Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica Open - dolga

DROT, , 9. 3. 2013

Beginners (2.1km / 35m / 10KT)

1Riki Tiefenböcknfwien 24:54+00:00
2Jack WeinigTSV Grünwald 26:11+01:17
3Domen KavčičOK Azimut 28:31+03:37
4Sara StojanOK Tivoli 34:19+09:25
5Jelena Jovanović BabićPOB 36:37+11:43
6Tinka FerencOK Tivoli 38:13+13:19
7Jernej VidaliGAJA 39:40+14:46
8Simone DonoGalilei 44:04+19:10
9Diego CorenGAJA 50:00+25:06
10Emily AdenstedtOK K 53:39+28:45
11Veronika KoiserHWN 62:02+37:08
12Andrea SponzaGAJA 65:54+41:00
13Peter BergerNF Kühnsdorf 167:15+142:21
Gašper ZgonecOK Tivoli +-25:06
Lara DeržekOK Trzin +-25:06
Michela DiniXXX Ottobre +-25:06
Filip GradOK Tivoli +-25:06
Tjaša De LuisaGAJA +-25:06
Francesco GulicGAJA +-25:06
Gabriele GiudiciORIENTEERING TRIESTE +-25:06
Jazbec JakobGAJA +-25:06
Matija DeržekOK Trzin +-25:06
Fedja MočnikOK Polaris +-25:06
Lukas HenrikssonAttunda OK +-25:06

M10 (1.3km / 25m / 7KT)

1Jonas DeubelNaturfreunde Wien 10:03+00:00
2Max PietschNaturfreunde Wien 11:59+01:56
3Rok HernecOK Tivoli 16:55+06:52
4Luka AnderluhOK Polaris 23:41+13:38
5Luka SeljakOK Komenda 27:20+17:17
6Leonardo CasagrandeOriPergine 27:41+17:38
7Matic BohincOK Komenda 45:37+35:34
8Martin JevševarOKB 51:41+41:38
Domen PetrovičOK Polaris +-11:57
Cinzia Vidonis DNS+ --:--
Luca FontanotXXX Ottobre +-11:57
Matevž KuncOK Tivoli +-11:57

M12 (2.1km / 35m / 10KT)

1Erik Boneknfwien 17:42+00:00
2Pietro PalumboOr. Crea Rossa 18:29+00:47
3Sebastian FabianOCFF 25:09+07:27
4Ruggero Schiavi CappelloOr. Crea Rossa 29:10+11:28
5Florian Jandlnfwien 30:37+12:55
6Matjaz KavcicOK Komenda 30:53+13:11
7Jan GobecVihor 32:01+14:19
8Joergen DeubelNaturfreunde Wien 35:21+17:39
9Leonardo DetassisTrent-O 38:03+20:21
10Jaider Alexander HuellerOr. Crea Rossa 42:36+24:54
11Moritz KoflerOKG 45:50+28:08
12Anže MirtičOK Komenda 60:46+43:04
13Marko MayerLESOVIK 78:04+60:22
Francesco CorenGAJA +-18:18
Gregor KuncOK Tivoli +-18:18
Filip PetrovičOK Polaris +-18:18
Urban SlokarPD Ajdovščina +-18:18

M14 (3.1km / 65m / 10KT)

1Jannis BonekWiN 23:40+00:00
2Turschl BenceSPA 24:09+00:29
3Ondrej SramekKVS Sumperk 24:59+01:19
4Georg GroellSUSO 25:10+01:30
5Matej MatousekKVS Sumperk 27:11+03:31
6Tobias MickoWiN 29:16+05:36
7Clemens WolframWiN 32:25+08:45
8Nico WeißOCFF 33:09+09:29
9Gabbrielle BizzarriUS Primiero Asd 34:37+10:57
10Herwig Jun. AllwingerLAC 35:25+11:45
11Maurizio CastellazG.S. PAVIONE 40:47+17:07
12Matej ŠkarabotOK Polaris 41:34+17:54
13Jan RitterOCFF 41:58+18:18
14Florian NestelbergerOCFF 44:12+20:32
15Carlo FelicettiUS Primiero Asd 45:17+21:37
16Karlo TežakVihor 46:21+22:41
17Raphael StadloberOCFF 48:11+24:31
18Paul BrabekOCFF 55:32+31:52
19Andro Vladimir ŠtambukIME 57:29+33:49
20Niccolo Schiavi CappelloOr. Crea Rossa 57:51+34:11
21Ondrej JilekKVS Sumperk 58:14+34:34
22Fabio BrunetUS Primiero Asd 59:30+35:50
23Erik NicolaoUS Primiero Asd 62:48+39:08
24Silvio GaioG.S. PAVIONE 62:53+39:13
25Žan RavnikarOK Komenda 63:11+39:31
26Andreas SeidlOCFF 72:05+48:25
27Luca LibardoniOr. Crea Rossa 80:52+57:12
28Matic SobanPD Ajdovščina 84:22+60:42
Nikita MuhrOCFF MP+ --:--
Luka MayerLESOVIK DNS+ --:--
Matic SeverPD Ajdovščina +-24:20
Peter ZupanOK Polaris DNS+ --:--
Saš MočnikOK Polaris DNS+ --:--
Leo HolperOCFF DNF+ --:--
Aljoša PogačarOK Komenda DNS+ --:--
Samuel KremshoferOCFF MP+ --:--
Daniel CampestrinOr. Crea Rossa MP+ --:--
Anže ŠtremfeljOK Azimut DNS+ --:--
Gašper PetrovičOK Polaris +-24:20
Matic BlažOK Komenda DNS+ --:--

M16 (4.6km / 110m / 13KT)

1Peregi DánielSPA 36:56+00:00
2Egei PatrikSPA 37:02+00:06
3Szuromi MátyásPVSK 37:06+00:10
4Zacher MartonSPA 41:44+04:48
5Richard GremmelHSV-P 42:37+05:41
6Nicolas KastnerWiN 45:12+08:16
7Emanuel BraunWiN 45:27+08:31
8Paolo GaioG.S. PAVIONE 47:31+10:35
9Patrik PtáčekOK Slovenske Konjice 48:18+11:22
10Bernhard LercheggerLAC 48:40+11:44
11Simone BettegaG.S. PAVIONE 49:48+12:52
12Dominik JandlWiN 51:46+14:50
13Maximilian LercheggerLAC 52:17+15:21
14Samuele TaitJTT 52:21+15:25
15Roman SchuhWiN 55:24+18:28
16Andreas ZechnerOCFF 60:04+23:08
17Benjamin PalmeOKG 67:49+30:53
18Gašper RejecOK Azimut 70:23+33:27
19Dan KonečnýOK Slovenske Konjice 72:46+35:50
20Gašper PetrovičOK Polaris 74:11+37:15
21Jan ŠalamunOK Polaris 74:47+37:51
22Riccardo ZardinGalilei 77:31+40:35
23Alessio DalfolloJTT 79:42+42:46
24Daniel GotthardtHSV Spittal 81:31+44:35
25Aljaž PavšičOK Azimut 91:47+54:51
26Gal PetkovšekOK Azimut 97:13+60:17
27Denis KrhlikarOK Azimut 102:33+65:37
28Martin KrennOCFF 104:37+67:41
29Matic MočnikOK Azimut 110:54+73:58
30Simon StanonikOK Azimut 135:14+98:18
Maj HrovatOK Trzin +-37:04
Martin ŠpendlOK Trzin +-37:04
Antun TisljarORI DNS+ --:--
Filip Jakob ŠpendlOK Trzin +-37:04
Erik Nielsen0147 - OrTarzo +-37:04
Niccolo' Del Missier0147 - OrTarzo +-37:04
Mattia RosinOr. Crea Rossa DNS+ --:--

