Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica Open - SOL1 - srednja

DROT, Lipica, 10. 3. 2013

Beginners (1.8km / 80m / 8KT)

1Domen KavčičOK Azimut 22:30+00:00
2Jack WeinigTSV Grünwald 23:24+00:54
3Riki Tiefenböcknfwien 31:07+08:37
4Jelena Jovanović BabićPOB 32:07+09:37
5Diego CorenGAJA 33:36+11:06
6Tjaša De LuisaGAJA 36:56+14:26
7Veronika KoiserHWN 37:16+14:46
8Gašper ZgonecOK Tivoli 39:05+16:35
9Jernej VidaliGAJA 39:42+17:12
10Filip GradOK Tivoli 41:13+18:43
11Lukas HenrikssonAttunda OK 75:39+53:09
12Simone DonoGalilei 81:06+58:36
13Peter BergerNF Kühnsdorf 82:23+59:53
Michela DiniXXX Ottobre +-23:30
Gabriele GiudiciORIENTEERING TRIESTE +-23:30
Sara StojanOK Tivoli +-23:30
Lara DeržekOK Trzin +-23:30
Fedja MočnikOK Polaris +-23:30
Andrea SponzaGAJA +-23:30
Francesco GulicGAJA +-23:30
Tinka FerencOK Tivoli +-23:30
Matija DeržekOK Trzin +-23:30
Jazbec JakobGAJA MP+ --:--
Emily AdenstedtOK K MP+ --:--

M10 (1.7km / 60m / 7KT)

1Jonas DeubelNaturfreunde Wien 10:36+00:00
2Max PietschNaturfreunde Wien 11:31+00:55
3Luka AnderluhOK Polaris 15:32+04:56
4Luca FontanotXXX Ottobre 18:23+07:47
5Leonardo CasagrandeOriPergine 18:42+08:06
6Martin JevševarOKB 28:52+18:16
7Matevž KuncOK Tivoli 50:43+40:07
Rok HernecOK Tivoli MP+ --:--
Luka SeljakOK Komenda +-11:24
Matic BohincOK Komenda +-11:24
Cinzia Vidonis DNF+ --:--
Domen PetrovičOK Polaris DNS+ --:--

M12 (1.8km / 80m / 8KT)

1Erik Boneknfwien 16:47+00:00
2Florian Jandlnfwien 20:04+03:17
2Sebastian FabianOCFF 20:04+03:17
4Joergen DeubelNaturfreunde Wien 23:06+06:19
5Jan GobecVihor 24:08+07:21
6Pietro PalumboOr. Crea Rossa 42:13+25:26
7Gregor KuncOK Tivoli 42:26+25:39
8Leonardo DetassisTrent-O 44:43+27:56
9Marko MayerLESOVIK 44:52+28:05
10Francesco CorenGAJA 55:28+38:41
Matjaz KavcicOK Komenda DNS+ --:--
Anže MirtičOK Komenda DNS+ --:--
Urban SlokarPD Ajdovščina DNS+ --:--
Jaider Alexander HuellerOr. Crea Rossa MP+ --:--
Moritz KoflerOKG +-17:13
Filip PetrovičOK Polaris DNS+ --:--
Ruggero Schiavi CappelloOr. Crea Rossa DNS+ --:--

M14 (2.7km / 125m / 11KT)

1Jannis BonekWiN 23:21+00:00
2Ondrej SramekKVS Sumperk 25:33+02:12
3Turschl BenceSPA 26:15+02:54
4Georg GroellSUSO 26:25+03:04
5Herwig Jun. AllwingerLAC 27:52+04:31
6Gabbrielle BizzarriUS Primiero Asd 28:16+04:55
7Gašper PetrovičOK Polaris 32:12+08:51
8Andro Vladimir ŠtambukIME 33:34+10:13
9Clemens WolframWiN 34:57+11:36
10Matej ŠkarabotOK Polaris 36:21+13:00
11Aljoša PogačarOK Komenda 37:48+14:27
12Luca LibardoniOr. Crea Rossa 39:17+15:56
13Tobias MickoWiN 39:34+16:13
14Peter ZupanOK Polaris 40:25+17:04
15Žan RavnikarOK Komenda 41:38+18:17
16Maurizio CastellazG.S. PAVIONE 43:09+19:48
17Niccolo Schiavi CappelloOr. Crea Rossa 43:45+20:24
18Jan RitterOCFF 44:42+21:21
19Ondrej JilekKVS Sumperk 45:21+22:00
20Nico WeißOCFF 45:43+22:22
21Matej MatousekKVS Sumperk 47:25+24:04
22Fabio BrunetUS Primiero Asd 48:25+25:04
23Florian NestelbergerOCFF 49:50+26:29
24Samuel KremshoferOCFF 53:01+29:40
25Erik NicolaoUS Primiero Asd 76:48+53:27
26Leo HolperOCFF 79:08+55:47
27Andreas SeidlOCFF 93:42+70:21
28Karlo TežakVihor 111:22+88:01
Matic SeverPD Ajdovščina DNS+ --:--
Matic SobanPD Ajdovščina MP+ --:--
Raphael StadloberOCFF MP+ --:--
Daniel CampestrinOr. Crea Rossa MP+ --:--
Nikita MuhrOCFF DNF+ --:--
Silvio GaioG.S. PAVIONE MP+ --:--
Anže ŠtremfeljOK Azimut DNS+ --:--
Carlo FelicettiUS Primiero Asd DNS+ --:--
Matic BlažOK Komenda DNS+ --:--
Saš MočnikOK Polaris +-24:39
Paul BrabekOCFF MP+ --:--
Luka MayerLESOVIK MP+ --:--

M16 (3.4km / 165m / 14KT)

1Zacher MartonSPA 30:07+00:00
2Egei PatrikSPA 33:50+03:43
3Szuromi MátyásPVSK 33:59+03:52
4Patrik PtáčekOK Slovenske Konjice 34:27+04:20
5Nicolas KastnerWiN 36:27+06:20
6Emanuel BraunWiN 37:49+07:42
7Samuele TaitJTT 38:53+08:46
8Peregi DánielSPA 39:21+09:14
9Niccolo' Del Missier0147 - OrTarzo 39:27+09:20
10Simone BettegaG.S. PAVIONE 40:07+10:00
11Erik Nielsen0147 - OrTarzo 40:23+10:16
12Paolo GaioG.S. PAVIONE 40:38+10:31
13Dominik JandlWiN 41:54+11:47
14Richard GremmelHSV-P 41:57+11:50
15Roman SchuhWiN 42:04+11:57
16Bernhard LercheggerLAC 45:03+14:56
17Andreas ZechnerOCFF 51:46+21:39
18Martin ŠpendlOK Trzin 54:32+24:25
19Maj HrovatOK Trzin 56:39+26:32
20Benjamin PalmeOKG 61:22+31:15
21Gašper RejecOK Azimut 62:31+32:24
22Riccardo ZardinGalilei 65:54+35:47
23Daniel GotthardtHSV Spittal 78:08+48:01
24Alessio DalfolloJTT 80:11+50:04
25Martin KrennOCFF 83:45+53:38
26Filip Jakob ŠpendlOK Trzin 84:33+54:26
27Aljaž PavšičOK Azimut 85:44+55:37
28Denis KrhlikarOK Azimut 88:18+58:11
29Gal PetkovšekOK Azimut 90:34+60:27
30Jan ŠalamunOK Polaris 96:30+66:23
31Matic MočnikOK Azimut 110:45+80:38
32Simon StanonikOK Azimut 110:55+80:48
Maximilian LercheggerLAC MP+ --:--
Antun TisljarORI DNS+ --:--
Gašper PetrovičOK Polaris +-31:53
Dan KonečnýOK Slovenske Konjice DNS+ --:--
Mattia RosinOr. Crea Rossa DNS+ --:--

