Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup - 1. dan - srednja

Orientacijski klub Azimut, Dole nad Idrijo, 18. 7. 2014

MW10 (1.6km / 120m / 7KT)

1Otto Allwinger Mariborski OK0:22:12+00:00
2Luka Seljak Orientacijski klub Komenda0:23:15+01:03
3Martin Jevševar OK Brežice0:28:02+05:50
4Domen Petrovič Orientacijski Klub Polaris0:34:19+12:07
5Yaëlle Malard VERVINS ORIENTATION0:36:15+14:03

M12 (2.1km / 135m / 10KT)

1Malard Matisse VERVINS ORIENTATION0:24:24+00:00
2Peter Berger OLC WOHEMAANPEKA0:30:46+06:22
3Filip Petrovič Orientacijski Klub Polaris0:31:18+06:54
4Ondrej Kovar KOS Slavia Plzen0:32:41+08:17
5Oliver Calvet Naturfreunde Wien0:38:49+14:25

M14 (2.1km / 130m / 8KT)

1Daniil Melnitskiy NORD WEST0:24:28+00:00
2Nikolai Kudriavtcev NORD WEST0:25:27+00:59
3Matic Blaž Orientacijski klub Komenda0:26:45+02:17
4Yannic Wild OLG Weisslingen0:28:53+04:25
5Clement Guillemain La boussole Audomaroise0:32:53+08:25
6Adam Solomko KOB Baník Sokolov0:37:08+12:40
7Dovydas Šinkevičius Oriens Panev?žys0:38:10+13:42
8Žan Ravnikar Orientacijski klub Komenda0:53:44+29:16
9Pierre Julien La boussole Audomaroise1:19:51+55:23
10Yoni Ducrocq La boussole Audomaroise1:23:47+59:19

M16 (3.0km / 180m / 13KT)

1Antoine Guenin Animation Sillery Orientation0:25:00+00:00
2Daniil Kashin NORD WEST0:25:19+00:19
3Denis Lebedev NORD WEST0:26:51+01:51
4Herwig Jr. Allwinger Mariborski OK0:29:46+04:46
5Alexandr Borozenko NORD WEST0:32:44+07:44
6Michael Bättig OLG Weisslingen0:33:05+08:05
7Aljoša Pogačar Orientacijski klub Komenda0:33:08+08:08
8Roope Ruuhiala Hiisirasti0:39:44+14:44
9Lukas Morf OLG Weisslingen1:09:46+44:46
Mark Bogataj OK AzimutMP+ --:--
Timo Wettstein OL ZimmerbergMP+ --:--

M18 (3.9km / 230m / 15KT)

1Rafael Dobnik OLC Union Viktring0:34:23+00:00
2Ladislav Semrad KOB Chocen0:36:46+02:23
3Sergei Krasilnikov NORD WEST0:40:48+06:25
4Vladimír Janeba KOB Chocen0:45:45+11:22
5Jakub Landovský SK Praga0:48:39+14:16
6Vitaliy Fedorov NORD WEST0:49:31+15:08
7Simon Stanonik OK Azimut0:55:15+20:52
8Pierrick Butin La boussole Audomaroise1:06:57+32:34
9Matic Močnik OK Azimut1:13:36+39:13
10Vasily Kosarev NORD WEST1:50:34+76:11

M21B (2.1km / 160m / 10KT)

1Daniel Vít KOB Baník Sokolov0:32:10+00:00
2Valentin Eržen OK Azimut0:33:05+00:55
3Rimvydas Šink?nas RASKK0:37:17+05:07
4Boris Eržen Škofjeloški orientacijski klub0:37:25+05:15
5Borut Seljak Orientacijski klub Komenda0:44:25+12:15
6Luka Plavčak Škofjeloški orientacijski klub0:57:24+25:14

M21A (3.9km / 230m / 15KT)

1Michal Kamaryt KOS Slavia Plzen1:06:34+00:00
2Nejc Močnik OK Azimut1:15:25+08:51
3Mathieu Bigand La boussole Audomaroise1:15:26+08:52
4Matej Čerin OK Tivoli2:15:00+68:26

M21E (5.8km / 350m / 26KT)

