Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana, 2. 10. 2014
Kategorija: Učenke C

NIme / klubČasZaostanekS-3838-3333-3434-5252-3737-3939-4141-F
1Zala ZAVRL30:02+00:0002:17 (1)04:43 (1)09:17 (4)15:07 (3)17:40 (3)24:54 (2)28:18 (1)30:02 (4)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE02:17 (1)02:26 (1)04:34 (38)05:50 (4)02:33 (4)07:14 (1)03:24 (2)01:44 (13)
2Daša HAREJ31:16+01:1403:32 (9)06:37 (7)09:22 (5)15:05 (2)17:31 (2)24:52 (1)29:38 (2)31:16 (5)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE03:32 (9)03:05 (8)02:45 (7)05:43 (3)02:26 (2)07:21 (2)04:46 (11)01:38 (7)
3Julija  FERENC35:09+05:0702:37 (4)08:50 (14)10:47 (10)16:38 (4)19:24 (5)29:49 (3)33:25 (3)35:09 (6)
OSNOVNA ŠOLA POLJE02:37 (4)06:13 (31)01:57 (1)05:51 (5)02:46 (6)10:25 (12)03:36 (3)01:44 (13)
4Tajda ŠPANRING38:30+08:2803:38 (11)07:02 (9)10:37 (9)16:53 (5)19:23 (4)31:32 (4)36:53 (4)38:30 (7)
OSNOVNA ŠOLA POLJČANE03:38 (11)03:24 (13)03:35 (24)06:16 (7)02:30 (3)12:09 (21)05:21 (19)01:37 (6)
5Mihala KORELC38:34+08:3203:08 (8)11:40 (21)15:03 (22)20:21 (8)23:39 (8)32:31 (5)36:54 (5)38:34 (8)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:08 (8)08:32 (41)03:23 (20)05:18 (2)03:18 (10)08:52 (8)04:23 (5)01:40 (11)
6Nika POLJANŠEK39:54+09:5202:30 (3)05:31 (2)07:41 (1)12:59 (1)15:50 (1)32:50 (6)38:08 (6)39:54 (9)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO02:30 (3)03:01 (7)02:10 (2)05:18 (2)02:51 (7)17:00 (31)05:18 (18)01:46 (15)
7Dora PESTOTNIK STRES44:43+14:4104:53 (19)13:40 (26)17:59 (28)24:31 (13)28:20 (12)37:06 (7)42:22 (7)44:43 (10)
OSNOVNA ŠOLA TRNOVO04:53 (19)08:47 (42)04:19 (36)06:32 (10)03:49 (21)08:46 (7)05:16 (17)02:21 (36)
8Patricija PRIMOŽIČ45:54+15:5206:03 (24)09:26 (18)12:20 (16)19:09 (7)22:27 (7)39:00 (10)44:15 (9)45:54 (11)
OSNOVNA ŠOLA VODICE06:03 (24)03:23 (12)02:54 (10)06:49 (11)03:18 (10)16:33 (27)05:15 (16)01:39 (9)
9Andreja PERŠIČ47:17+17:1503:36 (10)21:03 (38)24:42 (36)31:03 (20)33:28 (17)40:56 (11)45:47 (10)47:17 (12)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE03:36 (10)17:27 (45)03:39 (26)06:21 (8)02:25 (1)07:28 (3)04:51 (12)01:30 (2)
10Katarina KUŠAR48:00+17:5802:53 (6)06:35 (6)10:27 (7)18:08 (6)22:21 (6)38:58 (9)46:11 (11)48:00 (13)
OSNOVNA ŠOLA TRNOVO02:53 (6)03:42 (18)03:52 (31)07:41 (12)04:13 (27)16:37 (28)07:13 (28)01:49 (17)
11Ana ŠIJANEC50:03+20:0102:30 (3)08:14 (12)10:31 (8)23:04 (10)26:35 (10)43:40 (13)48:12 (12)50:03 (14)
OSNOVNA ŠOLA VODICE02:30 (3)05:44 (27)02:17 (4)12:33 (17)03:31 (16)17:05 (33)04:32 (7)01:51 (18)
12Deja RAZPET50:59+20:5703:44 (12)06:57 (8)09:58 (6)26:02 (14)30:52 (14)42:44 (12)48:45 (13)50:59 (15)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO03:44 (12)03:13 (10)03:01 (12)16:04 (25)04:50 (34)11:52 (19)06:01 (23)02:14 (32)
