Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup - dolga

Orientacijski klub Azimut, Lome, 20. 7. 2014

MW10 (1.3km / m / 7KT)

1Otto Allwinger Mariborski OK0:09:02+00:00
2Domen Petrovič Orientacijski Klub Polaris0:09:17+00:15
3Tilen Zupan Orientacijski klub Komenda0:10:57+01:55
4Luka Seljak Orientacijski klub Komenda0:12:00+02:58
5Martin Jevševar OK Brežice0:12:13+03:11
6Bogdan Yutkin OMEGA RUSSIA0:17:20+08:18
7Yaëlle Malard VERVINS ORIENTATION0:18:12+09:10
8Rebeka Korelc Orientacijski klub Komenda0:22:34+13:32

M12 (2.1km / m / 9KT)

1Malard Matisse VERVINS ORIENTATION0:16:58+00:00
2Peter Berger OLC WOHEMAANPEKA0:20:52+03:54
3Oliver Calvet Naturfreunde Wien0:22:52+05:54
4Filip Petrovič Orientacijski Klub Polaris0:28:36+11:38
5Polojaz Goran SSD GAJA0:28:46+11:48
6Kristjan Kalc SSD GAJA0:45:00+28:02

M14 (3.2km / m / 14KT)

1Daniil Melnitskiy NORD WEST0:33:15+00:00
2Nikolai Kudriavtcev NORD WEST0:34:34+01:19
3Matic Blaž Orientacijski klub Komenda0:36:01+02:46
4Žan Ravnikar Orientacijski klub Komenda0:40:44+07:29
5Clement Guillemain La boussole Audomaroise0:42:08+08:53
6Yannic Wild OLG Weisslingen0:44:52+11:37
7Dovydas Šinkevičius Oriens Panev?žys0:57:24+24:09
8Adam Solomko KOB Baník Sokolov1:11:13+37:58
9Yoni Ducrocq La boussole Audomaroise1:15:00+41:45
10Pierre Julien La boussole Audomaroise1:25:28+52:13

M16 (5.1km / m / 16KT)

1Antoine Guenin Animation Sillery Orientation0:48:49+00:00
2Roope Ruuhiala Hiisirasti0:59:24+10:35
3Denis Lebedev NORD WEST1:04:15+15:26
4Herwig Jr. Allwinger Mariborski OK1:06:03+17:14
5Alexandr Borozenko NORD WEST1:08:50+20:01
6Mark Bogataj OK Azimut1:09:30+20:41
7Michael Bättig OLG Weisslingen1:13:25+24:36
8Aljoša Pogačar Orientacijski klub Komenda1:20:55+32:06
9Timo Wettstein OL Zimmerberg1:38:51+50:02
Daniil Kashin NORD WESTMP+ --:--

M18 (5.7km / m / 18KT)

1Rafael Dobnik OLC Union Viktring0:51:43+00:00
2Sergei Krasilnikov NORD WEST0:54:17+02:34
3Ladislav Semrad KOB Chocen1:00:21+08:38
4Vladimír Janeba KOB Chocen1:01:29+09:46
5Simon Stanonik OK Azimut1:03:26+11:43
6Vitaliy Fedorov NORD WEST1:04:43+13:00
7Jakub Landovský SK Praga1:16:38+24:55
8Pierrick Butin La boussole Audomaroise1:38:59+47:16
9Vasily Kosarev NORD WEST1:40:09+48:26
10Matic Močnik OK Azimut1:47:26+55:43

M21B (2.9km / m / 11KT)

1Valentin Eržen OK Azimut0:37:13+00:00
2Boris Eržen Škofjeloški orientacijski klub0:38:34+01:21
3Daniel Vít KOB Baník Sokolov0:40:47+03:34
4Borut Seljak Orientacijski klub Komenda0:52:12+14:59
5Rimvydas Šink?nas RASKK1:10:38+33:25