M18 (3.8km / 185m / 16KT)

1Mathias PeterSUSO 28:55+00:00
2Bertalan KovácsPVSK 31:43+02:48
3Gábor PrezenskyTRS 33:58+05:03
4Peter TušarOK Azimut 34:00+05:05
5Balázs MiaveczMOM 34:13+05:18
6Stefan FalkNF Linz 34:16+05:21
7Samuele CannellaJTT 35:04+06:09
8Pavel PtáčekOK Slovenske Konjice 35:25+06:30
9Stefan KubelkaLAC 35:50+06:55
10Felix HartliebLAC 36:20+07:25
11Tóth PéterPVSK 37:45+08:50
12Adrián TóthTTE 38:45+09:50
13Michael TanzerWiN 39:28+10:33
14Giulio ZucalTrent-O 39:31+10:36
15Valentin HellmayrOCFF 39:51+10:56
16Matthias GrienerWiN 40:04+11:09
17Matej ŠtambukIME 40:21+11:26
18Alessandro De Noni0147 - OrTarzo 43:29+14:34
18Giacomo Pezze'JTT 43:29+14:34
20Mattia Cudicio0147 - OrTarzo 43:46+14:51
21Gregor HvalaOK Azimut 44:06+15:11
22Blaž PetrovičOK Polaris 44:11+15:16
23Žan Luka ŠumečkiRJZ Velenje 44:39+15:44
24Francesco Mazzer0147 - OrTarzo 47:36+18:41
25Mathias StadloberOCFF 47:41+18:46
26Alexandr JordanovOK Slovenske Konjice 48:23+19:28
27Alex BernardinUS Primiero Asd 52:16+23:21
28Dušan KrnjaićPOB 52:40+23:45
29Walter BettegaG.S. PAVIONE 56:03+27:08
30Boštjan ČerinOK Tivoli 56:35+27:40
31Markus BabinNF Villach 59:38+30:43
32Andraž RupnikOK Azimut 62:27+33:32
33Luca RosatoGalilei 67:38+38:43
34Martin ScheiberNF Villach 73:35+44:40
35Nejc LazarOK Azimut 75:36+46:41
36Michael SittlingerHSV Spittal 76:13+47:18
Philipp SteiningerNF Villach DNS+ --:--
Johannes FrohnwieserHSV-P DNS+ --:--
Emanuele FrisonUS Primiero Asd MP+ --:--
Zsombor VargaNKZ DNS+ --:--
Marc-lennart FabianNF Villach DNS+ --:--
Thomas PeroutkaWiN DNS+ --:--
Andreas MayerOLC MP+ --:--

M20 (4.2km / 195m / 18KT)

1Filip HadačCZE 27:34+00:00
2Adam ChloupekCZE 28:41+01:07
3Michal HubáčekCZE 29:27+01:53
4Marek SchusterCZE 30:18+02:44
5Andreas SolbergNOF 30:42+03:08
6Xander BergerWiN 31:08+03:34
6Trond Einar Moen PedersliNOF 31:08+03:34
8Elias MolnvikNOF 31:34+04:00
9Samuele CurzioITA-FISO 31:42+04:08
10Magne JutulstadNOF 31:55+04:21
10Olai Stensland LillevoldNOF 31:55+04:21
12Fabiano BettegaITA-FISO 32:03+04:29
13Tomáš KubelkaCZE 32:15+04:41
14Sebastian TorgersenNOF 32:56+05:22
15Hakon ChristiansenNOF 33:04+05:30
16Havard IrgensNOF 33:10+05:36
17Giacomo ZagonelITA-FISO 33:25+05:51
18Ricardo ScaletITA-FISO 33:35+06:01
19Jonas Bakken MadslienNOF 33:37+06:03
20Michael SiemmeisterOCFF 34:11+06:37
21Matija RazumJAP 34:41+07:07
22Matthias ReinerNF Villach 34:58+07:24
23Steinar KollerudNOF 35:02+07:28
24Erland KvisleNOF 36:17+08:43
25Erik Olsvik DengerudNOF 36:34+09:00
26Oyvind WiggenNOF 38:07+10:33
27Johannes ZechnerOCFF 38:32+10:58
28Jakob PauserWiN 38:36+11:02
29Filip StevanovicJAS 39:51+12:17
30Loris D'errico0147 - OrTarzo 40:01+12:27
31Mattia DebertolisITA-FISO 40:54+13:20
32Ivano BettegaITA-FISO 42:02+14:28
33Stefano RausITA-FISO 42:14+14:40
34Thomas PolsterHSV Spittal 43:04+15:30
35Francesco Comuzzi0147 - OrTarzo 43:33+15:59
36Andrea OrlerUS Primiero Asd 45:43+18:09
37Jošt LapajneOK Azimut 49:33+21:59
38Fabio DavesTrent-O 53:03+25:29
39Aljaž BorštnikOK Tivoli 65:40+38:06
40Edoardo Tona0147 - OrTarzo 72:43+45:09
Enrico De Noni0147 - OrTarzo DNS+ --:--
Oscar StormerNOF DNS+ --:--
Alessandro CeconFriuli MTB DNS+ --:--
Ove BaardsgaardNOF DNS+ --:--

M21A (4.2km / 190m / 17KT)

1Ondrej KazdaSJC 33:31+00:00
2Zdenek MazalOK Slovenske Konjice 34:27+00:56
3Ferenc MihályiSSC 36:43+03:12
4David LaferOCFF 37:04+03:33
5Daniel SistekSCP 37:17+03:46
6Vedran BijelićBJE 38:02+04:31
7Petr TurczerKVS Sumperk 39:04+05:33
8Jaromir SramekKVS Sumperk 39:29+05:58
9Zdenek Janu J.KVS Sumperk 39:42+06:11
10Florian ExlerWiN 40:33+07:02
11Ivan Boyadzhiev ml.MOK 42:07+08:36
12Edward StottSLOW 42:39+09:08
13Jiri MartanVLI 43:00+09:29
14Michel Van DongenNMOLT 44:20+10:49
15Milos HeclKVS Sumperk 44:40+11:09
16Federico BacciPol.Masi 45:16+11:45
17Milan MatousekKVS Sumperk 45:31+12:00
18Branimir PongracJAP 46:58+13:27
19Bruno ParmentierASUB BXL 48:26+14:55
20Pim Van De NouwelantNMOLT 49:00+15:29
21Tony MusoneNMOLT 49:49+16:18
22Massimo BridaCUSB-O 50:45+17:14
23Marco BezziJTT 51:08+17:37
24Herfried TrummerOCFF 52:09+18:38
25Matjaž KerčmarOK Azimut 53:04+19:33
26Franc KnapOK Azimut 53:22+19:51
27Silvano DavesTrent-O 53:31+20:00
28Matteo ZoppcJTT 55:20+21:49
29Leonardo Scapin0147 - OrTarzo 56:04+22:33
30Aljoša Pečar 58:21+24:50
31Pieter Geldere VanNMOLT 58:52+25:21
32Giovani SonnaJTT 62:59+29:28
33Zoran FurmanOK Slovenske Konjice 64:49+31:18
34Nejc MočnikOK Azimut 70:48+37:17
35Stefano BertaminiTrent-O 71:01+37:30
36Zlatan KadragićPOB 97:51+64:20
37Stefan RanitovicPOB 118:55+85:24
Miljan MimićPOB DNS+ --:--
Andraž RavnikarOK Polaris DNS+ --:--
Tobija CukjatiOK Polaris DNS+ --:--
Aaron GaioG.S. PAVIONE +-34:29
Andrea RinaldiTrent-O DNS+ --:--
Vladimir SpasićKAP +-34:29
Mario ŠtambukIME DNS+ --:--
Thomas Radonnfwien DNS+ --:--
Dane OmersaOK Azimut DNS+ --:--

