Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Lipica Open SOL1 - dolga

DROT, Lipica, 9. 3. 2014

Beginners (1.78km / m / 7KT)

1Gašper ZgonecOK Tivoli OK Tivoli24:24+00:00
2Kaja BratinaPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina29:56+05:32
3Aleks PahorPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina32:08+07:44
4Tina StifterOCFF OC Fürstenfeld33:10+08:46
5Andreja PeršičPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina33:31+09:07
6Tinka FerencOK Tivoli OK Tivoli34:07+09:43
7Alexander JeindlOCFF OC Fürstenfeld34:24+10:00
7Jan KalteneggerOCFF OC Fürstenfeld34:24+10:00
9Marit Aas 36:23+11:59
10Laura VenhauerOLCU Viktring OLC Union Viktring39:01+14:37
11Alvina VenhauerOLCU Viktring OLC Union Viktring41:49+17:25
12Matija Deržek 42:27+18:03
13Vanessa RenzoViorteam Vicenza Orienteering Team43:47+19:23
14Regina KumairOLCG OLC Graz44:02+19:38
15Sara DurnPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina46:09+21:45
16Lara BratinaPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina46:18+21:54
17Alina LovracicGAJA SSD GAJA46:47+22:23
18Veronika KoiserHSV Wr. Neu. OL HSV Wr. Neustadt55:11+30:47
19Manuela CrepazUS Primiero U.S. Primiero A.S.D61:52+37:28
20Gabriele GiudiciORIENTEERING TRIESTE ORIENTEERING TRIESTE75:01+50:37
21Lara Deržek 108:20+83:56
Taoreed Gbolahan Ajala DNF+ --:--
Tjaša KogovšekOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Daniel Hedigerthurgorienta1 thurgorienta1MP+ --:--
Anja HumarOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Petra TrčekOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Michela DiniPunto K Punto K Orienteering ASDDNF+ --:--
Mojca KuncOK Tivoli OK TivoliDNF+ --:--
Elias DobnikOLCU Viktring OLC Union ViktringDNF+ --:--
Valery Tchoukwe BamouAsOCamer assocition sportive d'orientation du CamerounDNF+ --:--
Jonas SpringerOLCU Viktring OLC Union ViktringDNF+ --:--
Márk BujdosóSPA Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédõ EgyesületDNF+ --:--
Mauro RenzoViorteam Vicenza Orienteering TeamMP+ --:--
Noukeu MarjolainAsOCamer assocition sportive d'orientation du CamerounDNF+ --:--
Mirko TisljarORI OK OrionDNF+ --:--

M10 (1.35km / m / 5KT)

1Martin GajdaPraha Praha07:41+00:00
2Luka SeljakOK Komenda Orientacijski klub Komenda11:23+03:42
3Martin JevševarOKB OK Brežice11:24+03:43
4Domen PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris12:26+04:45
5Matevž KuncOK Tivoli OK Tivoli13:03+05:22
6Thomas BasaSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago17:27+09:46
7Luka AnderluhOK Polaris Orientacijski Klub Polaris19:17+11:36
8Alexander BasaSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago25:21+17:40
9Nicolo ManteseSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago45:57+38:16
Denis GregorcOK Komenda Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Ildiko Hentes DNF+ --:--

M12 (1.78km / m / 7KT)

1Jonas Deubelnfwien Naturfreunde Wien15:01+00:00
2Jan GobecVihor OK Vihor18:21+03:20
3Stanis³aw PachnikTUKAN UKS TUKAN Iwiny19:47+04:46
4Filip PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris22:17+07:16
5Rok HernecOK Tivoli OK Tivoli22:29+07:28
6Luca FontanotPunto K Punto K Orienteering ASD23:00+07:59
7Tamir SedmakGAJA SSD GAJA27:54+12:53
8Andrej LakovichSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago28:16+13:15
9Alessio JermanORIENTEERING TRIESTE ORIENTEERING TRIESTE28:39+13:38
10Kristjan KalcGAJA SSD GAJA31:41+16:40
11Giovanni GaioG.S. Pavione G.S. Pavione - Imer34:34+19:33
12Max Pietschnfwien Naturfreunde Wien35:15+20:14
13Erik GregorcOK Komenda Orientacijski klub Komenda37:05+22:04
Marko MayerLESOVIK LESOVIKDNF+ --:--
Filip GradOK Tivoli OK TivoliMP+ --:--
Uli WeißOCFF OC FürstenfeldDNF+ --:--
Elia BudicinSemiperdo Semiperdo Orienteering ManiagoMP+ --:--
Anže MirtičOK Komenda Orientacijski klub KomendaMP+ --:--

M14 (2.7km / m / 12KT)

1Erik Boneknfwien Naturfreunde Wien28:05+00:00
2Jan GajdaPraha Praha28:42+00:37
3Dmitry TikhonovOMG RUS OMEGA RUSSIA29:51+01:46
4Matic BlažOK Komenda Orientacijski klub Komenda29:54+01:49
5Jura KukecVihor OK Vihor32:51+04:46
6Jakob Wolframnfwien Naturfreunde Wien33:15+05:10
7Nikolay BabyevO-Baby Team Moscow O-Baby Team Moscow33:42+05:37
8Sebastian FabianOCFF OC Fürstenfeld36:51+08:46
9Matej MatousekKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk38:02+09:57
10Stefan RainerYOUTH ÖFOL Youth40:03+11:58
11Thierry OdermattOLG Basel Oberwil OLG Basel Oberwil41:53+13:48
12Silvio GaioG.S. Pavione G.S. Pavione - Imer42:56+14:51
13Robert BabinNF Villach Naturfreunde Villach Orienteering43:05+15:00
14Luca LibardoniOr. Crea Rossa Orienteering Crea Rossa A.S.D.45:20+17:15
15Joergen Deubelnfwien Naturfreunde Wien49:03+20:58
16Peter ZupanOK Polaris Orientacijski Klub Polaris52:26+24:21
17Martin RodeOK Komenda Orientacijski klub Komenda56:37+28:32
18Leo HolperOCFF OC Fürstenfeld58:35+30:30
19Matjaz KavcicOK Komenda Orientacijski klub Komenda59:19+31:14
20Samuel KremshoferOCFF OC Fürstenfeld62:59+34:54
21Matic SobanPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina75:41+47:36
22Samo FučkaPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina79:58+51:53
23Gregor KuncOK Tivoli OK Tivoli84:38+56:33
Sebastiano ValentePunto K Punto K Orienteering ASDMP+ --:--
Pietro PalumboOr. Crea Rossa Orienteering Crea Rossa A.S.D.DNF+ --:--
Tobias MickoYOUTH ÖFOL YouthDNF+ --:--
Luka MayerLESOVIK LESOVIKDNF+ --:--
Jaka GradOK Tivoli OK TivoliMP+ --:--
Žan RavnikarOK Komenda Orientacijski klub KomendaMP+ --:--
Zoltán BujdosóSPA Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédõ EgyesületDNF+ --:--

M16 (4.08km / m / 10KT)

1Vojtech SykoraLCE TJ Slovan Luhačovice31:51+00:00
2Szuromi MátyásPVSK Pécsi Vasutas SK32:06+00:15
3Otakar HirsZBM SK Zabovresky Brno33:37+01:46
4Ormay MihálySiralyok Siralyok Se.35:19+03:28
5Nicolas KastnerYOUTH ÖFOL Youth35:55+04:04
6Dominik JandlWiN WiN Team36:51+05:00
7Jannis BonekYOUTH ÖFOL Youth38:22+06:31
8Balázs Gyenizse-nagyPVSK Pécsi Vasutas SK39:17+07:26
9Paolo GaioG.S. Pavione G.S. Pavione - Imer41:11+09:20
10Barnabás KovácsPVSK Pécsi Vasutas SK42:30+10:39
11Jonas MullerKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk42:40+10:49
12Herwig Jun. AllwingerLAC Leibnitzer AC -Orienteering43:56+12:05
13Gabriele BizzarriUS Primiero U.S. Primiero A.S.D46:00+14:09
14Patrik PtáčekBBM BETA URSUS Brno46:20+14:29
15Dávid RajkóMOM MOM Budapest48:31+16:40
16Giovanni Dalla GasperinaG.S. Pavione G.S. Pavione - Imer49:43+17:52
17Fabio BrunetUS Primiero U.S. Primiero A.S.D50:54+19:03
18Ondrej SramekKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk52:55+21:04
19Mattia RosinOr. Crea Rossa Orienteering Crea Rossa A.S.D.53:31+21:40
20Jan RitterOCFF OC Fürstenfeld53:32+21:41
21Martin KrennOCFF OC Fürstenfeld54:04+22:13
22Georg GroellYOUTH ÖFOL Youth54:45+22:54
23Matej ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris55:40+23:49
24Ondrej JilekKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk56:11+24:20
25Bernhard LercheggerLAC Leibnitzer AC -Orienteering57:46+25:55
26Roman SchuhWiN WiN Team58:49+26:58
27Gašper RejecOK Azimut OK Azimut59:52+28:01
28Florian NestelbergerOCFF OC Fürstenfeld60:41+28:50
29Markus AdenstedtWiN WiN Team62:27+30:36
30Andro Vladimir ŠtambukIME Ivan Merz66:26+34:35
31Gašper PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris68:01+36:10
32Andreas ZechnerOCFF OC Fürstenfeld70:07+38:16
33Maurizio CastellazG.S. Pavione G.S. Pavione - Imer71:24+39:33
34Antun TisljarORI OK Orion75:45+43:54
35Jan ŠalamunOK Polaris Orientacijski Klub Polaris82:47+50:56
36Aljoša PogačarOK Komenda Orientacijski klub Komenda83:03+51:12
37Raphael StadloberOCFF OC Fürstenfeld83:18+51:27
38Erik NicolaoUS Primiero U.S. Primiero A.S.D83:26+51:35
39Michele CilibertiATL.INT ATLETICA INTERFLUMINA98:25+66:34
40Christopher PedenziniOr. Crea Rossa Orienteering Crea Rossa A.S.D.107:21+75:30
41Leonardo BonfiglioliGAJA SSD GAJA126:12+94:21
42Jernej VidaliGAJA SSD GAJA134:14+102:23
Francesco GulicGAJA SSD GAJAMP+ --:--
Niklas BrantnerYOUTH ÖFOL YouthMP+ --:--
Carlo FelicettiUS Primiero U.S. Primiero A.S.DDNF+ --:--
Sašo ŠkvarčPD Ajdovščina Planinsko Društvo AjdovščinaMP+ --:--
Lora HristovaReg OÖ Regionalkader OÖDNF+ --:--
Vince WeilerSPA Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédõ EgyesületDNF+ --:--
Daniel GotthardtHSV Spittal HSV Spittal/DrauMP+ --:--
Clemens WolframYOUTH ÖFOL YouthMP+ --:--

M18 (6.28km / m / 18KT)

