Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Ski-O DP, SOL3 - dolga

Orientacijski klub Polaris, Rogla, 20. 1. 2013

M14 (3km / 0m / 9KT)

1Matej ŠkarabotOK Polaris 38:51+00:00
2Gašper PetrovičOK Polaris 40:38+01:47
3Domen PetrovičOK Polaris 42:58+04:07
4Matic SobanPD Ajdovščina 45:00+06:09
5Luka ŠtorPD Ajdovščina 45:08+06:17
6Hannes HnilicaOLT 53:45+14:54
Georg GroellSUSO DNS+ --:--
Filip PetrovičOK Polaris DNS+ --:--

M17 (5.6km / 300m / 17KT)

1Mathias PeterSUSO 40:30+00:00
2Martin RafflerNF Kitzbühel 47:49+07:19
3Bernhard LercheggerLAC 61:49+21:19
Paul PacherLZ OMAHA DNS+ --:--
Klemen AndrejcOK SG MP+ --:--
Tobias  KuglerLZ OMAHA DNS+ --:--

M18Short (4.2km / 0m / 11KT)

1Gert WallasNF Villach 34:06+00:00
2Grega AndrejcOK SG 34:22+00:16
3Gerald RuckenbauerOLGDK 35:34+01:28
4Rainer BurmannOLC Wienerwald 36:41+02:35
5Uroš PetrovičOK Polaris 43:50+09:44
6Blaž MiheljakOK SG 50:26+16:20
Arnulf Grum DNS+ --:--
Klaus WallasNF Villach DNS+ --:--

M20 (6.8km / 300m / 18KT)

1Philipp  MairHaunold O-Team 47:51+00:00
2Adrian WickertLKI 48:16+00:25
3Jakob PauserHSV OL Wiener Neustadt 53:36+05:45
4Felix HartliebLAC 61:55+14:04
5Aljaž BorštnikOK Tivoli 82:59+35:08

M21E (8.1km / 300m / 24KT)

1Roland FesselhoferHSV OL Wiener Neustadt 56:10+00:00
2Andreas AllerhedOLCG 56:50+00:40
3Christian WartbichlerHSV OL Wiener Neustadt 59:29+03:19
4Stanko ČuferPD Ajdovščina 59:41+03:31
5Bernhard KoglerNF Kitzbühel 62:34+06:24
6Matevž SlapničarOK Tivoli 66:52+10:42
7Matthias PoellOLC 69:11+13:01
8Andrej BorštnikOK Tivoli 72:36+16:26
9Florian ExlerOLT 75:40+19:30
10Martin Fürnkranz 76:21+20:11
11Blaž PetrovičOK Polaris 76:37+20:27
12Jožko JazbarOK Azimut 84:18+28:08
13Klemen KendaOK Azimut 87:32+31:22
14David ČuferPD Ajdovščina 93:05+36:55
Johann KuglerLZ OMAHA DNS+ --:--
Hinko AndrejcOK SG MP+ --:--
Matej PistorOK SG MP+ --:--
Stephan VargaLZ OMAHA DNS+ --:--
Sandi KmetičOK Polaris DNF+ --:--

M35 (6.8km / 300m / 18KT)

1Pierre KaltenbacherHSV OL Wiener Neustadt 50:41+00:00
2Fredy MairHaunold O-Team 59:51+09:10
3Hubert BrunnerHaunold O-Team 63:04+12:23
4Helmut LercheggerLAC 72:57+22:16

M45 (6.8km / 300m / 18KT)

1Michael StockmayerHSV OL Wiener Neustadt 45:51+00:00
2Hannes PacherLZ OMAHA 51:20+05:29
3Dieter MikulaSPUK 52:56+07:05
4Josef ZapletalNF Wien 56:08+10:17
5Peter NebelHSV OL Wiener Neustadt 56:19+10:28
6Thomas HnilicaOLT 60:25+14:34
7Martin LejsekASKÖ Henndorf 65:07+19:16
8Miha ŠkarabotOK Polaris 69:10+23:19
9Martin KristanOK Komenda 93:37+47:46
Reinhard GroellSUSO DNS+ --:--
Rainer PauserHSV OL Wiener Neustadt DNF+ --:--
Hans LuttenbergerHSV Feldbach MP+ --:--

M55 (5.6km / 300m / 17KT)

1Willy FisherHSV  VIillach 48:14+00:00
2Günther DobnikOLCU Viktring 54:31+06:17
3Michael WendlerFun-O Graz 56:46+08:32
4Georg HechlNF Kitzbühel 57:08+08:54
5Fritz MarthSKV OLG Deu. Kaltenbrunn 58:14+10:00
6Karl ThierHSV Feldbach 62:43+14:29
Wolfgang GartlgruberLZ OMAHA DNS+ --:--
Hannes ReschOTK MP+ --:--
Anton HechlNF Kitzbühel DNS+ --:--

M65 (4.2km / 0m / 11KT)

1Maier CurtASKOE OLC E.i.KTN. 32:53+00:00
2Werner BurmannOLC Wienerwald 52:56+20:03
Wolfgang KochOLCU Viktring DNF+ --:--
Wolf EberleHSV Aigen DNS+ --:--

W14 (3km / 0m / 9KT)

1Nina ČernigojPD Ajdovščina 38:32+00:00
2Lea HnilicaOLT 51:39+13:07
3Jana HnilicaOLT 56:42+18:10
4Daša HarejPD Ajdovščina 99:34+61:02
5Uršula MakovecPD Ajdovščina 104:13+65:41
Kaja BratinaPD Ajdovščina MP+ --:--

W17 (4.2km / 0m / 11KT)

Carina PolzerSPUK MP+ --:--
Sophie PeroutkaHSV OL Wiener Neustadt MP+ --:--

W18Short (3km / 0m / 9KT)

1Malin Lejon LindLKI 32:46+00:00
2Susanne KovacsOLGDK 49:05+16:19

W20 (5.6km / 300m / 17KT)

1Lisa PacherLZ OMAHA 52:43+00:00
2Melanie MaierASKOE OLC E.i.KTN. 81:49+29:06
Lisa PirkerNF Villach DNS+ --:--

W21E (5.6km / 300m / 17KT)

1Mojca FlerinOK Komenda 44:49+00:00
2Isabel HechlNF Kitzbühel 53:36+08:47
3Verena AschacherHSV OL Wiener Neustadt 56:10+11:21
4Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 67:23+22:34
5Suzana DrevenšekOK Komenda 80:44+35:55
Gisa LinhartHSV OL Wiener Neustadt MP+ --:--
Kaja PistorMOK MP+ --:--

W35 (4.2km / 0m / 11KT)

1Martina ZweikerHSV Absam OL 40:39+00:00
2Angelika AschacherHSV OL Wiener Neustadt 48:04+07:25
3Tünde AllwingerLAC 48:51+08:12
4Ursula MaierASKOE OLC E.i.KTN. 56:23+15:44

W45 (4.2km / 0m / 11KT)

1Gerlinde UnterwieserHSV OL Wiener Neustadt 48:22+00:00
2Andrea ZacherlOTK 56:29+08:07
3Martina KoglerOLK 62:26+14:04
Marie-Luise LuttenbergerHSV Feldbach DNS+ --:--

W55 (3km / 0m / 9KT)

1Traude FesselhoferHSV OL Wiener Neustadt 32:27+00:00
2Karin IrkNF Villach 33:58+01:31
3Karin LugsteinerLKI 54:25+21:58