Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SG MTBO 2013 - DP (ME. WE, M45) - SLOCRO 1. tekma - sprint

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 20. 4. 2013

W14 (2.1km / m / 11KT)

1Žana PrasnicOKSG OK Slovenj Gradec55:46+00:00
2Zarja KmetičOKP Orientacijski Klub Polaris1:01:00+05:14
Lea PirkmajerOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--
Valentina VušnikOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--
Urška KrahulecOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--
Petra ArihOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--

M15-18 (3.1km / m / 15KT)

1Klemen AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec26:33+00:00
2Blaž MarotOKSG OK Slovenj Gradec29:24+02:51
3Markus FinderYMTBOA Youth MTBO team Austria32:10+05:37
Žiga AndrejcOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--

M ELITE (4.3km / m / 22KT)

1Kevin HaselsbergerNFV Naturfreunde Villach Orienteer28:28+00:00
2Iztok VidovičOKSG OK Slovenj Gradec30:42+02:14
3Matej PistorOKSG OK Slovenj Gradec33:03+04:35
4Sandi KmetičOKP Orientacijski Klub Polaris38:39+10:11
5Marko DudićOKSG OK Slovenj Gradec40:40+12:12
6Metod KeberŠTD POH Športno Turistično Društvo Poh42:36+14:08
7Hinko AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec48:14+19:46
8Marko ZanoškarOKSG OK Slovenj Gradec49:06+20:38
9Tadej PirkmajerOKSG OK Slovenj Gradec1:31:04+62:36
Grega AndrejcOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--
Samo CokanOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--
Blaž MiheljakOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--
Damjan SekutiOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--
Robert ŠumahŠTD POH Športno Turistično Društvo PohDNF+ --:--

W ELITE (3.7km / m / 18KT)

1Mojca FlerinOKK Orientacijski klub Komenda38:44+00:00
2Petja BalažičOKSG OK Slovenj Gradec39:26+00:42
3Nastja RajOKSG OK Slovenj Gradec44:57+06:13
4Urška Kordiš MiheljakOKSG OK Slovenj Gradec50:56+12:12
5Maja Visinski AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:07:05+28:21

M 19 S (3.7km / m / 18KT)

1Gert WallasNFV Naturfreunde Villach Orienteer29:20+00:00
2Bernhard FinderYMTBOA Youth MTBO team Austria30:35+01:15
3Rok OrličnikOKSG OK Slovenj Gradec46:35+17:15
4Tomaž PrasnicOKSG OK Slovenj Gradec50:45+21:25
5Gorazd OmanIndividual Individuals/No club1:41:58+72:38
Matic CesarIndividual Individuals/No clubMP+ --:--

W 19 S (3.1km / m / 15KT)

1Gaby FinderNFST Naturfreunde Steiermark38:12+00:00
2Irena BalažičOKSG OK Slovenj Gradec57:21+19:09
3Alida SokolovićOKB OK Bjelovar1:17:23+39:11
Tanja MezgaOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--

M 45 (3.2km / m / 17KT)

1Michael MelcherNFST Naturfreunde Steiermark28:58+00:00
2Maier CurtASKÖ OLC E ASKÖ OLC Ebenthal i.KÄRNTEN30:53+01:55
3Wolf EberleHSV Aigen HSV Aigen33:10+04:12
4Igor BončinaOKA OK Azimut35:03+06:05
5Mirko VodovnikOKSG OK Slovenj Gradec35:51+06:53
6Slobodan SokolovićOKB OK Bjelovar48:06+19:08
7Herman NovakMOK Mariborski OK48:12+19:14
8Zvonko KuhelnikOKSG OK Slovenj Gradec51:05+22:07
Klaus WallasNFV Naturfreunde Villach OrienteerMP+ --:--
Martin KristanOKK Orientacijski klub KomendaMP+ --:--

OPEN (2.9km / m / 12KT)

1Tomi PirkmajerOKSG OK Slovenj Gradec49:25+00:00