Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana, 2. 10. 2014
Kategorija: Učenci C

NIme / klubČasZaostanekS-3636-3434---F
1Žan  RAVNIKAR25:55+00:0003:20 (10)06:50 (6)10:50 (10)15:48 (20)25:55 (15)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE03:20 (10)03:30 (14)04:00 (30)04:58 (32)10:07 (1)
2Matic BLAŽ29:59+04:0402:44 (3)04:30 (1)05:27 (1)06:42 (1)29:59 (16)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE02:44 (3)01:46 (2)00:57 (2)01:15 (4)23:17 (27)
3Domen KAVČIČ31:51+05:5602:41 (2)06:48 (5)11:25 (13)17:42 (24)31:51 (17)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA02:41 (2)04:07 (17)04:37 (32)06:17 (33)14:09 (15)
4Matjaž  KAVČIČ32:15+06:2003:12 (6)05:44 (2)07:07 (2)08:44 (2)32:15 (18)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE03:12 (6)02:32 (5)01:23 (14)01:37 (13)23:31 (28)
5Matic SOBAN35:51+09:5603:47 (18)09:08 (17)14:49 (22)22:37 (29)35:51 (19)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE03:47 (18)05:21 (32)05:41 (34)07:48 (34)13:14 (8)
6Tjaž GANTAR38:09+12:1402:39 (1)05:47 (3)11:29 (14)25:55 (34)38:09 (20)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA02:39 (1)03:08 (8)05:42 (35)14:26 (48)12:14 (6)
7Jan MARC42:41+16:4603:55 (20)09:58 (23)18:50 (29)29:11 (37)42:41 (22)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE03:55 (20)06:03 (37)08:52 (42)10:21 (39)13:30 (10)
8Martin RODE44:30+18:3504:02 (21)07:32 (8)08:51 (4)10:22 (4)44:30 (24)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE04:02 (21)03:30 (14)01:19 (11)01:31 (10)34:08 (41)
9Brin SMOLE45:42+19:4702:49 (4)06:14 (4)07:22 (3)09:21 (3)45:42 (25)
OSNOVNA ŠOLA DOMŽALE02:49 (4)03:25 (11)01:08 (4)01:59 (20)36:21 (43)
10Gregor KUNC46:59+21:0403:15 (8)12:57 (35)19:48 (32)28:04 (35)46:59 (26)
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ03:15 (8)09:42 (50)06:51 (37)08:16 (35)18:55 (16)
11Matic DRMOTA50:39+24:4403:04 (5)09:28 (19)14:55 (23)29:17 (38)50:39 (27)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA03:04 (5)06:24 (39)05:27 (33)14:22 (46)21:22 (20)
12Urban DERLINK53:20+27:2504:05 (22)09:46 (20)17:54 (27)30:16 (40)53:20 (28)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE04:05 (22)05:41 (36)08:08 (39)12:22 (43)23:04 (25)
13Jaka GRAD54:37+28:4203:44 (17)10:09 (24)22:56 (40)32:15 (41)54:37 (29)
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ03:44 (17)06:25 (40)12:47 (49)09:19 (37)22:22 (22)
14Matic DEBELJAK55:04+29:0905:12 (30)09:55 (22)11:12 (11)12:16 (12)55:04 (30)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO05:12 (30)04:43 (24)01:17 (9)01:04 (2)42:48 (47)
15Urban NOVAK57:01+31:0606:49 (36)11:55 (30)13:11 (18)14:34 (17)57:01 (31)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO06:49 (36)05:06 (26)01:16 (8)01:23 (7)42:27 (45)
16Gašper  ČOPI57:06+31:1107:16 (39)11:54 (28)13:17 (19)14:13 (16)57:06 (32)
OSNOVNA ŠOLA TOLMIN07:16 (39)04:38 (23)01:23 (14)00:56 (1)42:53 (48)
17Jan ČOKOLIČ57:52+31:5703:28 (12)07:59 (11)09:04 (5)10:37 (5)57:52 (33)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 103:28 (12)04:31 (21)01:05 (3)01:33 (11)47:15 (51)