1Filip WadstenLandehof OK Landehof46:41+00:00
2Olle AnderssonTSK Tullinge SK49:03+02:22
3Mathias PeterAJT Austrian junior team50:26+03:45
4Balázs MiaveczMOM MOM Budapest50:32+03:51
5Filip GrahnHESTRA IF HESTRA IF50:43+04:02
6Linus LandergrenHESTRA IF HESTRA IF50:55+04:14
7Heino OllinSAIK Sävedalens AIK51:27+04:46
8Johan LenningSOL Skaneslättens OL52:25+05:44
9Adrián TóthTTE Tipo Orienteering Club52:28+05:47
10Albin LillieströmRoxen OK Roxen52:39+05:58
11Peter TušarOK Azimut OK Azimut52:55+06:14
12Markus LarssonHESTRA IF HESTRA IF54:26+07:45
13Samuel PlumppuHESTRA IF HESTRA IF54:47+08:06
14Pavel PtáčekBBM BETA URSUS Brno57:06+10:25
15Florian KurzAJT Austrian junior team58:32+11:51
16Stefan KubelkaAJT Austrian junior team58:33+11:52
17Samuele TaitJTT Junior Team Trentino58:50+12:09
18Joakim AndénSNO Södertälje-Nykvarn Orientering59:18+12:37
19Rafael DobnikAJT Austrian junior team59:23+12:42
20Oskar LindqvistSAIK Sävedalens AIK60:02+13:21
21Hajdu ErikTTE Tipo Orienteering Club60:30+13:49
21Emanuel BraunAJT Austrian junior team60:30+13:49
23Mattias JohanssonSAIS Stangenäs AIS61:08+14:27
24Ivar SörqvistMBOK Markbygdens OK62:27+15:46
25Maximilian LercheggerAJT Austrian junior team62:40+15:59
26Marcin WieczorekTUKAN UKS TUKAN Iwiny63:27+16:46
27Oskar LindEksjö SOK Eksjö SOK65:07+18:26
28Valentin HellmayrOCFF OC Fürstenfeld68:32+21:51
28Richard GremmelHSV-P HSV Pinkafeld68:32+21:51
30Andraž De LuisaOK Azimut OK Azimut69:23+22:42
31Lucas Johanson SundbladEksjö SOK Eksjö SOK73:43+27:02
32Simone BettegaG.S. Pavione G.S. Pavione - Imer74:09+27:28
33Blaž PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris75:03+28:22
34Greci CristianATL.INT ATLETICA INTERFLUMINA76:06+29:25
35Brian OdermattOLG Basel Oberwil OLG Basel Oberwil77:46+31:05
36Gergely BogyaTRS C.S. TranSilva Cluj79:04+32:23
37Oyvind JohannessenGneist IL Gneist79:38+32:57
38Simon StanovnikOK Azimut OK Azimut81:56+35:15
39Vilmos WeilerSPA Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédõ Egyesület85:56+39:15
40Michael SittlingerHSV Spittal HSV Spittal/Drau87:05+40:24
41Andraž RupnikOK Azimut OK Azimut91:09+44:28
42Tommaso CarliniCRC Corsaorientamento Club Roma92:59+46:18
43Jesper SjöblomSNO Södertälje-Nykvarn Orientering100:44+54:03
44Andreas MayerOLC OLC Wienerwald102:06+55:25
45Max RudlofSUSO SU Schöckl Graz124:41+78:00
Samuele CanellaGS MONTE GINER A.S.D. GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.S.D.DNF+ --:--
Aljaž PavšičOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Erik DymbeGneist IL GneistDNF+ --:--
Matic MočnikOK Azimut OK AzimutDNF+ --:--
Jan ČechBBM BETA URSUS BrnoDNF+ --:--

M20 (7.73km / m / 17KT)

1Marek MinarCJT Czech Junior team59:30+00:00
2Björn CederbergPAN Kr. OK PAN Kristianstad60:01+00:31
3Emil GranqvistRavinen OK Ravinen - Nacka60:44+01:14
4Erik AnderssonOrion OK Orion61:21+01:51
5Vojtech KettnerCJT Czech Junior team61:22+01:52
6Ondrej SemikCJT Czech Junior team64:01+04:31
7Oskar LundqvistOrion OK Orion64:08+04:38
8Jan GrundmannCJT Czech Junior team64:56+05:26
9Jan PavlovecCJT Czech Junior team66:22+06:52
10Bertalan KovácsPVSK Pécsi Vasutas SK68:00+08:30
11Matthias ReinerAJT Austrian junior team68:32+09:02
12Patrik HorakCJT Czech Junior team69:01+09:31
13Martin HunhammarOK Ravinen OK Ravinen69:11+09:41
14Fabiano BettegaTeam Italia Team Italia72:04+12:34
15Arvid VagLerum Lerums SOK72:20+12:50
16Xander BergerAJT Austrian junior team72:59+13:29
17Carl BromanVSOK Västeras SOK73:42+14:12
18Samuele CurzioTeam Italia Team Italia73:54+14:24
19Matous FürstCJT Czech Junior team74:30+15:00
20Jakob PauserAJT Austrian junior team74:41+15:11
21Stefan FalkAJT Austrian junior team75:55+16:25
22Jonas Falck WeberEksjö SOK Eksjö SOK76:42+17:12
23Jakub HruškaZBM SK Zabovresky Brno78:05+18:35
24Thomas PolsterAJT Austrian junior team80:07+20:37
25Walter BettegaG.S. Pavione G.S. Pavione - Imer88:54+29:24
26Matej ŠtambukIME Ivan Merz92:22+32:52
27Matthias GrienerWiN WiN Team103:17+43:47
28Stefano RausJTT Junior Team Trentino104:30+45:00
29Mattia SalvioniPolbes Polisportiva Besanese104:46+45:16
30Michael TanzerWiN WiN Team116:29+56:59
31Snorre LundeGneist IL Gneist118:50+59:20
32Michele MaritanoPolbes Polisportiva Besanese126:03+66:33
33Alexandr JordanovZBM SK Zabovresky Brno135:52+76:22
Žiga BrenčičOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNF+ --:--
Felix HartliebAJT Austrian junior teamDNF+ --:--
Nikola BilicPOB PK PobedaDNF+ --:--
Arvid HenrikssonJärla Järla OrienteringDNF+ --:--
Gregor HvalaOK Azimut OK AzimutDNF+ --:--
Anton NilssonOk Tranan Ok TrananDNF+ --:--
Matthias GröllAJT Austrian junior teamMP+ --:--
Rasmus SvantessonPAN Kr. OK PAN KristianstadMP+ --:--
Andreas WaldmannAJT Austrian junior teamMP+ --:--
Stepan MudrakLCE TJ Slovan LuhačoviceMP+ --:--
André DyrstadGneist IL GneistDNF+ --:--
Michael SiemmeisterOCFF OC FürstenfeldDNF+ --:--
Mattia DebertolisTeam Italia Team ItaliaDNF+ --:--
Andrea MelioliTeam Italia Team ItaliaDNF+ --:--

M21A (6.93km / m / 17KT)

1Radim OndracekKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk60:23+00:00
2Zdenek Janu J.KVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk63:09+02:46
3Gunther DefermeHAMMEGA HAMMEGA68:04+07:41
4Petr TurczerKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk72:26+12:03
5Nicolo LivaSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago74:42+14:19
6Andreas G PoldenGneist IL Gneist76:28+16:05
7Libor ZridkaveselyAJT Austrian junior team77:46+17:23
8Jiri MartanVLI Slavia Liberec Orienteering83:57+23:34
9Frane MarkoviæJAP OK Japetic87:19+26:56
10Federico BacciPol.Masi Polisportiva G.Masi88:56+28:33
11Armin MariacherSUSO SU Schöckl Graz90:28+30:05
12Fabio DavesJTT Junior Team Trentino91:51+31:28
13Michel Van DongenNMOLT NMOLT92:36+32:13
14Marc KerkchofsHAMMEGA HAMMEGA95:34+35:11
15Nicola PilottoSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago97:46+37:23
16Matteo Zoppe 97:57+37:34
17Pim Van De NouwelantNMOLT NMOLT103:22+42:59
18Herfried TrummerOCFF OC Fürstenfeld107:19+46:56
19Jan LandNMOLT NMOLT114:02+53:39
20Aljosa PecarMOK Mariborski OK116:03+55:40
21Sturle NordeideGneist IL Gneist121:42+61:19
22Aljaž ČerneOK Tivoli OK Tivoli125:45+65:22
23Stanko ČuferPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina126:39+66:16
24Alessandro GiacchettoSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago126:41+66:18
25Nejc MočnikOK Azimut OK Azimut140:03+79:40
26Ivo KetePD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina151:47+91:24
Giovanni SonnaGS MONTE GINER A.S.D. GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.S.D.DNF+ --:--
Jaromir SramekKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu SumperkDNF+ --:--
Lukáš KönigZBM SK Zabovresky BrnoDNF+ --:--
Jakub JilekKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu SumperkMP+ --:--
Henrik MartenssonPWT Modum OLMP+ --:--
Pieter Geldere VanNMOLT NMOLTMP+ --:--

M21B (4.33km / m / 10KT)

1Herwig AllwingerMOK Mariborski OK44:08+00:00
2Pavel MatlKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk44:53+00:45
3Szabolcs BojtorSiralyok Siralyok Se.46:06+01:58
4Lukas RuzickaKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk46:53+02:45
5Gerhard JöbstlOLCG OLC Graz47:43+03:35
6Kiss PéterPAK Paksi Sportegyesület51:00+06:52
7Thomas HudaxOCFF OC Fürstenfeld51:06+06:58
8Milos HeclKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk52:07+07:59
9Roland VoglSV Mietraching SV Mietraching52:37+08:29
10Ben Rejeb AlainATL.INT ATLETICA INTERFLUMINA53:02+08:54
11Zoltan KovacsSiralyok Siralyok Se.54:17+10:09
12Elio GoljaOK Polaris Orientacijski Klub Polaris56:04+11:56
13Zdenek Janu S.KVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk63:52+19:44
14Milan MatousekKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk66:24+22:16
15Davide ZuinViorteam Vicenza Orienteering Team66:30+22:22
16Attila MolnárTTE Tipo Orienteering Club68:37+24:29
17Boris ErženŠOK Škofjeloški orientacijski klub70:35+26:27
18Gombkötõ PéterTTE Tipo Orienteering Club72:31+28:23
19Laták RudolfKFK KFKI Petõfi SK72:33+28:25
20Roland BernerSSV H.-N. SSV Hallein-Neualm73:45+29:37
21Blaž KovačičOK Azimut OK Azimut74:32+30:24
22Matjaž KoprivcOK Azimut OK Azimut74:54+30:46
23Emil KacinOK Azimut OK Azimut75:15+31:07
24Mirko MontibellerOr. Crea Rossa Orienteering Crea Rossa A.S.D.77:31+33:23
25Daniel EkhlasLAC Leibnitzer AC -Orienteering78:02+33:54
26Franz PrachLAC Leibnitzer AC -Orienteering78:20+34:12
27Horst MayerSSV H.-N. SSV Hallein-Neualm80:37+36:29
28Marco LeoniGAJA SSD GAJA85:09+41:01
29Piero GiudiciORIENTEERING TRIESTE ORIENTEERING TRIESTE90:45+46:37
30Vladan VukajlovičOK Azimut OK Azimut95:39+51:31
31Michele CafagnaORIENTEERING TRIESTE ORIENTEERING TRIESTE96:36+52:28
32Konrad BaumannOLCG OLC Graz102:48+58:40
33Erich PeterOLCG OLC Graz114:44+70:36
34Dragan KrivičiæOKPT OK Perkmandeljc Trbovlje130:22+86:14
35Janez ZavrlOK Komenda Orientacijski klub Komenda166:53+122:45
Niccolo' GiovannoniEster Manfrin Orienteering Prato a.s.d.MP+ --:--
Christoffer RaaGneist IL GneistMP+ --:--
Olaf SedmakGAJA SSD GAJADNF+ --:--
Edi GrbacOK Torpedo OK TorpedoDNF+ --:--
Adriano MaggiGAJA SSD GAJAMP+ --:--

