Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SG MTBO 2013 - SLOCRO 2. tekma - srednja

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Slovenj Gradec, 21. 4. 2013

W14 (4.4km / m / 10KT)

1Zarja KmetičOKP Orientacijski Klub Polaris2:14:03+00:00
2Žana PrasnicOKSG OK Slovenj Gradec2:22:50+08:47

M15-18 (5.7km / m / 13KT)

1Blaž MarotOKSG OK Slovenj Gradec57:54+00:00
2Žiga AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:01:42+03:48
3Klemen AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:05:49+07:55
4Markus FinderYMTBOA Youth MTBO team Austria1:15:30+17:36

M ELITE (8.8km / m / 19KT)

1Kevin HaselsbergerNFV Naturfreunde Villach Orienteer56:20+00:00
2Iztok VidovičOKSG OK Slovenj Gradec59:43+03:23
3Matej PistorOKSG OK Slovenj Gradec1:13:50+17:30
4Blaž MiheljakOKSG OK Slovenj Gradec1:19:59+23:39
5Grega AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:22:23+26:03
6Marko DudićOKSG OK Slovenj Gradec1:27:03+30:43
7Hinko AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:33:20+37:00
8Damjan SekutiOKSG OK Slovenj Gradec1:40:01+43:41
9Metod KeberŠTD POH Športno Turistično Društvo Poh1:44:14+47:54
10Matjaž HumarIndividual Individuals/No club1:44:44+48:24
11Sandi KmetičOKP Orientacijski Klub Polaris1:49:25+53:05
12Tomaž PritržnikIndividual Individuals/No club1:55:56+59:36
Samo CokanOKSG OK Slovenj GradecMP+ --:--
Robert ŠumahŠTD POH Športno Turistično Društvo PohDNF+ --:--

W ELITE (6.9km / m / 16KT)

1Petja BalažičOKSG OK Slovenj Gradec1:30:16+00:00
2Nastja RajOKSG OK Slovenj Gradec1:38:07+07:51
3Maja Visinski AndrejcOKSG OK Slovenj Gradec1:41:16+11:00
4Urška Kordiš MiheljakOKSG OK Slovenj Gradec1:45:11+14:55

M 19 S (6.9km / m / 16KT)

1Bernhard FinderYMTBOA Youth MTBO team Austria1:07:17+00:00
2Tomaž PrasnicOKSG OK Slovenj Gradec1:32:22+25:05
3Rok OrličnikOKSG OK Slovenj Gradec2:00:21+53:04
4Matic CesarIndividual Individuals/No club2:01:08+53:51
5Janez in Nejc ŠternIndividual Individuals/No club2:51:41+104:24
6Gorazd OmanIndividual Individuals/No club3:30:50+143:33

W 19 S (5.7km / m / 13KT)

1Gaby FinderNFST Naturfreunde Steiermark1:16:28+00:00
2Irena BalažičOKSG OK Slovenj Gradec2:02:51+46:23
Tanja MezgaOKSG OK Slovenj GradecDNF+ --:--

M 45 (6.9km / m / 14KT)

1Michael MelcherNFST Naturfreunde Steiermark58:52+00:00
2Wolf EberleHSV Aigen HSV Aigen1:03:37+04:45
3Mirko VodovnikOKSG OK Slovenj Gradec1:08:17+09:25
4Martin KristanOKK Orientacijski klub Komenda1:17:20+18:28
5Zvonko KuhelnikOKSG OK Slovenj Gradec1:42:25+43:33

OPEN (km / m / KT)

1Katja in Ana ŠternIndividual Individuals/No club2:28:53+00:00