M21B (3.2km / 150m / 12KT)

1Petr LosmanPHK 23:41+00:00
2Johannes FriessnigOCFF 28:39+04:58
3Lukas RuzickaKVS Sumperk 31:32+07:51
4Thomas HudaxOCFF 31:42+08:01
5Pavel MatlKVS Sumperk 32:54+09:13
6Szabolcs BojtorSiralyok 34:07+10:26
7Valentin ErženOK Azimut 34:42+11:01
8Zoltán HugyeczSK Pásztó 35:24+11:43
9Marin ŠtefanacTOR 36:26+12:45
10Imre BorosSiralyok 36:34+12:53
11Zoltan KovacsSiralyok 37:44+14:03
12Mirko MontibellerOr. Crea Rossa 37:46+14:05
13Zsolt ReviczkiSK Pásztó 39:02+15:21
14Pavel DubecSCP 39:44+16:03
15Gert WallasNF Villach 40:48+17:07
16Francisco DelgadoVihor 40:53+17:12
17Herwig AllwingerMOK 43:38+19:57
18Franz PrachLAC 43:52+20:11
19Krešo KerestešOK Trzin 44:00+20:19
20Emil KacinOK Azimut 44:18+20:37
21Markus SeppeleNF Villach 45:34+21:53
22Jaromir KomarekKVS Sumperk 45:39+21:58
23Jakub JilekKVS Sumperk 45:54+22:13
24Pavel Paloncy S.KVS Sumperk 47:41+24:00
25Attila MolnárTTE 48:15+24:34
26Petr HabigerKVS Sumperk 53:44+30:03
27Aleksey NovokshonovFriuli MTB 54:04+30:23
28Zdenek Janu S.KVS Sumperk 55:30+31:49
29Mátyás PaskujMCB 56:01+32:20
30David TajnšekRJZ Velenje 56:22+32:41
31Blaž KovačičOK Azimut 58:18+34:37
32Luca GerardiGalilei 59:40+35:59
33Nikola AnićTOR 60:32+36:51
34Pavel RejecOK Azimut 68:21+44:40
35Radovan MarkovicJAS 69:25+45:44
36Paolo DetassisTrent-O 84:02+60:21
37Konrad BaumannSUSO 84:19+60:38
38Hannes Jandlnfwien 84:50+61:09
39Alessio RozziGAJA 92:01+68:20
40Vladan VukajlovičOK Azimut 103:30+79:49
Janez ZavrlOK Komenda MP+ --:--
Daniel EkhlasLAC MP+ --:--
Jarek PeroutkaHWN MP+ --:--
Griša MočnikOK Polaris +-24:19
Edi GrbacTOR DNF+ --:--
Michele CafagnaORIENTEERING TRIESTE +-24:19
Rinaldo LuinGAJA DNS+ --:--
Piero GiudiciORIENTEERING TRIESTE DNS+ --:--
Marko GermaniGAJA DNS+ --:--
Matjaž DrakslerŠOK DNS+ --:--

M21E (5km / 220m / 19KT)

1Magne DahliCZE 29:57+00:00
2Tomáš DlabajaCZE 30:32+00:35
3Pavel KubátCZE 30:52+00:55
4Miloš NykodýmCZE 31:39+01:42
5Jan ProcházkaCZE 32:13+02:16
6Kiril NikolovVariant 5 32:26+02:29
7Jan PetrželaCZE 32:52+02:55
8Štěpán KodedaCZE 33:17+03:20
9Roberto DallavalleITA-FISO 33:21+03:24
10Helmut GremmelHSV-P 33:46+03:49
11Mikhail MamleevITA-FISO 33:57+04:00
12Radek NožkaCZE 34:01+04:04
13Jan ŠedivýCZE 34:04+04:07
14Emiliano CoronaITA-FISO 34:27+04:30
15Michele CaraglioITA-FISO 35:03+05:06
16Jarno Kallio-KönnöRasKu 35:29+05:32
17Christoph Brandtnfwien 35:35+05:38
18Erik Nilsson-SimkovicsUlricehamns OK 35:48+05:51
19Klaus SchgagulerITA-FISO 35:54+05:57
20Alessio TenaniITA-FISO 35:57+06:00
21Daniele PagliariGS Forestale 36:01+06:04
22Máté BaumholczerPVSK 36:04+06:07
23Terje MaroniNOF 36:11+06:14
24Markus LangHSV-P 36:12+06:15
25Liutauras BileviciusOK Linné 36:15+06:18
25Roman ZbranekCZERT 36:15+06:18
27Leonas MockunasFOVEAZ 36:46+06:49
28Honza FlašarVjČ 37:01+07:04
29Alexander LubinaAdler 07 37:14+07:17
30Franz GlanerWAT 37:24+07:27
31Romualdas Stupelis 37:39+07:42
32Philipp SchielUlricehamns OK 37:55+07:58
33Henrik SulzOLC 39:08+09:11
34Blažo MaksimovićOTR 39:16+09:19
35Esko YlikangasRasKu 39:19+09:22
36Suciu SimionVSK 39:26+09:29
37Markus PlohnHWN 39:36+09:39
38Bogya TamasUnirea 39:39+09:42
39Martin KlichaCZERT 40:07+10:10
40Pavel KosarekJAM 40:29+10:32
41Nicola ManzoniITA-FISO 41:17+11:20
42Teodor YordanovTSV Grünwald 41:18+11:21
43Michal HenekOK Slovenske Konjice 41:23+11:26
44Nils SpetzUlricehamns OK 41:36+11:39
45François BornerOLGPf 41:41+11:44
46Turcsán GáborPVSK 41:49+11:52
47Serge DuszaBMT 42:05+12:08
48Jure ZmrzlikarOK Komenda 42:07+12:10
49Martin JandaVjČ 42:38+12:41
50Benet TotusausBO 43:18+13:21
51Rajko KračunOK Polaris 43:19+13:22
52Bart BelobelBMT 43:59+14:02
53Davide MioriTrent-O 44:22+14:25
54Francois Van Der OuderaaBMT 44:23+14:26
55Petr SuchyVjČ 45:00+15:03
56Benjamin HofmansASUB BXL 45:28+15:31
57Gilles DeneyerASUB BXL 45:51+15:54
58Lukas ScharnaglASKÖ Henndorf 45:59+16:02
59Jesper NilssonUlricehamns OK 46:17+16:20
60Gert ClaesBMT 46:34+16:37
61Andreas WibmerOLTT 46:36+16:39
62Jernej ZormanOK Komenda 46:51+16:54
63Marton MetsMOM 47:01+17:04
64Radim HošekVjČ 47:07+17:10
65Daniel CastellaCOB 47:08+17:11
66Sergiy MuchidinovFriuli MTB 47:18+17:21
67Dejan PopovićOTR 47:33+17:36
67Tibor MrakOK Azimut 47:33+17:36
69Ralph KörnerOLV Landshut 47:45+17:48
70Aaron GaioG.S. PAVIONE 47:55+17:58
71Samuel Wüthrichol.biel.seeland 48:03+18:06
72Jaroslav TomešVjČ 48:26+18:29
73Petr KlimešVjČ 49:05+19:08
74Tommaso CiveraAGOROSSO 49:09+19:12
75Andrej BorštnikOK Tivoli 49:39+19:42
76David RihtaričMOK 50:11+20:14
77Lorenzo PinnaAGOROSSO 50:19+20:22
78Eduard VizcayaMontsant 50:28+20:31
79Denis KokeljOK Komenda 51:06+21:09
80Györgyi ÁbelMOM 51:30+21:33
81Tapio PeräTLT 51:51+21:54
82Alvise RumorGalilei 52:20+22:23
83Werner PéterPVSK 52:33+22:36
84François ClapuytASUB BXL 52:39+22:42
85Nikola MaksimovicOTR 53:41+23:44
86Ramon AubetsCOB 54:06+24:09
87Sziládi ZoltánPVSK 54:41+24:44
88Péter GyörgyiMOM 55:22+25:25
89Primož MikložičMOK 56:15+26:18
90Matthias PoellOLC 57:24+27:27
91Jan DovčOK Tivoli 57:34+27:37
92Thomas SchöpsOLV Landshut 57:41+27:44
93David ČuferPD Ajdovščina 60:27+30:30
94Uroš BuričRJZ Velenje 60:58+31:01
95Vladimir RadinovićPOB 71:15+41:18
Dominik LapornikHSV Baden MP+ --:--
Lukas DienerOLGPf DNF+ --:--
Vojtěch KrálCZE DNS+ --:--
Borger MelsomNOF DNS+ --:--
Bugár GergelyBÖF DNS+ --:--
Kenneth BuchNOF MP+ --:--
David ProcházkaCZE DNS+ --:--
Martin PoklopCZE DNS+ --:--
Mihailo RadinovićPOB DNS+ --:--
Oskar EklöfUlricehamns OK DNS+ --:--
Olav LundanesCZE DNS+ --:--
Stanko ČuferPD Ajdovščina MP+ --:--

