Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana, 2. 10. 2014
Kategorija: Dijaki D

NIme / klubČasZaostanekS-4343-4848-5252-3737-3939-3131-4949-5050-3434-3636-4242-F
1Matic MOČNIK43:09+00:0007:40 (4)09:59 (3)11:54 (3)13:45 (4)18:28 (4)25:20 (4)28:51 (6)31:25 (5)34:27 (6)36:43 (6)41:51 (6)43:09 (8)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA07:40 (4)02:19 (2)01:55 (4)01:51 (2)04:43 (2)06:52 (4)03:31 (6)02:34 (11)03:02 (3)02:16 (3)05:08 (21)01:18 (4)
2Matej ŠKARABOT43:54+00:4506:01 (1)08:54 (1)10:52 (1)13:18 (3)18:19 (2)26:20 (5)32:37 (7)34:40 (7)38:07 (8)40:28 (7)42:33 (7)43:54 (9)
GIMNAZIJA VIČ LJUBLJANA06:01 (1)02:53 (7)01:58 (7)02:26 (14)05:01 (3)08:01 (8)06:17 (20)02:03 (8)03:27 (12)02:21 (5)02:05 (3)01:21 (5)
3Aljaž PAVŠIČ44:22+01:1308:21 (5)11:01 (4)12:58 (4)14:49 (5)23:11 (8)30:20 (8)33:40 (9)35:18 (8)37:49 (7)40:48 (8)42:58 (8)44:22 (10)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA08:21 (5)02:40 (4)01:57 (6)01:51 (2)08:22 (17)07:09 (5)03:20 (5)01:38 (6)02:31 (2)02:59 (16)02:10 (6)01:24 (8)
4Bernard ČIŽMAN45:11+02:0206:50 (2)09:22 (2)11:08 (2)13:10 (2)18:26 (3)29:35 (7)32:52 (8)34:15 (6)38:53 (9)41:45 (9)43:35 (9)45:11 (11)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA06:50 (2)02:32 (3)01:46 (2)02:02 (7)05:16 (5)11:09 (15)03:17 (4)01:23 (1)04:38 (21)02:52 (10)01:50 (1)01:36 (20)
5Jan ŠALAMUN46:57+03:4809:03 (7)12:32 (6)14:43 (7)16:52 (8)22:36 (7)29:14 (6)33:54 (10)38:03 (9)41:18 (10)43:39 (10)45:34 (10)46:57 (12)
GIMNAZIJA MOSTE LJUBLJANA09:03 (7)03:29 (10)02:11 (10)02:09 (11)05:44 (8)06:38 (2)04:40 (14)04:09 (21)03:15 (8)02:21 (5)01:55 (2)01:23 (7)
6Domen VIDIC48:03+04:5410:07 (12)12:58 (8)14:54 (8)17:25 (9)22:36 (7)30:22 (9)36:41 (12)38:44 (10)42:09 (12)44:31 (12)46:38 (11)48:03 (13)
GIMNAZIJA MOSTE LJUBLJANA10:07 (12)02:51 (6)01:56 (5)02:31 (15)05:11 (4)07:46 (7)06:19 (21)02:03 (8)03:25 (11)02:22 (6)02:07 (5)01:25 (11)
7Simon STANONIK48:24+05:1507:11 (3)12:43 (7)14:21 (6)16:17 (6)20:37 (5)31:34 (10)36:26 (11)39:25 (11)41:53 (11)43:47 (11)47:08 (12)48:24 (14)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA07:11 (3)05:32 (17)01:38 (1)01:56 (5)04:20 (1)10:57 (14)04:52 (15)02:59 (13)02:28 (1)01:54 (2)03:21 (17)01:16 (3)
8Mark BOGATAJ52:25+09:1611:45 (15)13:50 (10)15:42 (10)19:52 (12)26:04 (10)32:53 (11)38:16 (13)42:43 (13)46:16 (13)49:06 (13)51:17 (13)52:25 (15)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA11:45 (15)02:05 (1)01:52 (3)04:10 (27)06:12 (10)06:49 (3)05:23 (17)04:27 (22)03:33 (13)02:50 (8)02:11 (7)01:08 (1)
9Matej JURCA52:58+09:4909:09 (8)13:13 (9)15:32 (9)18:23 (10)24:03 (9)37:01 (13)40:49 (14)42:24 (12)46:48 (14)49:39 (14)51:45 (14)52:58 (16)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA09:09 (8)04:04 (12)02:19 (12)02:51 (20)05:40 (7)12:58 (18)03:48 (7)01:35 (5)04:24 (18)02:51 (9)02:06 (4)01:13 (2)
