Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL8 - dolga

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh, 22. 9. 2013

MŽ10 (1.6km / 80m / 6KT)

1Nika Ravnikar OK Komenda16:13+00:00
2Luka Anderluh OK Polaris16:22+00:09
3Domen Petrovič OK Polaris16:32+00:19
4Katja Zgonec OK Tivoli17:26+01:13
5Matevž Kunc OK Tivoli19:44+03:31
6Zala Ferenc OK Tivoli24:06+07:53
7Katarina Eva Anderluh OK Polaris28:01+11:48
8Luka Seljak OK Komenda31:56+15:43
9Gašper Zgonec OK Tivoli36:48+20:35
10Vid Keresteš OK Trzin51:02+34:49
11Martin Jevševar OKB1:01:36+45:23

MŽ12 (2.0km / 100m / 9KT)

1Zala Zavrl OK Komenda23:43+00:00
2Jedert Jevševar OKB26:00+02:17
3Ana Pia Pogačar OK Komenda27:45+04:02
4Filip Petrovič OK Polaris37:50+14:07

M16 (4.0km / 200m / 10KT)

1Andraž De Luisa OK Azimut43:15+00:00
2Jan Šalamun OK Polaris47:53+04:38
3Močnik Matic OK Azimut51:17+08:02
4Simon Stanonik OK Azimut53:27+10:12
5Gašper Rejec OK Azimut54:07+10:52
6Martin Špendl OK Trzin54:41+11:26
7Pavšič Aljaž OK Azimut58:07+14:52
8Aljoša Pogačar OK Komenda1:02:05+18:50
9Gal Petkovšek OK Azimut1:03:33+20:18
10Filip Jakob Špendl OK Trzin1:06:44+23:29
Denis Krhlikar OK AzimutMP+ --:--
Matej Jurca OK TivoliMP+ --:--

M18 (7.7km / 400m / 24KT)

1Peter Tušar OK Azimut1:17:31+00:00
2Boštjan Čerin OK Tivoli1:30:15+12:44
3Gregor Hvala OK Azimut1:34:36+17:05
4Žan Luka Šumečki RJZ Velenje1:58:10+40:39
Blaž Petrovič OK PolarisMP+ --:--

M21A (6.8km / 330m / 21KT)

1Blaž Kölner OK Komenda1:27:54+00:00
2Matjaž Kerčmar OK Azimut1:34:04+06:10
3Valentin Eržen OK Azimut1:36:56+09:02
4Ivo Kete PD Ajdovščina1:53:00+25:06
5Jaka Pišljar OK Komenda1:57:02+29:08
6Nejc Močnik OK Azimut2:23:07+55:13

M21E (7.7km / 400m / 24KT)

1Manuel Jurado UPV-O1:14:46+00:00
2Ivan Boyadzhiev ml. MOK1:15:16+00:30
3Jan Dovč OK Tivoli1:15:39+00:53
4Jernej Zorman OK Komenda1:20:48+06:02
5David Čufer PD Ajdovščina1:33:32+18:46
6Tibor Mrak OK Azimut1:34:54+20:08
7Uroš Burič RJZ Velenje1:35:44+20:58
8Andrej Borštnik OK Tivoli1:42:17+27:31
9Aljaž Borštnik OK Tivoli1:47:35+32:49
10Stanko Čufer PD Ajdovščina1:56:54+42:08

M21B (4.2km / 220m / 11KT)

1Herwig Allwinger MOK49:44+00:00
2Matjaž Draksler ŠOK59:35+09:51
3Tadej Dolenc OK Azimut59:56+10:12
4Krešo Keresteš OK Trzin1:17:58+28:14
5Vladan Vukajlovič OK Azimut1:29:56+40:12
6Tigran Aslanyan UWCAd1:31:51+42:07
7Pavel Rejec OK Azimut1:46:19+56:35
8Xiao Chang UWCAd2:02:26+72:42
9David Gonzalez UWCAd2:06:29+76:45
Murat Titiz UWCAdMP+ --:--
Adam Tonks UWCAdMP+ --:--

M35 (6.8km / 330m / 21KT)

1Janez Pretnar OK Azimut1:07:36+00:00
2Aleš Poljanšek OK Azimut1:18:25+10:49
3Gregor Anderluh OK Polaris1:21:45+14:09
4Iztok Rojc OK Polaris1:23:19+15:43
5Dušan Petrovič OK Polaris1:23:30+15:54
6Bojan Jevševar OKB1:26:20+18:44
7Miha Škarabot OK Polaris1:31:28+23:52
8Tomaž Groff OK Azimut1:37:05+29:29
9Aljoša Primožič OK Azimut1:38:56+31:20
10Janez Cimerman OK Azimut1:39:44+32:08
11Miran Kolman OK Azimut1:41:18+33:42
12Andrej Cimerman OK Polaris1:47:26+39:50
13Uroš Cvelbar OK Azimut1:47:46+40:10
14Valter Foški OK Polaris1:59:08+51:32
15Robert Benko OK Polaris2:32:39+85:03
Uroš Petrovič OK PolarisMP+ --:--

