Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL4, 3reg, DP dolge (MŽ20) - dolga

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 27. 4. 2013

M10 (2.0km / m / 12KT)

1Rok Hernec OK Tivoli0:20:54+00:00
2Mark Skušek OK Komenda0:23:34+02:40
3Matevž Kunc OK Tivoli0:25:04+04:10
4Jaka Blaž OK Komenda0:32:52+11:58
5Alessandro Rivetta Semiperdo0:35:25+14:31
6Luka Seljak OK Komenda0:41:58+21:04
7Alenka Vuga Seljak OK Komenda0:42:44+21:50
8Filip Grad OK Tivoli1:12:39+51:45
9Maj Julij Miklavec OK Tivoli1:20:54+60:00

M12 (2.1km / m / 12KT)

1Sebastian Kopp NF Villach0:41:19+00:00
2Gregor Kunc OK Tivoli0:42:06+00:47
Anže Mirtič OK KomendaMP+ --:--

M14 (2.6km / m / 11KT)

1Matej Škarabot OK Polaris0:27:35+00:00
2Gašper Petrovič OK Polaris0:30:59+03:24
3Peter Zupan OK Polaris0:35:26+07:51
4Matic Blaž OK Komenda0:36:14+08:39
5Žan Ravnikar OK Komenda0:42:19+14:44
6Anže Štremfelj OK Azimut0:51:04+23:29
7Matic Soban PD Ajdovščina0:51:53+24:18
8Leonardo Bonfiglioli SSD Gaja0:52:53+25:18
9Nejc Pahor PD Ajdovščina0:55:11+27:36
10Domen Kavčič OK Azimut0:58:45+31:10
11Robert Babin NF Villach1:09:39+42:04
12Diego Coren SSD Gaja1:47:01+79:26

M16 (4.9km / m / 20KT)

1Andraž De Luisa OK Azimut1:01:21+00:00
2Jan Šalamun OK Polaris1:02:26+01:05
3Aljaž Pavšić OK Azimut1:08:45+07:24
4Gašper Rejec OK Azimut1:10:57+09:36
5Maj Hrovat OK Trzin1:16:34+15:13
6Simon Stanonik OK Azimut1:18:48+17:27
7Matej Jurca OK Tivoli1:29:00+27:39
8Aljoša Pogačar OK Komenda1:38:58+37:37
9Denis Krhlikar OK Azimut1:44:15+42:54
10Daniel Gotthardt HSV Spittal1:46:13+44:52

M18 (10.3km / m / 29KT)

1Peter Tušar OK Azimut1:33:00+00:00
2Blaž Petrovič OK Polaris1:49:17+16:17
3Žan Luka Šumečki RJZ Velenje2:00:15+27:15
4Andraž Rupnik OK Azimut2:06:13+33:13
5Nejc Lazar OK Azimut2:18:33+45:33
6Boštjan Čerin OK Tivoli2:29:35+56:35
7Michael Sittlinger HSV Spittal2:45:06+72:06
Gregor Hvala OK AzimutMP+ --:--
Markus Babin NF VillachMP+ --:--

M20 (10.3km / m / 29KT)

1Jan Dovč OK Tivoli1:32:11+00:00
2Aljaž Borštnik OK Tivoli2:19:25+47:14
3Marco Dorigo XXX Ottobre2:55:38+83:27

M21A (8.7km / m / 24KT)

1Vid Bogovič OK Brežice1:33:05+00:00
2Valentin Eržen OK Azimut1:50:13+17:08
3Blaž Kölner OK Komenda2:09:18+36:13
4Nejc Močnik OK Azimut2:13:56+40:51
5Samo Vodopivec OK Azimut2:21:58+48:53
6Ivo Kete PD Ajdovščina2:57:11+84:06

M21B (4.9km / m / 20KT)

1Matjaž Draksler Škofjeloški OK0:58:29+00:00
2Matej Hribernik Individuals/No Club1:12:19+13:50
3Emil Kacin OK Azimut1:15:44+17:15
4Matjaž Koprivc OK Azimut1:18:27+19:58
5Antenore Bartulovich SSD Gaja1:18:30+20:01
6Alessio Rozzi SSD Gaja1:31:45+33:16
7Marko Germani SSD Gaja1:36:41+38:12
Piero Giudici Orienteering TriesteMP+ --:--

M21E (10.3km / m / 29KT)

