Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana, 2. 10. 2014
Kategorija: Dijaki E

NIme / klubČasZaostanekS-4545-4848-5252-3737-4646--3131--4949-5050-F
1Peter TUŠAR36:33+00:0004:28 (1)08:06 (1)09:43 (1)11:35 (1)13:28 (1)19:48 (1)23:02 (1)24:46 (1)26:15 (1)27:21 (1)36:33 (2)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA04:28 (1)03:38 (2)01:37 (2)01:52 (1)01:53 (2)06:20 (2)03:14 (5)01:44 (2)01:29 (2)01:06 (1)09:12 (1)
2Blaž PETROVIČ42:38+06:0505:22 (2)11:28 (3)13:46 (3)15:53 (3)17:51 (3)24:32 (2)26:27 (2)28:38 (2)30:21 (2)31:52 (2)42:38 (4)
GIMNAZIJA BEŽIGRAD05:22 (2)06:06 (7)02:18 (6)02:07 (3)01:58 (3)06:41 (3)01:55 (2)02:11 (4)01:43 (3)01:31 (5)10:46 (5)
3Žan Luka ŠUMEČKI43:20+06:4706:47 (3)09:59 (2)13:09 (2)15:44 (2)17:51 (3)25:46 (3)27:41 (3)29:34 (3)31:18 (3)32:49 (3)43:20 (5)
ŠOLSKI CENTER VELENJE06:47 (3)03:12 (1)03:10 (8)02:35 (6)02:07 (5)07:55 (4)01:55 (2)01:53 (3)01:44 (4)01:31 (5)10:31 (4)
4Nejc LAZAR44:39+08:0612:29 (6)16:09 (4)17:46 (4)19:40 (4)21:31 (4)27:50 (4)31:07 (4)32:48 (4)34:17 (4)35:25 (4)44:39 (6)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA12:29 (6)03:40 (3)01:37 (2)01:54 (2)01:51 (1)06:19 (1)03:17 (7)01:41 (1)01:29 (2)01:08 (2)09:14 (2)
5Andraž RUPNIK60:24+23:5112:21 (5)17:50 (6)19:47 (6)22:37 (5)24:36 (5)35:34 (5)37:57 (5)42:18 (5)44:28 (5)45:50 (5)60:24 (8)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA12:21 (5)05:29 (6)01:57 (4)02:50 (7)01:59 (4)10:58 (5)02:23 (3)04:21 (7)02:10 (5)01:22 (3)14:34 (7)
6Patrik ČELIK71:00+34:2712:05 (4)16:39 (5)19:43 (5)23:48 (6)26:39 (6)40:09 (6)43:25 (6)47:11 (6)49:50 (7)52:52 (7)71:00 (11)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA12:05 (4)04:34 (4)03:04 (7)04:05 (8)02:51 (7)13:30 (7)03:16 (6)03:46 (6)02:39 (6)03:02 (7)18:08 (8)
7Jernej SUHADOLNIK82:05+45:3224:43 (7)30:02 (8)32:18 (8)34:32 (8)36:40 (7)49:00 (7)51:25 (8)53:46 (7)56:49 (8)60:06 (8)82:05 (12)
GIMNAZIJA VIČ LJUBLJANA24:43 (7)05:19 (5)02:16 (5)02:14 (4)02:08 (6)12:20 (6)02:25 (4)02:21 (5)03:03 (7)03:17 (8)21:59 (9)
Matej PLESTENJAK+-37:27 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA LEDINE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Aleksander PORENTA69:45+33:1231:26 (8)39:11 (9) (N/A)52:10 (9) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)69:45 (10)
SREDNJA ŠOLA DOMŽALE31:26 (8)07:45 (8)00:00 (N/A)52:10 (10)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)69:45 (12)
Luka KRALJ106:51+70:1843:40 (9)71:09 (10)74:48 (9)80:15 (10)87:05 (8) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)106:51 (1)
SREDNJA ŠOLA DOMŽALE43:40 (9)27:29 (10)03:39 (9)05:27 (9)06:50 (8)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)106:51 (3)
Marko ANIČIN65:30+28:57 (N/A)21:00 (7)22:53 (7)25:25 (7) (N/A) (N/A)44:45 (7) (N/A)49:17 (6)51:39 (6)65:30 (9)
GIMNAZIJA BEŽIGRAD00:00 (N/A)21:00 (9)01:53 (3)02:32 (5)00:00 (N/A)00:00 (N/A)44:45 (8)00:00 (N/A)49:17 (8)02:22 (6)13:51 (6)
Luka GJURIN52:49+16:16 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)52:49 (7)
SREDNJA ŠOLA DOMŽALE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)52:49 (11)
Nejc KAVKA+-37:27 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA ŠIŠKA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Žiga ŠTIFTAR40:45+04:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)40:45 (3)
SREDNJA ŠOLA DOMŽALE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)40:45 (10)