Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana, 2. 10. 2014
Kategorija: Učenci A

NIme / klubČasZaostanekS-6161-6363-6464-6969-6868-6767-7070-6565-6666-6060-5959-5656-6262-F
1Luka Anderluh07:49+00:0000:16 (1)00:52 (1)01:59 (1)03:14 (2)03:21 (2)03:34 (1)04:13 (2)04:53 (2)05:48 (3)06:22 (2)06:36 (2)07:02 (1)07:29 (1)07:49 (1)
OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA00:16 (1)00:36 (1)01:07 (2)01:15 (8)00:07 (1)00:13 (1)00:39 (5)00:40 (7)00:55 (17)00:34 (1)00:14 (1)00:26 (1)00:27 (1)00:20 (2)
2Matevž KUNC08:13+00:2400:17 (4)00:57 (2)02:07 (2)03:06 (1)03:18 (1)03:35 (2)04:10 (1)04:42 (1)05:10 (1)06:16 (1)06:36 (2)07:04 (2)07:55 (2)08:13 (2)
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ00:17 (4)00:40 (2)01:10 (4)00:59 (4)00:12 (5)00:17 (5)00:35 (2)00:32 (3)00:28 (5)01:06 (12)00:20 (3)00:28 (2)00:51 (11)00:18 (1)
3Luka SELJAK11:21+03:3201:04 (15)02:32 (7)03:45 (5)04:47 (5)05:24 (5)05:41 (5)06:37 (5)07:14 (5)07:40 (5)08:29 (5)09:04 (5)09:46 (3)10:22 (5)11:21 (4)
OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA01:04 (15)01:28 (7)01:13 (5)01:02 (5)00:37 (15)00:17 (5)00:56 (12)00:37 (4)00:26 (4)00:49 (5)00:35 (13)00:42 (9)00:36 (3)00:59 (13)
4Nejc TURK12:01+04:1200:35 (10)03:50 (12)05:11 (10)06:18 (9)06:28 (8)06:42 (8)07:30 (8)08:24 (9)08:45 (7)09:23 (7)09:49 (7)10:46 (4)11:32 (6)12:01 (6)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:35 (10)03:15 (13)01:21 (7)01:07 (6)00:10 (3)00:14 (2)00:48 (10)00:54 (14)00:21 (2)00:38 (2)00:26 (9)00:57 (13)00:46 (9)00:29 (6)
5Mel REHER12:26+04:3700:17 (4)01:02 (3)05:10 (9)05:55 (8)06:03 (7)06:19 (7)06:55 (7)07:25 (6)08:15 (6)09:10 (6)09:37 (6)11:29 (6)11:58 (8)12:26 (7)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 100:17 (4)00:45 (3)04:08 (13)00:45 (1)00:08 (2)00:16 (3)00:36 (3)00:30 (1)00:50 (14)00:55 (8)00:27 (11)01:52 (14)00:29 (2)00:28 (5)
6Martin JEVŠEVAR12:34+04:4500:59 (14)02:39 (8)03:47 (6)04:57 (6)05:28 (6)05:52 (6)06:46 (6)07:33 (7)08:52 (8)09:52 (8)10:19 (8)10:56 (5)11:57 (7)12:34 (8)
OSNOVNA ŠOLA BREŽICE00:59 (14)01:40 (8)01:08 (3)01:10 (7)00:31 (14)00:24 (14)00:54 (11)00:47 (11)01:19 (19)01:00 (10)00:27 (11)00:37 (4)01:01 (12)00:37 (8)
7Gašper ZGONEC16:01+08:1200:28 (8)03:56 (13)05:33 (12)09:50 (13)10:07 (12)10:29 (12)10:59 (12)11:37 (12)12:09 (12)13:15 (10)13:40 (10)14:13 (8)15:17 (10)16:01 (10)
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ00:28 (8)03:28 (14)01:37 (9)04:17 (16)00:17 (7)00:22 (12)00:30 (1)00:38 (5)00:32 (8)01:06 (12)00:25 (7)00:33 (3)01:04 (13)00:44 (10)
8Timotej HRIBAR18:25+10:3600:30 (9)02:46 (10)04:41 (7)06:25 (10)07:43 (11)08:02 (11)10:00 (11)12:31 (13)13:12 (13)14:07 (11)14:35 (11)15:16 (9)15:57 (11)18:25 (12)
OSNOVNA ŠOLA BREŽICE00:30 (9)02:16 (9)01:55 (11)01:44 (11)01:18 (16)00:19 (10)01:58 (15)02:31 (16)00:41 (11)00:55 (8)00:28 (12)00:41 (8)00:41 (6)02:28 (17)
9Žiga Miha ERJAVEC20:20+12:3100:39 (11)01:58 (6)05:14 (11)06:50 (12)07:12 (10)07:37 (10)08:39 (10)09:40 (11)10:24 (11)15:29 (13)16:09 (12)18:37 (10)19:19 (12)20:20 (14)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:39 (11)01:19 (5)03:16 (12)01:36 (10)00:22 (13)00:25 (15)01:02 (14)01:01 (15)00:44 (13)05:05 (18)00:40 (14)02:28 (15)00:42 (7)01:01 (15)
10Martin NOVAK43:26+35:3700:26 (6)11:28 (16)30:30 (17)36:16 (17)36:35 (15)36:53 (15)37:33 (16)38:16 (16)38:46 (16)39:30 (16)39:55 (15)40:47 (12)42:58 (15)43:26 (18)
OSNOVNA ŠOLA VODICE00:26 (6)11:02 (19)19:02 (18)05:46 (18)00:19 (11)00:18 (7)00:40 (6)00:43 (9)00:30 (7)00:44 (3)00:25 (7)00:52 (12)02:11 (14)00:28 (5)
