Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL3, DP ultra dolge (MŽ21) - ultra dolga

HSV Feldbach, Siebing, 7. 4. 2013

H12 (2.060km / 25m / 9KT)

1Maximilian ZiegerhoferHSV Wiener Neustadt21:25,0+00:00
2Leo PauserHSV Wiener Neustadt22:55,0+01:30
3Max KrammerOLC Graz25:29,0+04:04

D12 (2.060km / 25m / 9KT)

1Matilda KasperLZ OMAHA21:16,0+00:00
2Anna GröllSU Schöckl26:32,0+05:16
3Marie KalcherHSV Pinkafeld26:50,0+05:34
4Juliana PötschSU Schöckl29:47,0+08:31
5Dora ZeinerSU Schöckl36:09,0+14:53

H14 (3.760km / 55m / 12KT)

1Herwig jun. AllwingerLAC Leibnitz27:26,0+00:00
2Georg GröllSU Schöckl29:05,0+01:39
3Alexander MarthLZ OMAHA42:13,0+14:47
4Fabian OswaldHSV Pinkafeld45:25,0+17:59
5Boris HesseLAC Leibnitz81:09,0+53:43
Tobias SchaumannHSV Wiener NeustadtMP+ --:--
Philipp RitschkoLAC LeibnitzMP+ --:--

D14 (3.760km / 55m / 12KT)

1Viktoria KnauderSU Schöckl34:31,0+00:00
2Laura SladekSU Schöckl46:40,0+12:09
3Elena ZeinerSU Schöckl49:56,0+15:25
4Agnes ScheiklOC Fürstenfeld56:08,0+21:37

H15-18 (6.940km / 90m / 12KT)

1Mathias PeterSU Schöckl44:19,0+00:00
2Felix HartliebLAC Leibnitz45:01,0+00:42
3Richard GremmelHSV Pinkafeld45:48,0+01:29
4Michael TanzerHSV Langenlebarn48:33,0+04:14
5Stefan KubelkaLAC Leibnitz53:00,0+08:41
6Valentin HellmayrOC Fürstenfeld54:08,0+09:49
7Emanuel jun. BraunHSV Wiener Neustadt55:24,0+11:05
8Bernhard LercheggerLAC Leibnitz57:11,0+12:52
9Matthias GrienerHSV Langenlebarn58:59,0+14:40
10Roman SchuhOK Gittis Klosterneuburg69:38,0+25:19
11Felix HirschbeckOLC Graz75:20,0+31:01
12Benjamin PalmeOK Gittis Klosterneuburg80:09,0+35:50
13Wolfgang SekaSU Schöckl83:41,0+39:22
14Constantin KirchmeirHSV Wiener Neustadt90:39,0+46:20
Christoph MüllnerHSV LangenlebarnMP+ --:--
Maximilian LercheggerLAC LeibnitzMP+ --:--
Johannes FrohnwieserHSV PinkafeldMP+ --:--
AKMichael SiemmeisterOC Fürstenfeld39:41,0+-5:22

D15-18 (4.800km / 40m / 13KT)

1Martina WalchSU Schöckl36:41,0+00:00
2Hannah KalcherHSV Pinkafeld38:26,0+01:45
3Ida-Karolina KasperLZ OMAHA40:55,0+04:14
4Ida PauserHSV Wiener Neustadt41:03,0+04:22
5Hannah HoffmannLZ OMAHA43:28,0+06:47
6Doris PrachLAC Leibnitz45:45,0+09:04
7Jacqueline MailerHSV Langenlebarn46:04,0+09:23
8Gerda PrachLAC Leibnitz46:58,0+10:17
9Teresa PretschuhSU Schöckl50:07,0+13:26
10Antonia ErhartLAC Leibnitz50:12,0+13:31
11Magdalena KalcherHSV Pinkafeld51:12,0+14:31
12Anna GÖSSELBAUERSU Schöckl54:10,0+17:29
13Sara FendSU Schöckl58:17,0+21:36
14Magdalena FasslHSV Pinkafeld61:15,0+24:34
15Sophie PeroutkaHSV Wiener Neustadt78:48,0+42:07
16Lisa FlecherHSV Langenlebarn80:50,0+44:09

H19A (17.020km / 385m / 28KT)

