Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL 7 - dolga

OK Tivoli in OK Komenda, Dobeno, 8. 9. 2013

MŽ10 (2.0km / m / 9KT)

1Nika Ravnikar OK Komenda18:07+00:00
2Luka Anderluh OK Polaris21:30+03:23
3Matevž Kunc OK Tivoli22:29+04:22
4Zala Ferenc OK Tivoli23:28+05:21
5Neža Zupan OK Polaris23:36+05:29
6Martin Jevševar OK Brežice25:40+07:33
7Rok Hernec OK Tivoli27:07+09:00
8Zarja Kmetič OK Polaris29:41+11:34
9Filip Grad OK Tivoli31:49+13:42
10Oliver Casagrande Individuals/No Club31:57+13:50
11Maj Jurij Miklavec OK Tivoli35:05+16:58
12Katja Zgonec OK Tivoli39:18+21:11
13Katarina Eva Anderluh OK Polaris48:16+30:09
Vid Keresteš OK TrzinMP+ --:--

MŽ12 (2.0km / m / 7KT)

1Ana Pia Pogačar OK Komenda27:18+00:00
2Zala Zavrl OK Komenda48:18+21:00
3Matjaz Kavcic OK Komenda54:19+27:01
4Gregor Kunc OK Tivoli57:21+30:03
5Zala Špenko Individuals/No Club1:05:35+38:17
Jedert Jevševar OK BrežiceMP+ --:--
Jaka Grad OK TivoliMP+ --:--

M14 (3.3km / m / 9KT)

1Matic Blaž OK Komenda44:21+00:00
2Žan Ravnikar OK Komenda46:11+01:50
3Gašper Petrovič OK Polaris55:13+10:52
4Peter Zupan OK Polaris1:35:06+50:45
5Jure Špenko Individuals/No Club2:06:54+82:33

M16 (5.1km / m / 11KT)

1Andraž De Luisa OK Azimut54:30+00:00
2Martin Špendl OK Trzin54:53+00:23
3Jan Šalamun OK Polaris1:00:55+06:25
4Matej Jurca OK Tivoli1:01:54+07:24
5Aljoša Pogačar OK Komenda1:02:36+08:06
6Gašper Rejec OK Azimut1:09:37+15:07
7Maj Hrovat OK Trzin1:14:35+20:05
8Matic Močnik OK Azimut1:15:17+20:47
9Aljaž Pavšič OK Azimut1:38:34+44:04
Bernard Čižman Individuals/No ClubMP+ --:--
Filip Jakob Špendl OK TrzinMP+ --:--

M18 (7.4km / m / 16KT)

1Blaž Petrovič OK Polaris1:19:02+00:00
2Žan Luka Šumečki RJZ Velenje1:19:16+00:14
3Gregor Hvala OK Azimut1:22:27+03:25

M21E (10.3km / m / 21KT)

1Matjaž Štanfel OK Ris Delnice1:17:29+00:00
2Andraz Hribar OK Brežice1:21:41+04:12
3Jan Dovč OK Tivoli1:40:04+22:35
4Manuel Jurado Semidesiert-O1:43:31+26:02
5Denis Kokelj OK Komenda2:04:03+46:34
Andrej Borštnik OK TivoliMP+ --:--
Janez Elija Kos Individuals/No ClubMP+ --:--
Uroš Burič RJZ VelenjeMP+ --:--

M21A (7.4km / m / 16KT)

1Matjaž Kerčmar OK Azimut1:32:11+00:00
2Blaž Kölner OK Komenda1:34:59+02:48
3Nejc Močnik OK Azimut2:08:55+36:44
Aljosa Pecar MOKMP+ --:--

M21B (5.1km / m / 11KT)

1Matjaž Draksler ŠOK1:08:15+00:00
2Emil Kacin OK Azimut1:13:36+05:21
3Krešo Keresteš OK Trzin1:19:09+10:54
4Pavel Rejec OK Azimut1:27:56+19:41
5Matjaž Koprivc OK Azimut1:29:47+21:32
6Vladan Vukajlovič OK Azimut1:51:16+43:01
Rok Močnik OK AzimutMP+ --:--

M35 (7.4km / m / 16KT)

1Janez Pretnar OK Azimut1:05:10+00:00
2Dušan Petrovič OK Polaris1:24:44+19:34
3Bojan Jevševar OK Brežice1:25:00+19:50
4Aleš Poljanšek OK Azimut1:25:36+20:26
5Miro Šalamun OK Polaris1:26:18+21:08
6Herwig Allwinger MOK1:29:04+23:54
7Valter Foški OK Polaris1:30:20+25:10
8Tomaž Groff OK Azimut1:31:31+26:21
9Aljoša Primožič OK Azimut1:36:02+30:52
10Janez Cimerman OK Azimut1:39:08+33:58
11Andrej Cimerman OK Polaris1:49:43+44:33
12Boris Eržen ŠOK2:41:26+96:16
Miran Kolman OK AzimutMP+ --:--
Klemen Kenda OK AzimutMP+ --:--
Daniel Lebar OK Slovenske KonjiceMP+ --:--
Boris Bauman MOKMP+ --:--
Silvij Močnik OK AzimutMP+ --:--