M18 (6.5km / 170m / 18KT)

1Mathias PeterSUSO 48:47+00:00
2Bertalan KovácsPVSK 49:12+00:25
3Pavel PtáčekOK Slovenske Konjice 52:13+03:26
4Felix HartliebLAC 52:22+03:35
5Adrián TóthTTE 53:17+04:30
6Blaž PetrovičOK Polaris 54:08+05:21
7Dušan KrnjaićPOB 55:01+06:14
8Stefan FalkNF Linz 55:54+07:07
9Samuele CannellaJTT 56:45+07:58
10Balázs MiaveczMOM 57:23+08:36
11Matej ŠtambukIME 59:39+10:52
12Stefan KubelkaLAC 61:31+12:44
13Gábor PrezenskyTRS 64:07+15:20
14Žan Luka ŠumečkiRJZ Velenje 66:40+17:53
15Gregor HvalaOK Azimut 67:21+18:34
16Tóth PéterPVSK 68:03+19:16
17Michael TanzerWiN 68:34+19:47
18Alexandr JordanovOK Slovenske Konjice 69:27+20:40
19Emanuele FrisonUS Primiero Asd 69:48+21:01
20Zsombor VargaNKZ 72:11+23:24
21Walter BettegaG.S. PAVIONE 77:53+29:06
22Valentin HellmayrOCFF 79:38+30:51
23Luca RosatoGalilei 81:40+32:53
24Alex BernardinUS Primiero Asd 81:54+33:07
25Andraž RupnikOK Azimut 87:16+38:29
26Giacomo Pezze'JTT 89:18+40:31
27Mathias StadloberOCFF 89:23+40:36
28Andreas MayerOLC 89:24+40:37
29Nejc LazarOK Azimut 96:38+47:51
30Giulio ZucalTrent-O 109:57+61:10
31Michael SittlingerHSV Spittal 111:32+62:45
32Markus BabinNF Villach 113:58+65:11
Martin ScheiberNF Villach MP+ --:--
Alessandro De Noni0147 - OrTarzo +-49:13
Mattia Cudicio0147 - OrTarzo +-49:13
Johannes FrohnwieserHSV-P DNS+ --:--
Thomas PeroutkaWiN MP+ --:--
Peter TušarOK Azimut MP+ --:--
Philipp SteiningerNF Villach DNS+ --:--
Boštjan ČerinOK Tivoli +-49:13
Marc-lennart FabianNF Villach DNS+ --:--
Matthias GrienerWiN MP+ --:--
Francesco Mazzer0147 - OrTarzo +-49:13

M20 (7.1km / 190m / 21KT)

1Adam ChloupekCZE 46:01+00:00
2Filip HadačCZE 47:41+01:40
3Michal HubáčekCZE 47:54+01:53
4Tomáš KubelkaCZE 48:16+02:15
5Jonas Bakken MadslienNOF 49:24+03:23
6Giacomo ZagonelITA-FISO 50:30+04:29
7Andreas SolbergNOF 52:09+06:08
8Sebastian TorgersenNOF 52:13+06:12
9Xander BergerWiN 52:14+06:13
10Samuele CurzioITA-FISO 52:50+06:49
11Ricardo ScaletITA-FISO 53:18+07:17
12Havard IrgensNOF 54:46+08:45
13Fabiano BettegaITA-FISO 55:43+09:42
14Steinar KollerudNOF 56:18+10:17
15Michael SiemmeisterOCFF 56:25+10:24
16Erland KvisleNOF 57:08+11:07
17Trond Einar Moen PedersliNOF 57:32+11:31
18Filip StevanovicJAS 58:43+12:42
19Magne JutulstadNOF 58:47+12:46
19Elias MolnvikNOF 58:47+12:46
21Ivano BettegaITA-FISO 61:18+15:17
22Matija RazumJAP 61:47+15:46
23Matthias ReinerNF Villach 62:00+15:59
24Stefano RausITA-FISO 62:40+16:39
25Hakon ChristiansenNOF 62:41+16:40
26Olai Stensland LillevoldNOF 62:57+16:56
27Jakob PauserWiN 63:00+16:59
28Johannes ZechnerOCFF 64:27+18:26
29Thomas PolsterHSV Spittal 65:09+19:08
30Erik Olsvik DengerudNOF 67:19+21:18
31Ove BaardsgaardNOF 68:15+22:14
32Mattia DebertolisITA-FISO 69:03+23:02
33Oyvind WiggenNOF 70:51+24:50
34Francesco Comuzzi0147 - OrTarzo 79:05+33:04
35Fabio DavesTrent-O 83:07+37:06
36Andrea OrlerUS Primiero Asd 83:23+37:22
37Aljaž BorštnikOK Tivoli 96:42+50:41
38Alessandro CeconFriuli MTB 100:31+54:30
39Edoardo Tona0147 - OrTarzo 111:50+65:49
Enrico De Noni0147 - OrTarzo +-47:59
Oscar StormerNOF DNS+ --:--
Loris D'errico0147 - OrTarzo +-47:59
Marek SchusterCZE MP+ --:--
Jošt LapajneOK Azimut DNS+ --:--

M21A (7.6km / 200m / 19KT)

1Ondrej KazdaSJC 55:34+00:00
2Ferenc MihályiSSC 59:59+04:25
3Zdenek MazalOK Slovenske Konjice 60:29+04:55
4Ivan Boyadzhiev ml.MOK 62:02+06:28
5Daniel SistekSCP 66:13+10:39
6Petr TurczerKVS Sumperk 69:25+13:51
7David LaferOCFF 70:02+14:28
8Jaromir SramekKVS Sumperk 72:12+16:38
9Aaron GaioG.S. PAVIONE 74:02+18:28
10Jiri MartanVLI 75:41+20:07
11Vedran BijelićBJE 77:24+21:50
12Florian ExlerWiN 78:38+23:04
13Bruno ParmentierASUB BXL 80:43+25:09
14Zdenek Janu J.KVS Sumperk 82:23+26:49
15Federico BacciPol.Masi 83:16+27:42
16Matjaž KerčmarOK Azimut 83:40+28:06
17Michel Van DongenNMOLT 84:02+28:28
18Massimo BridaCUSB-O 84:38+29:04
19Milos HeclKVS Sumperk 86:25+30:51
20Tony MusoneNMOLT 86:55+31:21
21Pim Van De NouwelantNMOLT 87:45+32:11
22Leonardo Scapin0147 - OrTarzo 88:27+32:53
23Marco BezziJTT 88:42+33:08
24Edward StottSLOW 90:18+34:44
25Branimir PongracJAP 90:41+35:07
26Silvano DavesTrent-O 91:22+35:48
27Herfried TrummerOCFF 97:51+42:17
28Giovani SonnaJTT 97:57+42:23
29Milan MatousekKVS Sumperk 98:38+43:04
30Vladimir SpasićKAP 99:50+44:16
31Aljoša Pečar 101:49+46:15
32Pieter Geldere VanNMOLT 109:19+53:45
33Zoran FurmanOK Slovenske Konjice 109:40+54:06
34Matteo ZoppcJTT 115:38+60:04
35Stefano BertaminiTrent-O 119:55+64:21
36Nejc MočnikOK Azimut 139:28+83:54
37Stefan RanitovicPOB 145:45+90:11
38Zlatan KadragićPOB 162:08+106:34
Miljan MimićPOB DNS+ --:--
Dane OmersaOK Azimut +-56:26
Andrea RinaldiTrent-O DNS+ --:--
Tobija CukjatiOK Polaris DNS+ --:--
Franc KnapOK Azimut +-56:26
Mario ŠtambukIME DNS+ --:--
Andraž RavnikarOK Polaris +-56:26
Thomas Radonnfwien DNS+ --:--