1Christian WartbichlerASKÖ Henndorf92:39,0+00:00
2Pierre KaltenbacherHSV Wiener Neustadt98:38,0+05:59
3Christian PfeiferOLC Graz101:18,0+08:39
4Markus PlohnHSV Wiener Neustadt104:28,0+11:49
5Matthias GröllSU Schöckl107:47,0+15:08
6Andreas PölzlLAC Leibnitz114:06,0+21:27
7Lukas ScharnaglASKÖ Henndorf115:00,0+22:21
8Jakob PauserHSV Wiener Neustadt117:10,0+24:31
9Dominik LapornikHSV Baden117:42,0+25:03
10Andreas WibmerOLT Transdanubien125:43,0+33:04
11David LaferOC Fürstenfeld126:48,0+34:09
12Jörg SchaumannHSV Wiener Neustadt132:58,0+40:19
13Michael KoiserHSV Wiener Neustadt136:14,0+43:35
14Matthias PoellOLC Wienerwald145:38,0+52:59
15Florian ArthoferHSV Wiener Neustadt146:33,0+53:54
16Günther KroupaNF Wien153:29,0+60:50
Alexander KrobothÖBH GrazMP+ --:--
Klaus SchgagulerOLC GrazMP+ --:--

H19bgl (11.780km / 220m / 24KT)

1Helmut GremmelHSV Pinkafeld63:20,0+00:00
2Erik SimkovicsOLC Wienerwald69:11,0+05:51
3Gerhard LangHSV Pinkafeld96:41,0+33:21
4Gerald MayrhoferSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn110:04,0+46:44
5Curt MaierASKÖ OLC Ebenthal132:17,0+68:57

H19B (4.720km / 60m / 13KT)

1Philipp HolzingerHSV Baden45:10,0+00:00
2Raphael HammerHSV Feldbach51:06,0+05:56
3Wolfgang HammerHSV Feldbach55:03,0+09:53
4Sebastian ZiegerhoferHSV Wiener Neustadt55:54,0+10:44
5Daniel EkhlasLAC Leibnitz57:34,0+12:24
6Andreas SlateffUSC Theresianum59:32,0+14:22
7Christian WalchSU Schöckl67:20,0+22:10
8Erich PeterSU Schöckl71:21,0+26:11
9Erwin MaierHSV Feldbach92:13,0+47:03
10Konrad BaumannSU Schöckl93:34,0+48:24

D19bgl (7.970km / 90m / 13KT)

1Julia BauerSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn56:36,0+00:00
2Patrizia StögererHSV Pinkafeld63:53,0+07:17
3Nicole GrafSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn76:02,0+19:26
4Gudrun PregartnerSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn95:12,0+38:36

D19B (3.760km / 60m / 13KT)

1Marlene HabenichtSU Schöckl37:44,0+00:00
2Andrea HafnerSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn40:59,0+03:15
3Christine GrünbergerOK Gittis Klosterneuburg43:04,0+05:20
4Zuzana JonackovaOLT Transdanubien43:08,0+05:24
5Anita MangoldHSV Wiener Neustadt46:07,0+08:23
6Katrin KröpplHSV Baden47:02,0+09:18
7Sona PötschSU Schöckl51:25,0+13:41
8Michaela GröllSU Schöckl59:04,0+21:20
9Claudia KellnerHSV Wiener Neustadt62:10,0+24:26
10Silvia GlatzOLC Graz66:24,0+28:40
11Marianne PomsOLCU Viktring66:45,0+29:01
12Claudia HoffmannHSV Feldbach83:32,0+45:48

H35 (11.780km / 220m / 24KT)

1Jürgen EggerLAC Leibnitz78:05,0+00:00
2Martin Schmid Naturfreunde Steiermark89:21,0+11:16
3Arno HussSU Klagenfurt96:29,0+18:24
4Hans BorsitzkyHSV Wiener Neustadt101:12,0+23:07
5Herfried TrummerOC Fürstenfeld108:10,0+30:05
6Rainer PauserHSV Wiener Neustadt151:58,0+73:53
7Johannes KubelkaLAC Leibnitz190:10,0+112:05
Robert ErberOK Gittis KlosterneuburgMP+ --:--
Bernhard VenhauerOLCU ViktringMP+ --:--

H40bgl (9.060km / 140m / 17KT)