18Maks RODMAN60:45+34:5003:42 (16)09:07 (16)25:46 (44)47:20 (50)60:45 (34)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE03:42 (16)05:25 (34)16:39 (57)21:34 (56)13:25 (9)
19Jure KRIŽNAR61:56+36:0104:39 (28)11:28 (26)13:07 (17)14:48 (18)61:56 (35)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE04:39 (28)06:49 (41)01:39 (22)01:41 (15)47:08 (50)
20Grega GLUK63:06+37:1105:38 (32)17:51 (49)19:14 (31)20:23 (26)63:06 (36)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 105:38 (32)12:13 (57)01:23 (14)01:09 (3)42:43 (46)
21Aleksander KREBS64:36+38:4107:20 (40)14:44 (42)24:42 (43)42:06 (47)64:36 (37)
OSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA07:20 (40)07:24 (46)09:58 (48)17:24 (51)22:30 (23)
22Miha KLEMENČIČ64:52+38:5707:31 (42)21:08 (54)21:51 (34)23:17 (30)64:52 (38)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA07:31 (42)13:37 (60)00:43 (1)01:26 (9)41:35 (44)
23Mihael MIKOLIČ SOBOTIČ66:27+40:3206:41 (35)11:55 (30)13:50 (21)17:28 (23)66:27 (39)
OSNOVNA ŠOLA POLJČANE06:41 (35)05:14 (29)01:55 (25)03:38 (31)48:59 (53)
24Aljaž ŽIBERNA67:42+41:4703:30 (13)15:25 (44)24:07 (41)41:35 (45)67:42 (40)
OSNOVNA ŠOLA DOMŽALE03:30 (13)11:55 (56)08:42 (41)17:28 (52)26:07 (30)
25Blaž BONE69:47+43:5206:00 (33)17:30 (48)19:07 (30)21:20 (27)69:47 (42)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE06:00 (33)11:30 (54)01:37 (20)02:13 (24)48:27 (52)
26Jan ŠVIGELJ69:52+43:5703:38 (14)08:53 (15)24:13 (42)34:06 (42)69:52 (43)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO03:38 (14)05:15 (30)15:20 (56)09:53 (38)35:46 (42)
27Jošt KAVKA72:53+46:5804:30 (25)11:47 (27)20:54 (33)39:41 (43)72:53 (44)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO04:30 (25)07:17 (45)09:07 (43)18:47 (54)33:12 (39)
28Tadej RUDOLF73:41+47:4608:10 (49)12:45 (33)22:18 (36)23:58 (31)73:41 (45)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO08:10 (49)04:35 (22)09:33 (46)01:40 (14)49:43 (54)
29Tej HUČ74:34+48:3917:23 (65)24:58 (58)34:43 (52)52:13 (52)74:34 (46)
OSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA17:23 (65)07:35 (48)09:45 (47)17:30 (53)22:21 (21)
30Blaž ZAVODNIK74:54+48:5906:36 (34)14:12 (38)22:51 (39)41:45 (46)74:54 (47)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO06:36 (34)07:36 (49)08:39 (40)18:54 (55)33:09 (38)
31Anej RUPNIK74:58+49:0308:31 (50)19:03 (50)28:31 (48)44:12 (48)74:58 (48)
OSNOVNA ŠOLA POLJČANE08:31 (50)10:32 (53)09:28 (45)15:41 (50)30:46 (35)
32Timotej HOČEVAR75:27+49:3204:52 (29)08:07 (12)09:44 (9)11:41 (11)75:27 (49)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO04:52 (29)03:15 (10)01:37 (20)01:57 (19)63:46 (59)
33Ajdin KAZIČ76:08+50:1307:44 (45)14:44 (42)37:22 (53)62:26 (56)76:08 (50)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA07:44 (45)07:00 (42)22:38 (59)25:04 (57)13:42 (11)
34Peter PODGORŠEK76:23+50:2807:04 (37)09:25 (18)11:14 (12)13:59 (15)76:23 (51)
OSNOVNA ŠOLA VODICE07:04 (37)02:21 (4)01:49 (23)02:45 (28)62:24 (56)
35Luka KENDA76:37+50:4209:07 (55)10:43 (25)11:57 (15)13:46 (13)76:37 (52)
OSNOVNA ŠOLA POLJČANE09:07 (55)01:36 (1)01:14 (6)01:49 (16)62:51 (58)
36Gaj PIRIH76:45+50:5007:23 (41)17:14 (47)32:00 (49)47:32 (51)76:45 (53)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO07:23 (41)09:51 (51)14:46 (53)15:32 (49)29:13 (34)