M21E (11.35km / m / 21KT)

1Olav LundanesTeam Norway Team Norway75:26+00:00
2Pavel KubátCZE Team Czech Republic81:59+06:33
3Eskil KinnebergTeam Norway Team Norway84:49+09:23
4Adam ChromyZBM SK Zabovresky Brno85:23+09:57
5Eirik Kamstrup HovinTeam Norway Team Norway86:40+11:14
6Magne DahliTeam Norway Team Norway86:58+11:32
7Bjorn EkebergTeam Norway Team Norway87:01+11:35
8Vojtìch KrálCZE Team Czech Republic87:51+12:25
9Jan PetrželaCZE Team Czech Republic89:10+13:44
10Adam ChloupekCZE Team Czech Republic89:43+14:17
11Oystien Kvaal OsterboTeam Norway Team Norway90:08+14:42
12Manuel NegrelloTeam Italia Team Italia90:35+15:09
13Miloš NykodýmCZE Team Czech Republic90:59+15:33
14Alessio TenaniTeam Italia Team Italia91:10+15:44
14Jan ŠedivýCZE Team Czech Republic91:10+15:44
16Thomas Natvig ArstadTeam Norway Team Norway91:17+15:51
17Jan ProcházkaCZE Team Czech Republic91:18+15:52
18Roberto DallavalleTeam Italia Team Italia91:25+15:59
18Gaute Hallan SteiwerTeam Norway Team Norway91:25+15:59
20Olivier Blanc TranchantO'Jura O'Jura91:40+16:14
21Emiliano CoronaTeam Italia Team Italia92:22+16:56
22Erik Nilsson SimkovicsOLC OLC Wienerwald92:40+17:14
23Áron BakóSPA Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédõ Egyesület92:53+17:27
24Joakim HederskogIKHP IK Hakarpspojkarna92:55+17:29
25Marco SeppiTeam Italia Team Italia93:08+17:42
26Tomáš KubelkaCZE Team Czech Republic93:13+17:47
27Radek NožkaLPU OK Lokomotiva Pardubice94:05+18:39
28Daniel HájekCZE Team Czech Republic94:13+18:47
29Sindre RonningTeam Norway Team Norway94:16+18:50
30Yngve SkogstadTeam Norway Team Norway94:27+19:01
31Michele CaraglioTeam Italia Team Italia95:15+19:49
32Sebastian InderstTeam Italia Team Italia96:23+20:57
33Máté BaumholczerPVSK Pécsi Vasutas SK96:53+21:27
34Martin VisterTeam Norway Team Norway97:07+21:41
35David ProcházkaLPU OK Lokomotiva Pardubice98:25+22:59
36Michal HubáčekCZE Team Czech Republic99:23+23:57
37Modestas BacysSAKAS OSK SAKAS100:02+24:36
38Jan KolinVjČ Vyspely jih Čech (a okoli)100:05+24:39
39Scalet TommasoTeam Italia Team Italia100:23+24:57
40Simon BrändliKRK TC KRK Trainingcamp104:03+28:37
41Sampo RahkoPohjant SK Pohjantähti104:07+28:41
42Giacomo ZagonelTeam Italia Team Italia104:11+28:45
43Bogya TamasUnirea CS Unirea Alba Iulia104:25+28:59
44Pavel KosarekCJT Czech Junior team106:03+30:37
45Marek SchusterCZE Team Czech Republic106:27+31:01
46Jernej ZormanOK Komenda Orientacijski klub Komenda106:53+31:27
47Matìj KamenickýLPU OK Lokomotiva Pardubice107:49+32:23
48Honza FlašarVjČ Vyspely jih Čech (a okoli)108:03+32:37
49Helmut GremmelHSV-P HSV Pinkafeld108:38+33:12
50Markus PlohnHWN HSV OL Wiener Neustadt108:46+33:20
51Duncan ArcherCLOK Cleveland Orienteering Klub110:39+35:13
52Francois Van der OuderaaBMT Belgian Military Team112:04+36:38
53Giacomo BarboneXXX Ottobre Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.112:14+36:48
54Ákos KisvölcseyMOM MOM Budapest113:24+37:58
55Ivano BettegaTeam Italia Team Italia114:10+38:44
56Manu JuradoOK Tivoli OK Tivoli114:17+38:51
57Giacomo NisiCRC Corsaorientamento Club Roma114:35+39:09
58Martin JandaVjČ Vyspely jih Čech (a okoli)117:19+41:53
59Trond Einar Moen PedersliTeam Norway Team Norway118:30+43:04
59Nicholas BarberCLOK Cleveland Orienteering Klub118:30+43:04
61Petr SuchyVjČ Vyspely jih Čech (a okoli)119:07+43:41
62Marton MetsMOM MOM Budapest119:49+44:23
63Martin NyvltVjČ Vyspely jih Čech (a okoli)120:52+45:26
64Bugár GergelyBÖF BÖF121:25+45:59
65Aaron GaioG.S. Pavione G.S. Pavione - Imer124:05+48:39
66Ábel GyörgyiMOM MOM Budapest124:26+49:00
67Pavel BrlicaZBM SK Zabovresky Brno125:07+49:41
68Geert SimkensBMT Belgian Military Team125:57+50:31
69Jan ZhanalZBM SK Zabovresky Brno127:07+51:41
70Ivan Boyadzhiev ml.MOK Mariborski OK127:26+52:00
71Michal HenekRKBL Radioklub Blansko128:11+52:45
72Radim HošekVjČ Vyspely jih Čech (a okoli)128:27+53:01
73Wojtek PachnikTUKAN UKS TUKAN Iwiny129:57+54:31
74Joe TauntonNGOC North Gloucestershire Orienteering Club130:21+54:55
75Jouni KujalaPohjant SK Pohjantähti130:22+54:56
76David RihtaričMOK Mariborski OK131:56+56:30
77Sergiy MuchidinovU.S. Aldo Moro Paluzza U.S. Aldo Moro Paluzza134:24+58:58
78Denis KokeljKamniški OK Kamniški orientacijski klub135:34+60:08
79Jo LintenBMT Belgian Military Team137:33+62:07
80Bart DelobelBMT Belgian Military Team139:59+64:33
81Leon KropivšekMOK Mariborski OK141:33+66:07
82Axel KoppertOLCG OLC Graz142:30+67:04
83Mario ŠtambukIME Ivan Merz143:09+67:43
84Kilian JörgOLC OLC Wienerwald143:15+67:49
85Serge DuszaBMT Belgian Military Team144:03+68:37
86Tommy JanssensBMT Belgian Military Team144:38+69:12
87Tibor MrakOK Azimut OK Azimut147:17+71:51
88Werner PéterPVSK Pécsi Vasutas SK148:02+72:36
89Uroš BuričRJZ Velenje Rod Jezerski zmaj Velenje148:26+73:00
90Matthias PoellOLC OLC Wienerwald155:49+80:23
91Sven KarstaedtDMOT German Military Team158:21+82:55
92Boštjan ČerinOK Tivoli OK Tivoli159:02+83:36
93Peter WeinigOC München OC München159:45+84:19
94Christoph EgliKRK TC KRK Trainingcamp160:08+84:42
95Manuel ReichertDMOT German Military Team160:53+85:27
96Fabian JanischowskiDMOT German Military Team162:47+87:21
97Daniel HeiningerDMOT German Military Team166:08+90:42
98Richard PatekZBM SK Zabovresky Brno177:03+101:37
99Björn FrielingDMOT German Military Team179:52+104:26
100Mike SintoniCRC Corsaorientamento Club Roma180:45+105:19
Filip HadačCZE Team Czech RepublicMP+ --:--
Jure ZmrzlikarOK Komenda Orientacijski klub KomendaDNF+ --:--
Nikola MaksimovicOTR OT RTANJDNF+ --:--
Blažo MaksimoviæOTR OT RTANJDNF+ --:--
Benjamin AnciauxBMT Belgian Military TeamDNF+ --:--
Jeroným KamenickýOSN SK OS Nové Mìsto na MoravìMP+ --:--
Borger MelsomTeam Norway Team NorwayMP+ --:--
Luigi GiulianiPolbes Polisportiva BesaneseMP+ --:--
Philipp SchielPWT Ulricehamns OKDNF+ --:--
Matija RazumJAP OK JapeticDNF+ --:--
Lorenzo PinnaAGOROSSO AGOROSSO BERGAMOMP+ --:--
Klaus SchgagulerTeam Italia Team ItaliaDNF+ --:--
Ionut ZincaCSU Craiova Universitatea CraiovaDNF+ --:--
Vit KasalZBM SK Zabovresky BrnoDNF+ --:--
Daniel SteigerDMOT German Military TeamMP+ --:--
David ČuferPD Ajdovščina Planinsko Društvo AjdovščinaDNF+ --:--
Aljaž BorštnikOK Tivoli OK TivoliDNF+ --:--
Sandro SchachnerSUSO SU Schöckl GrazMP+ --:--
Henrik SulzOLC OLC WienerwaldDNF+ --:--
Herbert SchielOLC OLC WienerwaldMP+ --:--
Hakon Jarvis WestergardTeam Norway Team NorwayMP+ --:--
Andrej BorštnikOK Tivoli OK TivoliMP+ --:--
Juraj BencurLCE TJ Slovan LuhačoviceMP+ --:--
Michal JirásekCZE Team Czech RepublicDNF+ --:--

M35 (7.73km / m / 17KT)

1Michael StockmayerHWN HSV OL Wiener Neustadt78:25+00:00
2Janez PretnarKamniški OK Kamniški orientacijski klub80:01+01:36
3Paolo Mario GrassiSCM Sportclub Meran80:19+01:54
4Eddy SandriPanda O Vals. Panda Orienteering Valsugana85:23+06:58
5Dario PedrottiJTT Junior Team Trentino85:32+07:07
6Edi OcvirkJAP OK Japetic88:58+10:33
7Dušan PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris92:05+13:40
8Boris BaumanMOK Mariborski OK92:56+14:31
9Bojan JevševarOKB OK Brežice93:05+14:40
10Nikolay BabievO-Baby Team Moscow O-Baby Team Moscow93:50+15:25
11Andrea GobberUS Primiero U.S. Primiero A.S.D95:11+16:46
12Klemen KendaOK Azimut OK Azimut99:41+21:16
13Gregor AnderluhOK Polaris Orientacijski Klub Polaris100:43+22:18
14Stanislav KustecMOK Mariborski OK101:54+23:29
15Blaž KölnerOK Komenda Orientacijski klub Komenda103:24+24:59
16Edoardo CortellazziCUS PR CUS Parma Orienteering106:16+27:51
17Kõszegvári TiborKFK KFKI Petõfi SK107:27+29:02
18Norbert BozsóMCB Maccabi VAC - Hungary108:50+30:25
19Andreas ÖhmanPWT Malax IF110:09+31:44
20Kristian BosisioOK Trzin OK Trzin110:33+32:08
21Jožko JazbarOK Azimut OK Azimut112:13+33:48
22Petr KlimešVjČ Vyspely jih Čech (a okoli)112:54+34:29
23Miran KolmanKamniški OK Kamniški orientacijski klub113:26+35:01
24Norbert DeixlerOC München OC München113:27+35:02
25Brian Mccarthy 114:02+35:37
26Stefano BrambillaCUS PR CUS Parma Orienteering116:05+37:40
27Tomislav VarnicaVihor OK Vihor118:03+39:38
28Andrea RivettaSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago118:53+40:28
29Primož MikložičMOK Mariborski OK127:40+49:15
30Janez CimermanOK Azimut OK Azimut131:08+52:43
31Nagy GáborKFK KFKI Petõfi SK132:48+54:23
32Hannes WenzelOLCU Viktring OLC Union Viktring134:29+56:04
33Peter FerlugaGAJA SSD GAJA171:53+93:28
34Alessio RozziGAJA SSD GAJA202:01+123:36
35Philippe MOTTURaid tourist life Raid tourist life263:35+185:10
Massimiliano CavaraCUSB-O CUS BOLOGNAMP+ --:--
Robert BenkoOK Polaris Orientacijski Klub PolarisMP+ --:--
Jan ŠidlaCZE Team Czech RepublicDNF+ --:--
Aleš PoljanšekOK Azimut OK AzimutDNF+ --:--
Christophe LOPEZRaid tourist life Raid tourist lifeDNF+ --:--
Lino LegacJAP OK JapeticDNF+ --:--
Simone GrassiSCM Sportclub MeranDNF+ --:--