1Jaka Piltaver OK Brežice1:29:56+00:00
2Matija Razum OK Japetic1:30:53+00:57
3Tibor Mrak OK Azimut1:38:08+08:12
4Andrej Borštnik OK Tivoli1:45:30+15:34
5Uroš Burič RJZ Velenje1:58:29+28:33
6Rajko Kračun OK Polaris2:02:38+32:42
7Denis Kokelj OK Komenda2:17:01+47:05
8David Čufer PD Ajdovščina2:24:06+54:10
9Feike Alewijnse OK Trzin2:29:44+59:48
10Stanko Čufer PD Ajdovščina2:51:43+81:47

M35 (8.7km / m / 24KT)

1Janez Pretnar OK Azimut1:16:31+00:00
2Matej Kostanjevec Mariborski OK1:22:38+06:07
3Aleš Poljanšek OK Azimut1:24:29+07:58
4Robert Pobežin OK Polaris1:27:10+10:39
5Bojan Jevševar OK Brežice1:30:58+14:27
6Klemen Kenda OK Azimut1:33:39+17:08
7Miha Škarabot OK Polaris1:41:40+25:09
8Branimir Pongrac OK Japetic1:42:10+25:39
9Andrea Rivetta Semiperdo1:43:43+27:12
10Jožko Jazbar OK Azimut1:43:48+27:17
11Dušan Petrovič OK Polaris1:45:04+28:33
12Robert Orehoci OK Bjelovar1:47:32+31:01
13Janez Cimerman OK Azimut1:49:40+33:09
14Miran Kolman OK Azimut1:53:29+36:58
15Uroš Cvelbar OK Azimut1:56:02+39:31
16Francisco Delgado OK Vihor2:07:40+51:09
17Boris Eržen Škofjeloški OK2:11:38+55:07
18Peter Ferluga SSD Gaja2:18:13+61:42
19Valter Foški OK Polaris2:18:19+61:48
20Robert Benko OK Polaris2:20:44+64:13
Tihomir Salopek OK Ris DelniceMP+ --:--
Daniel Lebar OK Slovenske KonjiceMP+ --:--

M45 (7.0km / m / 17KT)

1Bruno Scherr HSV Villach1:04:08+00:00
2Roland Kohlbacher NF Villach1:14:43+10:35
3Paolo Pizzamus SSD Gaja1:28:34+24:26
4Aleš Zupan OK Polaris1:35:50+31:42
5Mauro Clemente SSD Gaja1:38:01+33:53
6Vojko Kacin OK Azimut1:44:54+40:46
7Dalibor Radovan OK Polaris1:47:48+43:40
8Ivan Mrak OK Azimut1:48:09+44:01
9Renato Pelessoni SSD Gaja1:51:56+47:48
10Enrico Cignini XXX Ottobre1:53:24+49:16
11Marko De Luisa SSD Gaja1:54:39+50:31
12Janez Šumečki RJZ Velenje2:03:58+59:50
13Dušan Kotar Individuals/No Club2:29:49+85:41

M50 (4.9km / m / 20KT)

1Josef Polster HSV Spittal1:05:06+00:00
2Aleš Borštnik OK Tivoli1:17:02+11:56
3Dragan Krivičić OK Perkmandeljc1:23:36+18:30
4Roman Sladič OK Perkmandeljc1:27:25+22:19

M55 (3.5km / m / 14KT)

1Srečo Pirman Škofjeloški OK0:41:40+00:00
2Marco Ongaro US Primiero0:48:32+06:52
2Stefano Zonato Lessinia0:48:32+06:52
4Fulvio Pacor SSD Gaja0:50:48+09:08
5Vlado Sedej OK Azimut0:51:34+09:54
6Günther Dobnik OLCU Viktring0:52:46+11:06
7Mauro Nardi Semiperdo0:53:59+12:19
8Janko Lapajne OK Azimut0:57:50+16:10
9Črtomir Knap OK Azimut1:02:28+20:48
10Nicolo Zuffi Semiperdo1:36:05+54:25

W10 (2.0km / m / 12KT)

1Neža Zupan OK Polaris0:20:17+00:00
2Nika Ravnikar OK Komenda0:20:26+00:09
3Stella Cignini XXX Ottobre0:24:39+04:22
4Zala Ferenc OK Tivoli0:28:06+07:49
5Katja Zgonec OK Tivoli0:28:59+08:42
6Nastja Ferluga SSD Gaja0:36:27+16:10

W12 (2.1km / m / 12KT)

1Zala Zavrl OK Komenda0:24:33+00:00
2Ana Pia Pogačar OK Komenda0:26:04+01:31
3Jedert Jevševar OK Brežice0:48:08+23:35

W14 (2.6km / m / 11KT)

1Julija Ferenc OK Tivoli0:39:07+00:00
2Ana Šalamun OK Polaris0:39:09+00:02
3Cecilia Nardi Semiperdo0:50:03+10:56
4Nika Poljanšek OK Azimut1:20:02+40:55