37Matevž GOVEKAR78:07+52:1204:32 (26)08:52 (14)15:36 (24)64:21 (58)78:07 (54)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA04:32 (26)04:20 (20)06:44 (36)48:45 (63)13:46 (12)
38Peter SMREKAR79:30+53:3508:45 (52)12:00 (31)13:38 (20)15:38 (19)79:30 (56)
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ08:45 (52)03:15 (10)01:38 (21)02:00 (21)63:52 (60)
39Jadran AVSENAK79:34+53:3920:32 (66)25:43 (59)27:10 (45)29:05 (36)79:34 (57)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA20:32 (66)05:11 (27)01:27 (16)01:55 (18)50:29 (55)
40Aljaž SLABE82:17+56:2207:44 (45)14:59 (43)17:26 (26)19:33 (25)82:17 (58)
OSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA07:44 (45)07:15 (43)02:27 (28)02:07 (22)62:44 (57)
41Aljaž JAMNIK83:03+57:0803:49 (19)07:17 (7)09:23 (6)11:15 (10)83:03 (59)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:49 (19)03:28 (12)02:06 (27)01:52 (17)71:48 (63)
42Borja SLAMIČ84:47+58:5211:11 (59)13:45 (37)15:45 (25)17:09 (22)84:47 (60)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE11:11 (59)02:34 (6)02:00 (26)01:24 (8)67:38 (62)
43Tomaž PLATIŠE85:39+59:4408:39 (51)12:50 (34)21:59 (35)54:20 (53)85:39 (61)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO08:39 (51)04:11 (18)09:09 (44)32:21 (60)31:19 (36)
44Marcel ŠUBIC88:30+62:3521:32 (67)35:27 (64)50:18 (57)62:11 (55)88:30 (62)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE21:32 (67)13:55 (62)14:51 (54)11:53 (42)26:19 (32)
45Samo FUČKA88:41+62:4605:13 (31)07:50 (9)09:43 (8)11:00 (9)88:41 (63)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE05:13 (31)02:37 (7)01:53 (24)01:17 (5)77:41 (64)
46Miha DOLENEC89:25+63:3008:52 (53)37:50 (67)51:55 (58)66:19 (61)89:25 (64)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE08:52 (53)28:58 (67)14:05 (52)14:24 (47)23:06 (26)
47David ŠTOR90:26+64:3123:31 (68)37:22 (66)52:14 (59)64:07 (57)90:26 (65)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE23:31 (68)13:51 (61)14:52 (55)11:53 (42)26:19 (32)
48Gašper TRDAN92:24+66:2903:21 (11)15:38 (45)45:28 (55)71:24 (63)92:24 (66)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA03:21 (11)12:17 (58)29:50 (60)25:56 (58)21:00 (19)
49Jakob MERŠE93:16+67:2103:17 (9)38:08 (68)56:08 (63)65:25 (59)93:16 (67)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:17 (9)34:51 (68)18:00 (58)09:17 (36)27:51 (33)
50Miha RUPAR100:15+74:2003:41 (15)07:59 (11)09:32 (7)10:50 (6)100:15 (1)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE03:41 (15)04:18 (19)01:33 (18)01:18 (6)89:25 (67)
51Andraž FŰLEKI102:23+76:2803:13 (7)08:34 (13)55:13 (61)81:23 (65)102:23 (2)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:13 (7)05:21 (32)46:39 (67)26:10 (59)21:00 (19)
52Matic SEVER104:44+78:4931:28 (70)36:22 (65)37:31 (54)39:53 (44)104:44 (3)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE31:28 (70)04:54 (25)01:09 (5)02:22 (25)64:51 (61)
53Matic JANEŽIČ111:33+85:3814:11 (60)25:57 (60)27:13 (46)29:25 (39)111:33 (5)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA14:11 (60)11:46 (55)01:16 (8)02:12 (23)82:08 (65)
