Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana, 2. 10. 2014
Kategorija: Učenke A

NIme / klubČasZaostanekS-5656-6262-5757-6464-7070-6969-6767-6666-6060-6161-F
1Zala FERENC08:41+00:0000:16 (1)00:45 (1)01:26 (1)04:00 (3)04:44 (3)05:28 (2)05:53 (1)06:26 (1)07:23 (2)08:15 (1)08:41 (2)
OSNOVNA ŠOLA POLJE00:16 (1)00:29 (2)00:41 (1)02:34 (12)00:44 (9)00:44 (3)00:25 (7)00:33 (9)00:57 (9)00:52 (10)00:26 (2)
2Demetra JAMŠEK09:57+01:1600:26 (15)00:55 (3)01:50 (2)03:37 (2)04:16 (1)05:09 (1)06:03 (2)06:36 (2)08:26 (3)09:09 (2)09:57 (3)
OSNOVNA ŠOLA VODICE00:26 (15)00:29 (2)00:55 (6)01:47 (7)00:39 (5)00:53 (5)00:54 (26)00:33 (9)01:50 (18)00:43 (8)00:48 (15)
3Tinka FERENC10:45+02:0400:24 (12)01:07 (6)01:52 (3)04:06 (4)04:55 (4)05:55 (3)06:22 (3)08:30 (3)09:08 (4)09:51 (3)10:45 (4)
OSNOVNA ŠOLA POLJE00:24 (12)00:43 (7)00:45 (3)02:14 (11)00:49 (11)01:00 (10)00:27 (12)02:08 (24)00:38 (1)00:43 (8)00:54 (19)
4Ajna MARINIČ12:47+04:0600:22 (7)01:27 (12)05:17 (12)08:15 (12)08:52 (11)09:32 (8)09:59 (8)10:31 (7)11:22 (6)12:21 (6)12:47 (5)
OSNOVNA ŠOLA POLJE00:22 (7)01:05 (15)03:50 (18)02:58 (14)00:37 (2)00:40 (1)00:27 (12)00:32 (7)00:51 (4)00:59 (14)00:26 (2)
5Sara LIPOVAC12:48+04:0700:19 (5)01:13 (9)02:57 (7)04:42 (6)08:30 (9)09:25 (7)09:45 (7)10:21 (6)11:23 (7)12:18 (5)12:48 (6)
OSNOVNA ŠOLA POLJE00:19 (5)00:54 (9)01:44 (10)01:45 (5)03:48 (24)00:55 (6)00:20 (3)00:36 (11)01:02 (12)00:55 (11)00:30 (5)
6Marta KUŠAR12:54+04:1300:34 (19)01:12 (8)02:27 (5)06:29 (7)07:07 (6)08:05 (5)08:56 (6)09:18 (4)11:15 (5)11:45 (4)12:54 (7)
OSNOVNA ŠOLA TRNOVO00:34 (19)00:38 (6)01:15 (8)04:02 (18)00:38 (3)00:58 (7)00:51 (25)00:22 (1)01:57 (19)00:30 (1)01:09 (20)
7Neža ZAVRL15:48+07:0701:14 (24)04:44 (25)07:17 (20)11:10 (19)11:56 (16)12:38 (13)13:04 (13)13:35 (11)14:19 (12)15:18 (10)15:48 (8)
OSNOVNA ŠOLA POLJE01:14 (24)03:30 (24)02:33 (14)03:53 (17)00:46 (10)00:42 (2)00:26 (9)00:31 (6)00:44 (2)00:59 (14)00:30 (5)
8Eva DIMITROVSKI16:18+07:3700:40 (21)01:44 (14)04:11 (10)09:35 (14)10:46 (12)11:56 (11)12:37 (11)13:11 (10)14:48 (13)15:27 (11)16:18 (9)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:40 (21)01:04 (14)02:27 (13)05:24 (22)01:11 (15)01:10 (16)00:41 (19)00:34 (10)01:37 (14)00:39 (4)00:51 (17)
9Hana GAVRIČ16:47+08:0600:25 (14)01:01 (4)02:22 (4)03:36 (1)04:37 (2)10:12 (10)10:50 (10)12:29 (9)13:30 (11)14:47 (9)16:47 (10)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 100:25 (14)00:36 (5)01:21 (9)01:14 (2)01:01 (13)05:35 (26)00:38 (16)01:39 (23)01:01 (10)01:17 (17)02:00 (21)
10Pia POKRAJČEVIČ16:51+08:1000:31 (17)01:03 (5)08:26 (22)10:35 (15)11:16 (13)12:17 (12)12:58 (12)13:42 (12)15:21 (14)16:08 (12)16:51 (11)