M40 (6.28km / m / 18KT)

1Martin VeitsbergerOLTT OLT Transdanubien61:38+00:00
2Sören OlsenEksjö SOK Eksjö SOK63:05+01:27
3Bernhard VenhauerOLCU Viktring OLC Union Viktring64:23+02:45
4Alex OdermattOLG Basel Oberwil OLG Basel Oberwil65:40+04:02
5Damir GobecVihor OK Vihor71:11+09:33
6Remo MadellaCUS PR CUS Parma Orienteering79:54+18:16
7Uroš PetrovičOK Polaris Orientacijski Klub Polaris89:15+27:37
8Alberto GrilliCUS PR CUS Parma Orienteering98:21+36:43
9Alessandro PacassoSciClubUdine Sci club Udine100:26+38:48
10Robert FredriksenPWT Notodden OL117:07+55:29
Robert ErberOKLBG Orienteering KlosterneuburgMP+ --:--
Stefano GallettiUnione Lombarda ASD Unione LombardaDNF+ --:--

M45 (4.69km / m / 15KT)

1Mirek HadacCJT Czech Junior team42:10+00:00
2Nikolay TikhonovOMG RUS OMEGA RUSSIA42:13+00:03
3Ferenc ViniczaiPVSK Pécsi Vasutas SK43:45+01:35
4Wim Vervoorthamok hamok44:12+02:02
5Werner PietschYOUTH ÖFOL Youth45:08+02:58
6Wiet Laenenhamok hamok45:10+03:00
7Emanuel BraunHWN HSV OL Wiener Neustadt45:52+03:42
8Reinhard GroellOLCG OLC Graz45:57+03:47
9Thomas HlostaLC Erste Bank LC Erste Bank47:11+05:01
10Jurg NiggliOJura Orientation Haut-Jura48:05+05:55
11Tamas TothTTE Tipo Orienteering Club48:46+06:36
12Jussi BorgenströmHyRa Hyvinkään Rasti48:47+06:37
13Martin GruenbergerWiN WiN Team48:48+06:38
14Jan HindérToleredUtby Tolered Utby OL48:52+06:42
15Arno HussSPUK SPORTUNION Klagenfurt50:12+08:02
16Zoltán MihácziTTE Tipo Orienteering Club50:40+08:30
17Antonin ProcházkaECZT Expres Czech Team52:35+10:25
18Pataki GaborPVSK Pécsi Vasutas SK52:44+10:34
19Silvij MočnikOK Azimut OK Azimut52:48+10:38
20Christoph SchafferHSV Ried HSV Ried im Innkreis53:54+11:44
20Dariusz PachnikTUKAN UKS TUKAN Iwiny53:54+11:44
22Robert OrehociBJE OK Bjelovar54:07+11:57
23Lars Erik GjeinPWT Sandefjord OK54:16+12:06
24Attila DalosTTE Tipo Orienteering Club54:53+12:43
25Marco GiovanniniOK Trzin OK Trzin55:31+13:21
26Ilian DyankovMOK Mariborski OK55:52+13:42
27Roland KohlbacherNF Villach Naturfreunde Villach Orienteering57:05+14:55
28Margus KesaAzuolas Azuolas57:20+15:10
29Igor BoncinaOK Azimut OK Azimut60:01+17:51
30Roland ReisenbergerOKLBG Orienteering Klosterneuburg61:27+19:17
31Boris Kastner-jirkanfwien Naturfreunde Wien62:15+20:05
32Peter HeimOL-Team Filder OL-Team Filder64:06+21:56
33Valter FoškiOK Polaris Orientacijski Klub Polaris65:44+23:34
34Stefan RoehlLOK Berlin ESV Lok Berlin-Schöneweide65:45+23:35
35Nikolaus AdenstedtOKLBG Orienteering Klosterneuburg66:01+23:51
36László IpsicsTTE Tipo Orienteering Club67:26+25:16
37Helmut LercheggerLAC Leibnitzer AC -Orienteering67:54+25:44
38Günther RosenkranzOLA OL Andritz68:53+26:43
39Robert KalcherHSV-P HSV Pinkafeld69:46+27:36
40Marko De LuisaGAJA SSD GAJA71:54+29:44
41Aleš ZupanOK Polaris Orientacijski Klub Polaris72:28+30:18
42Miha ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris73:56+31:46
43Vojko KacinOK Azimut OK Azimut75:18+33:08
44Horányi GyörgyPAK Paksi Sportegyesület80:56+38:46
45Renato BettinSWALLOWS OR SWALLOWS82:29+40:19
46Ivo TisljarORI OK Orion86:37+44:27
47Mátyás PaskujMCB Maccabi VAC - Hungary90:48+48:38
48Markus SterbaWiN WiN Team93:33+51:23
49Josef HilbertLC Erste Bank LC Erste Bank96:38+54:28
50Samo GjerekOKPT OK Perkmandeljc Trbovlje125:46+83:36
Erik AdenstedtWiN WiN TeamMP+ --:--
Lars LoePWT Notodden OLMP+ --:--
Lado DrakslerOKPT OK Perkmandeljc TrbovljeDNF+ --:--

M50 (4.69km / m / 15KT)

1Peter Boneknfwien Naturfreunde Wien41:40+00:00
2Luc Melishamok hamok44:12+02:32
3Wolfgang Pietschnfwien Naturfreunde Wien44:43+03:03
4Siegfried OpetnikHSVK HSV KLAGENFURT45:09+03:29
5Erwin KöckHWN HSV OL Wiener Neustadt47:03+05:23
6Jan KaplanLPU OK Lokomotiva Pardubice48:09+06:29
7Patrice MONTEMONT3810 RA ORIENTALP49:04+07:24
8Miro ŠalamunOK Polaris Orientacijski Klub Polaris49:08+07:28
9Herwig ProskeOCFF OC Fürstenfeld51:40+10:00
10Gottfried ScheiklOCFF OC Fürstenfeld51:41+10:01
11Günter KradischnigOLCG OLC Graz51:54+10:14
12Anders NilssonPWT Täby OK52:45+11:05
13Manu VerpoortenBMT Belgian Military Team53:48+12:08
14Klaus KrischanEnnstal Ennstal54:51+13:11
15Anders OvegrenLjOK Ljusdals OK55:09+13:29
16Miklos MetsMOM MOM Budapest57:12+15:32
17Peter SkyttnerLjOK Ljusdals OK58:19+16:39
18Corrado ArduiniATL.INT ATLETICA INTERFLUMINA58:48+17:08
19Paolo PizzamusGAJA SSD GAJA60:03+18:23
20Zsolt WeilerSPA Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédõ Egyesület63:36+21:56
21Martin GreinerTSV Grünwald TSV Grünwald66:18+24:38
22Belskiy VladimirU-Ka Ust-Kamenogorsk67:13+25:33
23Andreas CartOLC OLC Wienerwald67:59+26:19
24Rudolf KoellerSPUK SPORTUNION Klagenfurt68:50+27:10
25Hans Joachim RiehlDMOT German Military Team69:07+27:27
26Tommy ÖsthLjOK Ljusdals OK70:58+29:18
27Jan-erik SkyttnerLjOK Ljusdals OK71:53+30:13
28Roman VolčičOK Tivoli OK Tivoli74:19+32:39
29Armin FriessnigOCFF OC Fürstenfeld75:54+34:14
30Roman SladičOKPT OK Perkmandeljc Trbovlje79:24+37:44
31Christian GotthardtHSV Spittal HSV Spittal/Drau81:52+40:12
32Josef TanzerWiN WiN Team82:03+40:23
33Andrea MaccaViorteam Vicenza Orienteering Team82:06+40:26
34Pavel RejecOK Azimut OK Azimut84:06+42:26
35Aleš ČerinOK Tivoli OK Tivoli84:45+43:05
36Aleš BorštnikOK Tivoli OK Tivoli88:41+47:01
37Ivan BoyadzhievMOK Mariborski OK94:03+52:23
38Ivan MrakOK Azimut OK Azimut94:26+52:46
39Mauro ClementeGAJA SSD GAJA100:31+58:51
40Mauro VecellioViorteam Vicenza Orienteering Team118:21+76:41
Franco VaccariOTIS Trieste OTIS TriesteDNF+ --:--
Maths CarlssonToleredUtby Tolered Utby OLMP+ --:--
István BujdosóSPA Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédõ EgyesületDNF+ --:--
Josef PolsterHSV Spittal HSV Spittal/DrauDNF+ --:--

M55 (4.33km / m / 10KT)

