Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana, 2. 10. 2014
Kategorija: Učenci B

NIme / klubČasZaostanekS-3636---F
1Svit PESTOTNIK STRES25:02+00:0003:43 (8)06:52 (1)08:33 (1)25:02 (3)
OSNOVNA ŠOLA TRNOVO03:43 (8)03:09 (6)01:41 (10)16:29 (4)
2Filip PETROVIČ29:20+04:1803:47 (9)07:20 (3)08:57 (3)29:20 (4)
OSNOVNA ŠOLA ŠTURJE AJDOVŠČINA03:47 (9)03:33 (10)01:37 (8)20:23 (9)
3Aljaž LUZNAR31:07+06:0505:14 (17)09:01 (11)10:41 (5)31:07 (5)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE05:14 (17)03:47 (14)01:40 (9)20:26 (11)
4Aleš SERŽENTA31:11+06:0903:12 (2)08:41 (9)14:10 (14)31:11 (6)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA03:12 (2)05:29 (28)05:29 (38)17:01 (5)
5Jože PESTOTNIK32:36+07:3404:13 (12)07:13 (2)09:05 (4)32:36 (7)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO04:13 (12)03:00 (4)01:52 (12)23:31 (21)
6Jurij STRAŽE32:38+07:3603:41 (7)08:37 (8)13:51 (13)32:38 (8)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:41 (7)04:56 (24)05:14 (36)18:47 (8)
7Domen LAH33:19+08:1707:59 (29)11:05 (14)12:53 (11)33:19 (9)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ07:59 (29)03:06 (5)01:48 (11)20:26 (11)
8Urban KRKOČ37:33+12:3105:36 (19)11:44 (16)15:12 (16)37:33 (11)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE05:36 (19)06:08 (31)03:28 (25)22:21 (18)
9Domen KAVČIČ39:29+14:2705:53 (21)13:25 (21)17:17 (20)39:29 (12)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE05:53 (21)07:32 (36)03:52 (31)22:12 (16)
10Anže PODREKAR39:32+14:3008:47 (34)12:16 (17)13:45 (12)39:32 (13)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE08:47 (34)03:29 (8)01:29 (4)25:47 (24)
11Benjamin ADORNO40:14+15:1204:12 (11)08:05 (6)17:12 (19)40:14 (14)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 104:12 (11)03:53 (17)09:07 (50)23:02 (20)
12Rok ROJKO40:40+15:3809:12 (37)15:38 (29)18:11 (23)40:40 (15)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 109:12 (37)06:26 (32)02:33 (15)22:29 (19)
13Julijan KAVČIČ41:19+16:1703:40 (6)14:37 (27)19:05 (27)41:19 (16)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA03:40 (6)10:57 (42)04:28 (33)22:14 (17)
14Luka KREČ41:43+16:4103:48 (10)17:07 (35)19:50 (30)41:43 (17)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE03:48 (10)13:19 (44)02:43 (18)21:53 (15)
15Matija STRAŽE41:57+16:5504:33 (15)09:00 (10)12:08 (8)41:57 (18)
OSNOVNA ŠOLA VODICE04:33 (15)04:27 (21)03:08 (24)29:49 (31)
16Rok HERNEC42:36+17:3412:46 (45)18:32 (37)24:20 (36)42:36 (19)
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ12:46 (45)05:46 (30)05:48 (41)18:16 (6)
17Erik GREGORC43:10+18:0803:40 (6)07:23 (5)08:54 (2)43:10 (20)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE03:40 (6)03:43 (11)01:31 (5)34:16 (34)
18Filip GRAD44:51+19:4914:53 (51)20:30 (41)26:34 (38)44:51 (21)
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ14:53 (51)05:37 (29)06:04 (42)18:17 (7)
19Luka MOHORKO45:19+20:1713:04 (47)16:36 (33)18:12 (24)45:19 (22)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO13:04 (47)03:32 (9)01:36 (7)27:07 (25)
