Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Azimut, , 8. 10. 2015
Kategorija: Dijaki D

NIme / klubČasZaostanekS-4545-3232-3636-4242-4343-5151-5050-4949-4444---4141-F
1Mark BOGATAJ29:11+00:0000:57 (1)02:10 (1)04:02 (1)06:00 (1)06:48 (1)07:53 (1)11:25 (1)11:51 (1)18:12 (1)20:48 (1)21:25 (1)22:27 (1)29:11 (1)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA00:57 (1)01:13 (2)01:52 (1)01:58 (1)00:48 (1)01:05 (1)03:32 (2)00:26 (1)06:21 (1)02:36 (8)00:37 (1)01:02 (13)06:44 (3)
2Matic BLAŽ31:23+02:1202:11 (13)03:35 (9)05:46 (5)08:04 (3)08:58 (3)10:20 (4)13:36 (2)14:09 (2)20:47 (2)23:11 (2)23:51 (2)24:37 (2)31:23 (2)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK02:11 (13)01:24 (7)02:11 (4)02:18 (3)00:54 (3)01:22 (4)03:16 (1)00:33 (5)06:38 (3)02:24 (4)00:40 (3)00:46 (2)06:46 (4)
3Žan RAVNIKAR32:02+02:5102:24 (15)03:28 (7)05:32 (3)07:33 (2)08:29 (2)09:36 (2)14:59 (3)15:33 (3)22:06 (3)24:05 (3)24:47 (3)25:31 (3)32:02 (3)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK02:24 (15)01:04 (1)02:04 (3)02:01 (2)00:56 (5)01:07 (2)05:23 (9)00:34 (6)06:33 (2)01:59 (1)00:42 (5)00:44 (1)06:31 (2)
4Nace VEGELJ39:34+10:2302:57 (19)04:22 (16)06:25 (10)10:45 (12)11:49 (11)13:26 (10)19:25 (10)19:57 (10)27:02 (7)29:13 (6)30:15 (6)31:11 (6)39:34 (5)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA02:57 (19)01:25 (9)02:03 (2)04:20 (20)01:04 (7)01:37 (6)05:59 (15)00:32 (4)07:05 (4)02:11 (2)01:02 (16)00:56 (9)08:23 (6)
5Tjaž GANTAR39:48+10:3702:07 (9)03:21 (5)05:51 (6)08:52 (7)10:00 (7)11:39 (7)16:14 (5)17:00 (5)26:16 (5)28:45 (5)29:45 (5)30:49 (5)39:48 (6)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA02:07 (9)01:14 (4)02:30 (12)03:01 (9)01:08 (10)01:39 (7)04:35 (3)00:46 (19)09:16 (11)02:29 (6)01:00 (15)01:04 (15)08:59 (10)
6Matic ERZNOŽNIK42:29+13:1801:44 (5)03:14 (4)05:58 (7)10:06 (9)11:18 (9)13:09 (9)18:07 (8)18:59 (8)28:56 (10)31:31 (9)32:40 (8)33:43 (9)42:29 (7)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA01:44 (5)01:30 (12)02:44 (19)04:08 (15)01:12 (15)01:51 (13)04:58 (5)00:52 (21)09:57 (17)02:35 (7)01:09 (20)01:03 (14)08:46 (8)
7Matej ŠKARABOT42:50+13:3901:12 (2)02:42 (2)05:06 (2)08:13 (5)09:24 (5)11:19 (5)17:56 (7)18:49 (7)28:49 (9)31:26 (8)32:42 (9)33:36 (8)42:50 (8)
GIMNAZIJA VIČ01:12 (2)01:30 (12)02:24 (8)03:07 (10)01:11 (13)01:55 (17)06:37 (18)00:53 (24)10:00 (18)02:37 (10)01:16 (25)00:54 (7)09:14 (14)
8Gašper PETROVIČ42:51+13:4002:08 (10)03:55 (12)06:16 (8)08:52 (7)09:49 (6)11:31 (6)17:16 (6)17:57 (6)26:24 (6)29:42 (7)30:25 (7)32:52 (7)42:51 (9)
GIMNAZIJA BEŽIGRAD02:08 (10)01:47 (19)02:21 (7)02:36 (5)00:57 (6)01:42 (9)05:45 (11)00:41 (9)08:27 (8)03:18 (16)00:43 (6)02:27 (27)09:59 (20)
9Aljoša POGAČAR44:05+14:5402:03 (8)03:28 (7)07:08 (14)10:55 (14)12:16 (13)14:06 (14)19:27 (11)19:56 (9)28:26 (8)31:40 (10)32:50 (10)34:18 (10)44:05 (10)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK02:03 (8)01:25 (9)03:40 (29)03:47 (14)01:21 (18)01:50 (12)05:21 (8)00:29 (2)08:30 (9)03:14 (15)01:10 (21)01:28 (21)09:47 (18)