1Hannes PacherSUSO SU Schöckl Graz40:20+00:00
2Joachim FriessnigOCFF OC Fürstenfeld41:23+01:03
3Jörgen MartenssonPWT Modum OL41:43+01:23
4Anders BjörklundSAIK Sävedalens AIK41:45+01:25
5Iain RochfordOCFF OC Fürstenfeld44:37+04:17
6Karolis MickeviciusAzuolas Azuolas46:06+05:46
7Bruno ScherrHSV Villach HSV Villach46:17+05:57
8Alastair MackenzieDARLO Darlington Orienteers46:31+06:11
9Valentin PidnerYOUTH ÖFOL Youth47:21+07:01
10Kjell BomanSöOK Söderhamns OK48:29+08:09
11Phill BattsDARLO Darlington Orienteers48:39+08:19
11Kjell Einar AndersenPWT Varteig OL48:43+08:23
12Reino KurkelaPWT Ounasvaaran Hiihtoseura52:12+11:52
13Stefano ZonatoLessinia Lessinia Orienteering53:31+13:11
14Vladimir JohnECZT Expres Czech Team53:44+13:24
15Kóger GyulaPVM PVM Pécs54:22+14:02
16Zdenìk BlablaECZT Expres Czech Team55:47+15:27
17Cesare TarabocchiaXXX Ottobre Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.56:56+16:36
18Dario ŠtambukIME Ivan Merz59:46+19:26
19Gerrit Van De RietOLifant OLifant61:15+20:55
20Luca BattistoniVA-O VA-O61:24+21:04
21Kristian LeonhardtOCFF OC Fürstenfeld61:35+21:15
22Frederic Genevoisnfwien Naturfreunde Wien62:11+21:51
23Adriano BettegaG.S. Pavione G.S. Pavione - Imer62:20+22:00
24Srečo PirmanŠOK Škofjeloški orientacijski klub64:26+24:06
25Arne HeikoopNMOLT NMOLT65:17+24:57
26Piero TauferUS Primiero U.S. Primiero A.S.D65:37+25:17
27Günther DobnikOLCU Viktring OLC Union Viktring65:49+25:29
28Philippe SinaeveBMT Belgian Military Team68:46+28:26
29Conci AlessandroOr. Crea Rossa Orienteering Crea Rossa A.S.D.69:09+28:49
30Manfred HuemerSPUK SPORTUNION Klagenfurt72:36+32:16
31Jure GawelECZT Expres Czech Team77:45+37:25
32Vlado SedejOK Azimut OK Azimut78:39+38:19
33Eugen KainrathHSV-P HSV Pinkafeld80:00+39:40
34Ewald MayerHSV Wr. Neu. OL HSV Wr. Neustadt80:38+40:18
35Gerhard KoiserHSV Wr. Neu. OL HSV Wr. Neustadt84:13+43:53
36Ciliberti PasqualeATL.INT ATLETICA INTERFLUMINA84:43+44:23
37Janko LapajneOK Azimut OK Azimut85:47+45:27
38Arnulf WolframWAT WAT92:22+52:02
39Rudolf WernigNF Kühnsdorf Naturfreunde Kühnsdorf93:24+53:04
40Luciano ZagonelUS Primiero U.S. Primiero A.S.D103:16+62:56
41Josip MatijašiæVihor OK Vihor118:10+77:50
42Damir JaspricaOK Torpedo OK Torpedo144:31+104:11
Giorgio GhersiORIENTEERING TRIESTE ORIENTEERING TRIESTEDNF+ --:--
Marco OngaroUS Primiero U.S. Primiero A.S.DMP+ --:--
Fulvio PacorGAJA SSD GAJADNF+ --:--
Ofer YodfatModiin Modiin O clubDNF+ --:--

M60 (3.26km / m / 13KT)

1Manuel DiasLisboa OK Lisboa OK31:26+00:00
2Are EriksenPWT OSI33:16+01:50
3Walter DravetzOLCG OLC Graz35:05+03:39
4Lars SilvervretPWT OK Hedströmmen35:53+04:27
5Gottfried LangNF NF Steiermark37:25+05:59
6Lars HogedalPWT Vänersborgs SK41:41+10:15
7Lorenzo DepaoliUS Primiero U.S. Primiero A.S.D41:56+10:30
8Leo JohanssonPWT Vandrarringen42:45+11:19
9Ludwig GenderjahnLOK Berlin ESV Lok Berlin-Schöneweide45:05+13:39
10Wolfgang GermNF Kühnsdorf Naturfreunde Kühnsdorf45:55+14:29
11David RosenPWT SROC46:19+14:53
12Stein TurtumoygardPWT Maren OK46:49+15:23
13Robert MayrhoferLKI LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK48:07+16:41
14Franz PonweiserHSV Wr. Neu. OL HSV Wr. Neustadt48:40+17:14
15Valerio LesoLessinia Lessinia Orienteering48:51+17:25
16Martti AlilonttinenPWT MS Parma50:51+19:25
17Bugar JozsefBÖF BÖF52:30+21:04
18Lennart TägtströmPWT Domnarvet53:13+21:47
19Mikko MannonenPWT Turun Suunnistajat54:10+22:44
20Juergen ZiescheLOK Berlin ESV Lok Berlin-Schöneweide54:37+23:11
21Anders BjorkaasPWT Askvoll & Holmedal IL55:37+24:11
22Rudolf HudaxOCFF OC Fürstenfeld55:52+24:26
23Lars Owe StrömPWT Täby OK60:10+28:44
24Magyar JánosBÖF BÖF62:59+31:33
25Karl PongratzHSV-P HSV Pinkafeld65:30+34:04
26Sergio CaveggionViorteam Vicenza Orienteering Team67:42+36:16
27Nigel Foley-FisherPWT MNAV, Ireland68:14+36:48
28Günther PrommerNF Villach Naturfreunde Villach Orienteering70:10+38:44
29Peter KoolmeisterPWT Tamperen Pyrintö72:57+41:31
30Tomislav ParaviæOK Torpedo OK Torpedo86:14+54:48
Giancarlo Dell'evaGS MONTE GINER A.S.D. GRUPPO SPORTIVO MONTE GINER A.S.D.DNF+ --:--
Kalle LindqvistVOK Växjö OKMP+ --:--
Keith DawsonINT InterlopersDNF+ --:--

M65 (3.18km / m / 12KT)

1Franz WyssOLregioolten OLregioolten32:57+00:00
2Seppo Väli-KlemeläPWT Paimion Rasti36:15+03:18
3Stefan LarssonPWT OK Njudung39:47+06:50
4Juha PenttinenMesik Mesikämmenet40:01+07:04
5Max MoosbergerOLregioolten OLregioolten40:03+07:06
6Claes NidebornPWT Stora Tuna OK40:16+07:19
7Sven-Olov WiklundPWT Arboga OK45:02+12:05
8Franz KäferOCFF OC Fürstenfeld47:12+14:15
9Gino VivianOriPergine Orienteering Pergine47:16+14:19
10Nils Olav VennevikPWT Freidig47:49+14:52
11Wilhelm GrabenhoferHSV-P HSV Pinkafeld48:35+15:38
12Egil RepvikTrollelg OL Trollelg49:40+16:43
13Hubert LukadederWiN WiN Team49:50+16:53
14Ilmars LimbensPWT Sigulda OK50:30+17:33
15Johnny KarlssonPWT Uddevalla OK52:01+19:04
16Svein GlendrangePWT Stavanger OK52:15+19:18
17Renzo BernabeOriPergine Orienteering Pergine52:35+19:38
18Timo VienanlinnaPWT Turun Suunnistajat54:17+21:20
19Odd HaugerPWT BKOK63:05+30:08
20Robert BenedekHSV-P HSV Pinkafeld64:13+31:16
21Wolf EberleHSV Aigen HSV Aigen64:39+31:42
22Jens Viggo LimstrandPWT B&OI64:43+31:46
23Svein HoveByasen IL Byasen IL orientering67:00+34:03
24Roy DawsonGAFA GAFA67:25+34:28
25Luigino SibillinViorteam Vicenza Orienteering Team79:29+46:32
26Rolf GustafssonPWT Helsingborgs SOK80:35+47:38
27Gottfried ToblerHSV Wr. Neu. OL HSV Wr. Neustadt81:05+48:08
Oistein AasmulPWT TrollelgMP+ --:--
Jorma PaldaniusTuS Turun SuunnistajatDNF+ --:--

M70 (2.52km / m / 11KT)

1Henrik HvoslefPWT IK Stern27:24+00:00
2Rolf SkoglundPWT Hellas Orientering28:58+01:34
3Juhani JokinenPWT Maarian Mahti32:13+04:49
3Otto VenhauerOLCU Viktring OLC Union Viktring32:13+04:49
5Rune RaadestroemPWT Snättringe SK32:48+05:24
6Ernst Bonek 35:28+08:04
7Lasse VralePWT IF Sturla37:45+10:21
8Carl Ove BergPWT OK Skeidi38:16+10:52
9Ole K. ThrondsenPWT Kongsberg OL38:17+10:53
10Arne GrondahlPWT Sollerod OK38:20+10:56
11Ivan ErnvidPWT Ulricehamns OK38:21+10:57
12Magnus LandstadPWT Freidig38:32+11:08
13Erland LingPWT Jönköpings OK39:15+11:51
14Magne KlovningPWT Porsgrunn OL40:10+12:46
15Giancarlo GozzerOr. Crea Rossa Orienteering Crea Rossa A.S.D.40:39+13:15
16Egil RonassPWT Porsgrunn OL40:54+13:30
17Trygve FossePWT Gimle IF46:08+18:44
18Heinrich CzembirekMTV Hernals MTV Hernals47:54+20:30
19Janos TothTTE Tipo Orienteering Club49:19+21:55
20Gunnar RiddervoldPWT Heming Orientering52:06+24:42
21Asbjorn BrackPWT Kongsberg OL57:56+30:32
22Stelvio ManfrinEster Manfrin Orienteering Prato a.s.d.64:01+36:37
23Paul ZiermannHSV-P HSV Pinkafeld65:38+38:14
24Pieter MulderOLG Goldau OLG Goldau73:23+45:59
25Folke SjöbergPWT Lunds OK87:53+60:29

M75 (2.01km / m / 8KT)

1Carl Bamse BjorsethPWT Bodo & Omegn IF33:27+00:00
2Arne Chr. ScheiePWT Ostmarka OK36:39+03:12
3Ulf EskilssonPWT OK Södertörn48:36+15:09
4Lars KjellmanPWT Vandrarringen49:23+15:56
5Tor DragePWT Haugerud54:43+21:16
6Gerfried HochNF NF Steiermark56:20+22:53
7Sture NilssonPWT Stockholmspolisens IF58:52+25:25
8Burne NilssonPWT OK Torfinn75:12+41:45

M80 (1.63km / m / 8KT)

1Arnfinn BujordetPWT Kristiansand OK41:23+00:00
22Kjell H. EriksenPWT Fossum47:05+05:42
3Kjell AndersenPWT Varteig O-lag51:09+09:46
4Einar JorundlandPWT OK Sor55:21+13:58
Thor EggenPWT MarenDNF+ --:--

OPEN (4.08km / m / 10KT)

1Pavel PtáčekBBM BETA URSUS Brno43:38+00:00
2Markus SeppeleNF Villach Naturfreunde Villach Orienteering48:12+04:34
3Martin KunzBBM BETA URSUS Brno49:56+06:18
4Markus BabinNF Villach Naturfreunde Villach Orienteering53:16+09:38
5Dirk Deubelnfwien Naturfreunde Wien56:03+12:25
6Marco DorigoPunto K Punto K Orienteering ASD58:12+14:34
7Clemens LoidoltOCFF OC Fürstenfeld58:16+14:38
8Peter BabinNF Villach Naturfreunde Villach Orienteering60:54+17:16
9Francesco RaimondoOriPergine Orienteering Pergine64:39+21:01
10Denis BortoluzziOriPergine Orienteering Pergine65:59+22:21
11Diego RuzzierPunto K Punto K Orienteering ASD66:47+23:09
12Luca RuiniPunto K Punto K Orienteering ASD67:03+23:25
13Enrico CigniniPunto K Punto K Orienteering ASD69:38+26:00
14Maddalena ZupinPunto K Punto K Orienteering ASD70:32+26:54
15Jan GajdaPraha Praha73:49+30:11
16Alessia AlbanoPunto K Punto K Orienteering ASD77:48+34:10
17Daniele FontanotPunto K Punto K Orienteering ASD79:38+36:00
18Zdenìk OlexaECZT Expres Czech Team80:04+36:26
19Iva KunzováBBM BETA URSUS Brno81:38+38:00
20Enrico FeriguttiSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago87:13+43:35
21Andrea CeschinPunto K Punto K Orienteering ASD87:35+43:57
22Ágnes TóthSPA Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédõ Egyesület92:01+48:23
23Eva PrimusNF Villach Naturfreunde Villach Orienteering94:32+50:54
24Andrea BernardiPunto K Punto K Orienteering ASD96:02+52:24
25Armin KösegiTV Bad Rappenau TV 1895 Bad Rappenau eV99:10+55:32
26Luka Plavčak 103:57+60:19
27Filippo KovacicPunto K Punto K Orienteering ASD107:30+63:52
28Giulia BernardiPunto K Punto K Orienteering ASD109:46+66:08
29Margherita RuzzierPunto K Punto K Orienteering ASD110:59+67:21
30Cristina RuiniPunto K Punto K Orienteering ASD112:35+68:57
31Cristiano ColomboSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago116:23+72:45
32Barbara in Žiga Kušar 117:35+73:57
33Alessandro BellesePanda O Vals. Panda Orienteering Valsugana128:44+85:06
34Doris SchielOLC OLC Wienerwald132:54+89:16
35Sara SimonettiSciClubUdine Sci club Udine175:20+131:42
Franca CrevatinPunto K Punto K Orienteering ASDDNF+ --:--
Igor Del PuppoXXX Ottobre Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.MP+ --:--
Agneta JanzonSöOK Söderhamns OKDNF+ --:--
Giulio CecconePunto K Punto K Orienteering ASDDNF+ --:--
Gert WallasNF Villach Naturfreunde Villach OrienteeringDNF+ --:--
Tiziana De MonteXXX Ottobre Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.DNF+ --:--
Stefania ChialchiaSciClubUdine Sci club UdineDNF+ --:--
Antonio Di BartolomeoPunto K Punto K Orienteering ASDMP+ --:--
Marta PacorGAJA SSD GAJADNF+ --:--