54Vid BENJAMIN113:18+87:2307:47 (46)21:18 (56)22:46 (38)25:30 (33)113:18 (6)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 107:47 (46)13:31 (59)01:28 (17)02:44 (27)87:48 (66)
55Matej FILIPIČ133:18+107:2307:41 (43)09:51 (21)12:59 (16)16:02 (21)133:18 (9)
OSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA07:41 (43)02:10 (3)03:08 (29)03:03 (29)117:16 (2)
56Uroš PEVEC149:10+123:1508:02 (48)22:33 (57)57:18 (65)115:25 (8)149:10 (11)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ08:02 (48)14:31 (63)34:45 (61)58:07 (65)33:45 (40)
57Mihael PLOHL157:20+131:2515:40 (61)21:03 (53)22:28 (37)25:04 (32)157:20 (13)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ15:40 (61)05:23 (33)01:25 (15)02:36 (26)132:16 (7)
58Anže HOZJAN164:01+138:0610:34 (57)14:28 (40)18:30 (28)21:40 (28)164:01 (14)
OSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA10:34 (57)03:54 (16)04:02 (31)03:10 (30)142:21 (13)
Tilen KLINC1520:40+1494:4515:59 (63) (N/A) (N/A)56:53 (54)1520:40 (12)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO15:59 (63)00:00 (N/A)00:00 (N/A)56:53 (64)1463:47 (14)
Erik ŠMITRAN+-26:0515:41 (62)21:10 (55)57:01 (64) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA15:41 (62)05:29 (35)35:51 (65)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Žiga KOVAČIČ122:56+97:0110:59 (58)17:11 (46)52:38 (60) (N/A)122:56 (8)
OSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA10:59 (58)06:12 (38)35:27 (64)00:00 (N/A)122:56 (5)
Miha VERDONIK68:53+42:5816:06 (64)26:00 (61)33:03 (50)46:20 (49)68:53 (41)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 116:06 (64)09:54 (52)07:03 (38)13:17 (44)22:33 (24)
Tine VENKO39:10+13:1508:55 (54)12:29 (32) (N/A)13:47 (14)39:10 (21)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO08:55 (54)03:34 (15)00:00 (N/A)13:47 (45)25:23 (29)
Aljaž KENDA110:12+84:1726:08 (69)33:38 (63)79:13 (67)91:02 (66)110:12 (4)
OSNOVNA ŠOLA POLJČANE26:08 (69)07:30 (47)45:35 (66)11:49 (40)19:10 (17)
Evgen PLUŠKO+-26:0507:06 (38)14:23 (39)27:26 (47)66:11 (60) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ07:06 (38)07:17 (45)13:03 (50)38:45 (62)00:00 (N/A)
Tilen PRAPOTNIK44:11+18:1609:55 (56)32:19 (62) (N/A) (N/A)44:11 (23)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ09:55 (56)22:24 (66)00:00 (N/A)00:00 (N/A)44:11 (49)
Tim KRIVC119:00+93:0507:52 (47)13:05 (36)48:30 (56) (N/A)119:00 (7)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO07:52 (47)05:13 (28)35:25 (63)00:00 (N/A)119:00 (3)
Aljaž RAKOVEC79:28+53:3304:08 (23)65:06 (69)66:25 (66)68:00 (62)79:28 (55)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE04:08 (23)60:58 (69)01:19 (11)01:35 (12)11:28 (4)
Aljaž MIKLAŠIČ+-26:05 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Alen NIDORFER+-26:05 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Žan REP+-26:05 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Teo VORŠIČ146:15+120:2004:33 (27)20:38 (52)55:24 (62)114:01 (7)146:15 (10)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ04:33 (27)16:05 (65)34:46 (62)58:37 (66)32:14 (37)
Luka VIHER+-26:0504:21 (24)19:53 (51)33:15 (51)71:46 (64) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ04:21 (24)15:32 (64)13:22 (51)38:31 (61)00:00 (N/A)