M21A (5.7km / m / 18KT)

1Mathieu Bigand La boussole Audomaroise1:29:51+00:00
2Nejc Močnik OK Azimut1:35:04+05:13
3Stefan Wernig HSV Villach1:38:58+09:07
4Michal Kamaryt KOS Slavia Plzen1:39:05+09:14
5Matej Čerin Individual2:16:53+47:02

M21E (7.1km / m / 22KT)

1Olle Kärner Eesti Kaitseväe Spordiklubi1:04:19+00:00
2Tiago Rom?o O-Portugal1:10:04+05:45
3Jan Flasar SK Praga1:14:19+10:00
4Tomáš Landovský SK Praga1:14:56+10:37
5Johan Hamelius OK Linné1:15:36+11:17
6Anders Höije Göteborg-Majorna OK1:16:08+11:49
7Sergiy Muchidinov Unione Sportiva Aldo Moro1:18:17+13:58
8Jernej Zorman Orientacijski klub Komenda1:19:25+15:06
9Robert Johansson Göteborg-Majorna OK1:20:48+16:29
10Tomas Kamaryt KOS Slavia Plzen1:23:01+18:42
11Gustaf Wennerberg OK PAN Kristianstad1:27:56+23:37
12Andreas Wilner FLOP1:30:30+26:11
13Fredrik Karlsson Göteborg-Majorna OK1:31:45+27:26
14Tibor Mrak OK Azimut1:34:41+30:22
15Josep Morla Vanrell Club Deportivo Portillo1:45:09+40:50
16Ilia Kudriavtcev NORD WEST1:47:45+43:26
17Boštjan Čerin OK Tivoli2:02:42+58:23

M35 (6.3km / m / 21KT)

1Karel Rambousek KOB Baník Sokolov1:13:16+00:00
2Jan Kocbach Fana IL1:16:25+03:09
3Bojan Jevševar OK Brežice1:18:29+05:13
4Mikhail Malishev NORD WEST1:19:55+06:39
5Martin Veitsberger OJE Wappler1:20:05+06:49
6Sergey Yutkin OMEGA RUSSIA1:21:06+07:50
7Herwig Allwinger Mariborski OK1:22:02+08:46
8Aleš Poljanšek OK Azimut1:25:10+11:54
9Blaž Kölner Orientacijski klub Komenda1:25:27+12:11
10Henrik Tornqvist Arboga OK1:31:58+18:42
11Grégory Prins La boussole Audomaroise1:42:38+29:22
12Janez Cimerman OK Azimut1:54:03+40:47
13Stephane Pruvost La boussole Audomaroise1:57:51+44:35
14Alastair Dunlop Clydeside Orienteers1:58:14+44:58
15Gauthier Flandrin La boussole Audomaroise2:03:29+50:13
16David Rolin La boussole Audomaroise2:08:49+55:33
Alessio Rozzi SSD GAJAMP+ --:--
Eric Glassee TROL BelgiumMP+ --:--
Uroš Petrovič Orientacijski Klub PolarisDNF+ --:--

M45 (5.7km / m / 18KT)

1Margus Kesa Azuolas1:04:05+00:00
2Erich Göschl OLC Wienerwald1:14:20+10:15
3Roland Reisenberger OLC Wienerwald1:26:29+22:24
4Miloš Kamaryt KOS Slavia Plzen1:33:08+29:03
5Gallois Marc VERVINS ORIENTATION1:46:33+42:28
6Vojko Kacin OK Azimut2:03:33+59:28

M50 (5.1km / m / 16KT)