W10 (1.35km / m / 5KT)

1Lea MartanovaVLI Slavia Liberec Orienteering08:32+00:00
2Nastja FerlugaGAJA SSD GAJA11:24+02:52
3Stella CigniniPunto K Punto K Orienteering ASD12:57+04:25
4Silvia FeriguttiSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago15:30+06:58
5Anna BudicinSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago21:00+12:28
6Iris Aurora PecorariSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago21:20+12:48
7Zala FerencOK Tivoli OK Tivoli26:00+17:28
8Marta KukecVihor OK Vihor33:30+24:58
9Miriam VeitsbergerOLTT OLT Transdanubien787:45+779:13
Emily AdenstedtOKLBG Orienteering KlosterneuburgMP+ --:--

W12 (1.78km / m / 7KT)

1Elin MartanovaVLI Slavia Liberec Orienteering16:36+00:00
2Ana Pia PogačarOK Komenda Orientacijski klub Komenda18:24+01:48
3Joshna PipoloGAJA SSD GAJA23:10+06:34
4Colombo IrisSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago24:12+07:36
5Nika RavnikarOK Komenda Orientacijski klub Komenda26:15+09:39
6Ivana MužinaPD Ajdovščina Planinsko Društvo Ajdovščina27:52+11:16
7Katja ZgonecOK Tivoli OK Tivoli31:58+15:22
8Pataki Virag LaraPVSK Pécsi Vasutas SK43:31+26:55
9Neža ZupanOK Polaris Orientacijski Klub Polaris45:25+28:49
10Elisa CafagnaORIENTEERING TRIESTE ORIENTEERING TRIESTE45:47+29:11
11Anja ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris96:17+79:41
Katarina Eva AnderluhOK Polaris Orientacijski Klub PolarisDNF+ --:--
Carina VeitsbergerOLTT OLT TransdanubienMP+ --:--

W14 (2.33km / m / 9KT)

1Csilla GárdonyiMOM MOM Budapest20:27+00:00
2Jana PeterováVjČ Vyspely jih Čech (a okoli)22:39+02:12
3Anna AuermullerovaZBM SK Zabovresky Brno26:43+06:16
4Ylvi KastnerYOUTH ÖFOL Youth27:02+06:35
5Elena ZeinerYOUTH ÖFOL Youth27:43+07:16
6Zala ZavrlOK Komenda Orientacijski klub Komenda32:00+11:33
7Anna LuegerSUSO SU Schöckl Graz33:04+12:37
8Lea HnilicaWiN WiN Team35:32+15:05
9Laura SladekSUSO SU Schöckl Graz39:35+19:08
10Julija FerencOK Tivoli OK Tivoli43:08+22:41
11Nika PoljanšekOK Azimut OK Azimut46:34+26:07
12Pia GruenbergerWiN WiN Team62:11+41:44
13Jedert JevševarOKB OK Brežice69:40+49:13
14Katarina Kušar 69:53+49:26
15Ana TisljarORI OK Orion84:39+64:12
16Teresa Pezze'JTT Junior Team Trentino87:29+67:02
Daša HarejPD Ajdovščina Planinsko Društvo AjdovščinaDNF+ --:--

W16 (2.7km / m / 12KT)

1Jasmina GassnerYOUTH ÖFOL Youth21:44+00:00
2Réka Dalida PatakiPVSK Pécsi Vasutas SK23:02+01:18
3Ekaterina BabyevaO-Baby Team Moscow O-Baby Team Moscow23:47+02:03
4Zsófia SárközyMOM MOM Budapest24:10+02:26
5Szuromi HangaPVSK Pécsi Vasutas SK25:15+03:31
5Ines SchafferYOUTH ÖFOL Youth25:15+03:31
7Veronika SvancarovaKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk26:12+04:28
8Monika RavnikarOK Komenda Orientacijski klub Komenda29:04+07:20
9Rosa TrummerYOUTH ÖFOL Youth29:55+08:11
10Hannah KalcherHSV-P HSV Pinkafeld30:00+08:16
11Tina TiefenboeckYOUTH ÖFOL Youth30:21+08:37
12Antonia ErhartYOUTH ÖFOL Youth33:18+11:34
13Magdalena KalcherHSV-P HSV Pinkafeld33:26+11:42
14Eva MalivankovaZBM SK Zabovresky Brno34:29+12:45
15Marjeta LipužičOK Komenda Orientacijski klub Komenda34:41+12:57
16Anni BergerYOUTH ÖFOL Youth34:55+13:11
17Lara GantarOK Azimut OK Azimut37:11+15:27
18Brina FoškiOK Polaris Orientacijski Klub Polaris37:27+15:43
19Pia OcvirkJAP OK Japetic37:29+15:45
20Hannah HoffmannLZ OMAHA LZ OMAHA38:03+16:19
21Agnes ScheiklOCFF OC Fürstenfeld44:28+22:44
22Michela JermanORIENTEERING TRIESTE ORIENTEERING TRIESTE45:10+23:26
23Lena KohlbacherNF Villach Naturfreunde Villach Orienteering45:58+24:14
24Makovinyi DorottyaPAK Paksi Sportegyesület46:59+25:15
25Giulia MaschioUS Primiero U.S. Primiero A.S.D48:25+26:41
26Alice TalignaniATL.INT ATLETICA INTERFLUMINA50:44+29:00
27Antonella FantoniNF Villach Naturfreunde Villach Orienteering53:51+32:07
28Doris PrachLAC Leibnitzer AC -Orienteering60:38+38:54
29Nina ČrnigojŠOK Škofjeloški orientacijski klub63:32+41:48
30Veronica Dalla SantaG.S. Pavione G.S. Pavione - Imer76:24+54:40
31Sabrina CampestrinJTT Junior Team Trentino89:20+67:36
Marketa FiresovaZBM SK Zabovresky BrnoMP+ --:--

W18 (4.08km / m / 10KT)

1Luca SzuromiPVSK Pécsi Vasutas SK37:55+00:00
2Linnéa GolsäterEksjö SOK Eksjö SOK38:05+00:10
3Tilda JohanssonOrion OK Orion38:06+00:11
4Moa PetterssonOK Dacke OK Dacke38:21+00:26
5Anna KindlundhSNO Södertälje-Nykvarn Orientering41:28+03:33
6Csenge ViniczaiPVSK Pécsi Vasutas SK41:39+03:44
7Anika GassnerAJT Austrian junior team41:55+04:00
8Sara KindlundOk Tranan Ok Tranan42:24+04:29
9Kajsa HedinHjärnarps GHOL Hjärnarps GHOL43:29+05:34
10Hanna AbergLandehof OK Landehof43:39+05:44
11Borbála KézdyMOM MOM Budapest44:21+06:26
12Elvira BjörklundThnSOK Trollhättans SOK44:33+06:38
13Carina PolzerAJT Austrian junior team44:41+06:46
14Nuša JeramOK Azimut OK Azimut49:52+11:57
15Hanna LindströmOk Tranan Ok Tranan50:14+12:19
16Virág WeilerSPA Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédõ Egyesület50:29+12:34
17Denisa HlostaAJT Austrian junior team50:40+12:45
18Judith PirklbauerReg OÖ Regionalkader OÖ54:49+16:54
19Reka SchwendtnerSiralyok Siralyok Se.58:31+20:36
20Francesca TauferUS Primiero U.S. Primiero A.S.D59:24+21:29
21Andrea PapugovaLCE TJ Slovan Luhačovice59:40+21:45
22Annalisa GadlerJTT Junior Team Trentino60:17+22:22
23Sara FendSUSO SU Schöckl Graz61:13+23:18
24Roberta OrehociBJE OK Bjelovar61:32+23:37
25Martina PalumboJTT Junior Team Trentino61:50+23:55
26Vilde Hopland SkageGneist IL Gneist61:51+23:56
27Sigrid SovikGneist IL Gneist63:15+25:20
28Irene CibinPunto K Punto K Orienteering ASD64:51+26:56
29Becze RitaPVSK Pécsi Vasutas SK67:33+29:38
30Marta ScapinOrTarzo Orienteering Tarzo a.s.d.70:50+32:55
31Marlene BergerAJT Austrian junior team70:56+33:01
32Chiara Dalla SantaG.S. Pavione G.S. Pavione - Imer71:07+33:12
33Katrine MolvikGneist IL Gneist79:01+41:06
34Julia KohlbacherNF Villach Naturfreunde Villach Orienteering81:19+43:24
35Urša BegušOK Azimut OK Azimut97:52+59:57
36Tinnyei PetraPAK Paksi Sportegyesület102:22+64:27
37Isabel SchafferReg OÖ Regionalkader OÖ1490:25+1452:30
Gerda PrachLAC Leibnitzer AC -OrienteeringDNF+ --:--
Elisa LucianUS Primiero U.S. Primiero A.S.DMP+ --:--
Gabriella GustafssonIKHP IK HakarpspojkarnaDNF+ --:--
Hanna KarlssonMBOK Markbygdens OKMP+ --:--
Jeanette Jönsson-hellstadiusSNO Södertälje-Nykvarn OrienteringMP+ --:--
Line CederbergVSK Vänersborgs SKDNF+ --:--
Sophie PeroutkaWiN WiN TeamDNF+ --:--
Ida PauserAJT Austrian junior teamDNF+ --:--
Josefine KristianssonThnSOK Trollhättans SOKMP+ --:--
Marija TisljarORI OK OrionDNF+ --:--
Emma NilssonOk Tranan Ok TrananMP+ --:--
Amanda Falck WeberEksjö SOK Eksjö SOKDNF+ --:--
Lenka KoporováZBM SK Zabovresky BrnoDNF+ --:--
Katjuša PoljanšekOK Azimut OK AzimutDNF+ --:--

