Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Ski-O SOL2 - sprint

Orientacijski klub Polaris, Rogla, 19. 1. 2013

M14 (2.1km / 0m / 11KT)

1Georg GroellSUSO 22:16+00:00
2Matej ŠkarabotOK Polaris 39:03+16:47
3Domen PetrovičOK Polaris 39:15+16:59
4Luka ŠtorPD Ajdovščina 40:49+18:33
5Matic SobanPD Ajdovščina 44:04+21:48
6Filip PetrovičOK Polaris 44:43+22:27
7Hannes HnilicaOLT 48:08+25:52

M17 (3.3km / 0m / 18KT)

1Mathias PeterSUSO 27:18+00:00
2Martin RafflerNF Kitzbühel 35:23+08:05
3Bernhard LercheggerLAC 47:25+20:07
Tobias  KuglerLZ OMAHA DNS+ --:--
Paul PacherLZ OMAHA DNS+ --:--

M18Short (4.1km / 0m / 20KT)

1Gert WallasNF Villach 54:46+00:00
2Rainer BurmannOLC Wienerwald 64:23+09:37
3Uroš PetrovičOK Polaris 67:21+12:35
Arnulf Grum DNS+ --:--
Klaus WallasNF Villach MP+ --:--
Gerald RuckenbauerOLGDK MP+ --:--

M20 (4.1km / 0m / 20KT)

1Philipp  MairHaunold O-Team 41:09+00:00
2Adrian WickertLKI 41:11+00:02
3Felix HartliebLAC 47:06+05:57
4Jakob PauserHSV OL Wiener Neustadt 53:07+11:58
Aljaž BorštnikOK Tivoli MP+ --:--

M21E (4.1km / 0m / 20KT)

1Andreas AllerhedOLCG 35:07+00:00
2Christian WartbichlerHSV OL Wiener Neustadt 39:24+04:17
3Matej PistorOK SG 40:46+05:39
4Roland FesselhoferHSV OL Wiener Neustadt 41:05+05:58
5Bernhard KoglerNF Kitzbühel 42:15+07:08
6Martin Fürnkranz 46:05+10:58
7Matthias PoellOLC 46:53+11:46
8Stanko ČuferPD Ajdovščina 47:25+12:18
9Sandi KmetičOK Polaris 47:41+12:34
10David ČuferPD Ajdovščina 50:21+15:14
11Dušan PetrovičOK Polaris 52:55+17:48
12Florian ExlerOLT 53:54+18:47
13Klemen KendaOK Azimut 72:55+37:48
14Jožko JazbarOK Azimut 83:42+48:35
Johann KuglerLZ OMAHA DNS+ --:--
Andrej BorštnikOK Tivoli MP+ --:--
Stephan VargaLZ OMAHA DNS+ --:--

M35 (4.1km / 0m / 20KT)

1Pierre KaltenbacherHSV OL Wiener Neustadt 41:48+00:00
2Fredy MairHaunold O-Team 59:15+17:27
3Helmut LercheggerLAC 62:49+21:01
4Franz PrachLAC 66:43+24:55
Hubert BrunnerHaunold O-Team MP+ --:--

M45 (3.3km / 0m / 18KT)

1Michael StockmayerHSV OL Wiener Neustadt 25:06+00:00
2Dieter MikulaSPUK 25:19+00:13
3Hannes PacherLZ OMAHA 29:00+03:54
4Josef ZapletalNF Wien 32:49+07:43
5Thomas HnilicaOLT 34:12+09:06
6Peter NebelHSV OL Wiener Neustadt 36:37+11:31
7Hans LuttenbergerHSV Feldbach 36:41+11:35
8Reinhard GroellSUSO 39:10+14:04
9Rainer PauserHSV OL Wiener Neustadt 42:32+17:26
10Martin LejsekASKÖ Henndorf 44:33+19:27
11Günter KradischnigOLCG 44:58+19:52
12Miha ŠkarabotOK Polaris 47:24+22:18
13Valter FoškiOK Polaris 49:49+24:43

M55 (2.7km / 0m / 13KT)

1Günther DobnikOLCU Viktring 22:17+00:00
2Willy FisherHSV  VIillach 23:12+00:55
3Georg HechlNF Kitzbühel 24:17+02:00
4Michael WendlerFun-O Graz 24:59+02:42
5Fritz MarthSKV OLG Deu. Kaltenbrunn 26:06+03:49
6Karl ThierHSV Feldbach 28:36+06:19
7Hannes ReschOTK 33:32+11:15
Anton HechlNF Kitzbühel DNS+ --:--
Wolfgang GartlgruberLZ OMAHA DNS+ --:--

M65 (2.7km / 0m / 13KT)

1Maier CurtASKOE OLC E.i.KTN. 22:28+00:00
2Wolfgang KochOLCU Viktring 24:16+01:48
3Wolf EberleHSV Aigen 32:07+09:39
4Werner BurmannOLC Wienerwald 32:31+10:03

W14 (2.1km / 0m / 11KT)

1Lea HnilicaOLT 32:25+00:00
2Jana HnilicaOLT 42:25+10:00
3Nina ČernigojPD Ajdovščina 47:13+14:48
Kaja BratinaPD Ajdovščina DNS+ --:--
Daša HarejPD Ajdovščina DNS+ --:--
Uršula MakovecPD Ajdovščina DNS+ --:--

W17 (3km / 0m / 16KT)

1Sophie PeroutkaHSV OL Wiener Neustadt 30:19+00:00
2Carina PolzerSPUK 33:24+03:05

W18Short (3km / 0m / 16KT)

1Susanne KovacsOLGDK 30:07+00:00
2Malin Lejon LindLKI 31:44+01:37

W20 (3km / 0m / 16KT)

1Lisa PacherLZ OMAHA 27:20+00:00
2Lisa PirkerNF Villach 34:20+07:00
3Melanie MaierASKOE OLC E.i.KTN. 45:02+17:42

W21E (3km / 0m / 16KT)

1Mojca FlerinOK Komenda 25:38+00:00
2Kaja PistorMOK 28:49+03:11
3Gisa LinhartHSV OL Wiener Neustadt 30:18+04:40
4Isabel HechlNF Kitzbühel 32:23+06:45
5Verena AschacherHSV OL Wiener Neustadt 34:45+09:07
6Mojca FoškiOK Polaris 38:16+12:38
7Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 44:03+18:25
8Suzana DrevenšekOK Komenda 49:40+24:02

W35 (3km / 0m / 16KT)

1Tünde AllwingerLAC 42:44+00:00
2Angelika AschacherHSV OL Wiener Neustadt 44:37+01:53
3Ursula MaierASKOE OLC E.i.KTN. 46:56+04:12
4Martina ZweikerHSV Absam OL 49:54+07:10

W45 (3km / 0m / 16KT)

1Gerlinde UnterwieserHSV OL Wiener Neustadt 38:30+00:00
2Sonja HnilicaOLT 39:18+00:48
3Andrea ZacherlOTK 50:00+11:30
Marie-Luise LuttenbergerHSV Feldbach DNS+ --:--
Martina KoglerOLK MP+ --:--

W55 (2.1km / 0m / 11KT)

1Traude FesselhoferHSV OL Wiener Neustadt 23:49+00:00
2Karin LugsteinerLKI 27:33+03:44
3Karin IrkNF Villach 29:57+06:08