20Alojz Evelin MIKOLIČ SOBOTIČ47:29+22:2708:08 (31)13:27 (22)22:10 (34)47:29 (23)
OSNOVNA ŠOLA POLJČANE08:08 (31)05:19 (26)08:43 (49)25:19 (23)
21Enej SMOLE47:33+22:3103:35 (4)07:21 (4)11:10 (6)47:33 (24)
OSNOVNA ŠOLA DOMŽALE03:35 (4)03:46 (13)03:49 (30)36:23 (38)
22Maks ROZMAN47:49+22:4705:27 (18)10:51 (13)12:09 (9)47:49 (25)
OSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA05:27 (18)05:24 (27)01:18 (2)35:40 (37)
23Žiga ŽIBERNA48:30+23:2804:31 (14)08:22 (7)12:06 (7)48:30 (26)
OSNOVNA ŠOLA DOMŽALE04:31 (14)03:51 (16)03:44 (29)36:24 (39)
24Anže  MIRTIČ49:43+24:4109:44 (39)13:28 (23)14:56 (15)49:43 (27)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE09:44 (39)03:44 (12)01:28 (3)34:47 (35)
25Nejc MAROLT53:41+28:3909:54 (41)19:28 (40)25:47 (37)53:41 (30)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE09:54 (41)09:34 (40)06:19 (43)27:54 (28)
26Gal LOGAR54:42+29:4006:50 (25)11:13 (15)16:29 (18)54:42 (32)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO06:50 (25)04:23 (20)05:16 (37)38:13 (42)
27Filip  KUŠAR55:32+30:3013:27 (49)16:21 (31)17:56 (21)55:32 (33)
OSNOVNA ŠOLA TRNOVO13:27 (49)02:54 (2)01:35 (6)37:36 (41)
28Maj KIMOVEC58:28+33:2613:50 (50)16:46 (34)19:27 (28)58:28 (34)
OSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA13:50 (50)02:56 (3)02:41 (17)39:01 (44)
29Gašper BRIŠNIK58:37+33:3503:14 (3)26:58 (46)29:08 (40)58:37 (35)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:14 (3)23:44 (50)02:10 (13)29:29 (30)
30Maj Jurij MIKLAVEC59:15+34:1307:45 (27)09:57 (12)12:21 (10)59:15 (37)
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ07:45 (27)02:12 (1)02:24 (14)46:54 (49)
31Štefan PODGORŠEK59:27+34:2511:44 (43)31:45 (47)35:14 (43)59:27 (38)
OSNOVNA ŠOLA VODICE11:44 (43)20:01 (49)03:29 (26)24:13 (22)
32Žiga DJUROVIČ60:06+35:0407:26 (26)36:31 (50)39:17 (44)60:06 (39)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 107:26 (26)29:05 (51)02:46 (19)20:49 (13)
33Rene VAGNER61:12+36:1006:49 (24)19:19 (39)22:18 (35)61:12 (40)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 106:49 (24)12:30 (43)02:59 (22)38:54 (43)
34Žan SKERBIŠ62:08+37:0611:14 (42)15:25 (28)18:29 (25)62:08 (41)
OSNOVNA ŠOLA POLJČANE11:14 (42)04:11 (19)03:04 (23)43:39 (45)
35Aleks PAHOR63:32+38:3007:53 (28)12:28 (19)17:59 (22)63:32 (42)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE07:53 (28)04:35 (22)05:31 (39)45:33 (47)
36Svit GORIČANEC65:30+40:2813:15 (48)22:28 (42)29:55 (41)65:30 (43)
OSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA13:15 (48)09:13 (39)07:27 (44)35:35 (36)
37Benjamin JAGODIC66:53+41:5111:53 (44)16:35 (32)21:49 (32)66:53 (44)
OSNOVNA ŠOLA VODICE11:53 (44)04:42 (23)05:14 (36)45:04 (46)
38Andrej BANJANIN72:04+47:0240:30 (56)47:32 (53)51:08 (50)72:04 (47)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 140:30 (56)07:02 (35)03:36 (27)20:56 (14)
39Miha GYERGYEK77:14+52:1208:58 (36)15:41 (30)20:01 (31)77:14 (49)
OSNOVNA ŠOLA VODICE08:58 (36)06:43 (33)04:20 (32)57:13 (53)