M45 (5.3km / 280m / 17KT)

1Aleš Zupan OK Polaris1:29:04+00:00
2Vojko Kacin OK Azimut1:38:50+09:46
3Dalibor Radovan OK Polaris1:40:13+11:09
4Marko De Luisa GAJA1:40:52+11:48
5Janez Šumečki RJZ Velenje2:01:56+32:52

M50 (4.2km / 220m / 11KT)

1Aleš Čerin OK Tivoli1:04:15+00:00
2Aleš Borštnik OK Tivoli1:06:25+02:10
3Roman Sladič OKPT1:16:37+12:22
4Dragan Krivičić OKPT1:31:26+27:11

M55 (4.0km / 200m / 10KT)

1Charles Nelson OK Azimut1:06:23+00:00
2Mark Sylvester UWCAd1:08:56+02:33
3Janko Lapajne OK Azimut1:11:40+05:17
4Vlado Sedej OK Azimut1:16:57+10:34

Ž16 (2.8km / 190m / 12KT)

1Monika Ravnikar OK Komenda36:00+00:00
2Katjuša Poljanšek OK Azimut36:40+00:40
3Nina Črnigoj PD Ajdovščina38:46+02:46
4Brina Foški OK Polaris39:04+03:04
5Marjeta Lipužič OK Komenda43:06+07:06
6Beguš Urša OK Azimut48:56+12:56

Ž18 (4.0km / 200m / 10KT)

1Tina Arh OK Polaris1:06:12+00:00
2Eva Casagrande OK Tivoli1:08:32+02:20
3Ema Radovan OK Polaris1:27:03+20:51

Ž21E (6.8km / 330m / 21KT)

1Mojca Flerin OK Komenda1:18:48+00:00
2Nuša Jeram OK Azimut1:30:57+12:09
3Jerca Bernik ŠOK1:34:49+16:01
4Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli1:40:50+22:02
5Urša Tomažin OK Azimut1:49:36+30:48
6Nina Rudolf MOK1:52:04+33:16
7Mojca Foški OK Polaris1:53:56+35:08
8Katja Jurca OK Tivoli2:39:55+81:07

Ž21B (2.8km / 190m / 12KT)

1Irena Hacin Kölner OK Komenda59:48+00:00
2Marjana Rejec OK Azimut1:07:56+08:08
3Marjanca Poljanšek OK Azimut1:21:57+22:09
4Alja Ojstrež ŠOK1:29:10+29:22

Otrošk (1.6km / 80m / 6KT)

1Jaka Seljak OK Komenda33:01+00:00
2Zarja in Lev Žižek OK Azimut40:18+07:17

ZAČ (2.0km / 100m / 9KT)

1Luka Cvelbar OK Azimut26:41+00:00
2Elena Koradin PD Ajdovščina26:56+00:15
3Andreja Slejko PD Ajdovščina29:25+02:44
4Peter Henderson UWCAd33:17+06:36
5Matic Sever PD Ajdovščina39:21+12:40
6Tinka Ferenc OK Tivoli41:57+15:16
7Samo Fučka PD Ajdovščina44:25+17:44
8Rebeka Dovč OK Tivoli49:53+23:12
9Narek Galstyan UWCAd51:00+24:19
10Mojca Kunc OK Tivoli55:09+28:28
11Vyara Hristova UWCAd1:02:25+35:44
12Aleksandra Simovski OK Tivoli1:04:09+37:28
13Uršula Makovec PD Ajdovščina1:10:11+43:30
14Duška Radovan Kimon1:16:16+49:35
15Borja Slamič PD Ajdovščina1:17:39+50:58
16Gaja Cotič PD Ajdovščina1:20:15+53:34
Evelin Mikolič SobotičIndiv Club 23194MP+ --:--

Ž35 (4.2km / 220m / 11KT)

1Anica Hribar OKB50:40+00:00
2Irma Pretnar OK Azimut1:41:24+50:44
3Mateja Keresteš OK Trzin1:48:36+57:56
4Natasa Aljančič OK Komenda1:52:00+61:20
5Anja Babič OK Trzin2:02:43+72:03
Marija Anderluh OK PolarisDNF+ --:--

M14 (2.8km / 190m / 12KT)

1Žan Ravnikar OK Komenda32:43+00:00
2Gašper Petrovič OK Polaris36:54+04:11
3Matej Škarabot OK Polaris37:39+04:56
4Domen Kavčič OK Azimut42:20+09:37
5Matic Soban PD Ajdovščina1:02:13+29:30
6Mihael Mikolič SobotičIndiv Club 231941:32:13+59:30
Sašo Škvarč PD AjdovščinaMP+ --:--

Ž14 (2.0km / 100m / 9KT)

1Julija Ferenc OK Tivoli25:45+00:00
2Daša Harej PD Ajdovščina30:43+04:58
3Nika Poljanšek OK Azimut31:37+05:52
4Tjaša De Luisa GAJA41:04+15:19

Odprta (5.3km / 280m / 17KT)

1Marjan Ferlež OK Tivoli2:01:35+00:00