Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL5 - srednja

Orientacijski klub Komenda, Vodice, 22. 12. 2012

A (5.1km / 0m / 23KT)

1Jaka PiltaverOK Brezice OKB38:11+00:00
2Jure ZmrzlikarOrientacij OK Komenda42:14+04:03
3Peter TusarOK Azimut OK Azimut45:43+07:32
4Gregor AnderluhOrientacij OK Polaris51:38+13:27
5David CuferPD Ajdovsc Ajdovscina52:39+14:28
6Sandi KmeticOrientacij OK Komenda53:24+15:13
7Klemen KendaOK Azimut OK Azimut55:19+17:08
8Miha SkarabotOrientacij OK Polaris55:39+17:28
9Uros BuricRod Jezers RJZ Velenje56:53+18:42
10Gregor HvalaOK Azimut OK Azimut57:21+19:10
11Ana Pribakovic BorstnikOK Tivoli OK Tivoli57:22+19:11
12Janez CimermanOK Azimut OK Azimut58:31+20:20
13Jaka PisljarOrientacij OK Komenda58:45+20:34
14Aljosa PrimozicIndividual Individuals/No Club58:48+20:37
15Mojca FlerinOrientacij OK Komenda59:11+21:00
16Dusan PetrovicOrientacij OK Polaris59:51+21:40
17Tajda FoskiOrientacij OK Polaris59:53+21:42
18zan Luka SumeckiRod Jezers RJZ Velenje1:01:58+23:47
19Valter FoskiOrientacij OK Polaris1:02:14+24:03
20Stanko CuferPD Ajdovsc Ajdovscina1:05:19+27:08
21Andraz RupnikOK Azimut OK Azimut1:08:23+30:12
22Blaz KolnerOrientacij OK Komenda1:08:46+30:35
23Dalibor RadovanOrientacij OK Polaris1:13:14+35:03
24Ales BorstnikOK Tivoli OK Tivoli1:14:13+36:02
25Aljaz BorstnikOK Tivoli OK Tivoli1:15:25+37:14
26Roman SladicOK Perkman OKPT1:24:20+46:09
27Samo FrankovicRod Jezers RJZ Velenje1:28:05+49:54
28Vojko KacinOK Azimut OK Azimut1:32:33+54:22
29Suzana DrevensekOrientacij OK Komenda1:37:18+59:07
Dane OmersaIndividual Individuals/No ClubMP+ --:--
Janez KorosecOrientacij OK KomendaMP+ --:--

B (3.0km / 0m / 16KT)

1Monika RavnikarOrientacij OK Komenda38:39+00:00
2Matic BlazOrientacij OK Komenda40:07+01:28
3Marjeta LipuzicOrientacij OK Komenda41:23+02:44
4Kreso KerestesOK Trzin OK Trzin43:26+04:47
5Gasper PetrovicOrientacij OK Polaris43:46+05:07
6Gasper RejecOK Azimut OK Azimut46:19+07:40
7Matjaz KoprivcOK Azimut OK Azimut48:53+10:14
7Brina FoskiOrientacij OK Polaris48:53+10:14
9Janko LapajneOK Azimut OK Azimut49:23+10:44
10Vladan VukajlovicOK Azimut OK Azimut53:03+14:24
11Zan RavnikarOrientacij OK Komenda54:53+16:14
12Magda ŠpenkoOrientacij OK Komenda57:09+18:30
13Pavel RejecOK Azimut OK Azimut1:00:50+22:11
14Begus UrsaOK Azimut OK Azimut1:00:55+22:16
15Mateja KerestešOK Trzin OK Trzin1:03:54+25:15
16Natasa AljancicOrientacij OK Komenda1:04:52+26:13
17Gal PetkovsekOK Azimut OK Azimut1:08:10+29:31
18Aljosa PogacarOrientacij OK Komenda1:11:32+32:53
19Ajda FrankovicRod Jezers RJZ Velenje1:11:48+33:09
20Marjana RejecOK Azimut OK Azimut1:12:51+34:12
21Petra SilerIndividual Individuals/No Club1:15:03+36:24
22Matjaz KavcicOrientacij OK Komenda1:15:04+36:25
23Dusan KotarIndividual Individuals/No Club1:16:20+37:41
24Mocnik MaticOK Azimut OK Azimut1:18:45+40:06
25Ales CerinIndividual Individuals/No Club1:18:57+40:18
26Anja BabicOK Trzin OK Trzin1:20:26+41:47
27Vanja BohincOrientacij OK Komenda1:36:15+57:36
28Urska StrnadIndividual Individuals/No Club1:44:03+65:24
29Druzina VolkarIndividual Individuals/No Club1:47:18+68:39
Janez ZavrlOrientacij OK KomendaMP+ --:--

C (km / m / 0KT)

1Nina McQuarrie OK Komenda0:25:10+00:00
2Jure Špenko ind0:33:27+08:17
3Vesna Bohinc OK Komenda0:33:45+08:35
4Janez Šumečki RJZ Velenje0:34:30+09:20
5Ana Pia Pogačar OK Komenda0:35:51+10:41
6Vid Keresteš OK Trzin0:36:25+11:15
7Zala Zavrl OK Komenda0:39:10+14:00
8Zala Špenko ind0:48:00+22:50
9Nika Ravnikar OK Komenda1:03:33+38:23
10Mark Skušek OK Komenda1:06:12+41:02