M21B (4.7km / 120m / 12KT)

1Petr LosmanPHK 33:57+00:00
2Johannes FriessnigOCFF 39:03+05:06
3Thomas HudaxOCFF 44:13+10:16
4Lukas RuzickaKVS Sumperk 45:37+11:40
5Marin ŠtefanacTOR 48:23+14:26
6Pavel MatlKVS Sumperk 48:59+15:02
7Edi GrbacTOR 50:26+16:29
8Pavel DubecSCP 50:57+17:00
9Zoltan KovacsSiralyok 51:32+17:35
10Francisco DelgadoVihor 54:16+20:19
11Mirko MontibellerOr. Crea Rossa 54:22+20:25
12Markus SeppeleNF Villach 56:04+22:07
13Pavel Paloncy S.KVS Sumperk 56:40+22:43
14Imre BorosSiralyok 57:28+23:31
15Zoltán HugyeczSK Pásztó 57:37+23:40
16Valentin ErženOK Azimut 58:22+24:25
17Zsolt ReviczkiSK Pásztó 58:32+24:35
18Jaromir KomarekKVS Sumperk 59:40+25:43
19Herwig AllwingerMOK 63:23+29:26
20Gert WallasNF Villach 64:00+30:03
21Luca GerardiGalilei 69:07+35:10
22Zdenek Janu S.KVS Sumperk 70:47+36:50
23Attila MolnárTTE 72:44+38:47
24Radovan MarkovicJAS 72:57+39:00
25Franz PrachLAC 77:34+43:37
26Petr HabigerKVS Sumperk 77:45+43:48
27Marko GermaniGAJA 77:50+43:53
28Daniel EkhlasLAC 83:16+49:19
29Mátyás PaskujMCB 83:47+49:50
30Jarek PeroutkaHWN 92:24+58:27
31Alessio RozziGAJA 98:57+65:00
32Nikola AnićTOR 99:10+65:13
33David TajnšekRJZ Velenje 103:04+69:07
34Aleksey NovokshonovFriuli MTB 105:02+71:05
35Rinaldo LuinGAJA 107:06+73:09
36Konrad BaumannSUSO 117:44+83:47
37Michele CafagnaORIENTEERING TRIESTE 126:02+92:05
Jakub JilekKVS Sumperk MP+ --:--
Matjaž DrakslerŠOK DNS+ --:--
Hannes Jandlnfwien MP+ --:--
Piero GiudiciORIENTEERING TRIESTE DNS+ --:--
Vladan VukajlovičOK Azimut +-34:03
Janez ZavrlOK Komenda DNF+ --:--
Paolo DetassisTrent-O MP+ --:--
Pavel RejecOK Azimut +-34:03
Szabolcs BojtorSiralyok MP+ --:--
Emil KacinOK Azimut +-34:03
Blaž KovačičOK Azimut +-34:03
Krešo KerestešOK Trzin +-34:03
Griša MočnikOK Polaris DNS+ --:--

M21E (10km / 275m / 26KT)

1Tomáš DlabajaCZE 60:17+00:00
2Jan ProcházkaCZE 60:31+00:14
3Magne DahliCZE 61:22+01:05
4Miloš NykodýmCZE 61:28+01:11
5Alessio TenaniITA-FISO 62:29+02:12
6Pavel KubátCZE 62:39+02:22
7Jan PetrželaCZE 63:33+03:16
8Borger MelsomNOF 63:47+03:30
8Kiril NikolovVariant 5 63:47+03:30
10Michele CaraglioITA-FISO 64:03+03:46
11Jan ŠedivýCZE 64:59+04:42
12Štěpán KodedaCZE 65:20+05:03
13Klaus SchgagulerITA-FISO 65:25+05:08
14Mikhail MamleevITA-FISO 66:00+05:43
15Roberto DallavalleITA-FISO 66:11+05:54
16Emiliano CoronaITA-FISO 66:18+06:01
17Nils SpetzUlricehamns OK 67:32+07:15
18Erik Nilsson-SimkovicsUlricehamns OK 67:35+07:18
19Helmut GremmelHSV-P 68:30+08:13
20Romualdas Stupelis 69:43+09:26
21Liutauras BileviciusOK Linné 69:57+09:40
22Radek NožkaCZE 70:09+09:52
23Honza FlašarVjČ 71:04+10:47
24Lukas DienerOLGPf 71:18+11:01
24Henrik SulzOLC 71:18+11:01
26Pavel KosarekJAM 71:27+11:10
27Teodor YordanovTSV Grünwald 71:30+11:13
28Christoph Brandtnfwien 71:40+11:23
29Franz GlanerWAT 71:47+11:30
30Leonas MockunasFOVEAZ 72:32+12:15
30Daniele PagliariGS Forestale 72:32+12:15
32Markus LangHSV-P 73:11+12:54
33Lukas ScharnaglASKÖ Henndorf 73:19+13:02
34Roman ZbranekCZERT 73:38+13:21
35Máté BaumholczerPVSK 73:41+13:24
36Nikola MaksimovicOTR 73:43+13:26
37Philipp SchielUlricehamns OK 74:23+14:06
38Bogya TamasUnirea 74:29+14:12
39Alexander LubinaAdler 07 74:32+14:15
40Kenneth BuchNOF 74:45+14:28
41Jarno Kallio-KönnöRasKu 75:06+14:49
42François BornerOLGPf 75:22+15:05
43Markus PlohnHWN 75:31+15:14
44Terje MaroniNOF 77:13+16:56
45Györgyi ÁbelMOM 77:15+16:58
46Bart BelobelBMT 77:59+17:42
47Jure ZmrzlikarOK Komenda 79:13+18:56
48Nicola ManzoniITA-FISO 79:29+19:12
49Esko YlikangasRasKu 79:32+19:15
50Ralph KörnerOLV Landshut 80:28+20:11
51Blažo MaksimovićOTR 81:25+21:08
52Martin JandaVjČ 81:26+21:09
53Tapio PeräTLT 81:42+21:25
54Suciu SimionVSK 81:51+21:34
55Gert ClaesBMT 83:32+23:15
56David RihtaričMOK 83:51+23:34
57Benet TotusausBO 83:53+23:36
58Michal HenekOK Slovenske Konjice 84:22+24:05
59Bugár GergelyBÖF 84:36+24:19
60Andreas WibmerOLTT 85:19+25:02
61Turcsán GáborPVSK 85:22+25:05
62Francois Van Der OuderaaBMT 85:45+25:28
63Gilles DeneyerASUB BXL 87:08+26:51
64Radim HošekVjČ 87:59+27:42
65Dominik LapornikHSV Baden 88:29+28:12
66Thomas SchöpsOLV Landshut 88:32+28:15
67Eduard VizcayaMontsant 88:40+28:23
68Samuel Wüthrichol.biel.seeland 88:50+28:33
69Jernej ZormanOK Komenda 90:09+29:52
70Marton MetsMOM 90:21+30:04
71Andrej BorštnikOK Tivoli 90:54+30:37
72Petr SuchyVjČ 91:21+31:04
73Martin KlichaCZERT 91:23+31:06
74Tibor MrakOK Azimut 92:18+32:01
75Sergiy MuchidinovFriuli MTB 92:38+32:21
76Dejan PopovićOTR 94:09+33:52
77Péter GyörgyiMOM 94:13+33:56
78Daniel CastellaCOB 95:47+35:30
79Alvise RumorGalilei 96:34+36:17
80Jaroslav TomešVjČ 97:20+37:03
81Denis KokeljOK Komenda 97:26+37:09
82Ramon AubetsCOB 97:54+37:37
83François ClapuytASUB BXL 98:31+38:14
84Petr KlimešVjČ 100:00+39:43
85Lorenzo PinnaAGOROSSO 100:49+40:32
86Rajko KračunOK Polaris 102:41+42:24
87Matthias PoellOLC 103:09+42:52
88Sziládi ZoltánPVSK 103:41+43:24
89Werner PéterPVSK 105:38+45:21
90Serge DuszaBMT 107:29+47:12
91Tommaso CiveraAGOROSSO 110:52+50:35
92Uroš BuričRJZ Velenje 112:39+52:22
93Benjamin HofmansASUB BXL 115:37+55:20
94Vladimir RadinovićPOB 127:22+67:05
95Stanko ČuferPD Ajdovščina 152:24+92:07
Martin PoklopCZE DNS+ --:--
David ProcházkaCZE DNS+ --:--
Jesper NilssonUlricehamns OK MP+ --:--
Mihailo RadinovićPOB DNS+ --:--
Olav LundanesCZE DNS+ --:--
Davide MioriTrent-O MP+ --:--
David ČuferPD Ajdovščina +-61:43
Vojtěch KrálCZE DNS+ --:--
Primož MikložičMOK +-61:43
Oskar EklöfUlricehamns OK MP+ --:--
Jan DovčOK Tivoli +-61:43
Aaron GaioG.S. PAVIONE +-61:43