M35 (4.2km / 195m / 18KT)

1Paolo Mario GrassiSCM 32:49+00:00
2Jan ŠidlaCZE 33:05+00:16
3Michael StockmayerHWN 34:29+01:40
4Tadas KazlauskasFOVEAZ 34:38+01:49
5Roland Pin0147 - OrTarzo 35:06+02:17
6Tomas HenrikssonAttunda OK 35:28+02:39
7Simone GrassiSCM 36:14+03:25
8Ingemar NeuhauserSCM 38:53+06:04
9Andrea CiprianiJTT 40:09+07:20
10Dario PedrottiJTT 41:03+08:14
11Gregor AnderluhOK Polaris 41:31+08:42
12Stoyan GospodinovBrownteam 41:53+09:04
13Matej KostanjevecMOK 42:20+09:31
14Bernhard VenhauerOLCU Viktring 43:02+10:13
15Iztok RojcOK Polaris 43:40+10:51
16Miro ŠalamunOK Polaris 44:54+12:05
17Kőszegvári TiborKFK 45:10+12:21
18Miran KolmanOK Azimut 46:31+13:42
19Slobodan VeljovicMGM 47:12+14:23
20Klemen KendaOK Azimut 47:19+14:30
21Tihomir SalopekRIS 47:52+15:03
22Jožko JazbarOK Azimut 48:13+15:24
23Andrea RivettaSemiperdo 49:40+16:51
24Aleš PoljanšekOK Azimut 50:55+18:06
25Kristian BosisioOK Trzin 52:55+20:06
26Sandri EddyJTT 53:39+20:50
27Dušan PetrovičOK Polaris 55:41+22:52
28Janez CimermanOK Azimut 56:35+23:46
29Peter WeinigTSV Grünwald 56:55+24:06
30Miha ŠkarabotOK Polaris 61:22+28:33
31Jörg SchaumannHWN 64:02+31:13
32Valter FoškiOK Polaris 66:58+34:09
33Norbert BozsóMCB 67:40+34:51
34Peter FerlugaGAJA 67:45+34:56
35Stanislav KustecMOK 68:34+35:45
36Robert BenkoOK Polaris 73:08+40:19
37Rico LandefeldTSV Grünwald 74:28+41:39
38Robert ErberOKG 78:30+45:41
39Enrico CigniniXXX Ottobre 82:32+49:43
40Boris ErženŠOK 106:13+73:24
41Daniele FontanotXXX Ottobre 132:03+99:14
42Filippo KovacicXXX Ottobre 132:24+99:35
Radek NovotnýCZE DNS+ --:--
Aljoša PrimožičOK Azimut DNS+ --:--
Boštjan BohincOK Komenda +-33:11
Uroš PetrovičOK Polaris DNS+ --:--
Andrej CimermanOK Polaris DNS+ --:--
Dejan NikolićPOB DNS+ --:--

M40 (3.8km / 185m / 16KT)

1Igor GavrilovPro-Sport OK 32:02+00:00
2Jurg NiggliOJura 37:29+05:27
3Martin SchmidNF 37:35+05:33
4Fabio HuellerOr. Crea Rossa 40:15+08:13
5Damir GobecVihor 40:22+08:20
6Remo MadellaREM 40:25+08:23
7Lorenzo FrizzeraTrent-O 43:14+11:12
8Tamas TothTTE 44:28+12:26
9Miháczi ZoltánTTE 45:06+13:04
10Günther Kroupanfwien 47:04+15:02
11Marco GiovanniniOK Trzin 48:28+16:26
12Robert OrehociBJE 49:40+17:38
13Valery Tereshchenkov 50:21+18:19
14Boris Kastner-jirkanfwien 51:47+19:45
15Robert KalcherHSV-P 53:53+21:51
16Hans BorsitzkyHWN 55:24+23:22
17Michal GrossOK Slovenske Konjice 55:41+23:39
18Vasja JercicDurasport 63:54+31:52
19Helmut WöllikSPUK 64:10+32:08
20Günther RosenkranzOLA 72:18+40:16
21Turschl AttilaSPA 83:43+51:41
22Feridun TakisIOG 93:20+61:18
Mladen VukmanovićKAP +-33:58
Günther KlöcklOKG DNS+ --:--
Tomislav KaniškiMaksimir +-33:58

M45 (3.7km / 170m / 16KT)

