Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana, 2. 10. 2014
Kategorija: Dijakinje D

NIme / klubČasZaostanekS-4747-4949-5050-5151-4444-3636-4646-4545-4040-4242-F
1Lara GANTAR34:18+00:0006:19 (1)09:02 (1)11:03 (1)12:51 (1)14:37 (1)18:07 (1)25:46 (2)28:45 (4)30:23 (4)32:51 (8)34:18 (10)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA06:19 (1)02:43 (5)02:01 (10)01:48 (5)01:46 (4)03:30 (4)07:39 (1)02:59 (2)01:38 (3)02:28 (1)01:27 (4)
2Monika RAVNIKAR37:47+03:2908:35 (2)11:40 (2)13:23 (2)15:22 (2)16:48 (2)21:51 (2)29:51 (3)32:13 (5)33:39 (5)36:13 (9)37:47 (11)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK08:35 (2)03:05 (16)01:43 (3)01:59 (10)01:26 (1)05:03 (13)08:00 (4)02:22 (1)01:26 (1)02:34 (2)01:34 (6)
3Nina ČERNIGOJ43:16+08:5811:22 (4)14:16 (4)16:59 (4)18:48 (4)20:52 (3)24:10 (3)32:14 (4)35:47 (6)38:29 (6)41:46 (10)43:16 (12)
SREDNJA ŠOLA VENO PILON11:22 (4)02:54 (9)02:43 (17)01:49 (7)02:04 (10)03:18 (3)08:04 (5)03:33 (5)02:42 (16)03:17 (6)01:30 (5)
4Marjeta LIPUŽIČ45:01+10:4313:13 (6)16:13 (6)18:56 (6)20:54 (6)22:45 (5)26:03 (4)34:08 (5)37:46 (7)40:31 (7)43:35 (11)45:01 (13)
GIMNAZIJA BEŽIGRAD13:13 (6)03:00 (15)02:43 (17)01:58 (9)01:51 (5)03:18 (3)08:05 (6)03:38 (6)02:45 (18)03:04 (3)01:26 (3)
5Blažka RUPNIK49:05+14:4717:15 (9)20:10 (8)22:57 (9)24:57 (9)26:51 (8)30:08 (7)38:03 (6)41:52 (8)44:37 (9)47:43 (13)49:05 (14)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA17:15 (9)02:55 (12)02:47 (18)02:00 (11)01:54 (8)03:17 (1)07:55 (2)03:49 (8)02:45 (18)03:06 (5)01:22 (2)
6Brina FOŠKI49:37+15:1910:35 (3)13:31 (3)15:31 (3)17:20 (3)22:23 (4)27:53 (5)38:39 (7)41:57 (9)43:35 (8)47:28 (12)49:37 (15)
GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA10:35 (3)02:56 (13)02:00 (8)01:49 (7)05:03 (21)05:30 (16)10:46 (11)03:18 (3)01:38 (3)03:53 (13)02:09 (10)
7Urša BEGUŠ50:49+16:3112:29 (5)15:24 (5)17:34 (5)19:22 (5)24:52 (6)29:54 (6)40:25 (9)43:53 (10)45:32 (10)49:08 (14)50:49 (16)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA12:29 (5)02:55 (12)02:10 (12)01:48 (5)05:30 (24)05:02 (12)10:31 (10)03:28 (4)01:39 (4)03:36 (8)01:41 (7)
8Petra TRČEK56:05+21:4717:04 (8)20:26 (9)22:32 (8)24:07 (8)26:40 (7)30:54 (8)42:04 (10)46:22 (11)48:25 (11)53:15 (15)56:05 (17)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA17:04 (8)03:22 (19)02:06 (11)01:35 (1)02:33 (14)04:14 (6)11:10 (14)04:18 (10)02:03 (7)04:50 (15)02:50 (19)
9Polona LAMPREČNIK58:06+23:4814:49 (7)17:44 (7)19:26 (7)21:45 (7)26:53 (9)31:45 (9)40:16 (8)49:54 (12)52:01 (12)55:42 (16)58:06 (18)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA14:49 (7)02:55 (12)01:42 (2)02:19 (16)05:08 (22)04:52 (10)08:31 (8)09:38 (17)02:07 (8)03:41 (11)02:24 (13)
10Anja HUMAR62:03+27:4522:58 (12)26:22 (12)28:23 (12)30:05 (11)32:31 (11)36:55 (10)48:00 (11)52:26 (13)54:25 (13)59:21 (17)62:03 (19)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA22:58 (12)03:24 (20)02:01 (10)01:42 (3)02:26 (12)04:24 (8)11:05 (13)04:26 (12)01:59 (6)04:56 (17)02:42 (17)