W16 (3.5km / m / 14KT)

1Monika Ravnikar OK Komenda0:42:13+00:00
2Brina Foški OK Polaris0:45:15+03:02
3Marjeta Lipužič OK Komenda0:53:19+11:06
4Urša Beguš OK Azimut0:56:18+14:05
5Kim Kremžar Pančur OK Komenda1:02:18+20:05
6Julia Kohlbacher NF Villach1:02:43+20:30
7Lena Kohlbacher NF Villach1:21:10+38:57
Nina Črnigoj PD AjdovščinaMP+ --:--

W18 (7.0km / m / 17KT)

1Veronika Burger OK Polaris1:30:35+00:00
Roberta Orehoci OK BjelovarMP+ --:--

W21A (7.0km / m / 17KT)

1Mojca Flerin OK Komenda1:08:20+00:00
2Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli1:15:34+07:14
3Nuša Jeram OK Azimut1:17:30+09:10
4Jerca Bernik Škofjeloški OK1:22:24+14:04
5Meta Dagarin - Pozabljivka Individuals/No Club1:25:17+16:57
6Anica Hribar OK Brežice1:27:05+18:45
7Urša Tomažin OK Azimut1:28:11+19:51
8Manca Cvek OK Azimut1:29:16+20:56
9Maja Zupančič RJZ Velenje1:32:41+24:21
10Mojca Foški OK Polaris1:33:31+25:11
11Nina Rudolf Mariborski OK1:41:26+33:06
12Suzana Drevenšek OK Komenda1:55:48+47:28
Ajda Flašker OK KomendaMP+ --:--

W21B (3.5km / m / 14KT)

1Ana Plavčak OK Azimut0:50:52+00:00
2Tinjana Golob Mrak OK Azimut0:57:46+06:54
3Loreta Stojčevski OK Brežice1:04:55+14:03
4Marjanca Poljanšek OK Azimut1:13:28+22:36
5Lorenza Pravato SSD Gaja1:34:17+43:25
6Antonella Sinigaglia SSD Gaja1:48:11+57:19
7Paola Spinelli SSD Gaja1:51:06+60:14
8Alja Ojstrež Škofjeloški OK2:10:47+79:55
9Katarina Draksler Individuals/No Club2:14:00+83:08

W35 (4.9km / m / 20KT)

1Anka Kuzmin Semiperdo1:12:29+00:00
2Karin Irk NF Villach1:15:01+02:32
3Cristina Grabar US Primiero1:15:21+02:52
4Cristina Ruini XXX Ottobre1:30:15+17:46
5Chiara Sepin SSD Gaja1:34:29+22:00
6Saša Žižek OK Azimut1:35:31+23:02
7Polona Zupan OK Polaris1:36:14+23:45
8Hildegard Scherr HSV Villach1:46:24+33:55
9Maria Elena Simonelli Semiperdo1:48:24+35:55
10Mateja Keresteš OK Trzin2:02:01+49:32
11Irma Pretnar OK Azimut2:12:04+59:35

BEG (2.0km / m / 12KT)

1Jernej Vidali SSD Gaja0:25:29+00:00
2Pija Burger Individuals/No Club0:26:08+00:39
3Luka Cvelbar OK Azimut0:26:10+00:41
4Nea Eržen OK Azimut0:26:45+01:16
5Gašper Zgonec OK Tivoli0:27:58+02:29
6Rebeka Kamšek OK Tivoli0:36:35+11:06
7Kaja Bratina PD Ajdovščina0:44:26+18:57
8Lev In Zarja Žižek OK Azimut1:01:00+35:31
9Gabriele Giudici Orienteering Trieste1:01:21+35:52

FAM (1.2km / m / 8KT)

1Jaka Blaž OK Komenda0:11:18+00:00
2Jaka Seljak OK Komenda0:12:32+01:14
3Tara Knaus OK Komenda0:12:48+01:30
4Nejc Trunk OK Komenda0:13:40+02:22
5Neža Trunk OK Komenda0:13:43+02:25
6Lisa Rivetta Semiperdo0:15:18+04:00
7Maks Tomažič OK Komenda0:15:41+04:23
8 Ravnikar OK Komenda0:17:15+05:57
9Matevž Kuhar OK Komenda0:17:36+06:18
10Matevž Hribernik OK Komenda0:19:47+08:29
11Maksi Zupančič OK Komenda0:19:48+08:30
12 Družina Gregorc OK Komenda0:20:01+08:43
13Oskar Foski OK Polaris0:20:55+09:37
14Brina Kolner OK Komenda0:22:46+11:28
Hrovat OK TrzinDNS+ --:--