1Peter Boneknfwien 33:25+00:00
1Timo NurmelaRasKu 33:25+00:00
3Gabor PavlovicsPVSK 35:49+02:24
4Klaus Kramergo harzberg 36:19+02:54
5Emanuel BraunHWN 36:52+03:27
6Klaus KrischanEnnstal 38:50+05:25
7Boris BaumanMOK 38:53+05:28
8Ferenc ViniczaiPVSK 39:05+05:40
9Reinhard GroellSUSO 39:35+06:10
10Pavel PtáčekOK Slovenske Konjice 39:53+06:28
11Roberto PradelUS Primiero Asd 40:05+06:40
12Enrico CasagrandeOriPergine 40:39+07:14
13Antonín ProcházkaOK Slovenske Konjice 41:14+07:49
14Wolfgang Pietschnfwien 42:01+08:36
15Bojan JevševarOKB 42:42+09:17
16Felix Hofstätternfwien 44:24+10:59
17Martin GruenbergerWiN 45:15+11:50
18Pataki GaborPVSK 45:22+11:57
19Werner Pietschnfwien 45:44+12:19
20Nikolaus AdenstedtOK K 48:06+14:41
21Renato BettinSWALLOWS 48:22+14:57
22Roland KohlbacherNF Villach 48:26+15:01
23Siegfried LieblOL-Team Bayern 49:47+16:22
24Helmut LercheggerLAC 50:46+17:21
25Stefan RöhlLOK Berlin 51:55+18:30
26Christoph SchafferHSV Ried 52:12+18:47
27Roland ReisenbergerOKG 53:07+19:42
28Paolo PizzamusGAJA 55:48+22:23
29Attila VarsányiVTC 57:01+23:36
30Ivo TisljarORI 58:45+25:20
31Felix DiwokOKG 59:27+26:02
32Vojko KacinOK Azimut 61:31+28:06
33Livio PredonzaniXXX Ottobre 62:20+28:55
34Reinhard Kasperomaha 67:35+34:10
35Massimo MoscaXXX Ottobre 68:31+35:06
36Marko De LuisaGAJA 70:39+37:14
37Ivan MrakOK Azimut 71:33+38:08
38Dieter LützelschwabOLGC 77:51+44:26
39Markus SterbaOKG 93:40+60:15
40Janez ŠumečkiRJZ Velenje 126:15+92:50
Igor BoncinaOK Azimut DNS+ --:--
Roland VoglSV Mietraching DNS+ --:--
Aleš ZupanOK Polaris DNF+ --:--
Gottfried ScheiklOCFF MP+ --:--
Willi Tiefenböcknfwien MP+ --:--
Slobodan RadovanovicMGM DNS+ --:--
Udo RoesslerOL-Team Bayern DNS+ --:--
Gianluca LeoniGAJA +-34:35

M50 (3.7km / 170m / 16KT)

1Siegfried OpetnikHSVK 36:56+00:00
2Thomas DätwylerOLGP 37:09+00:13
3Jan Arild JohnsenNOF 40:27+03:31
4Zsolt WeilerSPA 41:52+04:56
5Günter KradischnigOLCG 42:07+05:11
6Erwin KöckHWN 42:09+05:13
7Manuel DiasLisboa OK 45:20+08:24
8Manu VerpoortenBMT 45:43+08:47
9Martin GreinerTSV Grünwald 45:45+08:49
10Miklos MetsMOM 50:19+13:23
11Zdeněk BlablaOK Slovenske Konjice 50:32+13:36
12Vinko PernekMOK 51:18+14:22
13Dario ŠtambukIME 51:22+14:26
14Rudolf KoellerSPUK 54:58+18:02
15Kolbjorn KasinKongsberg O-lag 57:30+20:34
16Aleš BorštnikOK Tivoli 58:34+21:38
17Philippe SinaeveBMT 59:21+22:25
18Josef TanzerWiN 62:07+25:11
19Andreas CartOLC 63:10+26:14
20Roman VolčičOK Tivoli 63:36+26:40
21Georg PregartnerOLGDK 68:25+31:29
22Harald FriedlTSV Brockum 69:51+32:55
23Mauro ClementeGAJA 71:58+35:02
24Roman SladičOKPT 73:27+36:31
25Armin FriessnigOCFF 73:53+36:57
26Aleš ČerinOK Tivoli 101:39+64:43
27Fiorenzo RuzzierGAJA 102:22+65:26
Ian ProsserAO MP+ --:--
Gerald MayrhoferOLGDK DNS+ --:--
Christian GotthardtHSV Spittal DNS+ --:--
Josef PolsterHSV Spittal +-37:04
Peter BauerOLGDK DNS+ --:--
Gerhard KoiserHWN MP+ --:--
Jozsef VargaNKZ DNS+ --:--

M55 (3.2km / 150m / 12KT)

1Bruno ScherrHSV Villach 32:29+00:00
2Vladimír JohnOK Slovenske Konjice 33:34+01:05
3Peter JonesSN 33:58+01:29
4Silvij MočnikOK Azimut 35:21+02:52
5Joachim FriessnigOCFF 36:06+03:37
6Gyula KógerPVM 37:17+04:48
7Ivan PongracJAP 38:20+05:51
8Andrew GrahamBKO 38:28+05:59
9Arne HeikoopNMOLT 38:49+06:20
10Jaroslav KacmarcikITA-FISO 38:53+06:24
11Eugen KainrathHSV-P 39:30+07:01
12Fulvio PacorGAJA 39:52+07:23
13Gottfried LangNF 40:48+08:19
14Kristian LeonhardtOCFF 41:21+08:52
15Srečo PirmanŠOK 43:20+10:51
16Lino OrlerUS Primiero Asd 44:29+12:00
17Stefano ZonatoLessinia 45:01+12:32
18Marco OngaroUS Primiero Asd 45:18+12:49
19Conci AlessandroOr. Crea Rossa 47:39+15:10
20Piero TauferUS Primiero Asd 49:35+17:06
20Ivan BoyadzhievMOK 49:35+17:06
22Janko LapajneOK Azimut 49:56+17:27
23Gianfranco SiegaGAJA 51:55+19:26
24Manfred HuemerSPUK 52:18+19:49
25Valentin PidnerWiN 54:37+22:08
26Roberto CereattiFriuli MTB 57:47+25:18
27Res Wüthrichol.biel.seeland 57:54+25:25
28Ivo KetePD Ajdovščina 67:56+35:27
29Damir JaspricaTOR 69:43+37:14
30Črtomir KnapOK Azimut 75:57+43:28
31Rudolf WernigNF Kühnsdorf 78:58+46:29
32Josip MatijašićVihor 95:55+63:26
Jiří GawelOK Slovenske Konjice DNS+ --:--
Robert SchwarzOLC DNS+ --:--
Iain RochfordOCFF DNS+ --:--
Luciano ZagonelUS Primiero Asd DNF+ --:--
Adriano BettegaG.S. PAVIONE DNS+ --:--
Vlado SedejOK Azimut +-33:31
Rudolf Hochwarter DNS+ --:--

M60 (2.8km / 120m / 12KT)

1Bjorn GrindeOSI - Orientering 26:17+00:00
2Moosberger MaxOLregioolten 27:33+01:16
3Are EriksenOSI - Orientering 30:14+03:57
4Juergen ZiescheLOK Berlin 33:42+07:25
5Valerio LesoLessinia 33:56+07:39
6Ernst Boneknfwien 34:19+08:02
7Hubert LukasederWiN 35:00+08:43
8Lorenzo DepaoliUS Primiero Asd 35:31+09:14
9Otto VenhauerOLCU Viktring 36:05+09:48
10Franz PonweiserHWN 36:24+10:07
11Gino VivianOriPergine 36:35+10:18
12Wolfgang GermNF Kühnsdorf 37:31+11:14
13Ludwig GenderjahnLOK Berlin 38:40+12:23
14Rudolf HudaxOCFF 39:05+12:48
15Bugar JozsefBÖF 39:11+12:54
16Roy DawsonGafa 39:27+13:10
17Sandor TothEgri Testedzo 40:32+14:15
18Walter BergnerNF Villach 42:05+15:48
19Milan HenekOK Slovenske Konjice 45:30+19:13
20Helmut MurerOriPergine 46:45+20:28
21Renzo BernabeOriPergine 46:54+20:37
22Franz KäferOCFF 47:52+21:35
23Karl PongratzHSV-P 48:44+22:27
24Magyar JánosBÖF 51:58+25:41
25Giancarlo GozzerOr. Crea Rossa 54:06+27:49
26Gerfried HochNF 54:09+27:52
27Ladislav PtáčekOK Slovenske Konjice 55:47+29:30
28Wolf EberleHSV Aigen 61:21+35:04
29Günther PrommerNF Villach 61:57+35:40
30Walter PeraroLessinia 64:47+38:30
31Istvan MatheSPA 67:36+41:19
32Tomislav ParavićTOR 78:58+52:41
Mazzeni Gian PietroGalilei DNS+ --:--
Heinrich CzembirekMTV Hernals MP+ --:--
Erwin SchweiferHWN DNS+ --:--