11Anja PIRIH64:10+29:5224:49 (14)27:27 (14)29:23 (13)31:45 (14)37:04 (14)41:59 (14)51:03 (12)56:05 (15)57:52 (14)61:41 (18)64:10 (20)
GIMNAZIJA VIČ LJUBLJANA24:49 (14)02:38 (3)01:56 (7)02:22 (17)05:19 (23)04:55 (11)09:04 (9)05:02 (14)01:47 (5)03:49 (12)02:29 (15)
12Klara MERŠE65:22+31:0423:21 (13)26:35 (13)29:24 (14)31:38 (13)33:31 (12)38:56 (12)51:37 (13)55:59 (14)59:51 (15)63:26 (19)65:22 (21)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA23:21 (13)03:14 (18)02:49 (19)02:14 (14)01:53 (7)05:25 (14)12:41 (15)04:22 (11)03:52 (22)03:35 (7)01:56 (9)
13Tjaša Bahovec70:03+35:4526:38 (15)29:37 (15)31:19 (15)33:23 (15)38:54 (15)43:45 (15)52:15 (14)61:54 (16)64:06 (16)67:46 (20)70:03 (22)
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA26:38 (15)02:59 (14)01:42 (2)02:04 (12)05:31 (25)04:51 (9)08:30 (7)09:39 (18)02:12 (11)03:40 (10)02:17 (11)
14Pia DOBRAVEC72:04+37:4633:03 (16)36:36 (16)38:30 (16)40:11 (16)42:38 (16)46:58 (16)57:56 (16)62:23 (17)64:32 (17)69:19 (21)72:04 (23)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA33:03 (16)03:33 (21)01:54 (6)01:41 (2)02:27 (13)04:20 (7)10:58 (12)04:27 (13)02:09 (9)04:47 (14)02:45 (18)
15Špela KUNSTELJ85:43+51:2518:50 (10)23:27 (10)27:33 (11)30:13 (12)33:36 (13)40:30 (13)57:23 (15)72:29 (18)78:21 (18)83:17 (22)85:43 (24)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA18:50 (10)04:37 (25)04:06 (25)02:40 (21)03:23 (20)06:54 (21)16:53 (21)15:06 (24)05:52 (24)04:56 (17)02:26 (14)
16Andreja MERŠE87:18+53:0045:16 (20)48:30 (20)51:13 (20)53:31 (20)55:24 (20)60:51 (19)73:38 (19)77:54 (19)81:46 (19)85:26 (23)87:18 (25)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA45:16 (20)03:14 (18)02:43 (17)02:18 (15)01:53 (7)05:27 (15)12:47 (16)04:16 (9)03:52 (22)03:40 (10)01:52 (8)
17Klara DIM92:08+57:5038:05 (17)40:58 (17)44:50 (17)47:16 (17)50:16 (17)56:45 (17)72:07 (17)81:43 (20)84:20 (20)89:47 (24)92:08 (26)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA38:05 (17)02:53 (8)03:52 (24)02:26 (18)03:00 (18)06:29 (18)15:22 (20)09:36 (16)02:37 (15)05:27 (19)02:21 (12)
18Maša BAHOVEC105:34+71:1642:57 (19)45:43 (19)48:41 (19)50:46 (18)52:43 (18)59:57 (18)73:32 (18)85:20 (21)89:22 (21)96:02 (25)105:34 (1)
SREDNJA ŠOLA DOMŽALE42:57 (19)02:46 (6)02:58 (22)02:05 (13)01:57 (9)07:14 (24)13:35 (17)11:48 (22)04:02 (23)06:40 (23)09:32 (25)
19Polona JEZERŠEK106:08+71:5052:08 (22)54:49 (22)58:36 (22)61:03 (22)63:49 (22)70:40 (22)85:22 (22)95:44 (24)98:13 (25)103:38 (3)106:08 (2)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA52:08 (22)02:41 (4)03:47 (23)02:27 (19)02:46 (15)06:51 (20)14:42 (19)10:22 (21)02:29 (13)05:25 (18)02:30 (16)
