Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Prvenstvo osnovnih šol MOL - drugo

Orientacijski klub Polaris, Ljubljana, 2. 4. 2015
Kategorija: Učenci

NIme / klubČasZaostanekS-5353-4444-3333-3434-3535-4949-3838-3939-4040-4141-5050-F
1- Kunc, Smrekar, Grad22:39+00:0002:58 (3)05:40 (1)06:59 (1)08:11 (1)10:14 (1)11:37 (1)13:19 (1)15:39 (1)17:28 (1)19:18 (1)20:49 (1)22:39 (1)
OŠ KAŠELJ 102:58 (3)02:42 (1)01:19 (2)01:12 (1)02:03 (7)01:23 (2)01:42 (1)02:20 (1)01:49 (2)01:50 (5)01:31 (13)01:50 (6)
2- Kunc, Zgonec, Lešnjak30:07+07:2803:10 (6)06:46 (3)07:54 (2)09:31 (2)11:24 (2)14:49 (3)17:02 (3)22:49 (2)25:38 (4)27:30 (3)28:21 (2)30:07 (2)
OŠ KAŠELJ 203:10 (6)03:36 (4)01:08 (1)01:37 (4)01:53 (2)03:25 (15)02:13 (7)05:47 (14)02:49 (8)01:52 (6)00:51 (1)01:46 (4)
3- Kušar, Pestotnik Stres, Tomažič30:35+07:5604:21 (14)07:51 (5)09:55 (6)12:04 (5)14:12 (6)17:22 (7)19:35 (6)23:25 (5)25:33 (3)27:19 (2)28:45 (3)30:35 (3)
OŠ TRNOVO04:21 (14)03:30 (3)02:04 (10)02:09 (13)02:08 (9)03:10 (13)02:13 (7)03:50 (6)02:08 (5)01:46 (3)01:26 (11)01:50 (6)
4- Kastelic, Anzeljc, Zorko32:44+10:0503:06 (5)08:57 (9)11:05 (8)12:43 (8)15:59 (8)17:33 (8)19:30 (5)23:13 (4)25:17 (2)27:39 (4)30:44 (4)32:44 (4)
WALDORFSKA ŠOLA 203:06 (5)05:51 (13)02:08 (12)01:38 (5)03:16 (18)01:34 (3)01:57 (2)03:43 (5)02:04 (4)02:22 (14)03:05 (17)02:00 (12)
5- Kočevar, Gvozdanović, Sajovic33:09+10:3003:39 (8)09:27 (11)13:10 (11)15:06 (11)17:50 (11)19:26 (11)21:44 (8)24:56 (6)26:36 (5)28:19 (5)31:34 (5)33:09 (5)
OŠ VALENTINA VODNIKA 203:39 (8)05:48 (11)03:43 (17)01:56 (7)02:44 (15)01:36 (4)02:18 (8)03:12 (2)01:40 (1)01:43 (1)03:15 (19)01:35 (2)
6- Žle, Rožman, Ambrož34:18+11:3902:57 (2)07:34 (4)08:55 (4)10:22 (3)12:37 (3)13:50 (2)16:03 (2)25:44 (7)29:25 (8)31:19 (7)32:44 (7)34:18 (6)
OŠ ZADOBROVA 102:57 (2)04:37 (7)01:21 (4)01:27 (2)02:15 (12)01:13 (1)02:13 (7)09:41 (18)03:41 (12)01:54 (7)01:25 (10)01:34 (1)
7- Mauhar, Loboda, Teržan34:48+12:0903:56 (10)12:49 (15)14:35 (15)16:32 (14)18:23 (14)20:03 (12)22:33 (9)26:05 (8)29:05 (7)31:00 (6)32:05 (6)34:48 (7)
OŠ MIRANA JARCA 103:56 (10)08:53 (16)01:46 (6)01:57 (8)01:51 (1)01:40 (5)02:30 (9)03:32 (3)03:00 (9)01:55 (8)01:05 (4)02:43 (18)
8- Osmanov, Pestotnik, Žagar36:40+14:0102:57 (2)11:48 (14)13:47 (14)16:03 (13)18:19 (13)24:15 (16)26:13 (14)29:54 (11)31:44 (9)33:33 (8)34:54 (8)36:40 (8)
OŠ SOSTRO 502:57 (2)08:51 (15)01:59 (9)02:16 (15)02:16 (13)05:56 (19)01:58 (3)03:41 (4)01:50 (3)01:49 (4)01:21 (9)01:46 (4)
9- Hernec, Grad, Miklavec37:39+15:0003:25 (7)08:24 (8)10:54 (7)12:31 (7)14:34 (7)16:17 (5)18:30 (4)22:57 (3)26:40 (6)34:33 (9)35:46 (9)37:39 (9)
OŠ KAŠELJ 303:25 (7)04:59 (9)02:30 (14)01:37 (4)02:03 (7)01:43 (6)02:13 (7)04:27 (11)03:43 (13)07:53 (19)01:13 (6)01:53 (9)
10- Habič, Košir, Vrečar38:45+16:0604:46 (16)09:49 (12)13:41 (13)15:57 (12)17:59 (12)20:52 (13)24:35 (12)28:32 (10)32:17 (10)35:31 (10)36:40 (10)38:45 (10)