OPEN (3.4km / 165m / 14KT)

1Clemens LoidoltOCFF 44:06+00:00
2Dirk DeubelNaturfreunde Wien 55:28+11:22
3Tibor FedelinSK Pásztó 60:48+16:42
4Diego RuzzierXXX Ottobre 61:38+17:32
5Dragan KrivičićOKPT 67:05+22:59
6Fabian PaarOCFF 69:23+25:17
7Barbara Kastnernfwien 71:30+27:24
8Giulio CecconeXXX Ottobre 88:38+44:32
9Sandro FaviaGalilei 100:23+56:17
10Monica PerissinotoGalilei 101:34+57:28
11Katja JurcaOK Tivoli 112:21+68:15
12Moritz BuchnerOCFF 123:51+79:45
13Ingrid Simader 124:45+80:39
14Hanni KienastASKÖ Henndorf 131:08+87:02
Gerit KoellerSPUK +-45:54
Günter SchweigerLAC +-45:54
Tanja VukovljakMGM +-45:54
Lukas HenrikssonAttunda OK +-45:54
Mauro SergasXXX Ottobre +-45:54
Marija KovačPD Ajdovščina +-45:54
Philipp AnnererOCFF +-45:54

W10 (1.7km / 60m / 7KT)

1Stella CigniniXXX Ottobre 17:23+00:00
2Zala FerencOK Tivoli 17:35+00:12
3Nea ErženOK Azimut 17:40+00:17
4Nina McquarrieOK Komenda 18:50+01:27
5Katarina Eva AnderluhOK Polaris 21:13+03:50
6Nika RavnikarOK Komenda 24:17+06:54
7Lea MartanovaVLI 27:20+09:57
8Katja ZgonecOK Tivoli 31:40+14:17
Neža ZupanOK Polaris DNS+ --:--
Neža MirtičOK Komenda DNS+ --:--
Livia Radonnfwien DNS+ --:--
Anja ŠkarabotOK Polaris DNS+ --:--
Laura VenhauerOLCU Viktring DNS+ --:--
Brina KerčmarOK Azimut DNS+ --:--
Alvina VenhauerOLCU Viktring DNS+ --:--

W12 (1.8km / 80m / 8KT)

1Elin MartanovaVLI 19:50+00:00
2Rita Tiefenböcknfwien 20:19+00:29
3Pia GruenbergerWiN 20:45+00:55
4Anna Pietschnfwien 24:00+04:10
5Pataki Virag LaraPVSK 24:26+04:36
6Jedert JevševarOKB 33:54+14:04
7Lielti PommerOCFF 35:07+15:17
8Maya Kastnernfwien 37:21+17:31
9Matilda Kasperomaha 38:09+18:19
10Ana Pia PogačarOK Komenda 40:25+20:35
11Teresa Pezze'JTT 42:09+22:19
12Zala ZavrlOK Komenda 48:06+28:16
13Joshna PipoloGAJA 52:27+32:37
14Marie-theres PerlOCFF 73:48+53:58
Elena BiedaOCFF MP+ --:--
Vesna BohincOK Komenda +-20:10

W14 (2.4km / 120m / 10KT)

1Szuromi HangaPVSK 21:42+00:00
2Réka Dalida PatakiPVSK 24:22+02:40
3Jasmina GassnerWiN 24:46+03:04
4Anni BergerWiN 29:05+07:23
5Tina TiefenboeckWiN 29:09+07:27
6Magdalena KalcherHSV-P 33:02+11:20
7Lora HlistovaNF Linz 35:48+14:06
8Anna CasagrandeOriPergine 39:56+18:14
9Agnes ScheiklOCFF 40:55+19:13
10Julija FerencOK Tivoli 41:50+20:08
11Mia LovrecVihor 44:34+22:52
12Serena RausTrent-O 45:51+24:09
13Giulia MaschioUS Primiero Asd 48:20+26:38
14Nika PoljanšekOK Azimut 54:32+32:50
15Sophie KoflerOKG 61:52+40:10
16Filesi CleliaGalilei 71:07+49:25
17Silvia BuosoGalilei 75:01+53:19
18Margherita SimionatoGalilei 76:49+55:07
19Silvia FaviaGalilei 78:45+57:03
20Beatrice SavioGalilei 83:05+61:23
21Damin LisaGalilei 102:07+80:25
22Lorenzon IlariaGalilei 108:11+86:29
Ana TisljarORI DNS+ --:--
Alice MascheraGalilei DNS+ --:--
Melanie OttWiN DNS+ --:--

W16 (2.7km / 125m / 11KT)

1Csenge ViniczaiPVSK 24:43+00:00
2Ines SchafferHSV Ried 27:24+02:41
3Ida PauserWiN 29:49+05:06
4Chiara Dalla SantaG.S. PAVIONE 34:12+09:29
5Melody VolgyesiSPA 36:38+11:55
6Katjuša PoljanšekOK Azimut 37:58+13:15
7Irene CibinXXX Ottobre 39:31+14:48
8Antonia ErhartLAC 40:01+15:18
9Magdalena FasslHSV-P 40:42+15:59
10Doris PrachLAC 41:37+16:54
11Elena Bernardi0147 - OrTarzo 41:47+17:04
12Hamburger ÁgnesPVSK 42:03+17:20
13Dora TežakVihor 44:28+19:45
14Monika RavnikarOK Komenda 46:14+21:31
15Brina FoškiOK Polaris 46:17+21:34
16Nina ČernigojPD Ajdovščina 47:39+22:56
17Iva LovrecVihor 52:33+27:50
18Sabrina RausTrent-O 59:01+34:18
19Emy MichelinGalilei 60:13+35:30
20Annalisa GadlerTrent-O 62:27+37:44
21Jana HabigerovaKVS Sumperk 66:40+41:57
22Alessia SanaviaGalilei 72:32+47:49
23Augustina FrateTrent-O 76:26+51:43
24Beguš UršaOK Azimut 78:56+54:13
25Ajda FrankovičRJZ Velenje 79:18+54:35
26Valeria SpudićBJE 89:48+65:05
27Iva KošuljandićTOR 91:05+66:22
28Julia KohlbacherNF Villach 97:26+72:43
Antonella FantoniNF Villach DNS+ --:--
Comina ErikaJTT DNS+ --:--
Veronika SvancarovaKVS Sumperk MP+ --:--
Gerda PrachLAC DNS+ --:--
Ida-Karolina Kasperomaha MP+ --:--
Hannah Hoffmannomaha MP+ --:--
Sophie PeroutkaWiN DNS+ --:--
Marjeta LipužičOK Komenda DNS+ --:--
Irene Varponi0147 - OrTarzo MP+ --:--
Hannah KalcherHSV-P DNF+ --:--

W18 (3.4km / 165m / 14KT)

