Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 10 - srednja

AŠZ-SSD Gaja, , 13. 1. 2013

A (km / m / KT)

1.Serhiy Mukhidinov FRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.00:38:42+00:00
2.Blaz Petrovic OK POLARIS00:47:43+09:01
3.Janko Bacnar OK AZIMUT00:50:40+11:58
4.Andrea Rivetta A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:52:40+13:58
4.Jozko Jazbar OK AZIMUT00:52:40+13:58
6.Dusan Petrovic OK POLARIS00:53:02+14:20
7.Stanko Cufer AJDOVSCINA00:53:11+14:29
8.Klemen Kenda OK AZIMUT00:53:14+14:32
9.Livio Predonzani GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:56:20+17:38
10.Aliosa Primozic OK AZIMUT00:59:56+21:14
11.Mauro Clemente SSD Gaja - Sezione Orientamento01:00:40+21:58
12.Alessandro Pacasso A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:01:23+22:41
13.Ajda Flasker OK AZIMUT01:01:57+23:15
14.Paolo Pizzamus SSD Gaja - Sezione Orientamento01:03:11+24:29
15.David Cufer AJDOVSCINA01:03:59+25:17
16.Gianluca Leoni SSD Gaja - Sezione Orientamento01:04:45+26:03
17.Marco Dorigo GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:05:10+26:28
18.Marco Ongaro U.S. PRIMIERO A.S.D.01:06:37+27:55
19.Marirosa Hechich A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:07:17+28:35
20.Anka Kuzmin A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:07:24+28:42
21.Cristina Grabar U.S. PRIMIERO A.S.D.01:08:59+30:17
22.Vlado Vukajlovic OK AZIMUT01:09:17+30:35
23.Paolo Daniele Viviani GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:09:29+30:47
24.Antenore Bartulovich SSD Gaja - Sezione Orientamento01:10:11+31:29
25.Sergio Palusa GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:10:29+31:47
26.Mark Sylvester GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:10:49+32:07
27.Adriano Wendler GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:11:11+32:29
28.Enrico Cignini GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:11:22+32:40
29.Stefano Zonato ASD LESSINIA ORIENTEERING BOSCO CHIESANUOVA01:12:51+34:09
30.Fabio Toffanin SSD Gaja - Sezione Orientamento01:13:01+34:19
31.Vojko Kacin OK AZIMUT01:14:12+35:30
32.Guido Almerigogna SSD Gaja - Sezione Orientamento01:14:23+35:41
33.Cristina Ruini GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:19:56+41:14
34.Luisa Marko De SSD Gaja - Sezione Orientamento01:23:27+44:45
35.Christian Marin A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:23:28+44:46
36.Michele Cafagna ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:28:09+49:27
37.Ivan Kete AJDOVSCINA01:28:54+50:12
38.Margherita Ruzzier GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:30:13+51:31
39.Antonella Mantovani GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:35:33+56:51
40.Sara Gaion ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:38:19+59:37
41.Gianfranco Siega SSD Gaja - Sezione Orientamento01:42:33+63:51
42.Maurizio Marussig FRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.02:14:15+95:33
Silverio Pipolo SSD Gaja - Sezione OrientamentoMP+ --:--

B (km / m / KT)