10Borut REBOLJ55:49+12:4009:56 (11)17:15 (13)19:27 (12)21:33 (13)27:56 (12)41:16 (14)44:11 (16)45:46 (14)49:01 (15)51:57 (16)54:13 (15)55:49 (17)
GIMNAZIJA ŠIŠKA09:56 (11)07:19 (23)02:12 (11)02:06 (8)06:23 (11)13:20 (19)02:55 (1)01:35 (5)03:15 (8)02:56 (12)02:16 (9)01:36 (20)
11Gašper PETROVIČ56:10+13:0109:23 (9)12:10 (5)14:17 (5)16:37 (7)27:23 (11)33:24 (12)43:44 (15)46:41 (15)49:49 (16)51:39 (15)54:48 (16)56:10 (18)
GIMNAZIJA BEŽIGRAD09:23 (9)02:47 (5)02:07 (9)02:20 (13)10:46 (27)06:01 (1)10:20 (28)02:57 (12)03:08 (4)01:50 (1)03:09 (15)01:22 (6)
12Novak ENEJ61:58+18:4919:58 (22)23:20 (17)25:43 (16)27:39 (16)34:20 (15)47:13 (18)50:17 (19)51:51 (17)55:00 (17)57:58 (17)60:18 (17)61:58 (19)
GIMNAZIJA ŠIŠKA19:58 (22)03:22 (9)02:23 (15)01:56 (5)06:41 (13)12:53 (16)03:04 (3)01:34 (3)03:09 (5)02:58 (14)02:20 (10)01:40 (21)
13Jan Martin DOBRE65:30+22:2117:48 (18)21:00 (16)23:06 (14)25:41 (14)35:49 (16)44:45 (16)49:17 (18)51:31 (16)56:17 (18)60:19 (18)63:58 (18)65:30 (20)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA17:48 (18)03:12 (8)02:06 (8)02:35 (17)10:08 (22)08:56 (11)04:32 (12)02:14 (10)04:46 (22)04:02 (19)03:39 (19)01:32 (15)
14Gašper VRANKAR65:55+22:4619:37 (21)27:10 (22)29:33 (19)31:42 (20)38:15 (19)51:09 (21)54:09 (21)55:42 (19)59:05 (19)62:04 (19)64:20 (19)65:55 (21)
GIMNAZIJA ŠIŠKA19:37 (21)07:33 (24)02:23 (15)02:09 (11)06:33 (12)12:54 (17)03:00 (2)01:33 (2)03:23 (10)02:59 (16)02:16 (9)01:35 (17)
15Anže HADALIN70:58+27:4908:34 (6)14:46 (11)17:26 (11)19:20 (11)28:56 (13)43:38 (15)47:37 (17)54:32 (18)62:53 (21)66:57 (21)69:25 (20)70:58 (22)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA08:34 (6)06:12 (19)02:40 (18)01:54 (3)09:36 (21)14:42 (22)03:59 (9)06:55 (25)08:21 (25)04:04 (21)02:28 (13)01:33 (16)
16Gašper REJEC72:32+29:2309:43 (10)14:57 (12)19:43 (13)25:43 (15)32:51 (14)52:46 (23)57:26 (24)62:05 (24)65:19 (23)68:41 (23)71:06 (21)72:32 (23)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA09:43 (10)05:14 (16)04:46 (26)06:00 (32)07:08 (15)19:55 (27)04:40 (14)04:39 (23)03:14 (6)03:22 (18)02:25 (12)01:26 (12)
17Nace VEGELJ74:32+31:2320:15 (24)27:00 (21)29:26 (18)31:25 (19)37:22 (18)45:57 (17)52:27 (20)55:48 (20)59:41 (20)64:33 (20)73:04 (22)74:32 (24)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA20:15 (24)06:45 (21)02:26 (17)01:59 (6)05:57 (9)08:35 (10)06:30 (22)03:21 (14)03:53 (15)04:52 (23)08:31 (25)01:28 (13)
18Žiga KOTNIK75:54+32:4520:01 (23)24:16 (18)26:57 (17)29:58 (18)41:28 (22)52:19 (22)57:44 (25)61:27 (23)65:56 (24)70:37 (24)73:59 (23)75:54 (25)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK20:01 (23)04:15 (13)02:41 (19)03:01 (21)11:30 (28)10:51 (12)05:25 (18)03:43 (17)04:29 (20)04:41 (22)03:22 (18)01:55 (23)
