Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Študentsko prvenstvo - srednja

Orientacijski klub Polaris, Ljubljana - center, 24. 4. 2013

OPEN (3.3km / 0m / 15KT)

1Pierre KaltenbacherWN 26:29+00:00
2Matej Jurca 29:57+03:28
3Blaž PetrovičOK Polaris 30:22+03:53
4Boštjan ČerinOK Tivoli 31:40+05:11
5Robert PobežinOK Polaris 31:56+05:27
6Mojca FlerinOK Komenda 32:05+05:36
7Meta Dagarin 33:52+07:23
8Klemen KendaOK Azimut 34:07+07:38
9Feike AlewijnseOK Trzin 36:39+10:10
10Miha ŠkarabotOK Polaris 37:09+10:40
11Matic BlažOK Komenda 38:28+11:59
12Monika RavnikarOKK 41:12+14:43
13Brina FoškiOK Polaris 41:34+15:05
14Aleš BorštnikOK Tivoli 42:33+16:04
15Katja Jurca 45:41+19:12
16Aleš ČerinOK Tivoli 46:15+19:46
17Tina ArhOK Polaris 49:16+22:47
18Tajda FoškiOK Polaris 50:15+23:46
19Suzana DrevenšekOK Komenda 51:06+24:37

Študenti (3.3km / 0m / 15KT)

1Jan Dovč24:06+00:00
1Tibor MrakZF 24:06+00:00
3Jure ZmrzlikarFMF 26:27+02:21
4Jaka PiltaverFGG 28:38+04:32
5Jure ČesnikFGG 33:23+09:17
6Luka KovačMF 34:14+10:08
7Luka VitezMF 35:09+11:03
8Tadeaš GregorFF 35:15+11:09
9Miha ZupancFGG 37:32+13:26
10Cene KopačMF 38:04+13:58
11Simon KastelicFE 38:18+14:12
12Matej KnezFGG 38:26+14:20
13Andraž DreščekFU 38:33+14:27
14Anže IvančičFKKT 39:04+14:58
15Janij OblakFGG 41:52+17:46
16Žiga GregorinFMF 45:12+21:06
17Dušan BaníkEF 65:32+41:26
Domen OvčarFGG MP+ --:--
Tomaž CankarMF MP+ --:--

Študentke (2.9km / 0m / 15KT)

1Cita CvirnMF 30:36+00:00
2Maja ZupančičFS 31:42+01:06
3Jerca BernikFF 33:42+03:06
4Ana FlaškerBF 34:32+03:56
5Urša TomažinFKKT 34:51+04:15
6Maja JerebMF 39:55+09:19
7Špela OsredkarFDV 41:01+10:25
8Loreta StojčevskiFDV 58:23+27:47
Katja ŠkapinFF MP+ --:--
Polona ČampaDF MP+ --:--
Laura Đorđević BetettoMF MP+ --:--
Tjaša KnezFF MP+ --:--
Živa NovljanFF MP+ --:--
Jana PavelkováFF MP+ --:--
Tjaša KamenskiMF MP+ --:--

Zaposlene (2.9km / 0m / 15KT)

1Jona MirnikFKKT 36:22+00:00
2Mojca FoškiFGG 42:05+05:43

Zaposleni (3.3km / 0m / 15KT)

1Dušan PetrovičFGG 28:24+00:00
2Vid AgrežFS 38:53+10:29
3Matej FisterNTF 39:17+10:53
4Timotej VerbovšekNTF 42:11+13:47