1Eugen KainrathHSV Pinkafeld83:27,0+00:00
2Robert KalcherHSV Pinkafeld89:03,0+05:36
3Peter BauerSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn95:19,0+11:52
4Andreas StumpfHSV Pinkafeld98:25,0+14:58
5Thomas MühlLZ OMAHA101:14,0+17:47
6Georg PregartnerSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn106:06,0+22:39
7Reinhard KasperLZ OMAHA111:52,0+28:25
8Franz BrucknerHSV Pinkafeld112:20,0+28:53
9Josef BinderLZ OMAHA130:19,0+46:52

D40bgl (4.800km / 40m / 13KT)

1Helene StroblHSV Pinkafeld47:44,0+00:00
2Elisabeth TakacsHSV Pinkafeld50:00,0+02:16
3Brigitte MagetSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn56:08,0+08:24
4Michaela BauerSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn56:21,0+08:37
5Angelika OswaldHSV Pinkafeld58:57,0+11:13
6Luise OswaldHSV Pinkafeld83:59,0+36:15
7Christine GremmelHSV Pinkafeld104:57,0+57:13

H45 (9.060km / 140m / 17KT)

1Michael StockmayerHSV Wiener Neustadt57:34,0+00:00
2Klaus KrischanNF Linz67:15,0+09:41
3Hannes PacherSU Schöckl68:10,0+10:36
4Reinhard GröllSU Schöckl68:48,0+11:14
5Herwig ProskeOC Fürstenfeld72:19,0+14:45
6Josef PolsterHSV Spittal / Drau72:46,0+15:12
7Gerhard KellnerHSV Wiener Neustadt73:07,0+15:33
8Ewald GlatzOLC Graz74:19,0+16:45
9Emanuel BraunHSV Wiener Neustadt74:37,0+17:03
10Günter KradischnigOLC Graz74:56,0+17:22
11Gottfried ScheiklOC Fürstenfeld75:07,0+17:33
12Andreas HochreiterHSV Wiener Neustadt80:14,0+22:40
13Josef TanzerHSV Langenlebarn83:25,0+25:51
14Armin FriessnigOC Fürstenfeld84:10,0+26:36
15Gernot KrammerOLC Graz84:18,0+26:44
16Wolfgang PötschSU Schöckl84:47,0+27:13
17Gerhard JöbstlOLC Graz86:34,0+29:00
18Erwin KöckHSV Wiener Neustadt87:47,0+30:13
19Franz PrachLAC Leibnitz92:18,0+34:44
20Heimo BrennerOK Gittis Klosterneuburg92:51,0+35:17
21Roland ReisenbergerOK Gittis Klosterneuburg100:43,0+43:09
22Gerhard KoiserHSV Wiener Neustadt102:02,0+44:28
23Georg ZiegerhoferHSV Wiener Neustadt102:56,0+45:22
24Harald Lipphart-KirchmeirHSV Wiener Neustadt114:29,0+56:55
25Bernd RuffLAC Leibnitz136:08,0+78:34
Martin GrünbergerOK Gittis KlosterneuburgMP+ --:--

D45 (4.800km / 40m / 13KT)

1Guni PalmeOLC Wienerwald50:38,0+00:00
2Elisabeth KirchmeirHSV Wiener Neustadt58:08,0+07:30
3Elisabeth FuchsHSV Wiener Neustadt64:57,0+14:19
4Hannelore SchreiberHSV Langenlebarn68:05,0+17:27
5Petra ZiegerhoferHSV Wiener Neustadt68:47,0+18:09
6Ines PeroutkaHSV Wiener Neustadt74:13,0+23:35
7Karin WalchSU Schöckl76:21,0+25:43
8Monika HeindlOK Gittis Klosterneuburg78:38,0+28:00
9Elke KröpplHSV Baden107:55,0+57:17
Elisabeth SteinlechnerOC FürstenfeldMP+ --:--

H55 (7.550km / 100m / 14KT)

1Joachim FriessnigOC Fürstenfeld53:47,0+00:00
2Franz HartingerLAC Leibnitz59:53,0+06:06
3Walter DravetzOLC Graz61:51,0+08:04
4Franz PonweiserHSV Wiener Neustadt65:37,0+11:50
5Valentin PidnerHSV Wiener Neustadt66:12,0+12:25
6Gerrit Van De RietAC Ausland70:10,0+16:23
7Karl FinkOLC Graz70:58,0+17:11
8Hubert LukasederHSV Langenlebarn70:59,0+17:12
9Kristian LeonhardtOC Fürstenfeld72:33,0+18:46
10Günther DobnikOLCU Viktring76:11,0+22:24
11Michael Wendler Fun Orienteering Graz80:09,0+26:22
12Wolfgang GermNF Villach82:51,0+29:04
13Siegfried SeinerOK Gittis Klosterneuburg83:31,0+29:44
Erwin SchweiferHSV Wiener NeustadtMP+ --:--