19Filip Jakob ŠPENDL76:06+32:5711:26 (13)27:57 (23)30:22 (22)34:23 (24)43:32 (23)54:28 (24)59:24 (26)64:05 (25)68:00 (25)70:56 (25)74:41 (24)76:06 (26)
ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE LJUBLJANA11:26 (13)16:31 (30)02:25 (16)04:01 (26)09:09 (18)10:56 (13)04:56 (16)04:41 (24)03:55 (17)02:56 (12)03:45 (20)01:25 (11)
20Aljoša POGAČAR78:24+35:1511:34 (14)17:24 (14)30:06 (21)33:24 (22)39:02 (20)54:58 (25)63:57 (27)68:00 (26)71:22 (27)74:20 (26)76:59 (27)78:24 (28)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK11:34 (14)05:50 (18)12:42 (31)03:18 (23)05:38 (6)15:56 (24)08:59 (25)04:03 (20)03:22 (9)02:58 (14)02:39 (14)01:25 (11)
21Denis KRHLIKAR78:28+35:1913:12 (16)18:00 (15)31:33 (23)34:12 (23)41:17 (21)49:49 (19)56:20 (22)59:47 (21)63:26 (22)68:29 (22)76:58 (26)78:28 (29)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA13:12 (16)04:48 (14)13:33 (32)02:39 (19)07:05 (14)08:32 (9)06:31 (23)03:27 (15)03:39 (14)05:03 (24)08:29 (24)01:30 (14)
22Tomaž ROBLEK89:57+46:4827:32 (27)32:23 (24)36:56 (24)40:13 (26)50:45 (24)69:16 (26)73:41 (28)75:52 (27)79:46 (28)82:46 (28)88:04 (28)89:57 (30)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA27:32 (27)04:51 (15)04:33 (24)03:17 (22)10:32 (23)18:31 (25)04:25 (11)02:11 (9)03:54 (16)03:00 (17)05:18 (22)01:53 (22)
23Klemen VILHAR99:01+55:5236:31 (30)42:57 (27)45:18 (28)47:25 (28)57:01 (25)71:45 (27)75:37 (29)82:44 (28)90:59 (30)95:03 (30)97:25 (30)99:01 (32)
GIMNAZIJA ŠIŠKA36:31 (30)06:26 (20)02:21 (13)02:07 (9)09:36 (21)14:44 (23)03:52 (8)07:07 (26)08:15 (24)04:04 (21)02:22 (11)01:36 (20)
24Benjamin KUŠAR100:39+57:3022:35 (25)26:38 (20)29:52 (20)32:08 (21)61:10 (27)80:09 (28)84:12 (30)87:50 (29)92:15 (31)95:01 (29)98:19 (31)100:39 (1)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA22:35 (25)04:03 (11)03:14 (20)02:16 (12)29:02 (33)18:59 (26)04:03 (10)03:38 (16)04:25 (19)02:46 (7)03:18 (16)02:20 (24)
25Jan GOBEC139:00+95:5137:03 (31)52:27 (30)56:02 (30)62:02 (31)76:27 (32)99:08 (30)108:08 (2)112:11 (1)117:58 (2)128:07 (2)135:55 (2)139:00 (4)
GIMNAZIJA VIČ LJUBLJANA37:03 (31)15:24 (29)03:35 (21)06:00 (32)14:25 (29)22:41 (28)09:00 (26)04:03 (20)05:47 (23)10:09 (30)07:48 (23)03:05 (29)
26Luka VREČAR149:57+106:4819:37 (21)38:44 (25)43:26 (26)47:19 (27)64:31 (30)95:28 (29)106:11 (1)114:24 (2)124:50 (3)133:41 (3)147:28 (3)149:57 (5)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA19:37 (21)19:07 (31)04:42 (25)03:53 (25)17:12 (31)30:57 (29)10:43 (29)08:13 (27)10:26 (28)08:51 (28)13:47 (30)02:29 (25)
27Matej JEGLIČ160:15+117:0655:07 (32)63:00 (31)69:34 (32)76:53 (33)92:14 (33)105:58 (2)114:52 (3)124:17 (3)136:57 (4)144:01 (4)157:44 (4)160:15 (6)