1Yury Masnyy Orienta-MosCompass0:51:23+00:00
2Olle Kärner Eesti Kaitseväe Spordiklubi0:53:09+01:46
3Tiago Rom?o O-Portugal0:53:47+02:24
4Jan Flasar SK Praga0:54:45+03:22
5Johan Hamelius OK Linné0:55:05+03:42
6Gustaf Wennerberg OK PAN Kristianstad0:59:33+08:10
7Robert Johansson Göteborg-Majorna OK1:01:06+09:43
8Fabian Wennerberg Varegg Fleridrett1:05:37+14:14
9Tomáš Landovský SK Praga1:06:09+14:46
10Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda1:06:10+14:47
11Anders Höije Göteborg-Majorna OK1:06:53+15:30
12Andreas Wilner FLOP1:09:56+18:33
13Fredrik Karlsson Göteborg-Majorna OK1:10:32+19:09
14Ilia Kudriavtcev NORD WEST1:15:55+24:32
15Hannes Pacher SU Schoeckl Orient.1:16:27+25:04
Gregor Hvala OK AzimutMP+ --:--
Jan Kocbach Fana ILMP+ --:--
Boštjan Čerin OK TivoliMP+ --:--
Josep Morla Vanrell Club Deportivo PortilloMP+ --:--
Ting Wei Ke I-TAIWAN Orienteering clubMP+ --:--
Tomas Kamaryt KOS Slavia PlzenMP+ --:--

M35 (4.4km / 260m / 21KT)

1Karel Rambousek KOB Baník Sokolov0:45:50+00:00
2Jan Kocbach Fana IL0:54:14+08:24
3Bojan Jevševar OK Brežice0:57:22+11:32
4Herwig Allwinger Mariborski OK0:58:03+12:13
5Aleš Poljanšek OK Azimut1:02:31+16:41
6Sergey Yutkin OMEGA RUSSIA1:02:45+16:55
7Blaž Kölner Orientacijski klub Komenda1:06:03+20:13
7Martin Veitsberger OJE Wappler1:06:03+20:13
9Vladimir Kovar KOS Slavia Plzen1:08:27+22:37
10Grégory Prins La boussole Audomaroise1:10:57+25:07
11Alastair Dunlop Clydeside Orienteers1:17:24+31:34
12Janez Cimerman OK Azimut1:23:40+37:50
13Stephane Pruvost La boussole Audomaroise1:34:56+49:06
14Eric Glassee TROL Belgium2:11:11+85:21
Mikhail Malishev NORD WESTMP+ --:--
Uroš Petrovič Orientacijski Klub PolarisMP+ --:--
Jeremie Vandecasteele La boussole AudomaroiseMP+ --:--
Henrik Tornqvist Arboga OKMP+ --:--

M45 (3.9km / 230m / 15KT)

1Roland Reisenberger OLC Wienerwald0:59:38+00:00
2Erich Göschl OLC Wienerwald0:59:47+00:09
3Margus Kesa Azuolas1:00:18+00:40
4Miloš Kamaryt KOS Slavia Plzen1:03:03+03:25
5Gallois Marc VERVINS ORIENTATION1:03:04+03:26

M50 (3.0km / 180m / 13KT)

1Martin Bagness WARRIOR OC0:26:11+00:00
2Siegfried Opetnik HSV KLAGENFURT0:31:24+05:13
3Josef Polster HSV Spittal/Drau0:31:34+05:23
4Mika Ruuhiala Hiisirasti0:37:07+10:56
5Gunter Kradischnig OLC Graz0:37:35+11:24
6Tommy Saevareid Fana IL0:39:27+13:16
7Marc Van De Maele Kempische Orientatielopers0:42:35+16:24
8Ian Maxwell Roxburgh Reivers0:42:59+16:48
9Stuart Parker WARRIOR OC0:44:21+18:10
10Jörg Müller USV Jena0:45:20+19:09
11Dalibor Radovan Orientacijski Klub Polaris0:47:12+21:01
12Rolf Wettstein OL Zimmerberg0:50:29+24:18
13Rais Bayburin Ufa-united0:53:03+26:52
14Aleš Čerin OK Tivoli0:54:13+28:02
15Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje0:54:29+28:18
16Graeme Dawson Garingal Orienteers Inc0:54:45+28:34
17Olivier Guenin Animation Sillery Orientation1:01:40+35:29
18José Pires O-Portugal1:09:15+43:04
19Petr Janeba KOB Chocen1:13:17+47:06
Matias Mieth USV JenaMP+ --:--

M55 (3.1km / 210m / 14KT)

1Karolis Mickevicius Azuolas0:34:00+00:00
2Gerrit Van De Riet OLifant0:41:51+07:51
3Algirdas Šalkauskas Oriens Panev?žys0:43:10+09:10
4Günther Dobnik OLC Union Viktring0:53:04+19:04
5Bengt Hamelius Säterbygdens OK0:56:11+22:11
6Christian Garrec CNSD Fontainebleau0:57:11+23:11
Philippe Castier La boussole AudomaroiseMP+ --:--

M60 (3.1km / 210m / 14KT)