OSNOVNA ŠOLA VODICE00:31 (17)00:32 (4)07:23 (23)02:09 (10)00:41 (8)01:01 (11)00:41 (19)00:44 (16)01:39 (15)00:47 (9)00:43 (14)
11Paulina TOMAŽIČ17:32+08:5100:18 (4)01:51 (17)02:36 (6)07:03 (10)08:52 (11)10:03 (9)10:40 (9)11:19 (8)12:43 (10)14:12 (8)17:32 (13)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:18 (4)01:33 (19)00:45 (3)04:27 (20)01:49 (22)01:11 (17)00:37 (15)00:39 (13)01:24 (13)01:29 (21)03:20 (24)
12Tia OMERZU17:44+09:0300:28 (16)03:22 (22)05:23 (14)10:44 (17)11:38 (14)13:17 (16)13:48 (15)14:33 (14)15:26 (15)17:01 (14)17:44 (14)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:28 (16)02:54 (22)02:01 (11)05:21 (21)00:54 (12)01:39 (20)00:31 (14)00:45 (17)00:53 (5)01:35 (22)00:43 (14)
13Mineja LIPOVŠEK18:19+09:3800:24 (12)01:23 (10)03:27 (8)04:40 (5)06:24 (5)07:59 (4)08:25 (4)09:19 (5)12:39 (9)14:07 (7)18:19 (15)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:24 (12)00:59 (10)02:04 (12)01:13 (1)01:44 (21)01:35 (19)00:26 (9)00:54 (19)03:20 (22)01:28 (20)04:12 (26)
14Petja DRAME19:47+11:0600:23 (9)01:09 (7)03:45 (9)06:54 (9)07:35 (8)13:09 (15)13:50 (16)15:29 (15)16:25 (17)17:45 (16)19:47 (16)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 100:23 (9)00:46 (8)02:36 (15)03:09 (16)00:41 (8)05:34 (25)00:41 (19)01:39 (23)00:56 (8)01:20 (19)02:02 (23)
15Alina HERMAN21:55+13:1400:37 (20)04:47 (26)05:39 (15)07:27 (11)14:54 (18)16:42 (19)17:09 (18)17:34 (16)20:16 (18)21:21 (17)21:55 (18)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 100:37 (20)04:10 (26)00:52 (5)01:48 (8)07:27 (25)01:48 (22)00:27 (12)00:25 (2)02:42 (21)01:05 (15)00:34 (8)
16Ema ERJAVEC23:53+15:1201:25 (25)03:21 (21)06:17 (17)17:27 (21)18:39 (21)19:47 (21)20:34 (21)21:02 (19)22:43 (19)23:14 (18)23:53 (19)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:25 (25)01:56 (21)02:56 (17)11:10 (25)01:12 (16)01:08 (15)00:47 (22)00:28 (4)01:41 (16)00:31 (2)00:39 (12)
17Alja MESAREC29:13+20:3200:34 (19)03:51 (24)06:43 (18)11:02 (18)12:31 (17)16:33 (18)17:21 (19)20:46 (18)25:52 (23)28:24 (22)29:13 (22)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:34 (19)03:17 (23)02:52 (16)04:19 (19)01:29 (20)04:02 (24)00:48 (23)03:25 (25)05:06 (24)02:32 (23)00:49 (16)
18Zala Mia ŠVIGELJ29:14+20:3304:51 (27)10:50 (28)11:39 (23)14:39 (20)15:20 (19)16:20 (17)17:03 (17)17:45 (17)27:56 (24)28:39 (23)29:14 (23)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE04:51 (27)05:59 (28)00:49 (4)03:00 (15)00:41 (8)01:00 (10)00:43 (20)00:42 (15)10:11 (26)00:43 (8)00:35 (11)
19Anteja KAMŠEK29:54+21:1300:47 (22)02:31 (19)19:59 (26)21:46 (25)25:30 (23)26:30 (24)26:50 (23)27:21 (22)28:23 (25)29:19 (24)29:54 (24)