M35 (7.1km / 190m / 21KT)

1Jan ŠidlaCZE 52:01+00:00
2Iztok RojcOK Polaris 53:49+01:48
3Michael StockmayerHWN 55:41+03:40
4Tomas HenrikssonAttunda OK 58:09+06:08
5Andrea CiprianiJTT 59:53+07:52
6Paolo Mario GrassiSCM 60:19+08:18
7Simone GrassiSCM 62:30+10:29
8Tadas KazlauskasFOVEAZ 63:07+11:06
9Bernhard VenhauerOLCU Viktring 64:04+12:03
10Dario PedrottiJTT 64:16+12:15
11Gregor AnderluhOK Polaris 64:31+12:30
12Ingemar NeuhauserSCM 65:50+13:49
13Miha ŠkarabotOK Polaris 68:38+16:37
14Jörg SchaumannHWN 71:17+19:16
15Tihomir SalopekRIS 71:35+19:34
16Slobodan VeljovicMGM 71:47+19:46
17Stoyan GospodinovBrownteam 72:14+20:13
18Norbert BozsóMCB 75:36+23:35
19Aleš PoljanšekOK Azimut 75:46+23:45
20Klemen KendaOK Azimut 80:10+28:09
21Dušan PetrovičOK Polaris 81:28+29:27
22Matej KostanjevecMOK 82:33+30:32
23Jožko JazbarOK Azimut 84:44+32:43
24Kőszegvári TiborKFK 85:31+33:30
25Dejan NikolićPOB 86:52+34:51
26Janez CimermanOK Azimut 87:39+35:38
27Peter WeinigTSV Grünwald 87:40+35:39
28Kristian BosisioOK Trzin 88:55+36:54
29Valter FoškiOK Polaris 89:34+37:33
30Miran KolmanOK Azimut 89:45+37:44
31Andrea RivettaSemiperdo 93:08+41:07
32Sandri EddyJTT 96:15+44:14
33Peter FerlugaGAJA 97:23+45:22
34Miro ŠalamunOK Polaris 101:03+49:02
35Robert BenkoOK Polaris 113:32+61:31
36Enrico CigniniXXX Ottobre 134:30+82:29
37Rico LandefeldTSV Grünwald 143:15+91:14
38Robert ErberOKG 154:01+102:00
Aljoša PrimožičOK Azimut DNS+ --:--
Boštjan BohincOK Komenda DNS+ --:--
Radek NovotnýCZE DNS+ --:--
Filippo KovacicXXX Ottobre +-53:59
Uroš PetrovičOK Polaris DNS+ --:--
Stanislav KustecMOK MP+ --:--
Roland Pin0147 - OrTarzo +-53:59
Andrej CimermanOK Polaris DNS+ --:--
Daniele FontanotXXX Ottobre +-53:59
Boris ErženŠOK MP+ --:--

M40 (6.5km / 170m / 18KT)

1Tomislav KaniškiMaksimir 54:50+00:00
2Jurg NiggliOJura 58:51+04:01
3Lorenzo FrizzeraTrent-O 61:14+06:24
4Damir GobecVihor 62:25+07:35
5Robert OrehociBJE 62:52+08:02
6Martin SchmidNF 63:40+08:50
7Igor GavrilovPro-Sport OK 64:33+09:43
8Fabio HuellerOr. Crea Rossa 64:42+09:52
9Tamas TothTTE 64:46+09:56
10Remo MadellaREM 65:15+10:25
11Günther Kroupanfwien 67:40+12:50
12Miháczi ZoltánTTE 70:10+15:20
13Valery Tereshchenkov 74:40+19:50
14Michal GrossOK Slovenske Konjice 77:32+22:42
15Marco GiovanniniOK Trzin 78:36+23:46
16Hans BorsitzkyHWN 81:59+27:09
17Günther RosenkranzOLA 87:08+32:18
18Boris Kastner-jirkanfwien 90:37+35:47
19Feridun TakisIOG 93:40+38:50
20Turschl AttilaSPA 103:22+48:32
21Robert KalcherHSV-P 103:58+49:08
22Helmut WöllikSPUK 117:43+62:53
Mladen VukmanovićKAP DNS+ --:--
Günther KlöcklOKG DNS+ --:--
Vasja JercicDurasport MP+ --:--

M45 (5.8km / 145m / 17KT)

