Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Xtremor - srednja

DROT, , 7. 3. 2013

Beginners (1.8km / 0m / 8KT)

1Jack WeinigTSV Grünwald 78:50+00:00
Gil Badia LandefeldTSV Grünwald +-79:10

M16 (3km / 0m / 13KT)

1Zacher MartonSPA 27:21+00:00
2Turschl BenceSPA 42:16+14:55
3Egei PatrikSPA 42:58+15:37
4Peregi DánielSPA 44:19+16:58

M18 (3.5km / 0m / 12KT)

1Adrián TóthTTE 33:50+00:00
2Gábor PrezenskyTRS 38:24+04:34
3Stefan FalkNF Linz 45:39+11:49
Andreas MayerOLC MP+ --:--

M21A (4km / 0m / 13KT)

1Ondrej KazdaSJC 31:35+00:00
2Xander BergerNF Linz 34:16+02:41
3Ferenc MihályiSSC 37:43+06:08
4Tadas KazlauskasFOVEAZ 39:14+07:39
5Zdenek MazalOK Slovenske Konjice 41:10+09:35
6Daniel SistekSCP 41:37+10:02
7Jiri MartanVLI 47:21+15:46
8Janez CimermanOK Azimut 55:32+23:57
Igor GavrilovPro-Sport OK +-32:25
Rico LandefeldTSV Grünwald MP+ --:--
Aljosa Pecar DNS+ --:--

M21B (3km / 0m / 13KT)

1Petr LosmanPHK 24:54+00:00
2Imre BorosSiralyok 41:03+16:09
3Szabolcs BojtorSiralyok 45:58+21:04
4Pavel DubecSCP 51:31+26:37
5Aleksey NovokshonovFriuli MTB 86:56+62:02
Mátyás PaskujMCB DNF+ --:--
Zoltan KovacsSiralyok MP+ --:--

M21E (4.8km / 0m / 16KT)

1Pavel KosarekJAM 38:01+00:00
2Jarno Kallio-KönnöRasKu 38:14+00:13
3Erik Nilsson-SimkovicsUlricehamns OK 38:53+00:52
4Liutauras BileviciusOK Linné 39:11+01:10
5François BornerOLGPf 39:41+01:40
6Honza FlašarVjČ 40:21+02:20
7Oskar EklöfUlricehamns OK 43:17+05:16
8Philipp SchielUlricehamns OK 44:09+06:08
9Lukas DienerOLGPf 45:29+07:28
10Sergiy MuchidinovFriuli MTB 45:32+07:31
11Martin JandaVjČ 46:32+08:31
12Henrik SulzOLC 46:54+08:53
13Petr SuchyVjČ 47:15+09:14
14Nils SpetzUlricehamns OK 47:39+09:38
14Roman ZbranekCZERT 47:39+09:38
16Esko YlikangasRasKu 48:31+10:30
17Petr KlimešVjČ 48:40+10:39
18Bogya TamasUnirea 49:41+11:40
19Franz GlanerWAT 50:42+12:41
20Suciu SimionVSK 51:12+13:11
21Ramon AubetsCOB 51:36+13:35
22Samuel Wüthrichol.biel.seeland 52:17+14:16
23Radim HošekVjČ 53:08+15:07
24Daniel CastellaCOB 57:01+19:00
25Leonas MockunasFOVEAZ 57:16+19:15
26Martin KlichaCZERT 63:32+25:31
27Matthias PoellOLC 68:26+30:25
28Jaroslav TomešVjČ 69:14+31:13
29Peter WeinigTSV Grünwald 86:22+48:21
30Eduard VizcayaMontsant 90:19+52:18
Benet TotusausBO DNS+ --:--
Denis KokeljOK Komenda DNS+ --:--
Romualdas Stupelis +-39:59
Tapio PeräTLT MP+ --:--
Jesper NilssonUlricehamns OK DNS+ --:--

M40 (3.5km / 0m / 12KT)

