Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Xtremor - srednja

DROT, , 8. 3. 2013

Beginners (1.6km / 0m / 8KT)

1Jack WeinigTSV Grünwald 24:54+00:00
2Gil Badia LandefeldTSV Grünwald 71:39+46:45

M16 (3.1km / 0m / 13KT)

1Peregi DánielSPA 28:58+00:00
2Egei PatrikSPA 31:02+02:04
3Zacher MartonSPA 42:05+13:07
4Turschl BenceSPA 79:20+50:22

M18 (3.6km / 0m / 16KT)

1Adrián TóthTTE 32:43+00:00
2Stefan FalkNF Linz 38:46+06:03
3Gábor PrezenskyTRS 41:12+08:29
4Andreas MayerOLC 58:28+25:45

M21A (4.2km / 0m / 16KT)

1Xander BergerNF Linz 36:22+00:00
2Ondrej KazdaSJC 38:14+01:52
3Zdenek MazalOK Slovenske Konjice 39:27+03:05
4Jiri MartanVLI 42:30+06:08
5Ferenc MihályiSSC 43:02+06:40
6Daniel SistekSCP 43:31+07:09
7Igor GavrilovPro-Sport OK 44:26+08:04
8Janez CimermanOK Azimut 60:25+24:03
Rico LandefeldTSV Grünwald DNS+ --:--
Aljosa Pecar DNS+ --:--
Tadas KazlauskasFOVEAZ MP+ --:--

M21B (3.1km / 0m / 13KT)

1Petr LosmanPHK 25:00+00:00
2Szabolcs BojtorSiralyok 37:09+12:09
3Imre BorosSiralyok 40:37+15:37
4Pavel DubecSCP 42:12+17:12
5Zoltan KovacsSiralyok 47:59+22:59
6Mátyás PaskujMCB 48:50+23:50
7Aleksey NovokshonovFriuli MTB 82:33+57:33

M21E (4.8km / 0m / 21KT)

1François BornerOLGPf 38:50+00:00
2Jarno Kallio-KönnöRasKu 38:51+00:01
3Erik Nilsson-SimkovicsUlricehamns OK 38:54+00:04
4Pavel KosarekJAM 39:11+00:21
5Suciu SimionVSK 40:13+01:23
6Leonas MockunasFOVEAZ 40:36+01:46
7Henrik SulzOLC 40:38+01:48
8Honza FlašarVjČ 40:58+02:08
9Nils SpetzUlricehamns OK 42:43+03:53
10Philipp SchielUlricehamns OK 42:52+04:02
11Bogya TamasUnirea 42:55+04:05
12Franz GlanerWAT 42:56+04:06
13Oskar EklöfUlricehamns OK 43:06+04:16
14Liutauras BileviciusOK Linné 43:10+04:20
15Roman ZbranekCZERT 43:48+04:58
16Sergiy MuchidinovFriuli MTB 44:49+05:59
17Radim HošekVjČ 45:28+06:38
18Esko YlikangasRasKu 45:59+07:09
19Eduard VizcayaMontsant 48:42+09:52
20Tapio PeräTLT 49:14+10:24
21Petr SuchyVjČ 49:16+10:26
22Ramon AubetsCOB 50:08+11:18
23Samuel Wüthrichol.biel.seeland 51:08+12:18
24Petr KlimešVjČ 51:24+12:34
25Romualdas Stupelis 54:28+15:38
26Daniel CastellaCOB 56:05+17:15
27Jaroslav TomešVjČ 56:37+17:47
28Martin JandaVjČ 57:24+18:34
29Peter WeinigTSV Grünwald 63:10+24:20
30Matthias PoellOLC 68:49+29:59
Martin KlichaCZERT DNF+ --:--
Lukas DienerOLGPf MP+ --:--
Denis KokeljOK Komenda DNS+ --:--
Jesper NilssonUlricehamns OK DNS+ --:--
Benet TotusausBO DNS+ --:--

M40 (3.6km / 0m / 16KT)

