Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - 10. Bob Rock pokal DP MTB-O srednje proge; orientacijski duatlon s premorom - srednja

Boris Bauman, Maribor, 18. 5. 2013

M-14 (3.0km / 0m / 11KT)

1Matej ŠkarabotOrientacij OK Polaris21:51+00:00
2Herwig Jr. AllwingerMariborski MOK22:58+01:07
3Gašper PetrovičOrientacij OK Polaris24:33+02:42

ME (10.1km / 0m / 24KT)

1Matej PistorOK Slovenj OK SG44:19+00:00
2Iztok VidovičOK Slovenj OK SG48:53+04:34
3Andraz HribarOK Brežice OKB49:29+05:10
4Blaž PetrovičOrientacij OK Polaris52:26+08:07
5Miro ŠalamunOrientacij OK Polaris55:04+10:45
6Grega RajOK Slovenj OK SG55:11+10:52
7Gregor AnderluhOrientacij OK Polaris56:46+12:27
8Damjan SekutiOK Slovenj OK SG59:38+15:19
9Lukas ScharnaglASKÖ Hennd ASKÖ Henndorf1:01:29+17:10
10Bojan JevševarOK Brežice OKB1:01:34+17:15
11Dušan PetrovičOrientacij OK Polaris1:03:08+18:49
12Blaž MiheljakOK Slovenj OK SG1:03:24+19:05
13Aleš NovakMariborski MOK1:08:02+23:43
14Grega AndrejcOK Slovenj OK SG1:10:30+26:11
15Jan ŠalamunOrientacij OK Polaris1:16:10+31:51
16Marko DudicOK Slovenj OK SG1:16:38+32:19
17Blaž MarotOK Slovenj OK SG1:32:22+48:03
Matjaž HumarIndividual Individuals/No ClubMP+ --:--
Aljosa PecarMariborski MOKMP+ --:--
Samo CokanOK Slovenj OK SGMP+ --:--

M45 (6.8km / 0m / 14KT)

1Günter KradischnigOLC Graz OLCG42:23+00:00
2Hans LuttenbergerHeeresspor HSV Feldbach42:41+00:18
3Herman NovakMariborski MOK43:14+00:51
4Miha ŠkarabotOrientacij OK Polaris44:21+01:58
5Joebstl GerhardOLC Graz OLCG49:58+07:35
6Karl ThierHeeresspor HSV Feldbach52:14+09:51
7Mladen PericaOK Bjelova BJE54:56+12:33
8Mirko VodovnikOK Slovenj OK SG1:01:06+18:43
9Roman SladičOK Perkman OKPT1:08:01+25:38
Martin KristanOrientacij OK KomendaMP+ --:--

W-14 (3.0km / 0m / 11KT)

1Jedert JevševarOK Brežice OKB45:25+00:00

WE (6.8km / 0m / 14KT)

1Kaja PistorMariborski MOK45:51+00:00
2Nuša JeramOK Azimut OK Azimut48:14+02:23
3Maja ZavrlŠportno Tu ŠTD Pohorc52:04+06:13
4Nina RudolfMariborski MOK57:47+11:56
5Urška Kordiš MiheljakOK Slovenj OK SG1:07:55+22:04
6Anica HribarOK Brežice OKB1:11:44+25:53
7Maja Visinski AndrejcOK Slovenj OK SG1:27:49+41:58

M19 S (6.8km / 0m / 14KT)

1Petar PericaOK Bjelova BJE47:44+00:00
2Hrvoje ĐuriševićIndividual Individuals/No Club1:47:51+60:07

W19 S (5.4km / 0m / 12KT)

1Tünde AllwingerMariborski MOK50:28+00:00
2Marie-Luise LuttenbergerHeeresspor HSV Feldbach52:32+02:04