1Timo NurmelaRasKu 38:22+00:00
2Jurg NiggliOJura 40:03+01:41
3Stefan RöhlLOK Berlin 45:29+07:07
4Christoph SchafferHSV Ried 49:36+11:14
5Miháczi ZoltánTTE 50:27+12:05
6Manuel DiasLisboa OK 53:14+14:52
7Zsolt WeilerSPA 54:02+15:40
8Paolo PizzamusGAJA 73:15+34:53
Dieter LützelschwabOLGC DNS+ --:--
Feridun TakisIOG DNF+ --:--
Igor BoncinaOK Azimut DNS+ --:--
Tamas TothTTE MP+ --:--
Antonín ProcházkaOK Slovenske Konjice DNS+ --:--
Martin SchmidNF +-39:38
Viktoras SirvydisTelsiai OK DNS+ --:--

M55 (3km / 0m / 13KT)

1Moosberger MaxOLregioolten 38:15+00:00
2Roy DawsonGafa 52:31+14:16
3Andrew GrahamBKO 53:07+14:52
4Res Wüthrichol.biel.seeland 57:29+19:14
5Janko LapajneOK Azimut 71:15+33:00
6Vlado SedejOK Azimut 93:27+55:12
Gottfried LangNF DNS+ --:--
Are EriksenOSI - Orientering +-39:45
Bjorn GrindeOSI - Orientering +-39:45

MW12 (1.8km / 0m / 8KT)

1Elin MartanovaVLI 24:19+00:00
Lea MartanovaVLI DNS+ --:--
Mazzeni Gian Pietro DNS+ --:--

W18 (3km / 0m / 13KT)

1Virág Weiler 30:52+00:00
2Simona ChladkovaCZERT 39:17+08:25
3Isabel SchafferHSV Ried 43:20+12:28
4Zuzana PetrasovaCZERT 43:47+12:55
5Ines SchafferHSV Ried 48:41+17:49
6Reka SchwendtnerSiralyok 50:12+19:20
7Clara MannfolkUlricehamns OK 55:25+24:33
8Melody VolgyesiSPA 70:05+39:13

W21A (3.5km / 0m / 12KT)

1Regula HodlerOLG KTV Altdorf 50:44+00:00
2Kinga VarsanyiSiralyok 51:12+00:28
3Aleksandra NovokshonovaFriuli MTB 56:20+05:36
4Vanda KindeSPA 59:53+09:09
5Monika PekárkováOK Slovenske Konjice 112:49+62:05
Núria Badia ComasTSV Grünwald DNS+ --:--
Suzana DrevenšekOK Komenda DNS+ --:--

W21B (2.8km / 0m / 10KT)

1Lenka KazdovaSJC 40:17+00:00
2Erzsebet Kanasz-NagyMCB 63:57+23:40

W21E (4km / 0m / 13KT)

1Indre ValaiteFOVEAZ 37:46+00:00
2Iva RufferováTUR 39:25+01:39
3Inga KazlauskaiteOK Linné 41:22+03:36
4Anna Nilsson-SimkovicsUlricehamns OK 47:54+10:08
5Yana SandievaNSA-SIVEN - Sofia 48:16+10:30
6Iva KosarkovaSCP 50:40+12:54
7Petra KoporovaCZERT 52:18+14:32
8Lina NilssonUlricehamns OK 54:24+16:38
9Zuzana HermanováLPU 54:33+16:47
10Kajsa SpetzUlricehamns OK 60:52+23:06
Lovisa MannfolkUlricehamns OK DNS+ --:--
Mojca FlerinOK Komenda DNS+ --:--

W35 (3.5km / 0m / 12KT)

1Gislind BergerNF Linz 70:07+00:00
2Antónia HolperTTE 78:45+08:38
3Daria NiggliOJura 84:45+14:38
Sylvia HayTSV Grünwald MP+ --:--
Pia SchaffnerOLGC DNS+ --:--
Daniela MartanovaVLI MP+ --:--

W55 (2.8km / 0m / 10KT)

1Esther MoosbergerOLregioolten 57:20+00:00
2Catherine DawsonGafa 79:41+22:21
Miluše ProcházkováOK Slovenske Konjice DNS+ --:--