1Timo NurmelaRasKu 32:01+00:00
2Tamas TothTTE 36:58+04:57
3Jurg NiggliOJura 37:08+05:07
4Martin SchmidNF 41:31+09:30
5Zsolt WeilerSPA 43:48+11:47
6Miháczi ZoltánTTE 43:53+11:52
7Manuel DiasLisboa OK 44:05+12:04
8Stefan RöhlLOK Berlin 45:21+13:20
9Christoph SchafferHSV Ried 46:49+14:48
10Feridun TakisIOG 80:13+48:12
11Dieter LützelschwabOLGC 87:13+55:12
Antonín ProcházkaOK Slovenske Konjice DNS+ --:--
Igor BoncinaOK Azimut DNS+ --:--
Viktoras SirvydisTelsiai OK DNS+ --:--
Paolo PizzamusGAJA +-33:59

M55 (3.1km / 0m / 13KT)

1Are EriksenOSI - Orientering 34:42+00:00
2Bjorn GrindeOSI - Orientering 36:25+01:43
3Roy DawsonGafa 39:22+04:40
4Moosberger MaxOLregioolten 42:19+07:37
5Res Wüthrichol.biel.seeland 44:21+09:39
6Andrew GrahamBKO 58:27+23:45
7Janko LapajneOK Azimut 61:21+26:39
8Vlado SedejOK Azimut 61:46+27:04
Gottfried LangNF DNS+ --:--

MW12 (1.6km / 0m / 8KT)

1Elin MartanovaVLI 21:30+00:00
Lea MartanovaVLI DNS+ --:--
Mazzeni Gian Pietro DNS+ --:--

W18 (3.1km / 0m / 13KT)

1Virág Weiler 32:15+00:00
2Simona ChladkovaCZERT 34:26+02:11
3Isabel SchafferHSV Ried 36:49+04:34
4Zuzana PetrasovaCZERT 41:15+09:00
5Ines SchafferHSV Ried 41:57+09:42
6Clara MannfolkUlricehamns OK 42:48+10:33
7Reka SchwendtnerSiralyok 43:30+11:15
8Melody VolgyesiSPA 50:15+18:00

W21A (3.6km / 0m / 16KT)

1Kinga VarsanyiSiralyok 42:10+00:00
2Aleksandra NovokshonovaFriuli MTB 44:13+02:03
3Regula HodlerOLG KTV Altdorf 49:27+07:17
4Vanda KindeSPA 56:28+14:18
5Núria Badia ComasTSV Grünwald 68:38+26:28
Monika PekárkováOK Slovenske Konjice DNS+ --:--
Suzana DrevenšekOK Komenda DNS+ --:--

W21B (2.9km / 0m / 10KT)

1Lenka KazdovaSJC 37:29+00:00
2Erzsebet Kanasz-NagyMCB 69:18+31:49

W21E (4.2km / 0m / 16KT)

1Iva RufferováTUR 42:33+00:00
2Inga KazlauskaiteOK Linné 43:47+01:14
3Anna Nilsson-SimkovicsUlricehamns OK 44:46+02:13
4Indre ValaiteFOVEAZ 45:47+03:14
5Petra KoporovaCZERT 48:21+05:48
6Iva KosarkovaSCP 49:00+06:27
7Zuzana HermanováLPU 50:53+08:20
8Yana SandievaNSA-SIVEN - Sofia 52:53+10:20
9Kajsa SpetzUlricehamns OK 55:24+12:51
10Lina NilssonUlricehamns OK 60:54+18:21
Mojca FlerinOK Komenda DNS+ --:--
Lovisa MannfolkUlricehamns OK DNS+ --:--

W35 (3.6km / 0m / 16KT)

1Daria NiggliOJura 50:09+00:00
2Antónia HolperTTE 71:31+21:22
3Pia SchaffnerOLGC 76:59+26:50
4Daniela MartanovaVLI 82:36+32:27
Sylvia HayTSV Grünwald DNS+ --:--
Gislind BergerNF Linz MP+ --:--

W55 (2.9km / 0m / 10KT)

1Catherine DawsonGafa 56:21+00:00
2Esther MoosbergerOLregioolten 105:29+49:08
Miluše ProcházkováOK Slovenske Konjice DNS+ --:--