20Klara MESTEK106:46+72:2840:45 (18)44:26 (18)47:23 (18)52:01 (19)54:55 (19)61:40 (20)84:26 (21)94:19 (23)96:29 (24)102:49 (2)106:46 (3)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK40:45 (18)03:41 (22)02:57 (21)04:38 (25)02:54 (17)06:45 (19)22:46 (23)09:53 (20)02:10 (10)06:20 (22)03:57 (22)
21Lucija PEVEC110:44+76:2680:27 (25)82:51 (25)84:45 (25)86:37 (25)88:08 (25)91:51 (25)99:49 (24)103:28 (1)106:17 (1)109:23 (5)110:44 (5)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK80:27 (25)02:24 (2)01:54 (6)01:52 (8)01:31 (2)03:43 (5)07:58 (3)03:39 (7)02:49 (19)03:06 (5)01:21 (1)
22Sara LEKAN111:32+77:1448:56 (21)51:43 (21)54:18 (21)56:58 (21)58:44 (21)65:59 (21)79:36 (20)91:29 (22)95:14 (22)102:00 (1)111:32 (6)
SREDNJA ŠOLA DOMŽALE48:56 (21)02:47 (7)02:35 (13)02:40 (21)01:46 (4)07:15 (25)13:37 (18)11:53 (23)03:45 (20)06:46 (24)09:32 (25)
23Eva GREGORINČIČ120:39+86:2154:39 (23)58:30 (23)61:21 (23)65:57 (23)68:50 (23)75:57 (23)98:32 (23)108:15 (2)110:48 (2)116:45 (6)120:39 (7)
VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNI ZAVOD ANTONA MARTINA SLOMŠKA MARIBOR54:39 (23)03:51 (24)02:51 (20)04:36 (24)02:53 (16)07:07 (22)22:35 (22)09:43 (19)02:33 (14)05:57 (20)03:54 (21)
24Nika REHER134:46+100:2868:49 (24)72:33 (24)75:15 (24)79:51 (24)82:52 (24)90:00 (24)113:05 (1)122:17 (3)124:43 (3)130:41 (7)134:46 (9)
VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNI ZAVOD ANTONA MARTINA SLOMŠKA MARIBOR68:49 (24)03:44 (23)02:42 (14)04:36 (24)03:01 (19)07:08 (23)23:05 (24)09:12 (15)02:26 (12)05:58 (21)04:05 (23)
Neža STARIHA+-35:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tajda KLOPČIČ+-35:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA LEDINE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Kaja PURIČ+-35:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Lara DROLE+-35:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Nuša ŠRAJ+-35:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA LEDINE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Katarina ŠKUFCA107:11+72:5322:52 (11)25:15 (11)27:08 (10)29:51 (10)32:00 (10)38:22 (11) (N/A) (N/A)96:19 (23)104:12 (4)107:11 (4)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK22:52 (11)02:23 (1)01:53 (4)02:43 (22)02:09 (11)06:22 (17)00:00 (N/A)00:00 (N/A)96:19 (25)07:53 (25)02:59 (20)
Kim KREMŽAR PANČUR+-35:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tajda JERAS125:34+91:16 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)125:34 (8)
SREDNJA ŠOLA DOMŽALE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)125:34 (26)
Nika PEČAN+-35:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA LEDINE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Janina OGRIN+-35:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ana LOGAR+-35:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA LEDINE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)