1Timo NurmelaRasKu 42:42+00:00
2Peter Boneknfwien 44:02+01:20
3Gabor PavlovicsPVSK 46:10+03:28
4Ferenc ViniczaiPVSK 47:46+05:04
5Klaus Kramergo harzberg 48:06+05:24
6Werner Pietschnfwien 50:06+07:24
7Reinhard GroellSUSO 50:49+08:07
8Emanuel BraunHWN 51:28+08:46
9Bojan JevševarOKB 52:45+10:03
10Pavel PtáčekOK Slovenske Konjice 52:47+10:05
11Roland VoglSV Mietraching 54:14+11:32
12Roberto PradelUS Primiero Asd 54:33+11:51
13Klaus KrischanEnnstal 55:12+12:30
14Boris BaumanMOK 55:33+12:51
15Wolfgang Pietschnfwien 55:37+12:55
16Martin GruenbergerWiN 55:53+13:11
17Renato BettinSWALLOWS 57:07+14:25
18Pataki GaborPVSK 59:01+16:19
19Stefan RöhlLOK Berlin 59:56+17:14
20Enrico CasagrandeOriPergine 60:55+18:13
21Christoph SchafferHSV Ried 61:03+18:21
22Antonín ProcházkaOK Slovenske Konjice 61:17+18:35
23Siegfried LieblOL-Team Bayern 64:28+21:46
24Nikolaus AdenstedtOK K 66:27+23:45
25Roland ReisenbergerOKG 67:19+24:37
26Attila VarsányiVTC 67:26+24:44
27Helmut LercheggerLAC 67:44+25:02
28Felix Hofstätternfwien 69:43+27:01
29Paolo PizzamusGAJA 71:40+28:58
30Felix DiwokOKG 72:23+29:41
31Gottfried ScheiklOCFF 72:33+29:51
32Roland KohlbacherNF Villach 76:40+33:58
33Livio PredonzaniXXX Ottobre 77:15+34:33
34Willi Tiefenböcknfwien 80:15+37:33
35Ivo TisljarORI 80:22+37:40
36Gianluca LeoniGAJA 80:24+37:42
37Aleš ZupanOK Polaris 87:04+44:22
38Marko De LuisaGAJA 97:17+54:35
39Reinhard Kasperomaha 104:34+61:52
40Dieter LützelschwabOLGC 110:19+67:37
41Markus SterbaOKG 162:36+119:54
42Janez ŠumečkiRJZ Velenje 200:40+157:58
Ivan MrakOK Azimut +-43:18
Udo RoesslerOL-Team Bayern DNS+ --:--
Igor BoncinaOK Azimut DNS+ --:--
Slobodan RadovanovicMGM DNS+ --:--
Massimo MoscaXXX Ottobre +-43:18
Vojko KacinOK Azimut +-43:18

M50 (5.8km / 145m / 17KT)

1Siegfried OpetnikHSVK 46:06+00:00
2Zsolt WeilerSPA 51:33+05:27
3Thomas DätwylerOLGP 53:17+07:11
4Erwin KöckHWN 55:43+09:37
5Günter KradischnigOLCG 55:46+09:40
6Ian ProsserAO 56:15+10:09
7Manuel DiasLisboa OK 56:38+10:32
8Manu VerpoortenBMT 57:17+11:11
9Martin GreinerTSV Grünwald 58:32+12:26
10Jan Arild JohnsenNOF 59:11+13:05
11Jozsef VargaNKZ 61:29+15:23
12Dario ŠtambukIME 62:44+16:38
13Miklos MetsMOM 64:38+18:32
14Josef PolsterHSV Spittal 65:24+19:18
15Andreas CartOLC 70:49+24:43
16Zdeněk BlablaOK Slovenske Konjice 70:53+24:47
17Christian GotthardtHSV Spittal 71:26+25:20
18Roman SladičOKPT 78:58+32:52
19Aleš BorštnikOK Tivoli 83:21+37:15
20Philippe SinaeveBMT 87:00+40:54
21Rudolf KoellerSPUK 90:23+44:17
22Georg PregartnerOLGDK 95:00+48:54
23Harald FriedlTSV Brockum 96:34+50:28
24Kolbjorn KasinKongsberg O-lag 97:43+51:37
25Josef TanzerWiN 101:05+54:59
26Fiorenzo RuzzierGAJA 102:23+56:17
27Roman VolčičOK Tivoli 105:26+59:20
28Armin FriessnigOCFF 108:22+62:16
29Mauro ClementeGAJA 110:25+64:19
Gerhard KoiserHWN MP+ --:--
Aleš ČerinOK Tivoli +-47:54
Vinko PernekMOK +-47:54
Gerald MayrhoferOLGDK DNS+ --:--
Peter BauerOLGDK DNS+ --:--

M55 (4.7km / 120m / 12KT)

1Joachim FriessnigOCFF 42:00+00:00
2Peter JonesSN 46:40+04:40
3Vladimír JohnOK Slovenske Konjice 47:28+05:28
4Arne HeikoopNMOLT 51:20+09:20
5Jaroslav KacmarcikITA-FISO 51:24+09:24
6Silvij MočnikOK Azimut 54:35+12:35
7Gyula KógerPVM 55:37+13:37
8Stefano ZonatoLessinia 56:40+14:40
9Srečo PirmanŠOK 58:29+16:29
10Eugen KainrathHSV-P 60:40+18:40
11Gottfried LangNF 60:43+18:43
12Ivan PongracJAP 61:31+19:31
13Kristian LeonhardtOCFF 62:10+20:10
14Lino OrlerUS Primiero Asd 63:04+21:04
15Res Wüthrichol.biel.seeland 64:37+22:37
16Fulvio PacorGAJA 65:20+23:20
17Marco OngaroUS Primiero Asd 67:39+25:39
18Andrew GrahamBKO 70:28+28:28
19Ivan BoyadzhievMOK 70:54+28:54
20Valentin PidnerWiN 72:37+30:37
21Manfred HuemerSPUK 77:23+35:23
22Piero TauferUS Primiero Asd 79:48+37:48
23Vlado SedejOK Azimut 81:05+39:05
24Conci AlessandroOr. Crea Rossa 84:09+42:09
25Janko LapajneOK Azimut 84:42+42:42
26Črtomir KnapOK Azimut 85:10+43:10
27Ivo KetePD Ajdovščina 89:23+47:23
28Roberto CereattiFriuli MTB 90:51+48:51
29Damir JaspricaTOR 144:41+102:41
30Rudolf WernigNF Kühnsdorf 153:21+111:21
31Josip MatijašićVihor 163:13+121:13
Jiří GawelOK Slovenske Konjice MP+ --:--
Bruno ScherrHSV Villach MP+ --:--
Rudolf Hochwarter DNS+ --:--
Adriano BettegaG.S. PAVIONE DNS+ --:--
Robert SchwarzOLC DNS+ --:--
Iain RochfordOCFF DNS+ --:--
Gianfranco SiegaGAJA +-42:00
Luciano ZagonelUS Primiero Asd DNS+ --:--

M60 (4km / 95m / 14KT)

1Bjorn GrindeOSI - Orientering 36:01+00:00
2Moosberger MaxOLregioolten 40:12+04:11
3Are EriksenOSI - Orientering 40:49+04:48
4Franz PonweiserHWN 45:02+09:01
5Lorenzo DepaoliUS Primiero Asd 45:48+09:47
6Juergen ZiescheLOK Berlin 47:03+11:02
7Hubert LukasederWiN 50:42+14:41
8Roy DawsonGafa 52:25+16:24
9Franz KäferOCFF 55:23+19:22
10Renzo BernabeOriPergine 55:37+19:36
11Helmut MurerOriPergine 55:56+19:55
12Wolfgang GermNF Kühnsdorf 56:57+20:56
13Valerio LesoLessinia 56:59+20:58
14Otto VenhauerOLCU Viktring 58:53+22:52
15Ludwig GenderjahnLOK Berlin 59:52+23:51
16Bugar JozsefBÖF 60:09+24:08
17Sandor TothEgri Testedzo 60:16+24:15
18Gino VivianOriPergine 60:37+24:36
19Milan HenekOK Slovenske Konjice 62:30+26:29
20Ernst Boneknfwien 65:54+29:53
21Walter PeraroLessinia 66:53+30:52
22Ladislav PtáčekOK Slovenske Konjice 68:11+32:10
23Magyar JánosBÖF 69:10+33:09
24Karl PongratzHSV-P 69:24+33:23
25Wolf EberleHSV Aigen 72:23+36:22
26Heinrich CzembirekMTV Hernals 78:40+42:39
27Walter BergnerNF Villach 81:10+45:09
28Rudolf HudaxOCFF 81:15+45:14
29Giancarlo GozzerOr. Crea Rossa 95:51+59:50
30Tomislav ParavićTOR 95:52+59:51
31Istvan MatheSPA 96:07+60:06
32Günther PrommerNF Villach 101:43+65:42
Erwin SchweiferHWN DNS+ --:--
Mazzeni Gian PietroGalilei MP+ --:--
Gerfried HochNF MP+ --:--