40Jan OBRAN82:32+57:3015:14 (52)19:12 (38)26:55 (39)82:32 (50)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ15:14 (52)03:58 (18)07:43 (45)55:37 (52)
41Jure KOROŠEC84:06+59:0408:52 (35)60:31 (55)63:24 (52)84:06 (52)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 108:52 (35)51:39 (54)02:53 (20)20:42 (12)
42Blaž EMERŠIČ86:16+61:1419:06 (53)22:56 (44)30:51 (42)86:16 (53)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ19:06 (53)03:50 (15)07:55 (46)55:25 (51)
43Tomi GOLOB87:28+62:2609:15 (38)14:24 (26)18:54 (26)87:28 (54)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ09:15 (38)05:09 (25)04:30 (34)68:34 (55)
44Martin VERŠNJAK119:28+94:2609:47 (40)12:58 (20)15:35 (17)119:28 (1)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO09:47 (40)03:11 (7)02:37 (16)103:53 (1)
45Blaž PLOHL135:27+110:2508:47 (34)78:40 (56)81:36 (53)135:27 (2)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ08:47 (34)69:53 (56)02:56 (21)53:51 (50)
Simon JAKOFČIČ52:44+27:4203:09 (1)32:26 (48)40:22 (45)52:44 (29)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:09 (1)29:17 (52)07:56 (47)12:22 (2)
Rok PISTOTNIK36:41+11:3904:24 (13)12:22 (18) (N/A)36:41 (10)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO04:24 (13)07:58 (38)00:00 (N/A)36:41 (40)
Uroš ŠTUHEC+-26:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Matej  PUC+-26:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Julijan MATJAŠIČ51:37+26:3506:07 (22)13:45 (25)19:32 (29)51:37 (28)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ06:07 (22)07:38 (37)05:47 (40)32:05 (32)
Nejc PEVEC+-26:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Aljaž PLOHL75:31+50:2912:50 (46)26:36 (45)47:53 (49)75:31 (48)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ12:50 (46)13:46 (45)21:17 (53)27:38 (26)
Benjamin KORELC92:29+67:2708:01 (30)37:31 (51)45:43 (48)92:29 (56)
OSNOVNA ŠOLA VODICE08:01 (30)29:30 (53)08:12 (48)46:46 (48)
Maj KIMOVEC54:32+29:3008:34 (32)18:16 (36)21:59 (33)54:32 (31)
OSNOVNA ŠOLA VODICE08:34 (32)09:42 (41)03:43 (28)32:33 (33)
Filp NASTRAN58:40+33:3825:33 (55)43:11 (52)44:10 (47)58:40 (36)
OSNOVNA ŠOLA VODICE25:33 (55)17:38 (48)00:59 (1)14:30 (3)
Luka ŠTRUKELJ71:41+46:3905:44 (20)22:49 (43)43:41 (46)71:41 (46)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA05:44 (20)17:05 (47)20:52 (51)28:00 (29)
Nejc BEC83:46+58:4420:54 (54)35:05 (49)55:59 (51)83:46 (51)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ20:54 (54)14:11 (46)20:54 (52)27:47 (27)
Marcel STRŽINAR+-26:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Klemen ŠPANRING67:38+42:3604:58 (16)57:50 (54) (N/A)67:38 (45)
OSNOVNA ŠOLA POLJČANE04:58 (16)52:52 (55)00:00 (N/A)67:38 (54)
Matic BOHINC+-26:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Domen ŽURBI+-26:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tilen ŽVANUT90:16+65:1406:43 (23)13:34 (24) (N/A)90:16 (55)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE06:43 (23)06:51 (34)00:00 (N/A)90:16 (56)