10Žiga TALJAT44:34+15:2302:49 (18)04:20 (15)07:03 (13)10:36 (11)12:39 (15)15:25 (16)21:26 (13)22:11 (12)30:06 (11)32:43 (11)33:55 (11)35:02 (11)44:34 (11)
GIMNAZIJA TOLMIN02:49 (18)01:31 (13)02:43 (18)03:33 (13)02:03 (26)02:46 (25)06:01 (16)00:45 (18)07:55 (6)02:37 (10)01:12 (24)01:07 (17)09:32 (15)
11Matic DERMOTA47:44+18:3310:07 (30)11:21 (27)13:50 (27)16:48 (23)17:58 (21)19:39 (20)24:15 (15)25:00 (14)34:19 (13)36:44 (12)37:44 (12)38:49 (12)47:44 (12)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA10:07 (30)01:14 (4)02:29 (11)02:58 (7)01:10 (12)01:41 (8)04:36 (4)00:45 (18)09:19 (13)02:25 (5)01:00 (15)01:05 (16)08:55 (9)
12Maks RODMAN50:38+21:2704:12 (23)06:12 (21)08:43 (20)11:44 (16)13:21 (16)14:57 (15)20:51 (12)21:35 (11)32:15 (12)37:45 (13)38:30 (13)39:40 (13)50:38 (13)
ŠKOFIJSKA VIPAVA04:12 (23)02:00 (23)02:31 (13)03:01 (9)01:37 (21)01:36 (5)05:54 (14)00:44 (13)10:40 (19)05:30 (27)00:45 (7)01:10 (18)10:58 (25)
13Aljoša REBOLJ50:48+21:3701:50 (6)03:37 (10)06:31 (11)09:48 (8)10:58 (8)13:09 (9)18:58 (9)26:24 (15)35:42 (15)38:23 (14)39:35 (14)40:36 (14)50:48 (14)
GIMNAZIJA ŠIŠKA01:50 (6)01:47 (19)02:54 (23)03:17 (11)01:10 (12)02:11 (21)05:49 (13)07:26 (30)09:18 (12)02:41 (13)01:12 (24)01:01 (12)10:12 (21)
14Aljaž MENEGATTI51:09+21:5808:03 (28)09:22 (26)12:27 (25)18:52 (24)20:38 (23)24:04 (22)29:17 (20)30:02 (19)38:09 (17)40:22 (16)41:16 (16)42:34 (16)51:09 (15)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA08:03 (28)01:19 (6)03:05 (24)06:25 (25)01:46 (23)03:26 (28)05:13 (6)00:45 (18)08:07 (7)02:13 (3)00:54 (10)01:18 (19)08:35 (7)
15Gašper ČOPI53:06+23:5502:10 (12)03:47 (11)07:09 (15)10:27 (10)11:35 (10)13:29 (11)26:31 (16)27:29 (17)38:33 (18)41:13 (17)42:33 (17)43:25 (17)53:06 (17)
GIMNAZIJA TOLMIN02:10 (12)01:37 (16)03:22 (27)03:18 (12)01:08 (10)01:54 (15)13:02 (27)00:58 (27)11:04 (24)02:40 (12)01:20 (26)00:52 (4)09:41 (16)
16Jernej GRLJ53:43+24:3202:25 (16)05:32 (20)08:01 (19)12:16 (17)15:21 (18)17:56 (18)23:43 (14)24:23 (13)35:05 (14)38:43 (15)39:43 (15)41:14 (15)53:43 (18)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA02:25 (16)03:07 (29)02:29 (11)04:15 (18)03:05 (30)02:35 (22)05:47 (12)00:40 (8)10:42 (20)03:38 (20)01:00 (15)01:31 (22)12:29 (26)
17Matic SOBAN56:11+27:0002:26 (17)03:59 (13)07:33 (16)12:27 (18)13:58 (17)15:51 (17)26:50 (17)27:20 (16)38:06 (16)42:35 (19)43:44 (19)46:27 (19)56:11 (20)
TŠC NOVA GORICA - BIOTEHNIŠKA ŠOLA02:26 (17)01:33 (14)03:34 (28)04:54 (24)01:31 (19)01:53 (14)10:59 (23)00:30 (3)10:46 (22)04:29 (24)01:09 (20)02:43 (28)09:44 (17)
18Erazem Stonič56:24+27:1304:25 (26)06:18 (23)10:04 (23)14:50 (20)16:55 (20)19:06 (19)26:51 (18)27:40 (18)38:39 (19)42:13 (18)43:06 (18)45:58 (18)56:24 (21)