OPEN (4.6km / 110m / 13KT)

1Fabian PaarOCFF 48:36+00:00
2Barbara Kastnernfwien 94:01+45:25
3Dragan KrivičićOKPT 113:22+64:46
4Clemens LoidoltOCFF 119:07+70:31
5Moritz BuchnerOCFF 179:54+131:18
Diego RuzzierXXX Ottobre +-49:24
Marija KovačPD Ajdovščina +-49:24
Katja JurcaOK Tivoli +-49:24
Hanni KienastASKÖ Henndorf +-49:24
Gerit KoellerSPUK +-49:24
Mauro SergasXXX Ottobre +-49:24
Ingrid Simader +-49:24
Lukas HenrikssonAttunda OK MP+ --:--
Giulio CecconeXXX Ottobre +-49:24
Günter SchweigerLAC +-49:24
Philipp AnnererOCFF +-49:24
Dirk DeubelNaturfreunde Wien MP+ --:--
Sandro FaviaGalilei MP+ --:--
Monica PerissinotoGalilei +-49:24
Tanja VukovljakMGM +-49:24
Tibor FedelinSK Pásztó MP+ --:--

W10 (1.3km / 25m / 7KT)

1Zala FerencOK Tivoli 16:08+00:00
2Nea ErženOK Azimut 17:08+01:00
3Katarina Eva AnderluhOK Polaris 18:14+02:06
4Nika RavnikarOK Komenda 18:53+02:45
5Lea MartanovaVLI 20:57+04:49
6Nina McquarrieOK Komenda 22:10+06:02
7Anja ŠkarabotOK Polaris 23:30+07:22
8Neža MirtičOK Komenda 29:34+13:26
9Laura VenhauerOLCU Viktring 40:12+24:04
Katja ZgonecOK Tivoli +-17:52
Alvina VenhauerOLCU Viktring DNS+ --:--
Neža ZupanOK Polaris DNS+ --:--
Livia Radonnfwien DNS+ --:--
Stella CigniniXXX Ottobre DNF+ --:--
Brina KerčmarOK Azimut +-17:52

W12 (2.1km / 35m / 10KT)

1Rita Tiefenböcknfwien 22:44+00:00
2Elin MartanovaVLI 24:37+01:53
3Ana Pia PogačarOK Komenda 25:24+02:40
4Maya Kastnernfwien 25:47+03:03
5Pia GruenbergerWiN 27:20+04:36
6Anna Pietschnfwien 28:01+05:17
7Lielti PommerOCFF 29:26+06:42
8Pataki Virag LaraPVSK 33:53+11:09
9Joshna PipoloGAJA 34:40+11:56
10Marie-theres PerlOCFF 40:54+18:10
11Teresa Pezze'JTT 42:06+19:22
12Jedert JevševarOKB 46:40+23:56
13Elena BiedaOCFF 48:59+26:15
14Zala ZavrlOK Komenda 51:22+28:38
15Vesna BohincOK Komenda 69:33+46:49
Matilda Kasperomaha DNS+ --:--

W14 (2.9km / 70m / 10KT)

1Szuromi HangaPVSK 23:40+00:00
2Jasmina GassnerWiN 24:07+00:27
3Réka Dalida PatakiPVSK 27:35+03:55
4Tina TiefenboeckWiN 28:09+04:29
5Lora HlistovaNF Linz 35:51+12:11
6Julija FerencOK Tivoli 36:49+13:09
7Serena RausTrent-O 41:06+17:26
8Agnes ScheiklOCFF 46:07+22:27
9Magdalena KalcherHSV-P 48:57+25:17
10Sophie KoflerOKG 57:20+33:40
11Anni BergerWiN 60:00+36:20
12Anna CasagrandeOriPergine 60:55+37:15
13Giulia MaschioUS Primiero Asd 64:20+40:40
14Mia LovrecVihor 64:40+41:00
15Margherita SimionatoGalilei 89:27+65:47
16Lorenzon IlariaGalilei 91:35+67:55
17Silvia FaviaGalilei 95:35+71:55
18Filesi CleliaGalilei 97:37+73:57
19Silvia BuosoGalilei 99:24+75:44
20Nika PoljanšekOK Azimut 109:50+86:10
Beatrice SavioGalilei MP+ --:--
Alice MascheraGalilei DNF+ --:--
Ana TisljarORI DNS+ --:--
Damin LisaGalilei MP+ --:--
Melanie OttWiN DNS+ --:--

W16 (3.1km / 65m / 10KT)

1Csenge ViniczaiPVSK 24:26+00:00
2Hannah KalcherHSV-P 28:35+04:09
3Hannah Hoffmannomaha 30:12+05:46
4Ines SchafferHSV Ried 30:18+05:52
5Monika RavnikarOK Komenda 33:00+08:34
6Ida PauserWiN 33:27+09:01
7Iva LovrecVihor 34:12+09:46
8Sophie PeroutkaWiN 34:24+09:58
9Antonia ErhartLAC 36:29+12:03
10Chiara Dalla SantaG.S. PAVIONE 36:54+12:28
11Veronika SvancarovaKVS Sumperk 38:30+14:04
12Brina FoškiOK Polaris 40:32+16:06
13Irene CibinXXX Ottobre 41:16+16:50
14Doris PrachLAC 41:50+17:24
15Melody VolgyesiSPA 43:06+18:40
16Hamburger ÁgnesPVSK 43:44+19:18
17Sabrina RausTrent-O 44:57+20:31
18Katjuša PoljanšekOK Azimut 46:19+21:53
19Magdalena FasslHSV-P 46:34+22:08
20Ida-Karolina Kasperomaha 48:56+24:30
21Jana HabigerovaKVS Sumperk 51:05+26:39
22Alessia SanaviaGalilei 53:24+28:58
23Beguš UršaOK Azimut 53:51+29:25
24Valeria SpudićBJE 56:02+31:36
25Julia KohlbacherNF Villach 58:47+34:21
26Iva KošuljandićTOR 64:14+39:48
27Dora TežakVihor 65:00+40:34
28Emy MichelinGalilei 81:07+56:41
29Annalisa GadlerTrent-O 93:33+69:07
30Augustina FrateTrent-O 97:27+73:01
Ajda FrankovičRJZ Velenje +-25:34
Irene Varponi0147 - OrTarzo +-25:34
Antonella FantoniNF Villach DNS+ --:--
Nina ČernigojPD Ajdovščina +-25:34
Elena Bernardi0147 - OrTarzo +-25:34
Marjeta LipužičOK Komenda +-25:34
Comina ErikaJTT MP+ --:--
Gerda PrachLAC DNS+ --:--

W18 (4.6km / 110m / 13KT)

