Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 2 - srednja

Miha Škarabot, Toško Čelo, 25. 11. 2012

A (5km / 0m / 15KT)

1Jernej ZormanOK Komenda 48:53+00:00
2Jure ZmrzlikarOK Komenda 52:40+03:47
3Gregor AnderluhOK Polaris 58:01+09:08
4Uroš BuričRJZ Velenje 67:25+18:32
5Andrej StudenOK Polaris 71:12+22:19
6Klemen KendaOK Azimut 71:32+22:39
7Stanko ČuferPD Ajdovščina 71:47+22:54
8Silvij MočnikOK Azimut 76:24+27:31
9Blaž PetrovičOK Polaris 76:45+27:52
10Ana P. BorštnikOK Tivoli 78:01+29:08
11Aleš BorštnikOK Tivoli 78:16+29:23
12Marko CasagrandeOK Tivoli 78:34+29:41
13Jožko JazbarOK Azimut 80:11+31:18
14Dane Omersa 81:15+32:22
15Janez CimermanOK Azimut 82:41+33:48
16Žan Luka ŠumečkiRJZ Velenje 89:07+40:14
17Aljoša PrimožičOK Azimut 91:41+42:48
18David ČuferPD Ajdovščina 96:10+47:17
19Aleš ZupanOK Polaris 102:14+53:21
20Jerca BernikŠOK 103:40+54:47
21Blaž MiheljakOK SG 106:55+58:02
22Martin CimermanKRK Sova Scott 111:05+62:12
23Žiga ŠmitOK Polaris 123:37+74:44
24Ivo KetePD Ajdovščina 129:56+81:03
25Aljaž ČerneKRK Sova Scott 141:25+92:32
Sandi KmetičOK Polaris DNS+ --:--
Rok PestotnikCD DNS+ --:--
Blaz UrbanijaHK MP+ --:--
Aljaž BorštnikOK Tivoli DNF+ --:--

B (2.6km / 0m / 10KT)

1Matej ŠkarabotOK Polaris 40:53+00:00
2Matic BlažOK Komenda 41:15+00:22
3Žan RavnikarOK Komenda 45:33+04:40
4Ema RadovanOK Polaris 46:19+05:26
5Monika RavnikarOK Komenda 47:59+07:06
6Dalibor RadovanOK Polaris 48:14+07:21
7Pavel RejecOK Azimut 49:14+08:21
8Nejc PahorPD Ajdovščina 51:45+10:52
9Janko LapajneOK Azimut 52:15+11:22
10Polona ZupanOK Polaris 52:43+11:50
11Eva CasagrandeOK Tivoli 54:18+13:25
12Petra Šiler 54:25+13:32
13Vladan VukajlovičOK Azimut 55:13+14:20
14Saša ŽižekOK Azimut 55:55+15:02
15Tanja PretnarOK Azimut 56:28+15:35
16Irma PretnarOK Azimut 61:57+21:04
17Marija AnderluhOK Polaris 62:59+22:06
18Dušan Kotar 64:43+23:50
19Gašper RejecOK Azimut 65:41+24:48
20Gašper PetrovičOK Polaris 66:16+25:23
21Boštjan Čerin 66:29+25:36
22Peter ZupanOK Polaris 69:36+28:43
23Špela StresCD 71:52+30:59
24Klemen ZabukovecPD Ajdovščina 73:56+33:03
25Franci Soklič 79:48+38:55
26Tanja PetkovičOK Polaris 80:48+39:55
27Jana KetePD Ajdovščina 81:25+40:32
28Marjana RejecOK Azimut 87:19+46:26
29Sabina Belc 90:11+49:18
30Aleš Čerin 90:55+50:02
31Miha ZagerRJZ Velenje 110:46+69:53
Metka BenčinaOK Azimut MP+ --:--
Urša P. Strnad DNF+ --:--
Aljoša PogačarOK Komenda MP+ --:--
Miha Verbič DNF+ --:--
Staša Verbič DNF+ --:--

C (1.6km / 0m / 7KT)

1Marija KovačPD Ajdovščina 23:07+00:00
2Daša HarejPD Ajdovščina 23:22+00:15
3Matic SobanPD Ajdovščina 25:23+02:16
4Eva PodgornikPD Ajdovščina 25:43+02:36
5Zala ZavrlOK Komenda 26:10+03:03
6Ana Pia PogačarOK Komenda 28:20+05:13
7Luka AnderluhOK Polaris 28:46+05:39
8Uršula MakovecPD Ajdovščina 29:27+06:20
9Neža ZupanOK Polaris 33:37+10:30
10Sara KavčičPD Ajdovščina 34:01+10:54
11Petra Škrjanc 38:49+15:42
12Anja ŠkarabotOK Polaris 39:57+16:50
13Luna Pestotnik StresCD 41:02+17:55
14David Sedej 41:58+18:51
15Katarina Eva AnderluhOK Polaris 43:59+20:52
16Sara FučkaPD Ajdovščina 59:14+36:07
17Kaja BratinaPD Ajdovščina 62:57+39:50
18Tevž MiheljakOK SG 86:11+63:04
Nika RavnikarOK Komenda DNF+ --:--