Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 12 - sprint

J&K OK Tivoli, Ljubljana - Ruski car, 2. 2. 2013

A (2,4km / 0m / 22KT)

1Pierre Kaltenbacher 0:15:07+00:00
2Jernej Zorman OK Komenda0:17:04+01:57
3Blaž Petrovič OK Polaris0:17:46+02:39
4Blaž Kölner OK Komenda0:18:14+03:07
5Uroš Burič Rod Jezerski zmaj Velenje0:18:25+03:18
6Dušan Petrovič OK Polaris0:18:26+03:19
7Andrej Borštnik OK Tivoli0:20:25+05:18
8Valter Foški OK Polaris0:20:35+05:28
9Ajda Flašker OK Komenda0:20:58+05:51
10Andraž De Luisa AŠZ GAJA0:21:46+06:39
11Janez Korosec /0:22:38+07:31
12Tajda Foški OK Polaris0:22:51+07:44
13Mojca Foški OK Polaris0:23:49+08:42
14Maja Zupančič Rod Jezerski zmaj Velenje0:24:30+09:23
15Aleš Borštnik OK Tivoli0:24:46+09:39
16Samo Frankovič Rod Jezerski zmaj Velenje0:25:33+10:26
17Ajda Frankovič Rod Jezerski zmaj Velenje0:27:26+12:19
18Marko De Luisa AŠZ GAJA0:27:49+12:42
19Eva Kop OK Tivoli0:31:17+16:10
Klemen Kenda OK AzimutMP+ --:--

B (1,8km / 0m / 16KT)

1Boštjan Čerin OK Tivoli0:14:08+00:00
2Bernard Čižman OT ŽŽD10:15:25+01:17
3Matic Blaž OK Komenda0:15:55+01:47
4Žan Ravnikar OK Komenda0:18:08+04:00
5Gašper Petrovič OK Polaris0:18:38+04:30
6Monika Ravnikar OK Komenda0:19:03+04:55
7Julija Ferenc OK Tivoli0:20:53+06:45
8Marjeta Lipužič OK Komenda0:21:36+07:28
9Aljoša Pogačar OK Komenda0:23:01+08:53
10Ema Radovan OK Polaris0:24:44+10:36
11Matej Čerin /0:30:45+16:37

C (1,2km / 0m / 10KT)

1Nina McQuarrie /0:15:08+00:00
2Ana Pia Pogačar OK Komenda0:15:56+00:48
3Tinka Ferenc OK Tivoli0:16:47+01:39
4Zofia Maria Komac OK Tivoli0:20:11+05:03
5Nika Ravnikar OK Komenda0:21:05+05:57
6Aleksandra Simovski OK Tivoli0:21:53+06:45
7Bor Kop OK Tivoli0:21:59+06:51
8Matevž Kunc OK Tivoli0:25:17+10:09
9Gašper Zgonec OK Tivoli0:26:57+11:49
10Rok Hernec OK Tivoli0:27:27+12:19
11Zala Ferenc OK Tivoli0:28:41+13:33
12Katja Zgonec OK Tivoli0:29:06+13:58
13Gašper Lešnjak OK TivoliDNF+ --:--

T (2,4km / 0m / 22KT)

1Jure Gaber /0:21:57+00:00
2Simon Kastelic Domžale 10:24:27+02:30
3Tina Arh RPE-J0:25:55+03:58
4Ana Jurca Dol - Dolsko 10:30:47+08:50
5Anže Arhar /0:33:22+11:25
6Lovro Černoš Dol - Dolsko 10:41:08+19:11

S (1,8km / 0m / 16KT)

1Matija Rus Ljubljana 30:24:52+00:00
2Petra Pavšič /0:26:13+01:21

L (1,2km / 0m / 10KT)

1Jure Gabrovšek /0:14:20+00:00
2Maja in Marjetka Jurca Jesenko Dol - Dolsko 10:15:43+01:23
3Špela Lavrič /0:16:21+02:01