1Luca SzuromiPVSK 39:07+00:00
2Virág WeilerSPA 41:48+02:41
3Isabel SchafferHSV Ried 43:31+04:24
4Denise HlostaWiN 45:41+06:34
5Becze RitaPVSK 46:18+07:11
6Elisa LucianUS Primiero Asd 46:34+07:27
7Carina PolzerSPUK 46:45+07:38
8Ines ZettlWiN 47:15+08:08
9Reka SchwendtnerSiralyok 48:34+09:27
10Martina WalchSUSO 48:45+09:38
11Francesca TauferUS Primiero Asd 49:21+10:14
12Tajda FoškiOK Polaris 53:48+14:41
13Zuzana PetrasovaCZERT 55:30+16:23
14Manca CvekOK Azimut 55:34+16:27
15Clara MannfolkUlricehamns OK 56:26+17:19
16Lena StrombergerWiN 57:06+17:59
17Martina PalumboTrent-O 62:57+23:50
18Roberta OrehociBJE 65:39+26:32
19Maja ZajcOK Azimut 73:59+34:52
20Radka HabigerovaKVS Sumperk 74:05+34:58
21Eva CasagrandeOK Tivoli 77:09+38:02
22Francesca BettegaUS Primiero Asd 77:47+38:40
23Marta Scapin0147 - OrTarzo 80:04+40:57
24Simona ChladkovaCZERT 82:14+43:07
25Ema RadovanOK Polaris 109:07+70:00
26Veronika BurgerOK Polaris 110:51+71:44
Nuša JeramOK Azimut MP+ --:--
Tina ArhOK Polaris DNS+ --:--
Saskia HoferWiN MP+ --:--
Suzana PoljanecOK Azimut MP+ --:--
Arianna TauferUS Primiero Asd MP+ --:--
Lena Pietschnfwien MP+ --:--

W20 (6.2km / 150m / 20KT)

1Gunvor Hov HoydalNOF 48:31+00:00
2Anna Nilsson-SimkovicsUlricehamns OK 53:27+04:56
3Andrine BenjaminsenNOF 54:55+06:24
4Siri KolleudNOF 55:39+07:08
5Anine AhlsandNOF 56:17+07:46
6Aneta VozdovaKVS Sumperk 57:53+09:22
7Ragnhild HjermstadNOF 58:22+09:51
8Julie HjortlandNOF 58:42+10:11
9Kaja Braten LovaldNOF 59:04+10:33
10Viola ZagonelITA-FISO 59:34+11:03
11Tonje VassendNOF 64:19+15:48
12Marianne Opsahl BredesenNOF 65:19+16:48
13Beatrice BaldiITA-FISO 66:46+18:15
14Kinga VarsanyiSiralyok 67:18+18:47
15Gina MolnvikNOF 67:33+19:02
16Karoline SonsterudbratenNOF 67:49+19:18
17Eleonora DonadiniITA-FISO 68:34+20:03
18Anna BenigniITA-FISO 69:39+21:08
19Petra KoporovaCZERT 70:01+21:30
20Hana JanuKVS Sumperk 73:28+24:57
21Anna CaglioITA-FISO 74:46+26:15
22Kajsa SpetzUlricehamns OK 77:55+29:24
23Vanda KindeSPA 78:44+30:13
24Sarka HnilicovaKVS Sumperk 78:49+30:18
25Lia PatscheiderITA-FISO 87:31+39:00
26Veronika CartWiN 92:52+44:21
Lovisa MannfolkUlricehamns OK DNS+ --:--
Denise Baggio0147 - OrTarzo +-49:29

W21A (6.2km / 150m / 20KT)

1Mojca FlerinOK Komenda 58:14+00:00
2Signe DambePaimion Rasti 60:25+02:11
3Josephine Greinernfwien 62:34+04:20
4Geke BakkerNMOLT 65:17+07:03
5Zuzana HermanováLPU 65:56+07:42
6Nausica ParisJTT 68:24+10:10
7Maria Chiara CrippaAGOROSSO 68:50+10:36
8Sabrina RinaldiTrent-O 69:44+11:30
9Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 69:47+11:33
10Aleksandra NovokshonovaFriuli MTB 70:48+12:34
11Mira ScheirBMT 75:25+17:11
12Jerca BernikŠOK 76:01+17:47
13Vladislava MuselikováOK Slovenske Konjice 76:04+17:50
14Pamela GaigerJTT 77:31+19:17
15Federica AneddaGalilei 79:40+21:26
16Liesbeth VandeveldeBMT 80:12+21:58
17Camilla ScoliniXXX Ottobre 80:41+22:27
18Metka UdovicOK Trzin 83:54+25:40
19Sara LiparesiCUSB-O 84:20+26:06
20Verena AschacherHWN 84:28+26:14
21Tanja PretnarOK Azimut 86:55+28:41
22Urša TomažinOK Azimut 89:14+31:00
23Núria Badia ComasTSV Grünwald 90:02+31:48
24Aurelie DeschepperBMT 97:41+39:27
25Suzana DrevenšekOK Komenda 100:46+42:32
26Martina ErberOKG 103:37+45:23
27Nina RudolfMOK 104:27+46:13
28Sophie MossouxASUB BXL 107:13+48:59
29Gudrun PregartnerOLGDK 110:13+51:59
30Giulia BenigniTrent-O 113:21+55:07
31Delilah PregartnerOLGDK 114:37+56:23
32Sabine StährAdler 07 119:26+61:12
33Monika PekárkováOK Slovenske Konjice 126:00+67:46
34Mojca FoškiOK Polaris 136:13+77:59
Regula HodlerOLG KTV Altdorf MP+ --:--
Bernadett ElmontZTC DNS+ --:--
Ana Marija KolarRJZ Velenje +-59:46
Ajda FlaškerOK Komenda DNS+ --:--
Jona MirnikOK Komenda MP+ --:--
Cornelia Radonnfwien DNS+ --:--

W21B (4km / 95m / 14KT)

1Lenka KazdovaSJC 46:52+00:00
2Lucia TurcanuAttunda OK 59:26+12:34
3Karin VoglSV Mietraching 60:47+13:55
4Petra GermNF Kühnsdorf 60:51+13:59
5Matea SršenVihor 62:48+15:56
6Martina PeraniCUSB-O 63:27+16:35
7Zuzana JonackovaOLTT 64:10+17:18
8Serena ZacchignaORIENTEERING TRIESTE 64:37+17:45
9Ines PeroutkaHWN 65:03+18:11
10Vladika MuselíkováOK Slovenske Konjice 67:50+20:58
11Eva PrimusNF Villach 74:34+27:42
12Giuliana ZoppcJTT 75:40+28:48
13Helena SvancarovaKVS Sumperk 77:48+30:56
14Ana PlavčakOK Azimut 79:03+32:11
15Alice KozumplikováOK Slovenske Konjice 79:17+32:25
16Hanna Pietschnfwien 80:30+33:38
17Nicole AneddaGalilei 84:04+37:12
18Ivana BabićPOB 85:02+38:10
19Irena KasašKAP 87:37+40:45
20Marjanca PoljanšekOK Azimut 88:08+41:16
21Natasa AljančičOK Komenda 95:10+48:18
22Tatjana LjubisavljevicMaslacak 96:41+49:49
23Chiara DandreaJTT 102:08+55:16
24Marie-caroline LaurentASUB BXL 107:46+60:54
25Antonella SinigagliaGAJA 113:09+66:17
26Marija HaramijaKAP 124:16+77:24
27Jasminka Cindrić PerkovićOKM 125:57+79:05
28Alenka ŠkarabotOK Polaris 129:50+82:58
29Vanja BohincOK Komenda 138:10+91:18
30Christine GruenbergerWiN 155:26+108:34
31Erzsebet Kanasz-NagyMCB 165:52+119:00
Tanja PetkovičOK Komenda DNS+ --:--
Silke KoglmannOLGDK DNS+ --:--
Marjana RejecOK Azimut +-47:08
Špela DrakslerŠOK DNS+ --:--
Tamara Vuletic DNS+ --:--
Alja OjstrežŠOK DNF+ --:--
Adriana DoniniGAJA DNS+ --:--
Petra Šiler +-47:08
Tinjana Golob MrakOK Azimut +-47:08
Veronika DätwylerOLGP MP+ --:--
Alenka Vuga SeljakOK Komenda MP+ --:--
Martina PetrovičOK Polaris +-47:08
Sandra VicentiniOr. Crea Rossa DNF+ --:--
Ivana TežakVihor MP+ --:--
Sandra DornstauderHWN MP+ --:--
Michaela BauerOLGDK DNS+ --:--
Sabrina RostirollaOr. Crea Rossa DNS+ --:--
Vacant +-47:08
Maruša DebeljakOK Polaris DNS+ --:--