1Martin Bagness WARRIOR OC0:51:25+00:00
2Siegfried Opetnik HSV KLAGENFURT0:58:00+06:35
3Hannes Pacher SU Schoeckl Orient.0:59:52+08:27
4Josef Polster HSV Spittal/Drau1:03:16+11:51
5Mika Ruuhiala Hiisirasti1:03:31+12:06
6Tommy Saevareid Fana IL1:07:32+16:07
7Gunter Kradischnig OLC Graz1:09:11+17:46
8Marc Van De Maele Kempische Orientatielopers1:13:34+22:09
9Ian Maxwell Roxburgh Reivers1:13:39+22:14
10Graeme Dawson Garingal Orienteers Inc1:17:27+26:02
11Rais Bayburin Ufa-united1:21:49+30:24
12Aleš Čerin OK Tivoli1:32:17+40:52
13Rolf Wettstein OL Zimmerberg1:36:50+45:25
14Petr Janeba KOB Chocen1:36:58+45:33
15Olivier Guenin Animation Sillery Orientation1:37:27+46:02
16Dalibor Radovan Orientacijski Klub Polaris1:37:59+46:34
17Aleš Borštnik OK Tivoli1:49:50+58:25
18Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje2:02:01+70:36
19José Pires O-Portugal2:16:54+85:29
Paolo Pizzamus SSD GAJAMP+ --:--
Stuart Parker WARRIOR OCMP+ --:--

M55 (4.6km / m / 16KT)

1Karolis Mickevicius Azuolas0:59:17+00:00
2Algirdas Šalkauskas Oriens Panev?žys1:04:02+04:45
3Gerrit Van De Riet OLifant1:09:01+09:44
4Bengt Hamelius Säterbygdens OK1:11:11+11:54
5Philippe Castier La boussole Audomaroise1:18:21+19:04
6Christian Garrec CNSD Fontainebleau1:46:33+47:16
7Günther Dobnik OLC Union Viktring2:14:59+75:42
Fulvio Pacor SSD GAJAMP+ --:--

M60 (4.6km / m / 16KT)

1Hansruedi Kohler OLG Dachsen1:04:39+00:00
2Jean-Marie Fath SCAPA NANCY1:13:26+08:47
3Lutz Tröße SV TU Ilmenau1:16:29+11:50
4Colin Price Central Coast Orienteers1:21:00+16:21
5Wolfgang Germ Naturfreunde Kühnsdorf1:23:43+19:04
6Martin Checkley Totana Nomads1:24:59+20:20
7Janko Lapajne OK Azimut1:26:12+21:33
8Rene Steenssens Balise 101:32:11+27:32
9Robert Locusse Azimut MALANCOURT1:32:14+27:35
10Vlado Sedej OK Azimut1:34:36+29:57
11Charles Nelson OK Azimut1:48:21+43:42
12Karl Pongratz HSV Pinkafeld2:06:36+61:57

W12 (2.1km / m / 9KT)

1Sofia Calvet Naturfreunde Wien0:19:25+00:00
2Lucie Vítová KOB Baník Sokolov0:21:08+01:43
3Ana Pia Pogačar Orientacijski klub Komenda0:21:24+01:59
4Pataki Virag Lara Pécsi Vasutas SK0:23:26+04:01
5Carina Veitsberger OJE Wappler0:23:52+04:27
6Nika Ravnikar Orientacijski klub Komenda0:25:38+06:13
7Agathe Rolin La boussole Audomaroise0:31:50+12:25

W14 (3.2km / m / 14KT)

1Polina Zayceva NORD WEST0:44:15+00:00
2Dagmar Biersaková KOB Baník Sokolov0:46:17+02:02
3Kateřina Chaloupková KOB Chocen0:49:21+05:06
4Nika Poljanšek OK Azimut1:15:32+31:17
5Zala Zavrl Orientacijski klub Komenda1:16:02+31:47
6Mihala Korelc Orientacijski klub Komenda1:26:28+42:13
7Elisa Favier La boussole Audomaroise1:30:39+46:24
Jedert Jevševar OK BrežiceDNF+ --:--

W16 (3.8km / m / 14KT)