1Luca SzuromiPVSK 31:57+00:00
2Carina PolzerSPUK 34:35+02:38
3Denise HlostaWiN 35:05+03:08
4Virág WeilerSPA 35:29+03:32
5Ines ZettlWiN 37:47+05:50
6Arianna TauferUS Primiero Asd 37:54+05:57
7Isabel SchafferHSV Ried 39:56+07:59
8Martina WalchSUSO 41:42+09:45
9Manca CvekOK Azimut 42:26+10:29
10Becze RitaPVSK 42:49+10:52
11Elisa LucianUS Primiero Asd 43:03+11:06
12Francesca TauferUS Primiero Asd 43:30+11:33
13Zuzana PetrasovaCZERT 43:42+11:45
14Martina PalumboTrent-O 46:30+14:33
15Tajda FoškiOK Polaris 46:53+14:56
16Lena StrombergerWiN 47:00+15:03
17Clara MannfolkUlricehamns OK 47:45+15:48
18Nuša JeramOK Azimut 49:52+17:55
19Marta Scapin0147 - OrTarzo 50:09+18:12
20Roberta OrehociBJE 51:32+19:35
21Saskia HoferWiN 53:06+21:09
22Simona ChladkovaCZERT 55:43+23:46
23Eva CasagrandeOK Tivoli 58:12+26:15
24Radka HabigerovaKVS Sumperk 58:30+26:33
25Reka SchwendtnerSiralyok 63:53+31:56
26Veronika BurgerOK Polaris 65:07+33:10
27Ema RadovanOK Polaris 65:57+34:00
28Maja ZajcOK Azimut 74:27+42:30
29Francesca BettegaUS Primiero Asd 88:16+56:19
30Suzana PoljanecOK Azimut 110:53+78:56
Lena Pietschnfwien MP+ --:--
Tina ArhOK Polaris DNS+ --:--

W20 (3.7km / 190m / 14KT)

1Gunvor Hov HoydalNOF 32:40+00:00
2Anna Nilsson-SimkovicsUlricehamns OK 33:29+00:49
3Andrine BenjaminsenNOF 33:43+01:03
4Anine AhlsandNOF 35:28+02:48
5Marianne Opsahl BredesenNOF 37:16+04:36
6Aneta VozdovaKVS Sumperk 37:17+04:37
7Vanda KindeSPA 38:46+06:06
8Kaja Braten LovaldNOF 39:11+06:31
9Siri KolleudNOF 39:56+07:16
10Anna CaglioITA-FISO 40:44+08:04
11Viola ZagonelITA-FISO 40:53+08:13
12Tonje VassendNOF 43:14+10:34
13Ragnhild HjermstadNOF 43:16+10:36
14Hana JanuKVS Sumperk 44:40+12:00
15Kinga VarsanyiSiralyok 44:43+12:03
16Gina MolnvikNOF 45:51+13:11
17Petra KoporovaCZERT 46:08+13:28
18Eleonora DonadiniITA-FISO 46:32+13:52
19Denise Baggio0147 - OrTarzo 46:35+13:55
20Anna BenigniITA-FISO 47:04+14:24
21Kajsa SpetzUlricehamns OK 47:32+14:52
22Julie HjortlandNOF 49:05+16:25
23Lia PatscheiderITA-FISO 50:25+17:45
24Sarka HnilicovaKVS Sumperk 54:24+21:44
25Beatrice BaldiITA-FISO 57:41+25:01
26Veronika CartWiN 59:30+26:50
Karoline SonsterudbratenNOF MP+ --:--
Lovisa MannfolkUlricehamns OK DNS+ --:--

W21A (3.7km / 190m / 14KT)

1Josephine Greinernfwien 34:15+00:00
2Mojca FlerinOK Komenda 34:58+00:43
3Zuzana HermanováLPU 37:59+03:44
4Mira ScheirBMT 39:49+05:34
5Nausica ParisJTT 40:53+06:38
6Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 42:10+07:55
7Vladislava MuselikováOK Slovenske Konjice 42:37+08:22
8Sabrina RinaldiTrent-O 43:27+09:12
9Maria Chiara CrippaAGOROSSO 44:09+09:54
10Metka UdovicOK Trzin 44:31+10:16
11Signe DambePaimion Rasti 44:34+10:19
12Geke BakkerNMOLT 44:39+10:24
13Liesbeth VandeveldeBMT 45:30+11:15
14Aleksandra NovokshonovaFriuli MTB 48:49+14:34
15Sara LiparesiCUSB-O 51:12+16:57
16Aurelie DeschepperBMT 51:19+17:04
17Jerca BernikŠOK 51:41+17:26
18Núria Badia ComasTSV Grünwald 54:43+20:28
19Tanja PretnarOK Azimut 57:31+23:16
20Federica AneddaGalilei 57:36+23:21
21Camilla ScoliniXXX Ottobre 59:29+25:14
22Verena AschacherHWN 60:08+25:53
23Urša TomažinOK Azimut 60:34+26:19
24Suzana DrevenšekOK Komenda 60:42+26:27
25Monika PekárkováOK Slovenske Konjice 61:28+27:13
26Sophie MossouxASUB BXL 62:42+28:27
27Sabine StährAdler 07 65:27+31:12
28Nina RudolfMOK 65:37+31:22
29Gudrun PregartnerOLGDK 67:18+33:03
30Mojca FoškiOK Polaris 68:36+34:21
31Pamela GaigerJTT 73:35+39:20
32Martina ErberOKG 83:30+49:15
33Giulia BenigniTrent-O 86:43+52:28
34Ana Marija KolarRJZ Velenje 127:59+93:44
Delilah PregartnerOLGDK MP+ --:--
Jona MirnikOK Komenda +-35:45
Regula HodlerOLG KTV Altdorf DNS+ --:--
Bernadett ElmontZTC DNS+ --:--
Cornelia Radonnfwien DNS+ --:--
Ajda FlaškerOK Komenda MP+ --:--

W21B (2.8km / 120m / 12KT)

1Lenka KazdovaSJC 33:35+00:00
2Martina PeraniCUSB-O 36:08+02:33
3Serena ZacchignaORIENTEERING TRIESTE 38:52+05:17
4Petra GermNF Kühnsdorf 39:26+05:51
5Ana PlavčakOK Azimut 40:55+07:20
6Matea SršenVihor 41:26+07:51
7Nicole AneddaGalilei 43:18+09:43
8Tinjana Golob MrakOK Azimut 44:05+10:30
9Vladika MuselíkováOK Slovenske Konjice 46:31+12:56
10Zuzana JonackovaOLTT 47:00+13:25
11Lucia TurcanuAttunda OK 48:00+14:25
12Ivana BabićPOB 48:32+14:57
13Eva PrimusNF Villach 48:35+15:00
14Helena SvancarovaKVS Sumperk 50:46+17:11
15Erzsebet Kanasz-NagyMCB 52:24+18:49
16Christine GruenbergerWiN 52:45+19:10
17Ines PeroutkaHWN 52:52+19:17
18Hanna Pietschnfwien 53:03+19:28
19Chiara DandreaJTT 54:29+20:54
20Alice KozumplikováOK Slovenske Konjice 56:03+22:28
21Giuliana ZoppcJTT 56:57+23:22
22Marjanca PoljanšekOK Azimut 59:25+25:50
23Petra Šiler 63:32+29:57
24Marjana RejecOK Azimut 66:53+33:18
25Marie-caroline LaurentASUB BXL 68:29+34:54
26Veronika DätwylerOLGP 71:41+38:06
27Tatjana LjubisavljevicMaslacak 82:48+49:13
28Ivana TežakVihor 93:07+59:32
29Sandra DornstauderHWN 99:50+66:15
Natasa AljančičOK Komenda +-34:25
Vacant +-34:25
Maruša DebeljakOK Polaris +-34:25
Sabrina RostirollaOr. Crea Rossa DNS+ --:--
Sandra VicentiniOr. Crea Rossa DNS+ --:--
Alenka Vuga SeljakOK Komenda +-34:25
Jasminka Cindrić PerkovićOKM +-34:25
Tamara Vuletic DNS+ --:--
Alenka ŠkarabotOK Polaris DNS+ --:--
Adriana DoniniGAJA +-34:25
Antonella SinigagliaGAJA DNS+ --:--
Irena KasašKAP +-34:25
Michaela BauerOLGDK DNS+ --:--
Tanja PetkovičOK Komenda DNS+ --:--
Martina PetrovičOK Polaris DNS+ --:--
Marija HaramijaKAP +-34:25
Alja OjstrežŠOK DNS+ --:--
Vanja BohincOK Komenda +-34:25
Karin VoglSV Mietraching DNS+ --:--
Špela DrakslerŠOK DNS+ --:--
Silke KoglmannOLGDK DNS+ --:--