M45 (5.1km / m / 11KT)

1Dalibor Radovan OK Polaris1:15:13+00:00
2Vojko Kacin OK Azimut1:16:51+01:38
3Marko De Luisa SSD GAJA1:19:43+04:30
4Aleš Zupan OK Polaris1:20:12+04:59
5Janez Šumečki RJZ Velenje1:53:26+38:13
Boštjan Burger Individuals/No ClubMP+ --:--

M50 (3.9km / m / 9KT)

1Roman Sladič OK Perkmandeljc57:19+00:00

M55 (3.9km / m / 9KT)

2Janko Lapajne OK Azimut59:38+00:00

M50 (3.9km / m / 9KT)

3Seppo Väli-Klemelä Paimion Rasti1:09:37+00:00

M55 (3.9km / m / 9KT)

4Vlado Sedej OK Azimut1:13:31+00:00

M50 (3.9km / m / 9KT)

5Dragan Krivičić OK Perkmandeljc1:17:11+00:00
6Aleš Čerin OK Tivoli1:18:43+01:32

Ž14 (2.6km / m / 8KT)

1Julija Ferenc OK Tivoli49:23+00:00
2Ana Šalamun OK Polaris1:00:44+11:21
3Nika Poljanšek OK Azimut1:11:55+22:32

Ž16 (3.3km / m / 9KT)

1Katjuša Poljanšek OK Azimut49:49+00:00
2Marjeta Lipužič OK Komenda58:41+08:52
3Monika Ravnikar OK Komenda59:45+09:56
4Brina Foški OK Polaris1:07:29+17:40

Ž18 (5.1km / m / 11KT)

1Lara Jerman OK Trzin1:36:39+00:00
2Tina Arh OK Polaris1:36:46+00:07
3Veronika Burger OK Polaris1:39:01+02:22
4Ema Radovan OK Polaris3:07:33+90:54

Ž21A (7.4km / m / 16KT)

1Mojca Flerin OK Komenda1:17:16+00:00
2Urša Tomažin OK Azimut1:46:40+29:24
3Anica Hribar OK Brežice1:50:51+33:35
4Nina Rudolf MOK2:02:35+45:19
5Mojca Foški OK Polaris2:16:26+59:10
Jerca Bernik ŠOKMP+ --:--

Ž21B (3.3km / m / 9KT)

1Anja Slapničar RJZ Velenje58:28+00:00
2Katja Jurca OK Tivoli1:04:44+06:16
3Ana Plavčak OK Azimut1:05:16+06:48
4Marjanca Poljanšek OK Azimut1:18:30+20:02
5Alenka Vuga Seljak OK Komenda1:23:45+25:17
6 Vedrana OK Brežice2:00:46+62:18
Irena Hacin Kölner OK KomendaMP+ --:--
Alja Ojstrež ŠOKMP+ --:--
Petra Šiler Individuals/No ClubDNF+ --:--
Marjana Rejec OK AzimutDNF+ --:--

Ž35 (3.9km / m / 9KT)

1Anka Kuzmin Semiperdo58:50+00:00
2Saša Žižek OK Azimut1:10:00+11:10
3Marija Anderluh OK Polaris1:18:53+20:03
4Polona Zupan OK Polaris1:32:31+33:41
5Anja Babič OK Trzin1:40:26+41:36
6Mateja Keresteš OK Trzin1:48:53+50:03

OPEN (5.1km / m / 11KT)

1Aleš Zobavnik Individuals/No Club59:36+00:00
2Sandi Kmetič OK Polaris1:04:32+04:56
3Lara Habič Individuals/No Club1:50:52+51:16
4Marjan Ferleš OK Tivoli2:06:21+66:45

ZAČ (2.0km / m / 7KT)

1Gregor Majdič OK Tivoli43:18+00:00
2Tinka Ferenc OK Tivoli44:31+01:13
3Anja Javornik OK Tivoli47:17+03:59
4Rebeka Dovč OK Tivoli48:14+04:56
5Gašper Zgonec OK Tivoli51:38+08:20
6Mojca Kunc OK Tivoli53:25+10:07
7Tomaž Casagrande Individuals/No Club56:05+12:47
8Teja Marolt OK Azimut1:00:16+16:58
9Rebeka Kamšek OK Tivoli1:02:12+18:54
10Špela Remškar OK Tivoli1:04:50+21:32
11Lev In Zarja Žižek OK Azimut1:05:09+21:51
12Luka Seljak OK Komenda1:08:30+25:12
13Matic Kranjec Žagar Individuals/No Club1:16:16+32:58
14Aljaž Jamnik Individuals/No Club1:26:45+43:27
15Iza Miklavc OK Tivoli1:28:03+44:45
16Jurij Straže Individuals/No Club1:35:17+51:59
17Brina Hernec OK Tivoli1:36:07+52:49
18Matija Straže Individuals/No Club1:42:23+59:05
19Maj Dovč OK Tivoli1:58:58+75:40
Jaka Seljak OK KomendaMP+ --:--
Katja Babič Individuals/No ClubMP+ --:--
Brina Kerčmar OK AzimutDNF+ --:--