Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana, 2. 10. 2014
Kategorija: Učenke B

NIme / klubČasZaostanekS-3232-3434-5353-4848-4040-4141-F
1Ana Pia POGAČAR19:18+00:0003:16 (1)06:19 (1)08:39 (1)13:35 (1)16:13 (2)17:47 (1)19:18 (2)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE03:16 (1)03:03 (1)02:20 (1)04:56 (5)02:38 (8)01:34 (1)01:31 (3)
2Katja BABIČ27:40+08:2205:59 (17)11:14 (9)17:06 (7)20:30 (4)23:44 (6)25:59 (2)27:40 (3)
OSNOVNA ŠOLA VODICE05:59 (17)05:15 (8)05:52 (22)03:24 (1)03:14 (15)02:15 (3)01:41 (5)
3Zala ŠPENKO32:00+12:4205:35 (14)10:25 (8)13:24 (3)20:08 (3)23:06 (3)26:50 (3)32:00 (4)
OSNOVNA ŠOLA MEDVODE05:35 (14)04:50 (6)02:59 (4)06:44 (15)02:58 (12)03:44 (9)05:10 (24)
4Katja ZGONEC32:30+13:1205:18 (13)10:12 (7)15:51 (6)20:48 (5)23:36 (5)29:38 (4)32:30 (5)
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ05:18 (13)04:54 (7)05:39 (19)04:57 (6)02:48 (11)06:02 (17)02:52 (21)
5Nika RAVNIKAR37:20+18:0204:20 (7)23:40 (24)26:15 (18)30:17 (10)33:16 (11)35:09 (5)37:20 (6)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE04:20 (7)19:20 (28)02:35 (3)04:02 (2)02:59 (13)01:53 (2)02:11 (17)
6Maja LAH37:37+18:1905:04 (10)13:38 (13)19:10 (11)24:57 (6)27:25 (7)35:48 (7)37:37 (7)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE05:04 (10)08:34 (16)05:32 (15)05:47 (11)02:28 (4)08:23 (27)01:49 (9)
7Zarja KMETIČ37:48+18:3004:03 (5)07:30 (2)12:13 (2)19:52 (2)23:18 (4)35:50 (8)37:48 (8)
OSNOVNA ŠOLA OSKARJA KOVAČIČA ŠKOFIJE04:03 (5)03:27 (2)04:43 (8)07:39 (18)03:26 (19)12:32 (30)01:58 (13)
8Marcela JAMŠEK39:34+20:1603:50 (4)09:48 (6)14:21 (4)25:36 (7)27:44 (8)38:07 (9)39:34 (9)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:50 (4)05:58 (10)04:33 (7)11:15 (21)02:08 (2)10:23 (28)01:27 (2)
9Eva Alina HOČEVAR40:03+20:4503:44 (2)12:56 (12)15:21 (5)34:23 (17)35:52 (18)38:30 (10)40:03 (10)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO03:44 (2)09:12 (17)02:25 (2)19:02 (29)01:29 (1)02:38 (5)01:33 (4)
10Tina KERN43:16+23:5807:05 (22)20:17 (19)25:47 (17)31:01 (11)33:28 (12)41:51 (13)43:16 (12)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE07:05 (22)13:12 (24)05:30 (14)05:14 (10)02:27 (3)08:23 (27)01:25 (1)
11Anja ŠKARABOT43:54+24:3606:21 (19)12:41 (11)18:14 (9)26:29 (9)30:15 (10)42:03 (15)43:54 (13)
OSNOVNA ŠOLA LOG - DRAGOMER06:21 (19)06:20 (11)05:33 (16)08:15 (19)03:46 (26)11:48 (29)01:51 (10)
12Ana MURŠIČ44:18+25:0003:46 (3)09:37 (5)18:28 (10)35:42 (18)39:08 (19)42:21 (17)44:18 (14)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 103:46 (3)05:51 (9)08:51 (27)17:14 (26)03:26 (19)03:13 (7)01:57 (12)
13Sara FUČKA44:22+25:0406:43 (21)16:43 (16)21:39 (13)31:51 (12)35:01 (13)42:17 (16)44:22 (15)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE06:43 (21)10:00 (19)04:56 (10)10:12 (20)03:10 (14)07:16 (24)02:05 (14)
14Lara PODJAVERŠEK44:26+25:0809:21 (24)22:25 (22)27:53 (21)32:48 (15)35:31 (16)41:49 (12)44:26 (16)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 109:21 (24)13:04 (23)05:28 (12)04:55 (4)02:43 (10)06:18 (18)02:37 (19)
15Nika FŰLEKI45:34+26:1618:35 (32)22:05 (21)27:46 (19)32:57 (16)35:30 (15)43:47 (18)45:34 (17)
OSNOVNA ŠOLA VODICE18:35 (32)03:30 (3)05:41 (20)05:11 (9)02:33 (6)08:17 (25)01:47 (8)
16Meta MAJCEN48:10+28:5213:04 (26)26:19 (26)31:54 (25)36:52 (20)39:26 (21)45:28 (19)48:10 (18)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ13:04 (26)13:15 (25)05:35 (17)04:58 (7)02:34 (7)06:02 (17)02:42 (20)
17Nina KURENT50:08+30:5015:23 (28)28:14 (27)33:43 (26)38:50 (22)41:21 (22)47:50 (21)50:08 (19)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO15:23 (28)12:51 (22)05:29 (13)05:07 (8)02:31 (5)06:29 (21)02:18 (18)
18Tamara  JAKOPOVIČ56:14+36:5605:08 (11)21:23 (20)29:07 (22)47:37 (24)51:03 (23)54:17 (22)56:14 (21)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 105:08 (11)16:15 (26)07:44 (26)18:30 (27)03:26 (19)03:14 (8)01:57 (12)