H55bgl (4.720km / 60m / 13KT)

1Franz KäferHSV Pinkafeld41:12,0+00:00
2Rudolf HochwarterHSV Pinkafeld41:54,0+00:42
3Fritz MarthSKV OLG Deutsch Kaltenbrunn42:17,0+01:05
4Wilhelm GrabenhoferLZ OMAHA42:55,0+01:43
5Franz GremmelHSV Pinkafeld43:22,0+02:10
6Herbert StroblHSV Pinkafeld48:01,0+06:49
7Karl PongratzHSV Pinkafeld48:07,0+06:55
8Josef GrafLZ OMAHA51:37,0+10:25
9Günther Prommer NF St Veit51:52,0+10:40
10Robert BenedekLZ OMAHA58:38,0+17:26
11Josef SchanesHSV Pinkafeld69:27,0+28:15
12Paul ZiermannHSV Pinkafeld75:34,0+34:22

D55 (3.760km / 60m / 13KT)

1Elisabeth KnappOK Gittis Klosterneuburg32:15,0+00:00
2Reingild LinhartHSV Wiener Neustadt37:56,0+05:41
3Gertraud LeonhardtOC Fürstenfeld42:44,0+10:29
4Maria HartingerLAC Leibnitz43:36,0+11:21
5Martha Prommer NF St Veit44:28,0+12:13
6Christine PonweiserHSV Wiener Neustadt45:48,0+13:33
7Gerti SchandorOC Fürstenfeld49:38,0+17:23
8Jutta RengerHSV Graz56:05,0+23:50
9Dietlinde VenhauerOLCU Viktring57:25,0+25:10

H65 (4.720km / 60m / 13KT)

1Willi OffnerHSV Graz47:52,0+00:00
2Otto VenhauerOLCU Viktring52:36,0+04:44
3Klaus HolzingerHSV Baden55:25,0+07:33
4Fritz VeitsbergerOC Fürstenfeld68:00,0+20:08
5Gerfried Hoch Naturfreunde Steiermark74:39,0+26:47
6Hans Terler Naturfreunde Steiermark143:32,0+95:40

OffenA (4.800km / 40m / 13KT)

1Martin MARKSTEINERWAT Wiener Arbeiter Turnverein38:59,0+00:00
2Gernot PROMMER NF St Veit40:43,0+01:44
3Gert KIENASTSU Schöckl59:51,0+20:52
4Petra GermNF Villach60:37,0+21:38
5Markus ZezulkaHSV Baden64:20,0+25:21
6Saskya SchaumannHSV Wiener Neustadt65:14,0+26:15
7Andrea Venhauer-RassOLCU Viktring69:04,0+30:05
8Markus RingbauerLZ OMAHA69:35,0+30:36
9Dragan KRIVICIC OK Perkmandeljc Trbovlje84:20,0+45:21
10Christa KnappSU Schöckl91:47,0+52:48
11Harald ZeinerSU Schöckl107:16,0+68:17
12Ursula MaierASKÖ OLC Ebenthal107:34,0+68:35

OffenB (3.760km / 60m / 13KT)

1Sebastian KoubaLAC Leibnitz37:00,0+00:00
2Klara ZeinerSU Schöckl51:06,0+14:06
3Bernadette KalcherHSV Pinkafeld53:40,0+16:40
4Doris NESITKAOhne Verei ohne Verein57:05,0+20:05
5Sandra DornstauderHSV Wiener Neustadt63:20,0+26:20
6Reingard GLASHÜTTNERSU Schöckl95:17,0+58:17
7Rosemarie KRISCHANNF Linz99:39,0+62:39
8Martina ZeinerSU Schöckl110:13,0+73:13
9Regina KUMAIEROLC Graz112:20,0+75:20

N-Z (1.780km / 20m / 9KT)

1Carmen MarkoOLC Graz14:22,0+00:00
2Petra EICHHORNHSV Wiener Neustadt18:21,0+03:59
3Nea Erzen OK Azimut20:52,0+06:30
4Ziga GROFF OK Azimut22:18,0+07:56
5Clemens HeindlOK Gittis Klosterneuburg30:26,0+16:04
6Tinka Ferenc OK Tivoli31:31,0+17:09