13Veronika BRATUŠA51:07+21:0509:38 (35)14:00 (27)17:26 (26)23:58 (11)27:17 (11)38:17 (8)42:49 (8)51:07 (16)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ09:38 (35)04:22 (23)03:26 (21)06:32 (10)03:19 (11)11:00 (14)04:32 (7)08:18 (45)
14Ana ŠALAMUN51:33+21:3104:01 (15)06:34 (5)08:55 (3)28:14 (17)35:24 (19)45:54 (15)49:13 (14)51:33 (17)
OSNOVNA ŠOLA ZADOBROVA04:01 (15)02:33 (2)02:21 (5)19:19 (32)07:10 (41)10:30 (13)03:19 (1)02:20 (35)
15Tajda PIRIH52:45+22:4305:39 (23)08:52 (16)11:56 (15)27:55 (16)32:43 (16)43:46 (14)50:33 (15)52:45 (18)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO05:39 (23)03:13 (10)03:04 (15)15:59 (24)04:48 (33)11:03 (15)06:47 (25)02:12 (30)
16Nuša POLJANEC53:55+23:5304:09 (16)12:13 (23)14:26 (19)33:33 (23)36:45 (22)48:23 (18)52:16 (16)53:55 (19)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA04:09 (16)08:04 (38)02:13 (3)19:07 (31)03:12 (8)11:38 (16)03:53 (4)01:39 (9)
17Klara GOVEKAR54:51+24:4904:18 (18)10:57 (20)14:01 (18)29:56 (18)34:42 (18)46:39 (16)52:36 (17)54:51 (20)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA04:18 (18)06:39 (32)03:04 (15)15:55 (23)04:46 (32)11:57 (20)05:57 (22)02:15 (33)
18Elena KORADIN57:22+27:2006:14 (25)13:02 (24)16:06 (24)31:48 (21)36:48 (23)48:34 (19)54:40 (18)57:22 (21)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE06:14 (25)06:48 (33)03:04 (15)15:42 (21)05:00 (36)11:46 (18)06:06 (24)02:42 (41)
19Ana HORVAT57:35+27:3305:04 (20)09:03 (17)12:36 (17)20:50 (9)25:20 (9)48:05 (17)55:22 (19)57:35 (22)
OSNOVNA ŠOLA ZADOBROVA05:04 (20)03:59 (21)03:33 (23)08:14 (14)04:30 (31)22:45 (42)07:17 (30)02:13 (31)
20Anja ŠUBIC58:48+28:4608:20 (32)27:06 (45)30:47 (44)37:00 (26)39:39 (25)51:25 (21)57:08 (21)58:48 (23)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE08:20 (32)18:46 (46)03:41 (27)06:13 (6)02:39 (5)11:46 (18)05:43 (21)01:40 (11)
21Anja VUK59:32+29:3005:07 (21)07:58 (10)11:16 (12)40:33 (30)44:10 (28)52:04 (22)57:01 (20)59:32 (24)
OSNOVNA ŠOLA POLJČANE05:07 (21)02:51 (6)03:18 (19)29:17 (40)03:37 (18)07:54 (5)04:57 (13)02:31 (39)
22Klara JAMŠEK59:41+29:3902:56 (7)18:20 (35)22:21 (33)37:05 (27)40:29 (26)53:25 (23)58:09 (22)59:41 (25)
OSNOVNA ŠOLA VODICE02:56 (7)15:24 (44)04:01 (33)14:44 (20)03:24 (13)12:56 (23)04:44 (10)01:32 (3)
23Lavra ŠTRUMBELJ60:10+30:0808:13 (30)14:02 (28)19:24 (30)30:16 (19)36:02 (21)51:09 (20)58:24 (23)60:10 (26)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA08:13 (30)05:49 (29)05:22 (40)10:52 (16)05:46 (39)15:07 (26)07:15 (29)01:46 (15)
24Jedert JEVŠEVAR61:32+31:3002:53 (6)05:35 (3)08:30 (2)24:17 (12)30:16 (13)55:26 (26)60:09 (24)61:32 (27)
OSNOVNA ŠOLA BREŽICE02:53 (6)02:42 (4)02:55 (11)15:47 (22)05:59 (40)25:10 (44)04:43 (9)01:23 (1)
25Špela BELEC63:12+33:1008:16 (31)11:55 (22)15:02 (21)44:30 (34)48:11 (31)55:59 (27)61:09 (25)63:12 (28)
OSNOVNA ŠOLA POLJČANE08:16 (31)03:39 (17)03:07 (17)29:28 (41)03:41 (19)07:48 (4)05:10 (15)02:03 (26)