19Vita FOSTER66:01+46:4315:12 (27)31:32 (29)39:04 (28)57:44 (26)61:01 (25)64:14 (24)66:01 (22)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 115:12 (27)16:20 (27)07:32 (24)18:40 (28)03:17 (16)03:13 (7)01:47 (8)
20Neža Hrovat69:15+49:5704:44 (8)09:29 (4)19:25 (12)25:48 (8)29:17 (9)35:48 (7)69:15 (23)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA04:44 (8)04:45 (4)09:56 (30)06:23 (13)03:29 (21)06:31 (23)33:27 (29)
21Lucija NOVAK75:25+56:0704:49 (9)15:59 (15)25:23 (16)31:53 (13)35:24 (14)41:52 (14)75:25 (24)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO04:49 (9)11:10 (21)09:24 (29)06:30 (14)03:31 (22)06:28 (20)33:33 (30)
22Jana SLANA76:48+57:3012:30 (25)19:21 (17)25:12 (15)37:54 (21)58:25 (24)62:31 (23)76:48 (25)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ12:30 (25)06:51 (13)05:51 (21)12:42 (23)20:31 (31)04:06 (10)14:17 (28)
23Maja RŽEN80:00+60:4205:55 (16)12:33 (10)17:19 (8)72:39 (27)75:22 (28)77:49 (27)80:00 (27)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE05:55 (16)06:38 (12)04:46 (9)55:20 (30)02:43 (10)02:27 (4)02:11 (17)
24Sara BRUMEN80:54+61:3616:31 (30)23:34 (23)29:12 (23)42:07 (23)62:36 (26)67:52 (25)80:54 (28)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ16:31 (30)07:03 (14)05:38 (18)12:55 (24)20:29 (30)05:16 (15)13:02 (26)
25Nika ŠMID86:51+67:3306:06 (18)29:25 (28)35:19 (27)47:56 (25)68:09 (27)72:37 (26)86:51 (30)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ06:06 (18)23:19 (29)05:54 (23)12:37 (22)20:13 (29)04:28 (14)14:14 (27)
26Ana DEBELJAK87:41+68:2318:10 (31)54:27 (30)59:32 (29)73:56 (28)79:13 (29)85:35 (28)87:41 (31)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE18:10 (31)36:17 (30)05:05 (11)14:24 (25)05:17 (27)06:22 (19)02:06 (15)
27Monika ČUŠ93:38+74:2005:14 (12)71:38 (31)75:45 (30)82:46 (29)86:20 (30)90:33 (29)93:38 (32)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ05:14 (12)66:24 (31)04:07 (6)07:01 (17)03:34 (23)04:13 (11)03:05 (23)
28Anja TRATNJEK94:39+75:2106:24 (20)72:50 (32)76:51 (31)83:51 (30)87:27 (31)91:42 (30)94:39 (33)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ06:24 (20)66:26 (32)04:01 (5)07:00 (16)03:36 (24)04:15 (12)02:57 (22)
Gabriela KRAJNC+-20:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Natalija MAJCEN+-20:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Teja JAGER79:31+60:1308:54 (23)20:01 (18)29:24 (24)35:46 (19)39:26 (21)45:56 (20)79:31 (26)
OSNOVNA ŠOLA SOSTRO08:54 (23)11:07 (20)09:23 (28)06:22 (12)03:40 (25)06:30 (22)33:35 (31)
Eva  KREK+-20:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Nikolina PELEMIŠ41:49+22:3104:09 (6)08:59 (3)27:48 (20)32:10 (14)35:38 (17)40:05 (11)41:49 (11)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 104:09 (6)04:50 (6)18:49 (31)04:22 (3)03:28 (20)04:27 (13)01:44 (6)
Rebeka KAMŠEK113:45+94:2705:45 (15)15:33 (14)23:17 (14) (N/A)100:47 (1) (N/A)113:45 (1)
OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ05:45 (15)09:48 (18)07:44 (26)00:00 (N/A)100:47 (28)00:00 (N/A)113:45 (25)
Sara DURN+-20:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ada SIMIČ50:55+31:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)50:55 (20)
OSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)50:55 (32)
Lara BRATINA84:47+65:2915:45 (29)23:47 (25) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)84:47 (29)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE15:45 (29)08:02 (15)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)84:47 (33)
Neža JUSTIN+-20:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ana RUPAR+-20:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Petra OMEJC+-20:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)