W21E (7.6km / 200m / 19KT)

1Inga DambePaimion Rasti 56:22+00:00
2Dana Šafka BrožkováCZE 56:32+00:10
3Eva JuřeníkováCZE 58:07+01:45
4Monika TopinkováCZE 58:35+02:13
5Michaela Gomzyk OmováCZE 59:16+02:54
6Eva KabáthováCZE 61:21+04:59
7Ursula KadanOCFF 61:32+05:10
8Ivana BochenkováCZE 62:51+06:29
9Iveta DuchováCZE 63:48+07:26
10Inga KazlauskaiteOK Linné 64:08+07:46
11Iva RufferováTUR 64:12+07:50
12Emma JohanssonNOF 64:18+07:56
13Lenka PoklopováCZE 65:15+08:53
14Christine KirchlechnerITA-FISO 65:20+08:58
15Jana KnapováCZE 66:58+10:36
16Indre ValaiteFOVEAZ 67:38+11:16
17Michaela GigonOLTT 70:33+14:11
18Nicole ScaletITA-FISO 70:53+14:31
19Száva ZsigmondMOM 73:54+17:32
20Iva KosarkovaSCP 75:00+18:38
21Lucia CurzioPol.Masi 77:47+21:25
22Christina Maria CasinPVSK 80:06+23:44
23Sabine RottensteinerSCM 81:44+25:22
24Yana SandievaNSA-SIVEN - Sofia 81:54+25:32
25Filoména KovácsPVSK 83:27+27:05
26Lina NilssonUlricehamns OK 89:43+33:21
27Dragana DokmanovicMGM 94:51+38:29
28Heike TorgglerSCM 95:11+38:49
29Antonija OrlićBJE 130:10+73:48
Nikolina StepanTOR DNS+ --:--
Julia BauerOLGDK DNS+ --:--
Denisa KosováCZE DNS+ --:--
Adel VargaNKZ MP+ --:--

W35 (4.6km / 110m / 13KT)

1Claudia Boneknfwien 47:52+00:00
2Clizia ZambiasiSemiperdo 50:49+02:57
3Eva PonweiserHWN 50:54+03:02
4Ingrid AdenstedtOK K 52:28+04:36
5Judit AllwingerLAC 55:35+07:43
6Daria NiggliOJura 57:39+09:47
7Tünde AllwingerLAC 57:55+10:03
8Angelika AschacherHWN 61:16+13:24
9Marirosa HechichSemiperdo 63:24+15:32
10Ebinger MonikaKFK 65:23+17:31
11Chiara SepinGAJA 70:16+22:24
12Sara GaionORIENTEERING TRIESTE 74:41+26:49
13Daniela MartanovaVLI 75:48+27:56
14Andrea Rass - VenhauerOLCU Viktring 78:23+30:31
15Mateja KerestešOK Trzin 82:36+34:44
16Catherine SladeSaxons 83:10+35:18
17Marija AnderluhOK Polaris 84:17+36:25
18Pia SchaffnerOLGC 84:46+36:54
19Arleta PorznerOLV Landshut 96:19+48:27
Natalia KlöcklOK Karnika DNS+ --:--
Polona ZupanOK Polaris DNS+ --:--
Catherine Slade DNS+ --:--
Natasha PetrovicMGM DNS+ --:--
Irma PretnarOK Azimut MP+ --:--
Saša ŽižekOK Azimut +-48:08

W45 (4.7km / 120m / 12KT)

1Hedi BergerWiN 50:54+00:00
2Gislind BergerNF Linz 61:12+10:18
3Anica HribarOKB 64:00+13:06
4Cristina GrabarUS Primiero Asd 66:06+15:12
5Angela LeonardelliOriPergine 67:38+16:44
6Cristina RuiniXXX Ottobre 74:39+23:45
7Roswitha Mickogo harzberg 80:05+29:11
8Ulrike Gabriella WagnerOLA 88:21+37:27
9Antonella MarcantoniUS Primiero Asd 89:10+38:16
10Mirta PacherJTT 91:24+40:30
11Maria PifferTrent-O 93:58+43:04
12Maja CvitkovićVihor 94:12+43:18
13Antónia HolperTTE 95:43+44:49
14Brigitte MagetOLGDK 100:29+49:35
15Maria Pia Virgolini0147 - OrTarzo 108:50+57:56
Silvia Pietschnfwien MP+ --:--
Vera KohlbacherNF Villach DNS+ --:--
Maria KoflerOKG MP+ --:--
Hildegard ScherrHSV Villach DNS+ --:--
Monica PerissinottoGalilei MP+ --:--
Sylvia HayTSV Grünwald DNS+ --:--
Irene PrachLAC DNS+ --:--
Maria Claudia Doff SottaUS Primiero Asd DNS+ --:--

W55 (3.1km / 65m / 10KT)

1Elisabeth KnappOKG 33:57+00:00
2Gertraud LeonhardtOCFF 41:57+08:00
3Agate MurerOriPergine 43:39+09:42
4Catherine DawsonGafa 46:15+12:18
5Miluše ProcházkováOK Slovenske Konjice 47:47+13:50
6Sandra HofferOriPergine 49:53+15:56
7Gunnel NilssonOLC 50:40+16:43
8Paola ViliottiOriPergine 51:04+17:07
9Tazia LorenzetUS Primiero Asd 51:20+17:23
10Luisella TurriTrent-O 53:37+19:40
11Martha PrommerNF Villach 57:40+23:43
12Dietlinde VenhauerOLCU Viktring 57:43+23:46
13Gerti SchandorOCFF 60:37+26:40
14Elisabeth PrimusNF Villach 65:48+31:51
15Angelisa SpolaorGalilei 66:09+32:12
16Annamaria AbramOr. Crea Rossa 71:15+37:18
17Jenei MargitBÖF 73:50+39:53
18Edit KühnPVM 77:44+43:47
19Esther MoosbergerOLregioolten 81:29+47:32
20Anneliese Boneknfwien 83:57+50:00
21Luise OswaldHSV-P 84:55+50:58
22Ingrid SimaderASKÖ Henndorf 86:50+52:53
23Hanni KienastASKÖ Henndorf 87:03+53:06
24Svatava HenkováOK Slovenske Konjice 101:53+67:56
Milica JovanovicPSD Kop DNS+ --:--
Elisabeth PrettnerASKÖ Henndorf DNS+ --:--
Karin IrkNF Villach DNS+ --:--
Vanna Dalla SegaUS Primiero Asd DNS+ --:--
Paola SpinelliGAJA DNF+ --:--