1Reka Dalida Pataki Pécsi Vasutas SK0:43:32+00:00
2Olga Vasileva NORD WEST0:44:41+01:09
3Anni Berger OLC WOHEMAANPEKA0:45:29+01:57
4Anna Korzhavina NORD WEST0:46:32+03:00
5Veronika Chaloupková KOB Chocen0:46:45+03:13
6Monika Ravnikar Orientacijski klub Komenda0:48:09+04:37
7Daria Panchenko NORD WEST0:49:07+05:35
8Jana Semrádová KOB Chocen0:50:10+06:38
9Olga Ludanova NORD WEST0:51:16+07:44
10Lou Lenoble La boussole Audomaroise0:51:53+08:21
11Lara Gantar OK Azimut0:53:32+10:00
12Lenka Hanáková KOB Baník Sokolov0:57:16+13:44
13Annalena Schmid OLG Weisslingen1:00:17+16:45
14Raminta Staškeviči?t? Oriens Panev?žys1:01:29+17:57
15Claire Labroche VERVINS ORIENTATION1:08:44+25:12
16Esmee Van De Maele Kempische Orientatielopers1:13:08+29:36
17Fausta Bukučinskait? Oriens Panev?žys1:20:18+36:46
18Anke Glassée TROL Belgium1:23:10+39:38

W18 (5.1km / m / 16KT)

1Zlata Malysheva NORD WEST1:05:44+00:00
2Magda Hanáková KOB Baník Sokolov1:19:04+13:20
3Vaiva Šalkauskait? Oriens Panev?žys1:26:55+21:11
4Marlene Berger OLC WOHEMAANPEKA1:27:13+21:29
5Beguš Urša OK Azimut1:31:47+26:03
6Gerda Trybyt? Oriens Panev?žys2:15:35+69:51

W21B (3.8km / m / 14KT)

1Helina Kärner Individuals/No club0:56:33+00:00
2Alenka Vuga Seljak Orientacijski klub Komenda0:59:19+02:46
3Sanni Ruuhiala Hiisirasti1:07:41+11:08
4Ana Plavčak Škofjeloški orientacijski klub1:07:45+11:12
5Zuzana Jonackova FLOP1:10:50+14:17
6Petra Germ Naturfreunde Kühnsdorf1:17:28+20:55
7Barbara Kmetec Kamniški orientacijski klub1:24:50+28:17
8Lorenza Pravato SSD GAJA2:16:45+80:12
Anita Lindvik-Saevareid Fana ILMP+ --:--

W21A (5.1km / m / 16KT)

1Annemarie Sieber OLG Weisslingen0:57:14+00:00
2Elena Savenkova NORD WEST1:15:38+18:24
3Lucie Mezníková SK Praga1:15:40+18:26
4Dovil? Šink?nien? RASKK1:18:29+21:15
5Barbara Hugelshofer OLG Weisslingen1:23:06+25:52

W21E (6.3km / m / 21KT)

1Adéla Jakobová SK Praga1:11:57+00:00
2Frida Nero Göteborg-Majorna OK1:18:56+06:59
3Mojca Flerin Kamniški orientacijski klub1:19:43+07:46
4Mariana Moreira O-Portugal1:25:09+13:12
5Ajda Flašker Orientacijski klub Komenda1:26:42+14:45
6Ariane Bättig OLG Weisslingen1:28:23+16:26
7Kirstin Maxwell Roxburgh Reivers1:41:12+29:15
8Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli1:46:55+34:58
9Melanie Guilmain La boussole Audomaroise2:24:13+72:16
Christiane Trösse SV TU IlmenauMP+ --:--
Nuša Jeram OK AzimutDNF+ --:--

W35 (5.7km / m / 18KT)