W20 (5.82km / m / 12KT)

1Sara HagströmFAIK OK Falköpings AIK OK56:12+00:00
2Simona ChládkováLPU OK Lokomotiva Pardubice59:25+03:13
3Lenka SvobodovaCJT Czech Junior team59:46+03:34
4Katerina ChromaCJT Czech Junior team60:05+03:53
5Pavla HorovaCJT Czech Junior team61:33+05:21
6Felicia StuhlhoferLandehof OK Landehof62:46+06:34
7Anna CaglioTeam Italia Team Italia65:14+09:02
8Kristyna HlubuckovaCJT Czech Junior team65:22+09:10
9Anna StickovaCJT Czech Junior team65:45+09:33
10Karolina BorankovaCJT Czech Junior team67:27+11:15
11Marketa TesarovaCJT Czech Junior team68:04+11:52
12Klara ProchazkovaCJT Czech Junior team68:31+12:19
13Eliška KulhaváLPU OK Lokomotiva Pardubice69:57+13:45
14Matilda MartinssonFOK Falkenbergs OK70:57+14:45
15Marie ProchazkovaCJT Czech Junior team71:05+14:53
16Martina WalchAJT Austrian junior team71:07+14:55
17Lisa PacherAJT Austrian junior team71:33+15:21
18Beatrice BaldiTeam Italia Team Italia73:18+17:06
19Maren HerrgesellOLCG OLC Graz77:49+21:37
20Arianna TauferTeam Italia Team Italia79:13+23:01
21Katerina DolezelovaCJT Czech Junior team79:26+23:14
22Eleonora DonadiniTeam Italia Team Italia90:57+34:45
23Tajda FoškiOK Polaris Orientacijski Klub Polaris98:56+42:44
24Lisa PirkerNF Villach Naturfreunde Villach Orienteering101:06+44:54
25Ingelinn MolvikGneist IL Gneist103:01+46:49
26Marcela TesarovaLCE TJ Slovan Luhačovice105:49+49:37
27Marie DymbeGneist IL Gneist229:17+173:05
Hanna ÖstenbergEksjö SOK Eksjö SOKMP+ --:--
Lena StrombergerAJT Austrian junior teamDNF+ --:--
Martina PapugovaLCE TJ Slovan LuhačoviceMP+ --:--

W21A (5.82km / m / 12KT)

1Evelina GrigaiteSAKAS OSK SAKAS70:23+00:00
2Adela ChromaZBM SK Zabovresky Brno73:13+02:50
3Josephine GreinerTSV Grünwald TSV Grünwald73:42+03:19
4Sarka HnilicovaKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk74:08+03:45
5Veronika OndrackovaKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk76:42+06:19
6Verka PeterováVjČ Vyspely jih Čech (a okoli)77:06+06:43
7Jana JiráčkováZBM SK Zabovresky Brno83:37+13:14
8Hana JanuKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk84:18+13:55
9Jerca BernikŠOK Škofjeloški orientacijski klub84:48+14:25
10Anett KovácsSiralyok Siralyok Se.86:29+16:06
11Agnes HarreitherOLC OLC Wienerwald90:20+19:57
12Nausica ParisJTT Junior Team Trentino92:16+21:53
13Sara LiparesiCUSB-O CUS BOLOGNA93:00+22:37
14Alice KozumplikováRKBL Radioklub Blansko97:22+26:59
15Nevija LeljakKAP OK Kapela105:25+35:02
16Urša TomažinOK Azimut OK Azimut106:11+35:48
17Anja SlapničarRJZ Velenje Rod Jezerski zmaj Velenje107:01+36:38
18Martina ErberOKLBG Orienteering Klosterneuburg107:57+37:34
19Suzana DrevenšekKamniški OK Kamniški orientacijski klub116:40+46:17
20Federica NegriPolbes Polisportiva Besanese118:05+47:42
21Geke BakkerNMOLT NMOLT128:39+58:16
Lucie SchutznerováVjČ Vyspely jih Čech (a okoli)MP+ --:--
Mariell ArntzenGneist IL GneistMP+ --:--
Ljuba LippertU-Ka Ust-KamenogorskMP+ --:--
Sabrina RinaldiJTT Junior Team TrentinoMP+ --:--

W21B (3.26km / m / 13KT)

1Petra GermNF Kühnsdorf Naturfreunde Kühnsdorf42:58+00:00
2Lidija HribarKamniški OK Kamniški orientacijski klub44:11+01:13
3Ana PlavčakŠOK Škofjeloški orientacijski klub51:47+08:49
4Barbara KmetecKamniški OK Kamniški orientacijski klub53:15+10:17
5Theresa ReinischNF Villach Naturfreunde Villach Orienteering57:27+14:29
6Helena SvancarovaKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk57:35+14:37
7Karin VoglSV Mietraching SV Mietraching57:40+14:42
8Manuela MargioreORIENTEERING TRIESTE ORIENTEERING TRIESTE58:32+15:34
9Jana RuzickovaKVS Sumperk Klub vytrvalostnich sportu Sumperk58:42+15:44
10Sonja Springer - VenhauerOLCU Viktring OLC Union Viktring60:36+17:38
11Ina Hopland SkageGneist IL Gneist60:44+17:46
12Mirja PaviæJAP OK Japetic67:12+24:14
13Kristina KrznarVihor OK Vihor67:29+24:31
14Giuliana ZoppePanda O Vals. Panda Orienteering Valsugana68:30+25:32
15Elisa CilibertiATL.INT ATLETICA INTERFLUMINA70:33+27:35
16Arianna RidolfoXXX Ottobre Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.77:52+34:54
17Julia DeutscmannDMOT German Military Team79:38+36:40
18Jasminka VlahoviæVihor OK Vihor80:16+37:18
19Alda GrassiATL.INT ATLETICA INTERFLUMINA82:32+39:34
20Francesca SeveriViorteam Vicenza Orienteering Team86:30+43:32
21Maja KuštVihor OK Vihor98:28+55:30
22Alenka ŠkarabotOK Polaris Orientacijski Klub Polaris98:29+55:31
23Jana VackovaZBM SK Zabovresky Brno102:50+59:52
24Bernardica StipicVihor OK Vihor104:25+61:27
25Jasna MandacVihor OK Vihor106:26+63:28
26Gorana CindriæOK Torpedo OK Torpedo118:41+75:43
27Lorenza PravatoGAJA SSD GAJA130:12+87:14
28Marjana RejecOK Azimut OK Azimut140:00+97:02
Andrea Rass - VenhauerOLCU Viktring OLC Union ViktringDNF+ --:--
Tamara VuleticDIF OK DIFDNF+ --:--
Tina ZagorcKamniški OK Kamniški orientacijski klubMP+ --:--
Andreja StrnadOK Tivoli OK TivoliMP+ --:--
Valerija LovrecKamniški OK Kamniški orientacijski klubMP+ --:--
Karolina KukecVihor OK VihorDNF+ --:--
Petra Šiler DNF+ --:--
Marjanca PoljanšekOK Azimut OK AzimutDNF+ --:--

W21E (6.93km / m / 17KT)

1Marte NarumTeam Norway Team Norway61:03+00:00
2Iveta DuchováCZE Team Czech Republic61:42+00:39
3Michaela OmováCZE Team Czech Republic64:47+03:44
4Ursula KadanOCFF OC Fürstenfeld64:51+03:48
4Eva KabáthováCZE Team Czech Republic64:51+03:48
6Kine Hallan SteiwerTeam Norway Team Norway64:53+03:50
7Martina ZvìøinováCZE Team Czech Republic65:11+04:08
8Heike TorgglerTeam Italia Team Italia65:40+04:37
9Carlotta ScaletTeam Italia Team Italia66:57+05:54
10Dana Šafka BrožkováCZE Team Czech Republic66:58+05:55
11Lenka KnapováCZE Team Czech Republic67:49+06:46
12Tone WigemyrTeam Norway Team Norway67:55+06:52
13Gunvor Hov HoydalTeam Norway Team Norway68:05+07:02
14Jana KnapováCZE Team Czech Republic68:50+07:47
15Ida Marie Nass BjorgulTeam Norway Team Norway68:56+07:53
16Michela GuizzardiTeam Italia Team Italia70:04+09:01
17Franziska DörigKRK TC KRK Trainingcamp70:22+09:19
18Mirjam HellmüllerKRK TC KRK Trainingcamp71:42+10:39
19Mathilde RundhaugTeam Norway Team Norway73:44+12:41
20Maren Janson HaverstadTeam Norway Team Norway73:45+12:42
21Vendula HorčičkováCZE Team Czech Republic74:41+13:38
22Nicole ScaletTeam Italia Team Italia76:59+15:56
23Viola ZagonelTeam Italia Team Italia77:16+16:13
24Heidi MartenssonTeam Norway Team Norway77:45+16:42
25Amilia BjörklundSAIK Sävedalens AIK79:40+18:37
26Adrienne BrandiTeam Italia Team Italia80:48+19:45
27Šárka SvobodnáVjČ Vyspely jih Čech (a okoli)80:51+19:48
28Iva KosarkovaCJT Czech Junior team81:18+20:15
29Pippa ArcherCLOK Cleveland Orienteering Klub82:10+21:07
30Száva ZsigmondMOM MOM Budapest82:20+21:17
31Lucia CurzioPol.Masi Polisportiva G.Masi82:41+21:38
32Salome WeberKRK TC KRK Trainingcamp83:35+22:32
33Ingjerd MyhreTeam Norway Team Norway84:08+23:05
34Mojca FlerinKamniški OK Kamniški orientacijski klub84:26+23:23
35Filoména KovácsPVSK Pécsi Vasutas SK84:46+23:43
36Barbora HruskovaZBM SK Zabovresky Brno85:36+24:33
37Radka SklenáøováOLC OLC Wienerwald88:23+27:20
38Regula MüllerKRK TC KRK Trainingcamp89:01+27:58
39Petra KoporovaZBM SK Zabovresky Brno89:11+28:08
40Yana SandievaUnirea CS Unirea Alba Iulia90:14+29:11
41Thalia BertschingerKRK TC KRK Trainingcamp94:15+33:12
42Ma³gorzata SzeligaTUKAN UKS TUKAN Iwiny95:58+34:55
43Ajda FlaškerOK Komenda Orientacijski klub Komenda99:25+38:22
44Andrea ZincaCSU Craiova Universitatea Craiova101:54+40:51
45Liesbeth VandeveldeHAMMEGA HAMMEGA102:06+41:03
46Nancy WenderickxHAMMEGA HAMMEGA105:51+44:48
47Dominika PlochováVjČ Vyspely jih Čech (a okoli)108:38+47:35
48Ana Pribakoviæ BorštnikOK Tivoli OK Tivoli115:40+54:37
49Jona MirnikOK Komenda Orientacijski klub Komenda120:23+59:20
50Andreina BrandiTeam Italia Team Italia121:54+60:51
51Metka UdovicOK Trzin OK Trzin130:52+69:49
52Tanja PretnarKamniški OK Kamniški orientacijski klub132:24+71:21
53Barbara GiuganinoCUS PR CUS Parma Orienteering150:59+89:56
Draga MaksimovicOTR OT RTANJDNF+ --:--
Mari FastingTeam Norway Team NorwayDNF+ --:--
Heidi BagstevoldTeam Norway Team NorwayMP+ --:--
Jenni Hesselberg IndbyTeam Norway Team NorwayMP+ --:--
Eva JuøeníkováCZE Team Czech RepublicDNF+ --:--
Patrizia StögererHSV-P HSV PinkafeldDNF+ --:--
Nathanaëlle GerbeauxOLC OLC WienerwaldMP+ --:--