SREDNJA ŠOLA DOMŽALE55:07 (32)07:53 (26)06:34 (28)07:19 (33)15:21 (30)13:44 (20)08:54 (24)09:25 (29)12:40 (30)07:04 (25)13:43 (29)02:31 (26)
28Gregor POKLUKAR197:18+154:0983:28 (33)90:25 (32)97:41 (33)100:16 (1)110:59 (1)142:57 (3)153:13 (4)161:30 (4)171:59 (5)181:05 (5)194:36 (5)197:18 (7)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA83:28 (33)06:57 (22)07:16 (29)02:35 (17)10:43 (25)31:58 (30)10:16 (27)08:17 (28)10:29 (29)09:06 (29)13:31 (28)02:42 (27)
Luka KOTNIK+-44:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA LEDINE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Andrej GYERGYEK117:06+73:5718:27 (19)26:07 (19)37:15 (25)39:51 (25)62:37 (28) (N/A) (N/A) (N/A)83:07 (29) (N/A) (N/A)117:06 (2)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA18:27 (19)07:40 (25)11:08 (30)02:36 (18)22:46 (32)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)83:07 (31)00:00 (N/A)00:00 (N/A)117:06 (32)
Matic LEŠNJAK94:20+51:1114:33 (17) (N/A)25:37 (15)29:00 (17)36:52 (17)51:07 (20)57:22 (23)61:10 (22)70:13 (26)78:35 (27)91:13 (29)94:20 (31)
GIMNAZIJA MOSTE LJUBLJANA14:33 (17)00:00 (N/A)25:37 (33)03:23 (24)07:52 (16)14:15 (21)06:15 (19)03:48 (18)09:03 (26)08:22 (26)12:38 (26)03:07 (30)
Klemen KVARTUH78:05+34:56 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)74:55 (25)78:05 (27)
GIMNAZIJA ŠIŠKA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)74:55 (31)03:10 (31)
Tim TRSTENJAK+-44:5131:36 (29)43:51 (28)48:05 (29)53:22 (30)63:57 (29) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA ŠIŠKA31:36 (29)12:15 (28)04:14 (23)05:17 (29)10:35 (24)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Leonardo PEHIČ+-44:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SREDNJA ŠOLA DOMŽALE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lenart OBERWALDER ZUPANC+-44:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)07:14 (1)18:13 (5) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SREDNJA ŠOLA DOMŽALE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)07:14 (6)10:59 (30)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Benjamin MUSIČ+-44:5127:38 (28)39:51 (26)43:58 (27)49:18 (29)60:03 (26) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SREDNJA ŠOLA DOMŽALE27:38 (28)12:13 (27)04:07 (22)05:20 (30)10:45 (26)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Primož KYRINOV128:15+85:0626:31 (26)52:23 (29)58:27 (31)63:41 (32)72:59 (31) (N/A) (N/A) (N/A)103:09 (1)111:54 (1)125:13 (1)128:15 (3)
SREDNJA ŠOLA DOMŽALE26:31 (26)25:52 (32)06:04 (27)05:14 (28)09:18 (19)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)103:09 (27)08:45 (27)13:19 (27)03:02 (28)
Luka KESERIČ+-44:51 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA BEŽIGRAD00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)