MW10 (1.780km / 20m / 9KT)

1Otto Allwinger Mariborski OK14:40,0+00:00
2Nika Ravnikar OK Komenda24:11,0+09:31
3Zarja Kmetic OK Polaris28:22,0+13:42
4Rok Hernec OK Tivoli29:01,0+14:21
5Zala Ferenc OK Tivoli32:20,0+17:40
6Filip Grad OK Tivoli40:16,0+25:36

W12 (2.060km / 25m / 9KT)

1Zala Zavri OK Komenda16:24,0+00:00
2Ana Pia Pogacar OK Komenda18:44,0+02:20

M14 (3.760km / 55m / 12KT)

1Zan Ravnikar OK Komenda36:11,0+00:00
2Gasper Petrovic OK Polaris37:55,0+01:44
3Matej Skarabot OK Polaris46:22,0+10:11
4Matic Blaz OK Komenda49:17,0+13:06

W14 (3.760km / 55m / 12KT)

1Pia Ocvirk OK Japetic35:05,0+00:00
2Julija Ferenc OK Tivoli45:44,0+10:39
3Ana Salamun OK Polaris64:10,0+29:05

M16 (4.720km / 60m / 13KT)

1Andraz De Luisa OK Azimut40:28,0+00:00
2Aljosa Pogacar OK Komenda42:35,0+02:07
3Rejic Gaspar OK Azimut43:16,0+02:48
4Jan Salamun OK Polaris44:32,0+04:04
5Denis Krhlikar OK Azimut52:13,0+11:45
6Gal Petkovsek OK Azimut64:55,0+24:27
7Matic Mocnik OK Azimut73:45,0+33:17

W16 (3.760km / 55m / 12KT)

1Katjusa Poljansek OK Azimut33:58,0+00:00
2Brina Foski OK Polaris35:05,0+01:07
3Monika Ravnikar OK Komenda36:46,0+02:48
4Marjeta Lipuzic OK Komenda37:32,0+03:34
5Ursa Begus OK Azimut47:49,0+13:51

M18 (6.940km / 90m / 12KT)

1Peter Tusar OK Azimut40:58,0+00:00
2Blaz Petrovic OK Polaris46:48,0+05:50
3Zan Luka Sumecki Rod Jezerski zmaj Velenje51:11,0+10:13
4Gregor Hvala OK Azimut52:09,0+11:11
5Adam Mihaczi Tipo OC59:02,0+18:04
6Andraz Rupnik OK Azimut61:30,0+20:32
7Nejc Lazar OK Azimut62:53,0+21:55
8Bostjan Cerin OK Tivoli66:55,0+25:57

W18 (4.800km / 40m / 13KT)

1Nusa Jeram OK Azimut44:16,0+00:00
2Roberta Orehoci OK Bjelovar52:06,0+07:50
3Manca Cvek OK Azimut53:56,0+09:40
4Tajda Foski OK Polaris55:57,0+11:41

M21E (17.020km / 385m / 28KT)

1Matija Razum OK Japetic109:12,0+00:00
2Jure Zmrzlikar OK Komenda115:30,0+06:18
3Jernej Zorman OK Komenda121:10,0+11:58
4Tibor Mrak OK Azimut121:16,0+12:04
5Rajko Kracun OK Polaris124:47,0+15:35
6Jan Dovc OK Tivoli128:06,0+18:54
7Denis Kokelj OK Komenda142:43,0+33:31
8Iztok Rojc OK Polaris145:05,0+35:53
9Aljosa Pecar Mariborski OK159:03,0+49:51

M21A (7.970km / 90m / 13KT)

1Daniel Zwiker OLG Galgenen45:42,0+00:00
2Ivan Boyadzhiev ml. Mariborski OK48:25,0+02:43
3Frane Markovic OK Japetic59:30,0+13:48
4Valentin Erzen OK Azimut70:23,0+24:41
5Nejc Mocnik OK Azimut90:59,0+45:17

M21B (4.720km / 60m / 13KT)

1Emil Kacin OK Azimut52:51,0+00:00
2Marko De Luisa SSD GAJA67:33,0+14:42
3Pavel Rejec OK Azimut80:26,0+27:35

W21A (7.970km / 90m / 13KT)

