERNELJ OŠ CERKNO1:10:57+50:30
35BARBARA BELEC OŠ POLJČANE1:11:14+50:47
36JULIJA KUNSTIČ WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA1:12:56+52:29
37IZABELA SVETEK OŠ SOSTRO1:13:27+53:00
38KATARINA ŠKUFCA OŠ KOMENDA MOSTE1:17:03+56:36
39ZORA PIRNAT WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA1:17:49+57:22
40ŠPELA PETROVČIČ OŠ POLJANE1:19:19+58:52
41BARBARA ŠUBELJ OŠ SOSTRO1:28:10+67:43
42LANA TRAMPUŠ OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICA1:29:20+68:53
43SARA KOCJANČIČ OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICA1:32:19+71:52
44BARBARA LEŠNIK OŠ POLJČANE1:38:22+77:55
45TAMARA SOBOTIČ OŠ POLJČANE1:40:51+80:24
46BARBARA KLEMENČIČ WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA1:41:49+81:22
NINA ČRNIGOJ OŠ DOBRAVLJEMP+ --:--
TJAŠA STANONONIK OŠ POLJANEMP+ --:--
SARA NIDORFER OŠ SVETI TOMAŽMP+ --:--

A - M1 (2.6km / 135m / 17KT)

1JAN ŠALAMUN OŠ ZADOBROVA0:37:28+00:00
2GAŠPER REJEC OŠ IDRIJA0:41:47+04:19
3FILIP JAKOB ŠPENDL OŠ PRESERJE PRI R.0:53:07+15:39
4SAŠO ŠKVARČ OŠ DOBRAVLJE0:56:17+18:49
5DOMEN KAVČIČ OŠ IDRIJA0:57:47+20:19
6JAKA ZARNIK OŠ IVANA GROHARJA1:00:40+23:12
7DENIS KRHLIKAR OŠ IDRIJA1:02:51+25:23
8VID VEDLIN OŠ TABOR I MARIBOR1:05:56+28:28
9PRIMOŽ KOSI OŠ SVETI TOMAŽ1:10:55+33:27
10ROK SKERBIŠ OŠ POLJČANE1:12:16+34:48
11JAKA LOGAR OŠ POLJANE1:19:56+42:28
12ROK PRIMOŽIČ OŠ POLJANE1:20:23+42:55
13JURE RIJAVEC OŠ DOBRAVLJE1:22:16+44:48
14TOMAŽ RODE OŠ KOMENDA MOSTE1:22:35+45:07
15MAJ PETER PAHOR OŠ DOBRAVLJE1:23:01+45:33
16GAŠPER KRIVIC OŠ SOSTRO1:24:16+46:48
17MATEJ HABJAN OŠ POLJANE1:24:24+46:56
18MATIC CIPERLE OŠ KOMENDA MOSTE1:26:20+48:52
19JERNEJ ZAJEC OŠ ZADOBROVA1:26:48+49:20
20KLEMEN ZABUKOVEC OŠ DOBRAVLJE1:30:57+53:29
21CHRISTIAN HLADKY TURK WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA1:37:11+59:43
22BLAŽ MUMINOVIČ OŠ TABOR I MARIBOR1:42:58+65:30
23NINO KOKELJ OŠ TABOR I MARIBOR1:46:43+69:15
24JAKA LAPANJA OŠ CERKNO1:48:01+70:33
25TILEN MAGAŠ OŠ SOSTRO1:48:18+70:50
26ROK GERBEC OŠ IVANA GROHARJA1:52:07+74:39
27JAKOB ŠKERJANEC OŠ VODICE1:54:36+77:08
28DOMEN HRIBERNIK OŠ POLJČANE1:58:19+80:51
29ALEXSANDER STOŽINIĆ OŠ CERKNO2:02:08+84:40
30CHRISTIAN KUNSTIČ WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA2:06:04+88:36
31MATIJA OMAHEN OŠ SOSTRO2:10:07+92:39
KRISTJAN CVEK OŠ CERKNOMP+ --:--
TADEJ DROBEC OŠ SVETI TOMAŽMP+ --:--

A - M2 (2.6km / 135m / 17KT)

1MATEJ ŠKARABOT OŠ LOG - DRAGOMER0:36:58+00:00
2GAŠPER PETROVIČ OŠ RODICA0:41:57+04:59
3LUKA ŠTOR OŠ DOBRAVLJE0:49:10+12:12
4JUŠ SMOLE OŠ DOMŽALE0:59:16+22:18
5ŽAN PETERNELJ OŠ CERKNO1:05:02+28:04
6GAL PETKOVŠEK OŠ IDRIJA1:07:06+30:08
7JOŽE KURENT OŠ ZADOBROVA1:09:00+32:02
8PRIMOŽ FABIANI OŠ VODICE1:16:25+39:27
9PETER KRANJEC WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA1:17:30+40:32
10ALJAŽ HERMAN OŠ TABOR I MARIBOR1:18:40+41:42
11ANŽE ŠTREMFELJ OŠ CERKNO1:20:23+43:25
12ROK KERN OŠ KOMENDA MOSTE1:21:07+44:09
13ŽAN MAVRIČ OŠ CERKNO1:22:45+45:47
14ANŽE KRISTAN OŠ PRESERJE PRI R.1:27:31+50:33
15PRIMOŽ OBLAK OŠ POLJANE1:30:15+53:17
16LUKA PLANINC OŠ POLJČANE1:31:41+54:43
17NIK SLEJKO OŠ DOBRAVLJE1:32:06+55:08
18JEAN PATRIK NOVAK OŠ TABOR I MARIBOR1:33:08+56:10
19JANEZ JUSTIN OŠ POLJANE1:34:05+57:07
20DOMINIK KLOPČIČ OŠ VODICE1:36:18+59:20
21ALJOŠA POGAČAR OŠ KOMENDA MOSTE1:40:24+63:26
22NEJC PAHOR OŠ DOBRAVLJE1:44:34+67:36
23MATIC HERMAN OŠ SOSTRO1:45:23+68:25
24NEJC BELEC OŠ POLJČANE1:48:38+71:40
25GAŠPER CIMPRIČ OŠ SOSTRO1:49:23+72:25
26ROK TURINEK OŠ KOMENDA MOSTE1:51:29+74:31
27MATJAŽ ZELENJAK OŠ SVETI TOMAŽ1:55:15+78:17
28PETER TAVČAR OŠ POLJANE2:22:32+105:34
TADEJ JERAM OŠ CERKNOMP+ --:--
ŽAN RAZPET OŠ CERKNOMP+ --:--
TILEN PAVČNIK OŠ IN VRTEC ŠKOFLJICAMP+ --:--
LUKA JAMNIK OŠ IVANA GROHARJAMP+ --:--
BENJAMIN CVETKO OŠ SVETI TOMAŽMP+ --:--
ALEŠ KAMENŠEK OŠ SVETI TOMAŽMP+ --:--
DOMEN VIDIC OŠ ZADOBROVAMP+ --:--
PRIMOŽ CIZL WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANAMP+ --:--