OŠ SOSTRO 104:46 (16)05:03 (10)03:52 (18)02:16 (15)02:02 (5)02:53 (12)03:43 (13)03:57 (7)03:45 (14)03:14 (17)01:09 (5)02:05 (13)
11- Mastnak Sokolov, Benko, Straže41:23+18:4404:27 (15)09:16 (10)11:15 (9)13:43 (9)17:04 (10)19:17 (10)24:08 (11)30:59 (12)33:37 (11)35:53 (11)39:02 (11)41:23 (11)
WALDORFSKA ŠOLA 104:27 (15)04:49 (8)01:59 (9)02:28 (16)03:21 (19)02:13 (8)04:51 (16)06:51 (16)02:38 (7)02:16 (12)03:09 (18)02:21 (17)
12- Lesar, Jerlah, Logar43:02+20:2304:01 (11)08:05 (7)11:28 (10)14:01 (10)16:02 (9)19:15 (9)22:38 (10)27:46 (9)34:45 (12)38:59 (12)40:43 (12)43:02 (12)
OŠ SOSTRO 204:01 (11)04:04 (6)03:23 (16)02:33 (17)02:01 (3)03:13 (14)03:23 (11)05:08 (12)06:59 (15)04:14 (18)01:44 (16)02:19 (16)
13- Gombač, Alič, Pistotnik43:29+20:5003:06 (5)06:33 (2)08:40 (3)12:06 (6)14:11 (5)16:35 (6)25:33 (13)31:04 (13)38:06 (13)40:11 (13)41:32 (13)43:29 (13)
OŠ SOSTRO 303:06 (5)03:27 (2)02:07 (11)03:26 (18)02:05 (8)02:24 (10)08:58 (17)05:31 (13)07:02 (16)02:05 (10)01:21 (9)01:57 (11)
14- Goričanec, Klemar, Čuka44:58+22:1903:49 (9)15:41 (17)18:55 (18)20:53 (18)23:52 (18)26:18 (18)29:35 (17)35:40 (15)39:07 (14)41:46 (14)42:50 (14)44:58 (14)
OŠ VALENTINA VODNIKA 303:49 (9)11:52 (18)03:14 (15)01:58 (10)02:59 (16)02:26 (11)03:17 (10)06:05 (15)03:27 (11)02:39 (16)01:04 (3)02:08 (14)
15- Rogina Kozel, Kraševec, Pistotnik46:25+23:4604:02 (12)10:53 (13)13:21 (12)17:10 (15)20:13 (16)23:48 (15)28:11 (16)37:17 (16)39:51 (15)42:22 (15)43:36 (15)46:25 (15)
OŠ VALENTINA VODNIKA 104:02 (12)06:51 (14)02:28 (13)03:49 (19)03:03 (17)03:35 (18)04:23 (15)09:06 (17)02:34 (6)02:31 (15)01:14 (7)02:49 (19)
16- Huč, Rančnik, Šonc49:20+26:4104:51 (17)16:22 (18)17:42 (17)19:45 (17)22:06 (17)24:23 (17)27:56 (15)32:10 (14)43:14 (16)45:35 (16)47:08 (16)49:20 (16)
OŠ VALENTINA VODNIKA 404:51 (17)11:31 (17)01:20 (3)02:03 (11)02:21 (14)02:17 (9)03:33 (12)04:14 (9)11:04 (19)02:21 (13)01:33 (15)02:12 (15)
17- Kozlevčar, Končar, Mohorko55:19+32:4004:06 (13)08:05 (7)09:43 (5)11:38 (4)13:50 (4)15:58 (4)20:16 (7)47:14 (17)50:22 (17)52:25 (17)53:27 (17)55:19 (17)
OŠ SOSTRO 404:06 (13)03:59 (5)01:38 (5)01:55 (6)02:12 (11)02:08 (7)04:18 (14)26:58 (19)03:08 (10)02:03 (9)01:02 (2)01:52 (7)
18- Sajovic, Kunšek, Debevc66:39+44:0008:01 (19)13:52 (16)15:49 (16)17:47 (16)19:59 (15)23:27 (14)46:34 (18)50:55 (18)61:27 (18)63:11 (18)64:44 (18)66:39 (18)
OŠ MIRANA JARCA 308:01 (19)05:51 (13)01:57 (7)01:58 (10)02:12 (11)03:28 (16)23:07 (18)04:21 (10)10:32 (18)01:44 (2)01:33 (15)01:55 (10)
19- Čelić, Pertot, Vončina74:21+51:4205:13 (18)17:20 (19)23:47 (19)25:55 (19)27:57 (19)31:28 (19)54:40 (19)58:39 (19)68:50 (19)70:59 (19)72:28 (19)74:21 (19)
OŠ MIRANA JARCA 205:13 (18)12:07 (19)06:27 (19)02:08 (12)02:02 (5)03:31 (17)23:12 (19)03:59 (8)10:11 (17)02:09 (11)01:29 (12)01:53 (9)