W21E (4.2km / 190m / 17KT)

1Inga DambePaimion Rasti 29:34+00:00
2Eva JuřeníkováCZE 31:36+02:02
3Ivana BochenkováCZE 32:55+03:21
4Dana Šafka BrožkováCZE 33:03+03:29
5Christine KirchlechnerITA-FISO 33:25+03:51
6Indre ValaiteFOVEAZ 33:49+04:15
7Jana KnapováCZE 33:56+04:22
8Ursula KadanOCFF 35:04+05:30
9Iveta DuchováCZE 35:34+06:00
10Eva KabáthováCZE 35:50+06:16
11Lenka PoklopováCZE 36:04+06:30
12Iva RufferováTUR 37:07+07:33
13Inga KazlauskaiteOK Linné 37:16+07:42
14Monika TopinkováCZE 38:12+08:38
15Michaela Gomzyk OmováCZE 39:20+09:46
16Michaela GigonOLTT 41:01+11:27
17Lina NilssonUlricehamns OK 44:23+14:49
18Száva ZsigmondMOM 44:51+15:17
19Nicole ScaletITA-FISO 46:30+16:56
20Christina Maria CasinPVSK 46:57+17:23
21Iva KosarkovaSCP 47:15+17:41
22Lucia CurzioPol.Masi 47:50+18:16
23Filoména KovácsPVSK 48:11+18:37
24Heike TorgglerSCM 49:15+19:41
25Dragana DokmanovicMGM 49:45+20:11
26Yana SandievaNSA-SIVEN - Sofia 50:14+20:40
27Antonija OrlićBJE 70:50+41:16
Emma JohanssonNOF DNS+ --:--
Julia BauerOLGDK DNS+ --:--
Sabine RottensteinerSCM DNF+ --:--
Denisa KosováCZE DNS+ --:--
Adel VargaNKZ DNS+ --:--
Nikolina StepanTOR DNS+ --:--

W35 (3.4km / 165m / 14KT)

1Claudia Boneknfwien 39:23+00:00
2Eva PonweiserHWN 44:08+04:45
3Judit AllwingerLAC 47:27+08:04
4Clizia ZambiasiSemiperdo 49:14+09:51
5Ingrid AdenstedtOK K 49:18+09:55
6Daria NiggliOJura 50:14+10:51
7Chiara SepinGAJA 50:20+10:57
8Tünde AllwingerLAC 53:50+14:27
9Ebinger MonikaKFK 54:58+15:35
10Angelika AschacherHWN 55:15+15:52
11Marirosa HechichSemiperdo 58:05+18:42
12Andrea Rass - VenhauerOLCU Viktring 62:54+23:31
13Marija AnderluhOK Polaris 72:30+33:07
14Saša ŽižekOK Azimut 77:24+38:01
15Irma PretnarOK Azimut 77:41+38:18
16Pia SchaffnerOLGC 79:19+39:56
17Sara GaionORIENTEERING TRIESTE 82:22+42:59
18Daniela MartanovaVLI 86:01+46:38
19Catherine SladeSaxons 92:58+53:35
20Mateja KerestešOK Trzin 93:31+54:08
Arleta PorznerOLV Landshut DNF+ --:--
Polona ZupanOK Polaris DNF+ --:--
Natalia KlöcklOK Karnika DNS+ --:--
Catherine Slade DNS+ --:--
Natasha PetrovicMGM DNS+ --:--

W45 (3.2km / 150m / 12KT)

1Hedi BergerWiN 35:05+00:00
2Gislind BergerNF Linz 39:51+04:46
3Anica HribarOKB 42:50+07:45
4Cristina GrabarUS Primiero Asd 45:29+10:24
5Angela LeonardelliOriPergine 54:21+19:16
6Antonella MarcantoniUS Primiero Asd 56:33+21:28
7Ulrike Gabriella WagnerOLA 62:28+27:23
8Mirta PacherJTT 63:52+28:47
9Roswitha Mickogo harzberg 64:45+29:40
10Cristina RuiniXXX Ottobre 67:17+32:12
11Maja CvitkovićVihor 69:18+34:13
12Silvia Pietschnfwien 72:51+37:46
13Maria KoflerOKG 73:12+38:07
14Maria PifferTrent-O 73:17+38:12
15Maria Pia Virgolini0147 - OrTarzo 73:28+38:23
16Brigitte MagetOLGDK 81:36+46:31
17Antónia HolperTTE 86:41+51:36
Maria Claudia Doff SottaUS Primiero Asd DNF+ --:--
Hildegard ScherrHSV Villach DNS+ --:--
Vera KohlbacherNF Villach DNS+ --:--
Irene PrachLAC DNS+ --:--
Sylvia HayTSV Grünwald DNS+ --:--
Monica PerissinottoGalilei MP+ --:--

W55 (2.7km / 125m / 11KT)

1Elisabeth KnappOKG 41:58+00:00
2Agate MurerOriPergine 44:22+02:24
3Tazia LorenzetUS Primiero Asd 45:20+03:22
4Miluše ProcházkováOK Slovenske Konjice 45:41+03:43
5Esther MoosbergerOLregioolten 48:52+06:54
6Paola ViliottiOriPergine 49:02+07:04
7Sandra HofferOriPergine 51:06+09:08
8Catherine DawsonGafa 57:11+15:13
9Gunnel NilssonOLC 57:29+15:31
10Gerti SchandorOCFF 58:18+16:20
11Martha PrommerNF Villach 66:56+24:58
12Luise OswaldHSV-P 68:25+26:27
13Gertraud LeonhardtOCFF 71:01+29:03
14Luisella TurriTrent-O 72:38+30:40
15Dietlinde VenhauerOLCU Viktring 72:50+30:52
16Jenei MargitBÖF 74:05+32:07
17Edit KühnPVM 76:37+34:39
18Elisabeth PrimusNF Villach 79:53+37:55
19Annamaria AbramOr. Crea Rossa 85:19+43:21
20Anneliese Boneknfwien 93:00+51:02
21Angelisa SpolaorGalilei 107:16+65:18
Paola SpinelliGAJA DNS+ --:--
Karin IrkNF Villach DNS+ --:--
Milica JovanovicPSD Kop DNF+ --:--
Vanna Dalla SegaUS Primiero Asd DNS+ --:--
Hanni KienastASKÖ Henndorf DNS+ --:--
Elisabeth PrettnerASKÖ Henndorf DNS+ --:--
Svatava HenkováOK Slovenske Konjice DNS+ --:--
Ingrid SimaderASKÖ Henndorf DNS+ --:--