1Hansruedi Kohler OLG Dachsen0:43:19+00:00
2Colin Price Central Coast Orienteers0:51:31+08:12
3Rene Steenssens Balise 100:55:11+11:52
4Jean-Marie Fath SCAPA NANCY0:55:42+12:23
5Martin Checkley Totana Nomads1:03:10+19:51
6Charles Nelson OK Azimut1:04:40+21:21
7Robert Locusse Azimut MALANCOURT1:06:12+22:53
8Karl Pongratz HSV Pinkafeld1:08:37+25:18
9Lutz Tröße SV TU Ilmenau1:09:10+25:51
10Vlado Sedej OK Azimut1:11:08+27:49
11Janko Lapajne OK Azimut1:26:06+42:47

W12 (2.1km / 135m / 10KT)

1Ana Pia Pogačar Orientacijski klub Komenda0:27:21+00:00
2Pataki Virag Lara Pécsi Vasutas SK0:29:17+01:56
3Lucie Kovarova KOS Slavia Plzen0:39:40+12:19
4Nika Ravnikar Orientacijski klub Komenda0:41:21+14:00
5Carina Veitsberger OJE Wappler0:46:16+18:55
6Lucie Vítová KOB Baník Sokolov0:47:22+20:01
7Sofia Calvet Naturfreunde Wien0:49:54+22:33

W14 (2.1km / 130m / 8KT)

1Dagmar Biersaková KOB Baník Sokolov0:33:24+00:00
2Polina Zayceva NORD WEST0:35:45+02:21
3Zala Zavrl Orientacijski klub Komenda0:36:39+03:15
4Kateřina Chaloupková KOB Chocen0:42:57+09:33
5Elisa Favier La boussole Audomaroise0:56:33+23:09
6Jedert Jevševar OK Brežice1:20:00+46:36

W16 (2.4km / 150m / 8KT)

1Veronika Chaloupková KOB Chocen0:27:56+00:00
2Anni Berger OLC WOHEMAANPEKA0:28:26+00:30
3Jana Semrádová KOB Chocen0:30:11+02:15
4Daria Panchenko NORD WEST0:30:17+02:21
5Olga Vasileva NORD WEST0:30:36+02:40
6Lenka Hanáková KOB Baník Sokolov0:32:13+04:17
7Anna Korzhavina NORD WEST0:33:04+05:08
8Raminta Staškeviči?t? Oriens Panev?žys0:33:47+05:51
9Lara Gantar OK Azimut0:34:15+06:19
10Annalena Schmid OLG Weisslingen0:36:25+08:29
11Olga Ludanova NORD WEST0:38:49+10:53
12Lou Lenoble La boussole Audomaroise0:39:15+11:19
13Monika Ravnikar Orientacijski klub Komenda0:42:24+14:28
14Fausta Bukučinskait? Oriens Panev?žys0:43:50+15:54
15Anke Glassée TROL Belgium0:50:07+22:11
16Claire Labroche VERVINS ORIENTATION0:53:25+25:29
17Esmee Van De Maele Kempische Orientatielopers0:58:00+30:04
Justine Guenin Animation Sillery OrientationMP+ --:--

W18 (3.0km / 180m / 13KT)

1Zlata Malysheva NORD WEST0:31:21+00:00
2Marlene Berger OLC WOHEMAANPEKA0:34:13+02:52
3Beguš Urša OK Azimut0:47:16+15:55
4Magda Hanáková KOB Baník Sokolov0:47:20+15:59
5Vaiva Šalkauskait? Oriens Panev?žys0:55:08+23:47
6Gerda Trybyt? Oriens Panev?žys0:55:31+24:10
7Yee Sze Wing Individuals/No club1:09:48+38:27

W21B (2.4km / 150m / 8KT)

1Zuzana Jonackova FLOP0:38:17+00:00
2Sanni Ruuhiala Hiisirasti0:49:32+11:15
3Ana Plavčak Škofjeloški orientacijski klub0:51:20+13:03
4Alenka Vuga Seljak Orientacijski klub Komenda1:05:25+27:08
5Barbara Kmetec Kamniški orientacijski klub1:17:27+39:10
6Anita Lindvik-Saevareid Fana IL1:30:28+52:11
Raquel Hernandez García Club Deportivo PortilloMP+ --:--

W21A (3.0km / 180m / 13KT)

1Annemarie Sieber OLG Weisslingen0:31:42+00:00
2Elena Savenkova NORD WEST0:35:44+04:02
3Dovil? Šink?nien? RASKK0:42:40+10:58
4Lucie Mezníková SK Praga0:46:14+14:32
5Helina Kärner Individuals/No club0:51:44+20:02
Barbara Hugelshofer OLG WeisslingenMP+ --:--