26Nika FERLAN63:36+33:3408:41 (33)13:14 (25)16:03 (23)26:46 (15)31:13 (15)53:59 (24)61:41 (26)63:36 (29)
OSNOVNA ŠOLA ZADOBROVA08:41 (33)04:33 (24)02:49 (9)10:43 (15)04:27 (30)22:46 (43)07:42 (33)01:55 (19)
27Ivana MUŽINA64:26+34:2418:38 (45)22:32 (41)26:05 (38)34:04 (24)38:09 (24)55:13 (25)62:19 (27)64:26 (30)
OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE18:38 (45)03:54 (20)03:33 (23)07:59 (13)04:05 (25)17:04 (32)07:06 (26)02:07 (28)
28Bina BEDRAČ P.68:30+38:2805:14 (22)08:47 (13)11:53 (14)32:29 (22)35:59 (20)58:09 (28)66:31 (28)68:30 (31)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 105:14 (22)03:33 (15)03:06 (16)20:36 (35)03:30 (15)22:10 (40)08:22 (37)01:59 (20)
29Tjaša SOBOTIČ69:30+39:2804:17 (17)08:01 (11)11:40 (13)50:17 (38)53:50 (34)63:17 (29)67:55 (29)69:30 (32)
OSNOVNA ŠOLA POLJČANE04:17 (17)03:44 (19)03:39 (26)38:37 (45)03:33 (17)09:27 (9)04:38 (8)01:35 (5)
30Maja PURG74:02+44:0017:28 (42)21:28 (39)26:38 (39)44:11 (33)48:23 (32)65:03 (32)72:14 (31)74:02 (34)
OSNOVNA ŠOLA POLJČANE17:28 (42)04:00 (22)05:10 (39)17:33 (28)04:12 (26)16:40 (30)07:11 (27)01:48 (16)
31Kaja MIHAJLOVIČ74:31+44:2911:17 (37)14:46 (30)17:57 (27)38:31 (28)42:35 (27)64:23 (31)72:31 (32)74:31 (35)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 111:17 (37)03:29 (14)03:11 (18)20:34 (34)04:04 (24)21:48 (39)08:08 (35)02:00 (22)
32Karmen POTOČNIK76:28+46:2609:41 (36)17:17 (32)20:03 (31)40:26 (29)44:29 (29)66:10 (34)74:26 (33)76:28 (36)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE09:41 (36)07:36 (35)02:46 (8)20:23 (33)04:03 (23)21:41 (37)08:16 (36)02:02 (25)
33Tjaša RAZPET78:31+48:2907:15 (29)10:53 (19)14:44 (20)53:26 (41)56:49 (38)67:11 (35)74:50 (34)78:31 (37)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO07:15 (29)03:38 (16)03:51 (29)38:42 (46)03:23 (12)10:22 (11)07:39 (32)03:41 (44)
34Kristina SAJOVEC80:12+50:1009:26 (34)17:52 (34)22:01 (32)46:39 (35)52:14 (33)65:19 (33)78:11 (35)80:12 (38)
OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA09:26 (34)08:26 (40)04:09 (34)24:38 (38)05:35 (37)13:05 (25)12:52 (44)02:01 (24)
35Sanja ŽAMPAR83:57+53:5506:22 (27)14:24 (29)18:15 (29)35:31 (25)54:15 (35)72:31 (36)81:56 (36)83:57 (39)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ06:22 (27)08:02 (37)03:51 (29)17:16 (26)18:44 (45)18:16 (35)09:25 (41)02:01 (24)
36Anja GABERŠČEK86:34+56:3211:47 (38)18:59 (36)22:54 (34)61:26 (45)64:55 (42)75:09 (39)82:58 (37)86:34 (40)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO11:47 (38)07:12 (34)03:55 (32)38:32 (44)03:29 (14)10:14 (10)07:49 (34)03:36 (43)
37Nika KLEMENČIČ87:49+57:4716:23 (41)22:16 (40)28:26 (40)50:55 (39)55:17 (36)78:02 (41)85:26 (39)87:49 (41)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ16:23 (41)05:53 (30)06:10 (42)22:29 (36)04:22 (28)22:45 (42)07:24 (31)02:23 (38)
