Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - 10. Bob Rock pokal, Foot-O in orientacijski duatlon s premorom - srednja

Boris Bauman, Maribor, 18. 5. 2013

M-14 (3.0km / 0m / 11KT)

1Herwig Jr. AllwingerMariborski MOK19:29+00:00
2Matej ŠkarabotOrientacij OK Polaris28:51+09:22
Gašper PetrovičOrientacij OK PolarisMP+ --:--

M15 (3.7km / 0m / 14KT)

Matej JurcaOK Tivoli OK TivoliMP+ --:--

ME (4.9km / 0m / 21KT)

1Lukas ScharnaglASKÖ Hennd ASKÖ Henndorf28:38+00:00
2Andraz HribarOK Brežice OKB29:52+01:14
3Andrej BorštnikOK Tivoli OK Tivoli31:31+02:53
4Dušan PetrovičOrientacij OK Polaris32:05+03:27
5Gregor AnderluhOrientacij OK Polaris32:46+04:08
6Jan DovčOK Tivoli OK Tivoli34:18+05:40
7Matej PistorOK Slovenj OK SG35:06+06:28
8Blaž PetrovičOrientacij OK Polaris35:58+07:20
9Aljaž BorštnikOK Tivoli OK Tivoli38:24+09:46
10Janez CimermanOK Azimut OK Azimut41:45+13:07
10Miro ŠalamunOrientacij OK Polaris41:45+13:07
12Grega RajOK Slovenj OK SG43:05+14:27
13Vladimir TkalecOK Medjimu OKM46:44+18:06
14Aleš NovakMariborski MOK47:12+18:34
15Samo CokanOK Slovenj OK SG47:53+19:15
16Jan ŠalamunOrientacij OK Polaris48:48+20:10
17Iztok VidovičOK Slovenj OK SG56:18+27:40
18Gregor VinderMariborski MOK1:02:39+34:01
Marko DudicOK Slovenj OK SGMP+ --:--

M45 (3.7km / 0m / 14KT)

1Günter KradischnigOLC Graz OLCG27:10+00:00
2Joebstl GerhardOLC Graz OLCG29:31+02:21
3Miha ŠkarabotOrientacij OK Polaris32:06+04:56
4Aleš BorštnikOK Tivoli OK Tivoli32:15+05:05
5Hans LuttenbergerHeeresspor HSV Feldbach33:52+06:42
6Mladen PericaOK Bjelova BJE42:41+15:31
7Karl ThierHeeresspor HSV Feldbach44:43+17:33
8Roman SladičOK Perkman OKPT46:25+19:15
9Janko LapajneOK Azimut OK Azimut53:30+26:20
10Herman NovakMariborski MOK1:00:49+33:39
11Janez ŠumečkiRod Jezers RJZ Velenje1:05:05+37:55

W-14 (3.0km / 0m / 11KT)

1Jedert JevševarOK Brežice OKB33:03+00:00

WE (3.7km / 0m / 14KT)

1Ana Pribakoviæ BorštnikOK Tivoli OK Tivoli31:32+00:00
2Anica HribarOK Brežice OKB32:13+00:41
3Nina RudolfMariborski MOK33:50+02:18
4Nuša JeramOK Azimut OK Azimut36:07+04:35
5Kaja PistorMariborski MOK44:21+12:49
6Mihaela KočilaMariborski MOK55:25+23:53

M19 S (3.7km / 0m / 14KT)

1Petar PericaOK Bjelova BJE56:06+00:00
2Conrad BaumannSportunion SUSOL1:14:33+18:27
3Hrvoje ÐuriševiæIndividual Individuals/No Club1:32:07+36:01

W19 S (2.8km / 0m / 11KT)

1Tünde AllwingerMariborski MOK30:30+00:00
2Marie-Luise LuttenbergerHeeresspor HSV Feldbach53:39+23:09
Irena UranjekMariborski MOKMP+ --:--

ZačBeg (2.8km / 0m / 8KT)

1Otto AllwingerMariborski MOK27:58+00:00
2Marko UranjekMariborski MOK46:07+18:09
3Luka AnderluhOrientacij OK Polaris58:57+30:59
4Kumaier ReginaOLC Graz OLCG1:02:10+34:12
5Anja ŠkarabotOrientacij OK Polaris1:06:57+38:59
6Brin NovakMariborski MOK1:08:07+40:09
7Katarina Eva AnderluhOrientacij OK Polaris1:08:51+40:53
8Lina FrasMariborski MOK1:15:03+47:05
9Enjo FrasMariborski MOK1:16:56+48:58
10Maja BajecIndividual Individuals/No Club1:20:05+52:07
11Axmann EmanuelOLC Graz OLCG1:30:54+62:56

Open (2.8km / 0m / 11KT)

1Katja JurcaOK Tivoli OK Tivoli35:17+00:00
2Boris SinovecMariborski MOK47:38+12:21