W21E (4.4km / 260m / 21KT)

1Adéla Jakobová SK Praga0:52:13+00:00
2Mojca Flerin Kamniški orientacijski klub0:52:39+00:26
3Christiane Trösse SV TU Ilmenau0:59:04+06:51
4Nuša Jeram OK Azimut1:01:35+09:22
5Frida Nero Göteborg-Majorna OK1:03:33+11:20
6Mariana Moreira O-Portugal1:04:03+11:50
7Ariane Bättig OLG Weisslingen1:06:07+13:54
8Kirstin Maxwell Roxburgh Reivers1:27:13+35:00
9Melanie Guilmain La boussole Audomaroise1:50:10+57:57
Ajda Flašker Orientacijski klub KomendaDNF+ --:--

W35 (3.9km / 230m / 15KT)

1Annika Lundström Sundbybergs IK0:52:39+00:00
2Anica Hribar OK Brežice1:05:11+12:32
3Mouli?re Marie-hél?ne VERVINS ORIENTATION1:18:28+25:49
4Jitka Kovarova KOS Slavia Plzen1:22:26+29:47
5Caroline Duriez La boussole Audomaroise1:26:57+34:18
6Christine Calvet Naturfreunde Wien1:39:48+47:09
7Irena Hacin Kölner Orientacijski klub Komenda2:23:08+90:29
Nathalie Guenin Animation Sillery OrientationMP+ --:--

W45 (3.1km / 210m / 14KT)

1Hedi Berger OLC WOHEMAANPEKA0:49:13+00:00
2Dunja Van De Riet OLifant0:52:13+03:00
3Liubov Sergeeva NORD WEST0:55:08+05:55
4Camille MOULIERE VERVINS ORIENTATION0:56:15+07:02
5Rose-marie Hamelius Säterbygdens OK0:57:39+08:26
6Dilya Bayburina Ufa-united1:01:26+12:13
7Ágnes Tömördi Hegyisport Szentendre Egyesüle1:02:21+13:08
8Susi Veitsberger OJE Wappler1:02:52+13:39
9Guni Palme OLC Wienerwald1:03:23+14:10
10Martina Kamarytova KOS Slavia Plzen1:14:13+25:00
11Päivi Aarikka-ruuhiala Hiisirasti1:19:33+30:20
12Karine Vieque La boussole Audomaroise1:26:42+37:29

W55 (2.4km / 150m / 8KT)

1Käthi Kohler OLG Dachsen0:29:11+00:00
2Judith Checkley Totana Nomads0:39:33+10:22
3Robyn Pallas Central Coast Orienteers0:42:03+12:52
4Christine Hirter OLG Bern0:47:50+18:39
5Elena Rusanova PARUS0:52:57+23:46
6Eszter Fedorcsak NF Wien0:57:38+28:27
7Luise Oswald HSV Pinkafeld1:00:32+31:21
8Marie José Berger Azimut MALANCOURT1:23:43+54:32
9Renate Tröße SV TU Ilmenau1:34:13+65:02

BEG (2.1km / 135m / 10KT)

1Theo Pruvost La boussole Audomaroise0:44:20+00:00
Maja Tušar OK AzimutMP+ --:--

OPEN I (3.1km / 210m / 14KT)

1Wolfgang Schüller OLC WOHEMAANPEKA2:23:49+00:00

M65 (2.1km / 160m / 10KT)

1Zoltán Boros Hegyisport Szentendre Egyesüle0:32:41+00:00
2Heikki Kyyrönen Kouvolan Suunnistajat0:34:18+01:37
3Wilhelm Grabenhofer HSV Pinkafeld0:34:42+02:01
4Roland Hirter Individuals/No club0:38:43+06:02
5Matti Railimo SOC Heinola0:41:08+08:27
6Attila Hejjas NF Wien0:50:43+18:02

M70 (2.1km / 160m / 10KT)

1Pavel Rusanov PARUS0:52:37+00:00
2Kurt Huber SPOBO0:56:35+03:58
3Nikolay Makhalov Azimut St. Petersburg1:44:43+52:06

W65 (2.1km / 160m / 10KT)

1Hanni Kienast OLT Transdanubien1:11:24+00:00
2Paula Kyyrönen Kouvolan Suunnistajat1:12:03+00:39
3Ingrid Simader OLT Transdanubien1:20:12+08:48
4Nicole Bastien-fath SCAPA NANCY2:07:04+55:40
5Marceline Rimetz La boussole Audomaroise2:13:51+62:27

OPEN E (2.1km / 130m / 8KT)

Virginie Pruvost La boussole AudomaroiseMP+ --:--