1.Oleksandra Novokshonova FRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.00:40:47+00:00
2.Andrea Foschian A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:40:49+00:02
3.Andrea Margiore ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:41:01+00:14
4.Peter Ferluga SSD Gaja - Sezione Orientamento00:43:21+02:34
5.Denis Mitri A.S.D. GRUPPO SPORTIVO NORDESTARCENTO00:46:21+05:34
6.Gasper Petrovic OK POLARIS00:46:57+06:10
7.Raffaele Venir A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:47:34+06:47
8.Bostian Cerin OK TIVOLI00:48:16+07:29
9.Mauro Felchero FRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.00:48:21+07:34
10.Mauro Sergas GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:48:55+08:08
11.Mattia Donolo A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:52:26+11:39
12.Flavio Mattioni A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:52:55+12:08
13.Marko Germani SSD Gaja - Sezione Orientamento00:53:16+12:29
14.Chiara Sepin SSD Gaja - Sezione Orientamento00:54:08+13:21
15.Antonino Corredig A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:55:48+15:01
16.Cristini Chiara De SSD Gaja - Sezione Orientamento00:55:54+15:07
17.Vlado Sedej OK AZIMUT00:56:12+15:25
18.Janko Lapajne OK AZIMUT00:58:30+17:43
19.Leonardo Bonfiglioli SSD Gaja - Sezione Orientamento00:58:36+17:49
20.Ema Radovan OK POLARIS00:59:23+18:36
21.Giacomo Fabbro A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:59:38+18:51
22.Davide Umari SSD Gaja - Sezione Orientamento01:00:32+19:45
23.Giorgio Ghersi ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:00:49+20:02
24.Filippo Kovacic GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:01:11+20:24
25.Marco Cimarosti A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:03:15+22:28
26.Alessandro Pradolin A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:04:59+24:12
27.Francesca Rovere SSD Gaja - Sezione Orientamento01:06:01+25:14
28.Maria Elena Simonelli A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:06:37+25:50
29.Roberto Cereatti FRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.01:09:18+28:31
30.Daniele Fontanot GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:09:42+28:55
31.Nik Slejko AJDOVSCINA01:28:18+47:31
32.Ales Cerin OK TIVOLI01:31:00+50:13
33.Giulio Pipolo SSD Gaja - Sezione Orientamento01:35:25+54:38
34.Nejc Pahor AJDOVSCINA01:37:03+56:16
35.Jana Kete AJDOVSCINA01:42:39+61:52
36.Elisa Donolo A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:44:10+63:23
37.Franco Gelsomino ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:44:36+63:49
38.Roberto Covacich SSD Gaja - Sezione Orientamento01:45:57+65:10
39.Luca D'innocente A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:48:12+67:25
40.Jure Rijavec AJDOVSCINA02:03:06+82:19
41.Oleksii Novokshonov FRIULI MTB & ORIENTEERING A.S.D.02:12:47+92:00
Marisa Ferro A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOMP+ --:--
Serena Zacchigna ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.MP+ --:--
Nico Peresson A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOMP+ --:--
Giuliana Strukel GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDMP+ --:--
Giulia Bernardi GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDMP+ --:--
Andrea Sponza SSD Gaja - Sezione OrientamentoMP+ --:--
Tigran Aslanyan GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDMP+ --:--
Maj Peter Pahor AJDOVSCINAMP+ --:--

C (km / m / KT)

1.Francesca Tarabocchia GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:17:54+00:00
2.Dasa Harej AJDOVSCINA00:21:27+03:33
3.Sebastiano Valente GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:22:06+04:12
4.Francesco Viviani GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:22:13+04:19
5.Irene Viviani GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:23:42+05:48
6.Matic Sever AJDOVSCINA00:24:44+06:50
7.Urban Slokar AJDOVSCINA00:25:47+07:53
8.Alessandro Harej GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:25:55+08:01
9.Giusto Almerigogna SSD Gaja - Sezione Orientamento00:27:43+09:49
10.Moreno Curzi SSD Gaja - Sezione Orientamento00:31:12+13:18
11.Donatella Gratton GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:31:33+13:39
12.Daniele Curzi SSD Gaja - Sezione Orientamento00:32:47+14:53
13.Eva Podgornik AJDOVSCINA00:33:16+15:22
14.Salgado David antonio Gonzalez GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:33:34+15:40
15.Jernej Vidali SSD Gaja - Sezione Orientamento00:38:12+20:18
16.Bor Slamic AJDOVSCINA00:41:03+23:09
17.Adriana Donini SSD Gaja - Sezione Orientamento00:43:51+25:57
18.Andreina Martinis SSD Gaja - Sezione Orientamento00:44:01+26:07
19.Thabile Moyo GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:46:43+28:49
20.Elisabetta Gaspardis SSD Gaja - Sezione Orientamento01:02:50+44:56
21.Marco Leoni SSD Gaja - Sezione Orientamento01:07:21+49:27
Pierpaolo Poldrugo GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDMP+ --:--
Ana Medvescek AJDOVSCINAMP+ --:--
Daniele Cadalino A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOMP+ --:--