11Žan OBRAN61:29+53:4020:40 (19)31:07 (20)38:40 (18)40:59 (18)41:18 (16)41:58 (16)51:38 (18)55:52 (19)56:47 (19)57:58 (19)59:13 (18)59:53 (15)60:42 (18)61:29 (21)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ20:40 (19)10:27 (18)07:33 (14)02:19 (13)00:19 (11)00:40 (16)09:40 (17)04:14 (17)00:55 (17)01:11 (13)01:15 (18)00:40 (7)00:49 (10)00:47 (11)
Tilen ZUPAN09:13+01:2400:17 (4)01:43 (5)03:02 (4)03:55 (4)04:15 (4)04:37 (4)05:15 (4)05:56 (4)06:31 (4)07:31 (4)07:52 (4) (N/A)08:38 (3)09:13 (3)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:17 (4)01:26 (6)01:19 (6)00:53 (2)00:20 (12)00:22 (12)00:38 (4)00:41 (8)00:35 (9)01:00 (10)00:21 (4)00:00 (N/A)08:38 (16)00:35 (7)
Žan JERAJ PIRC26:21+18:32 (N/A)14:45 (18)15:34 (13)19:11 (15)19:29 (14)19:48 (14)20:32 (14)21:11 (15)21:41 (15)22:28 (14)22:54 (13)23:41 (11)25:53 (13)26:21 (15)
OSNOVNA ŠOLA VODICE00:00 (N/A)14:45 (20)00:49 (1)03:37 (15)00:18 (9)00:19 (10)00:44 (9)00:39 (6)00:30 (7)00:47 (4)00:26 (9)00:47 (11)02:12 (15)00:28 (5)
Martin HLADKY13:48+05:5900:42 (13)03:12 (11)05:00 (8)06:45 (11)07:01 (9) (N/A)08:17 (9)09:07 (10)10:01 (10)10:55 (9)11:48 (9)12:28 (7)13:06 (9)13:48 (9)
WALDORFSKA ŠOLA00:42 (13)02:30 (11)01:48 (10)01:45 (12)00:16 (6)00:00 (N/A)08:17 (16)00:50 (12)00:54 (15)00:54 (6)00:53 (15)00:40 (7)00:38 (4)00:42 (9)
Denis GREGORC30:30+22:4127:36 (20) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)30:30 (17)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE27:36 (20)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)30:30 (21)
Maks TOMAŽIČ26:54+19:0502:24 (17)08:07 (14)16:33 (14)18:06 (14)18:18 (13)18:37 (13)19:38 (13)20:31 (14)21:11 (14)22:39 (15)23:53 (14) (N/A)25:58 (14)26:54 (16)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE02:24 (17)05:43 (15)08:26 (16)01:33 (9)00:12 (5)00:19 (10)01:01 (13)00:53 (13)00:40 (10)01:28 (15)01:14 (16)00:00 (N/A)25:58 (18)00:56 (12)
Benjamin REP55:18+47:2901:58 (16)12:06 (17)23:33 (16) (N/A)45:13 (17)45:36 (17)46:19 (17)47:03 (18)48:17 (18)50:23 (18)50:47 (17)51:25 (14)52:06 (17)55:18 (20)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:58 (16)10:08 (17)11:27 (17)00:00 (N/A)45:13 (17)00:23 (13)00:43 (8)00:44 (10)01:14 (18)02:06 (17)00:24 (5)00:38 (5)00:41 (6)03:12 (18)
Domen PETROVIČ11:22+03:3300:27 (7)01:14 (4)02:36 (3)03:30 (3)03:48 (3)04:06 (3)04:49 (3)05:21 (3)05:46 (2)07:20 (3)07:37 (3) (N/A)08:56 (4)11:22 (5)
OSNOVNA ŠOLA ŠTURJE AJDOVŠČINA00:27 (7)00:47 (4)01:22 (8)00:54 (3)00:18 (9)00:18 (7)00:43 (8)00:32 (3)00:25 (3)01:34 (16)00:17 (2)00:00 (N/A)08:56 (17)02:26 (16)
Gal  DRAGŠIČ16:58+09:0900:25 (5)02:44 (9) (N/A)05:17 (7) (N/A)07:03 (9) (N/A)08:11 (8)08:53 (9)15:04 (12) (N/A) (N/A) (N/A)16:58 (11)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 100:25 (5)02:19 (10)00:00 (N/A)05:17 (17)00:00 (N/A)07:03 (17)00:00 (N/A)08:11 (18)00:42 (12)06:11 (19)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)16:58 (19)
Luka BUKOVIČ45:31+37:4211:50 (18)14:53 (19)22:32 (15)24:52 (16) (N/A) (N/A)25:50 (15)40:06 (17)40:26 (17)41:50 (17)43:05 (16)43:48 (13)44:31 (16)45:31 (19)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ11:50 (18)03:03 (12)07:39 (15)02:20 (14)00:00 (N/A)00:00 (N/A)25:50 (18)14:16 (19)00:20 (1)01:24 (14)01:15 (18)00:43 (10)00:43 (8)01:00 (14)
Miha KOČEVAR18:46+10:5700:42 (13)08:15 (15) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)18:46 (13)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:42 (13)07:33 (16)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)18:46 (20)