38Kristina VELJKOVIČ88:08+58:0606:21 (26)17:50 (33)30:34 (43)55:30 (44)59:23 (39)76:03 (40)85:01 (38)88:08 (42)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 106:21 (26)11:29 (43)12:44 (44)24:56 (39)03:53 (22)16:40 (30)08:58 (40)03:07 (42)
39Mojca MESARIČ89:02+59:0018:19 (44)26:45 (44)31:02 (45)55:28 (43)61:04 (41)74:05 (38)86:55 (40)89:02 (43)
OSNOVNA ŠOLA POLJČANE18:19 (44)08:26 (40)04:17 (35)24:26 (37)05:36 (38)13:01 (24)12:50 (43)02:07 (28)
40Urška BELŠAK90:00+59:5812:30 (40)20:26 (37)24:18 (35)41:45 (31)60:15 (40)78:31 (42)87:26 (41)90:00 (44)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ12:30 (40)07:56 (36)03:52 (31)17:27 (27)18:30 (43)18:16 (35)08:55 (39)02:34 (40)
41Jerca STANONIK90:19+60:1724:34 (47)27:21 (46)30:05 (41)43:00 (32)47:24 (30)73:51 (37)88:46 (42)90:19 (45)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE24:34 (47)02:47 (5)02:44 (6)12:55 (19)04:24 (29)26:27 (45)14:55 (45)01:33 (4)
42Lea DIMITROVSKI95:50+65:4818:15 (43)23:59 (42)30:30 (42)48:14 (36)66:21 (43)84:44 (43)93:33 (43)95:50 (46)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ18:15 (43)05:44 (27)06:31 (43)17:44 (30)18:07 (42)18:23 (36)08:49 (38)02:17 (34)
43Veronika MEŠKO97:47+67:4520:01 (46)25:47 (43)31:49 (46)49:29 (37)68:13 (44)89:55 (45)95:36 (44)97:47 (47)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ20:01 (46)05:46 (28)06:02 (41)17:40 (29)18:44 (45)21:42 (38)05:41 (20)02:11 (29)
44Rebeka DOVČ100:14+70:1203:52 (14)06:34 (5)10:55 (11)71:03 (47)75:55 (45)88:36 (44)98:14 (45)100:14 (1)
OŠ DANILE KUMAR03:52 (14)02:42 (4)04:21 (37)60:08 (47)04:52 (35)12:41 (22)09:38 (42)02:00 (22)
Sabina BOHINC+-31:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA POLJANE00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Manuela CIZERL+-31:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Sara ĆORALIĆ105:55+75:53 (N/A) (N/A)17:10 (25)54:11 (42)83:44 (46) (N/A) (N/A)105:55 (2)
OSNOVNA ŠOLA ZADOBROVA00:00 (N/A)00:00 (N/A)17:10 (46)37:01 (43)29:33 (47)00:00 (N/A)00:00 (N/A)105:55 (46)
Nuša JERIČ+-31:5812:06 (39)15:26 (31) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA ZADOBROVA12:06 (39)03:20 (11)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Janja HAJNRIH71:31+41:2906:25 (28) (N/A)39:44 (47)52:28 (40)56:13 (37)64:10 (30)69:09 (30)71:31 (33)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 106:25 (28)00:00 (N/A)39:44 (47)12:44 (18)03:45 (20)07:57 (6)04:59 (14)02:22 (37)
Ana PETRENA+-31:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Meta IVANUŠA+-31:58 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Nina DOMNIK113:53+83:5103:45 (13)08:52 (16)25:05 (37)62:01 (46)91:17 (47) (N/A) (N/A)113:53 (3)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO03:45 (13)05:07 (25)16:13 (45)36:56 (42)29:16 (46)00:00 (N/A)00:00 (N/A)113:53 (47)