OSNOVNA ŠOLA POLJE00:47 (22)01:44 (20)17:28 (27)01:47 (7)03:44 (23)01:00 (10)00:20 (3)00:31 (6)01:02 (12)00:56 (12)00:35 (11)
20Lea KOSI30:58+22:1700:17 (3)01:37 (13)13:19 (24)24:30 (27)25:44 (25)26:48 (25)27:37 (24)28:05 (23)29:49 (26)30:23 (25)30:58 (25)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:17 (3)01:20 (16)11:42 (24)11:11 (26)01:14 (17)01:04 (12)00:49 (24)00:28 (4)01:44 (17)00:34 (3)00:35 (11)
21Katja JALOVEC31:20+22:3900:25 (14)01:49 (15)07:24 (21)09:14 (13)27:27 (26)28:12 (27)28:36 (26)29:13 (24)30:04 (27)30:46 (26)31:20 (26)
OSNOVNA ŠOLA POLJE00:25 (14)01:24 (17)05:35 (22)01:50 (9)18:13 (26)00:45 (4)00:24 (6)00:37 (12)00:51 (4)00:42 (5)00:34 (8)
22Luna PESTOTNIK STRES36:38+27:5700:22 (7)06:10 (27)21:26 (27)24:23 (26)25:44 (25)27:26 (26)28:13 (25)29:24 (25)33:29 (28)36:08 (27)36:38 (27)
OSNOVNA ŠOLA TRNOVO00:22 (7)05:48 (27)15:16 (25)02:57 (13)01:21 (18)01:42 (21)00:47 (22)01:11 (20)04:05 (23)02:39 (24)00:30 (5)
23Katja BELŠAK63:17+54:3600:48 (23)01:50 (16)17:19 (25)18:52 (24)20:18 (22)22:44 (23)23:08 (22)23:48 (21)24:44 (21)27:55 (21)63:17 (28)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:48 (23)01:02 (12)15:29 (26)01:33 (4)01:26 (19)02:26 (23)00:24 (6)00:40 (14)00:56 (8)03:11 (26)35:22 (28)
Ema RODMAN+-9:19 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Zoja BREZNIK26:46+18:05 (N/A)03:35 (23)04:31 (11)18:03 (23)18:39 (21)19:46 (20)20:16 (20)21:54 (20)22:49 (20)25:52 (19)26:46 (20)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 100:00 (N/A)03:35 (25)00:56 (7)13:32 (27)00:36 (1)01:07 (13)00:30 (13)01:38 (21)00:55 (6)03:03 (25)00:54 (19)
Manca MALNAR08:06+-1:2500:24 (12)01:55 (18)06:17 (17) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)06:31 (1) (N/A)08:06 (1)
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ00:24 (12)01:31 (18)04:22 (21)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)06:31 (25)00:00 (N/A)08:06 (27)
Erika JEREB ČORALIČ29:06+20:2501:46 (26)02:47 (20)06:52 (19)17:37 (22) (N/A)21:55 (22) (N/A) (N/A)25:51 (22)27:04 (20)29:06 (21)
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ01:46 (26)01:01 (11)04:05 (20)10:45 (24)00:00 (N/A)21:55 (27)00:00 (N/A)00:00 (N/A)25:51 (28)01:13 (16)02:02 (23)
Taja GUBANC21:45+13:0400:17 (3)00:49 (2) (N/A)10:41 (16)11:48 (15)13:07 (14)13:26 (14)14:17 (13)16:25 (17)17:44 (15)21:45 (17)
OSNOVNA ŠOLA VODICE00:17 (3)00:32 (4)00:00 (N/A)10:41 (23)01:07 (14)01:19 (18)00:19 (1)00:51 (18)02:08 (20)01:19 (18)04:01 (25)
Gala LENARČIČ MRŠEK17:12+08:3100:23 (9)01:27 (12)05:21 (13)06:43 (8)07:22 (7)08:30 (6)08:54 (5) (N/A)12:16 (8)16:40 (13)17:12 (12)
OSNOVNA ŠOLA POLJE00:23 (9)01:04 (14)03:54 (19)01:22 (3)00:39 (5)01:08 (15)00:24 (6)00:00 (N/A)12:16 (27)04:24 (27)00:32 (6)