1Mojca Flerin OK Komenda59:41,0+00:00
2Katja Zwiker OLG Galgenen68:24,0+08:43
3Ana Pribakovic Borstnik OK Tivoli69:04,0+09:23
4Jerca Bernik Skofjeloski OK73:13,0+13:32
5Mojca Foski OK Polaris78:03,0+18:22
6Anica Hribar OK Brezice80:02,0+20:21
7Eva Ocvirk OK Japetic80:23,0+20:42
8Ajda Flasker OK Komenda83:07,0+23:26
9Maja Zupancic Rod Jezerski zmaj Velenje94:55,0+35:14
10Kaja PISTOR Mariborski OK107:37,0+47:56
11Ursa Tomazin OK Azimut111:01,0+51:20

W21B (3.760km / 60m / 13KT)

1Ana Plavcak OK Azimut46:16,0+00:00
2Suzana Drevensek OK Komenda52:28,0+06:12
3Marjana Rajec OK Azimut54:50,0+08:34
4Marjanca Poljansek OK Azimut56:35,0+10:19

M35 (9.060km / 140m / 17KT)

1Ilya Gusev Russia55:29,0+00:00
2Edi Ozvirk OK Japetic57:27,0+01:58
3Janez Pretnar OK Azimut58:49,0+03:20
4Lino Legac OK Japetic59:58,0+04:29
5Dusan Petrovic OK Polaris72:30,0+17:01
6Miha Skarabot OK Polaris78:56,0+23:27
7Bojan Jevsevar OK Brezice80:06,0+24:37
8Klemen Kenda OK Azimut82:14,0+26:45
9Ales Poljansek OK Azimut82:16,0+26:47
10Robert Orehoci OK Bjelovar82:40,0+27:11
11Mihaczi Zoltan Tipo OC83:01,0+27:32
12Jozko Jazbar OK Azimut84:43,0+29:14
13Matej Kostanjevec Mariborski OK87:47,0+32:18
14Sandi Kmetic OK Polaris88:08,0+32:39
15Miran Kolman OK Azimut88:29,0+33:00
16Andrej Cimerman OK Polaris90:32,0+35:03
17Robert Benko OK Polaris94:53,0+39:24
18Tomaz GROFF OK Azimut100:01,0+44:32
19Janez Cimerman OK Azimut104:37,0+49:08
20Valter Foski OK Polaris107:51,0+52:22
21Francisco Delgado OK Vihor109:15,0+53:46
22Boris Erzen Skofjeloski OK110:20,0+54:51
Matea Srsen OK VihorMP+ --:--

W35 (4.800km / 40m / 13KT)

1Sasa Zisek OK Azimut68:33,0+00:00
2Antonia Holper Tipo OC74:30,0+05:57

M45 (7.550km / 100m / 14KT)

1Boris Baumann Mariborski OK57:41,0+00:00
2Vojko Kacin OK Azimut127:12,0+69:31

M50 (4.720km / 60m / 13KT)

1Ales Borstnik OK Tivoli47:11,0+00:00
2Vinko Pernek Mariborski OK49:04,0+01:53
3Ivan Boyadzhiev Mariborski OK53:42,0+06:31
4Roman Sladic OK Perkmandeljc Trbovlje54:42,0+07:31

M55 (4.720km / 60m / 13KT)

1Silvij Mocnik OK Azimut41:10,0+00:00
2Sreco Pirman Skofjeloski OK47:44,0+06:34
3Vlado Sedej OK Azimut59:21,0+18:11
4Crtomir Knap OK Azimut61:48,0+20:38
5Janko Lapajne OK Azimut64:33,0+23:23

D19-44 (6.940km / 90m / 12KT)

1Tessa MüllerSU Schöckl53:24,0+00:00
2Eva KailbauerOC Fürstenfeld64:56,0+11:32
3Eva PonweiserHSV Wiener Neustadt66:38,0+13:14
4Judit AllwingerLAC Leibnitz68:19,0+14:55
5Verena GlatzOLC Graz74:33,0+21:09
6Tünde AllwingerLAC Leibnitz74:42,0+21:18
7Gisa LinhartHSV Wiener Neustadt76:20,0+22:56
8Martina ErberOK Gittis Klosterneuburg87:04,0+33:40

D14nö (2.060km / 25m / 9KT)

1Melanie OttHSV Langenlebarn18:08,0+00:00
2Pia GrünbergerOK Gittis Klosterneuburg24:09,0+06:01
Laura SchaumannHSV Wiener NeustadtMP+ --:--