W35 (4.08km / m / 10KT)

1Hanne StaffTeam Norway Team Norway41:42+00:00
2Clizia ZambiasiSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago49:21+07:39
3Judit AllwingerLAC Leibnitzer AC -Orienteering50:10+08:28
4Anica HribarOKB OK Brežice51:43+10:01
5Helga BertoldiJTT Junior Team Trentino52:28+10:46
6Mojca FoškiOK Polaris Orientacijski Klub Polaris56:43+15:01
7Ingrid AdenstedtOKLBG Orienteering Klosterneuburg56:49+15:07
8Daria NiggliOJura Orientation Haut-Jura59:42+18:00
9Anka KuzminSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago60:32+18:50
10Marirosa HechichSemiperdo Semiperdo Orienteering Maniago60:59+19:17
11Ester ManfrinEster Manfrin Orienteering Prato a.s.d.61:50+20:08
12Ursula OdermattOLG Basel Oberwil OLG Basel Oberwil62:24+20:42
13Tünde AllwingerLAC Leibnitzer AC -Orienteering62:41+20:59
14Ivana GobecVihor OK Vihor64:37+22:55
15Ebinger MonikaKFK KFKI Petõfi SK65:03+23:21
16Marija AnderluhOK Polaris Orientacijski Klub Polaris78:00+36:18
16Bettina Deixler-ThierOC München OC München78:00+36:18
18Saša ŽižekOK Azimut OK Azimut86:01+44:19
19Sara GaionORIENTEERING TRIESTE ORIENTEERING TRIESTE88:06+46:24
20Chiara SepinGAJA SSD GAJA89:31+47:49
21Irma PretnarKamniški OK Kamniški orientacijski klub96:51+55:09
22Alenka Vuga SeljakOK Komenda Orientacijski klub Komenda106:04+64:22
23Erzsebet Kanasz-NagyMCB Maccabi VAC - Hungary113:28+71:46
24Irena Hacin KölnerOK Komenda Orientacijski klub Komenda133:12+91:30
Linda NordinEksjö SOK Eksjö SOKMP+ --:--
Angelika AschacherHWN HSV OL Wiener NeustadtDNF+ --:--

W45 (4.33km / m / 10KT)

1Hedwig BergerYOUTH ÖFOL Youth47:27+00:00
2Claudia Boneknfwien Naturfreunde Wien50:24+02:57
3Kirsi ViitanenPWT Ounasvaaran Hiihtoseura56:05+08:38
4Dunja Van De RietOLifant OLifant59:11+11:44
5Elena TikhonovaOMG RUS OMEGA RUSSIA60:38+13:11
6Claudia GreinerTSV Grünwald TSV Grünwald62:30+15:03
7Katri HaatajaPWT OH63:58+16:31
8Cristina GrabarUS Primiero U.S. Primiero A.S.D68:06+20:39
9Ulrike Gabriella WagnerOLA OL Andritz69:26+21:59
10Guni PalmeOKLBG Orienteering Klosterneuburg71:16+23:49
11Susi VeitsbergerOLTT OLT Transdanubien82:25+34:58
12Mirta PacherJTT Junior Team Trentino85:31+38:04
13Antónia HolperTTE Tipo Orienteering Club101:38+54:11
14Urša DrakslerOKPT OK Perkmandeljc Trbovlje171:44+124:17
15Mateja GjerekOKPT OK Perkmandeljc Trbovlje179:43+132:16
Sabine HilbertLC Erste Bank LC Erste BankDNF+ --:--
Christine GruenbergerWiN WiN TeamMP+ --:--

W50 (3.18km / m / 12KT)

1Maria Claudia Doff SottaUS Primiero U.S. Primiero A.S.D49:34+00:00
2Päivi AnnilaPWT Tampereen Pyrintö51:04+01:30
3Antonella MarcantoniUS Primiero U.S. Primiero A.S.D53:44+04:10
4Greta Molshamok hamok56:13+06:39
5Lippert YelenaU-Ka Ust-Kamenogorsk59:25+09:51
6Elsie BrennePWT Varteig OL60:49+11:15
7Hilde Krolshamok hamok61:06+11:32
8Maria Pia VirgoliniOrTarzo Orienteering Tarzo a.s.d.65:54+16:20
9Caroline MackenzieDARLO Darlington Orienteers68:02+18:28
10Daniela PutzuVA-O VA-O68:13+18:39
11Gro Hege LudvigsenPWT Maren OK68:18+18:44
12Galina BelskayaU-Ka Ust-Kamenogorsk72:24+22:50
13Maja CvitkoviæVihor OK Vihor75:16+25:42
14Silvia PietschYOUTH ÖFOL Youth93:13+43:39
Lory Meri SavorgnanoViorteam Vicenza Orienteering TeamDNF+ --:--
Ruth NativModiin Modiin O clubDNF+ --:--

W55 (2.7km / m / 12KT)

1Elisabeth KnappOKLBG Orienteering Klosterneuburg34:33+00:00
2Outi BorgenströmIkNV Ikaalisten Nouseva-Voima34:40+00:07
3Kirsi HakomäkiPWT Espoon Suunta34:48+00:15
4Eva KarlssonPWT Uddevalla OK36:27+01:54
5Siren GrevePWT BT38:38+04:05
6Vroni AkeretThurgorienta Thurgorienta40:37+06:04
7Kristil KristensenPWT OK Skeidi44:36+10:03
8Tazia LorenzetUS Primiero U.S. Primiero A.S.D45:57+11:24
9Miluše ProcházkováECZT Expres Czech Team50:06+15:33
10Christine PonweiserHSV Wr. Neu. OL HSV Wr. Neustadt50:31+15:58
11Gertraud LeonhardtOCFF OC Fürstenfeld51:10+16:37
12Paola ViliottiOriPergine Orienteering Pergine51:16+16:43
13Sandra HofferOriPergine Orienteering Pergine54:03+19:30
14Esther MoosbergerOLregioolten OLregioolten57:13+22:40
15Elisabeth SteinlechnerOCFF OC Fürstenfeld58:05+23:32
16Anna-Lena MartenssonSMOL SMOL58:16+23:43
17Ines MayrhoferLKI LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK62:43+28:10
18Solveig GaddPWT Helsingborgs OK72:35+38:02
19Luise OswaldHSV-P HSV Pinkafeld79:04+44:31
20Lise HortvedtPWT Kongsberg olag83:18+48:45
21Lorraine BattsDARLO Darlington Orienteers116:58+82:25
22Paola SpinelliGAJA SSD GAJA122:03+87:30
Karin IrkNF Villach Naturfreunde Villach OrienteeringDNF+ --:--

W60 (2.52km / m / 11KT)

1Anna Karin JohanssonPWT Vandrarringen35:29+00:00
2Traude FesselhoferHSV OL Wiener Neustadt HSV OL Wiener Neustadt40:12+04:43
3Elle MelbyePWT Heming Orientering40:24+04:55
4Ingrid E StrömPWT Täby OK40:59+05:30
5Reingild LinhartHSV OL Wiener Neustadt HSV OL Wiener Neustadt43:33+08:04
6Gunilla HogedalPWT Vänersborgs SK43:38+08:09
7Martha PrommerNF Villach Naturfreunde Villach Orienteering44:37+09:08
8Ivana ZottaJTT Junior Team Trentino45:42+10:13
9Anneli BergströmPWT Espoon Suunta46:01+10:32
10Gunnel NilssonOLC OLC Wienerwald49:28+13:59
11Catherine DawsonGAFA GAFA50:06+14:37
12Jenei MargitBÖF BÖF51:59+16:30
13Edit KühnPVM PVM Pécs54:11+18:42
14Anne Berit VikhalsPWT B&OI orientering59:43+24:14
15Barbara Foley-FisherPWT MNAV, Ireland62:02+26:33
16Gerti SchandorOCFF OC Fürstenfeld74:10+38:41
17Eva NordinPWT Gustavsberg OK76:22+40:53
Leena MetsämäkiTuS Turun SuunnistajatDNF+ --:--
Svatava HenkováRKBL Radioklub BlanskoDNF+ --:--

W65 (2.01km / m / 8KT)

1Mona HaugerPWT BKOK30:54+00:00
2Inger GlansPWT OK Torfinn31:23+00:29
3Haldis GlendrangePWT Stavanger OK36:10+05:16
4Miriam RosenPWT SROC37:08+06:14
5Rudite LimbenaPWT Sigulda OK37:11+06:17
6Torill N. MikkelsenPWT Berger og Svelvik OL39:48+08:54
7Cristina ChiettiniJTT Junior Team Trentino42:37+11:43
8Margareta SjöbergPWT Lunds OK44:37+13:43
9Karen M. BjorsethPWT Bodo & Omegn IF47:54+17:00
10Kirsten BakkePWT Gjovard OL51:07+20:13
11Maritta VienanlinnaPWT Turun Suunnistajat52:31+21:37
12Elisabeth PrimusNF Villach Naturfreunde Villach Orienteering53:01+22:07
13Margareta LarssonPWT OK Njudung53:08+22:14
14Annamaria AbramOr. Crea Rossa Orienteering Crea Rossa A.S.D.53:16+22:22
15Ulla LingPWT Jönköpings OK55:18+24:24
16Toril RiddervoldPWT Heming Orientering60:11+29:17
17Barbara ToblerHSV Wr. Neu. OL HSV Wr. Neustadt68:24+37:30
18Gry B. VralePWT IF Sturla80:37+49:43
Turid NystromPWT Stavanger O-klubbDNF+ --:--
Maj-Britt GustafssonPWT Helsingborgs SOKDNF+ --:--

W70 (2.01km / m / 8KT)

1Birgitta StenströmPWT Vänersborgs SK30:47+00:00
2Anne-Britt NilsenPWT Kjelsas IL33:27+02:40
3Anneliese Boneknfwien Naturfreunde Wien34:01+03:14
4Ragnhild KrogvigPWT Kolbotn & Skimt34:15+03:28
5Kerstin ErnvidPWT Ulricehamns OK35:58+05:11
6Inger DohlenPWT Raumar orientering39:23+08:36
7Eli Jorid KlovningPWT Porsgrunn OL39:25+08:38
8Hanne BrackPWT Kongsberg OL39:42+08:55
9Eva KjellmanPWT Vandrarringen40:21+09:34
10Dietlinde VenhauerOLCU Viktring OLC Union Viktring44:13+13:26
11Turid BratlandPWT Fossum45:40+14:53
12Liz MulderOLG Goldau OLG Goldau58:36+27:49
13Kristina SkoglundPWT Hellas Orientering60:25+29:38
14Aste EggenPWT Maren76:51+46:04
Ulla LindhePWT IK SternDNF+ --:--

W75 (1.63km / m / 8KT)

1Gudveig JorundlandPWT OK Sor33:04+00:00
2Unni DragePWT Haugerud33:05+00:01
3Gunvor GranathPWT Nynäshamns OK43:31+10:27
4Edda NilssonPWT Stockholmspolisens IF50:28+17:24
5Anne-Lise RonassPWT Porsgrunn OL55:34+22:30
6Eva BujordetPWT Kristiansand OK69:29+36:25