1Annika Lundström Sundbybergs IK1:17:13+00:00
2Anica Hribar OK Brežice1:25:02+07:49
3Mouli?re Marie-hél?ne VERVINS ORIENTATION1:40:28+23:15
4Marl?ne Sanchez La boussole Audomaroise1:47:53+30:40
5Nathalie Guenin Animation Sillery Orientation2:00:34+43:21
6Christine Calvet Naturfreunde Wien2:07:41+50:28
7Caroline Duriez La boussole Audomaroise2:12:40+55:27
Irena Hacin Kölner Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Charlotte Rolin La boussole AudomaroiseMP+ --:--
Tünde Allwinger Mariborski OKDNF+ --:--

W45 (4.6km / m / 16KT)

1Hedi Berger OLC WOHEMAANPEKA1:06:34+00:00
2Ágnes Tömördi Hegyisport Szentendre Egyesüle1:11:50+05:16
3Liubov Sergeeva NORD WEST1:16:41+10:07
4Dunja Van De Riet OLifant1:18:17+11:43
5Camille MOULIERE VERVINS ORIENTATION1:21:23+14:49
6Rose-marie Hamelius Säterbygdens OK1:31:50+25:16
7Guni Palme OLC Wienerwald1:32:54+26:20
8Päivi Aarikka-ruuhiala Hiisirasti1:41:46+35:12
9Susi Veitsberger OJE Wappler1:42:12+35:38
10Dilya Bayburina Ufa-united1:46:47+40:13
11Martina Kamarytova KOS Slavia Plzen1:50:18+43:44
12Karine Vieque La boussole Audomaroise2:23:47+77:13

W55 (3.8km / m / 14KT)

1Käthi Kohler OLG Dachsen1:00:00+00:00
2Renate Tröße SV TU Ilmenau1:06:23+06:23
3Elena Rusanova PARUS1:07:26+07:26
4Judith Checkley Totana Nomads1:10:27+10:27
5Robyn Pallas Central Coast Orienteers1:11:53+11:53
6Christine Hirter OLG Bern1:21:54+21:54
7Luise Oswald HSV Pinkafeld1:31:05+31:05
8Eszter Fedorcsak NF Wien1:33:39+33:39
9Marie José Berger Azimut MALANCOURT1:44:39+44:39

BEG (2.1km / m / 9KT)

1Benjamin Korelc Orientacijski klub Komenda0:27:39+00:00
2Lara Zupan Orientacijski klub Komenda0:51:45+24:06
3Romana Zupan Orientacijski klub Komenda0:53:37+25:58

OPEN I (4.6km / m / 16KT)

1Leonardo Bonfiguoli SSD GAJA1:58:20+00:00
2Wolfgang Schüller OLC WOHEMAANPEKA2:13:40+15:20
3Jeremie Vandecasteele La boussole Audomaroise2:32:07+33:47
Eszter Kovacs DTCMP+ --:--
Virag Havasi DTCMP+ --:--

M65 (2.9km / m / 11KT)

1Carl Malling Randers OK0:38:26+00:00
2Zoltán Boros Hegyisport Szentendre Egyesüle0:42:30+04:04
3Heikki Kyyrönen Kouvolan Suunnistajat0:44:09+05:43
4Wilhelm Grabenhofer HSV Pinkafeld0:50:06+11:40
5Attila Hejjas NF Wien0:54:13+15:47
6Roland Hirter Individuals/No club1:04:37+26:11
7Mark Van Bruggen TROL Belgium1:14:58+36:32

M70 (2.9km / m / 11KT)

1Pavel Rusanov PARUS0:49:18+00:00
2Kurt Huber SPOBO0:57:42+08:24
Nikolay Makhalov Azimut St. PetersburgMP+ --:--

W65 (2.9km / m / 11KT)

1Paula Kyyrönen Kouvolan Suunnistajat1:08:58+00:00
2Ingrid Simader OLT Transdanubien1:20:08+11:10
3Hanni Kienast OLT Transdanubien1:26:59+18:01
4Nicole Bastien-fath SCAPA NANCY1:44:42+35:44
5Marceline Rimetz La boussole Audomaroise3:05:44+116:46