GIMNAZIJA VIČ04:25 (26)01:53 (20)03:46 (30)04:46 (22)02:05 (27)02:11 (21)07:45 (19)00:49 (20)10:59 (23)03:34 (17)00:53 (8)02:52 (29)10:26 (22)
19Žan CIMPERMAN57:28+28:1701:56 (7)03:33 (8)06:23 (9)11:06 (15)12:21 (14)14:06 (14)32:13 (21)33:07 (21)42:38 (20)45:16 (20)46:38 (20)47:36 (20)57:28 (22)
GIMNAZIJA VIČ01:56 (7)01:37 (16)02:50 (21)04:43 (21)01:15 (17)01:45 (10)18:07 (30)00:54 (26)09:31 (15)02:38 (11)01:22 (27)00:58 (10)09:52 (19)
20Gal MIKLAVC68:24+39:1315:12 (31)17:33 (31)20:52 (31)25:01 (29)26:59 (29)29:42 (27)35:47 (22)36:25 (22)48:22 (23)53:50 (22)55:19 (23)57:36 (23)68:24 (25)
GIMNAZIJA ŠIŠKA15:12 (31)02:21 (24)03:19 (26)04:09 (16)01:58 (25)02:43 (23)06:05 (17)00:38 (7)11:57 (27)05:28 (26)01:29 (28)02:17 (26)10:48 (23)
21Ambrož RUPNIK70:03+40:5202:18 (14)04:13 (14)06:54 (12)14:43 (19)15:35 (19)36:28 (29)45:02 (27)45:55 (27)55:31 (26)59:09 (25)60:04 (25)60:58 (24)70:03 (26)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA02:18 (14)01:55 (21)02:41 (17)07:49 (28)00:52 (2)20:53 (32)08:34 (20)00:53 (24)09:36 (16)03:38 (20)00:55 (11)00:54 (7)09:05 (13)
22Lovro SIRC72:12+43:0104:18 (25)12:20 (28)16:45 (29)21:34 (27)23:06 (26)25:50 (25)37:26 (25)38:20 (25)47:02 (22)54:07 (23)55:18 (22)56:13 (21)72:12 (27)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK04:18 (25)08:02 (31)04:25 (31)04:49 (23)01:32 (20)02:44 (24)11:36 (25)00:54 (26)08:42 (10)07:05 (29)01:11 (22)00:55 (8)15:59 (28)
23Martin KLANČAR73:55+44:4403:37 (20)05:15 (18)12:59 (26)19:33 (25)21:24 (24)24:57 (23)36:14 (23)36:59 (23)50:26 (25)54:45 (24)55:49 (24)56:49 (22)73:55 (28)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA03:37 (20)01:38 (17)07:44 (32)06:34 (26)01:51 (24)03:33 (30)11:17 (24)00:45 (18)13:27 (29)04:19 (22)01:04 (17)01:00 (11)17:06 (29)
24Jan URŠIČ74:14+45:0308:24 (29)15:02 (30)17:19 (30)21:33 (26)23:16 (27)26:19 (26)42:14 (26)42:56 (26)56:23 (27)60:28 (26)61:33 (26)63:16 (26)74:14 (29)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK08:24 (29)06:38 (30)02:17 (5)04:14 (17)01:43 (22)03:03 (27)15:55 (29)00:42 (11)13:27 (29)04:05 (21)01:05 (18)01:43 (23)10:58 (25)
25Gašper JALEN74:29+45:1803:47 (21)06:18 (23)08:57 (21)15:48 (21)22:05 (25)25:36 (24)37:16 (24)38:09 (24)48:53 (24)62:25 (27)63:19 (27)65:26 (27)74:29 (30)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA03:47 (21)02:31 (25)02:39 (16)06:51 (27)06:17 (31)03:31 (29)11:40 (26)00:53 (24)10:44 (21)13:32 (30)00:54 (10)02:07 (25)09:03 (11)
26Amadej MILOST78:01+48:5004:12 (23)06:52 (24)09:28 (22)22:14 (28)23:26 (28)42:54 (32)53:20 (29)54:04 (29)63:30 (29)67:07 (29)68:03 (29)68:57 (29)78:01 (31)
BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO04:12 (23)02:40 (27)02:36 (14)12:46 (30)01:12 (15)19:28 (31)10:26 (22)00:44 (13)09:26 (14)03:37 (18)00:56 (12)00:54 (7)09:04 (12)
27Jan VASILJEVIĆ83:45+54:3424:33 (32)27:08 (32)30:16 (32)34:32 (32)36:46 (31)39:42 (30)45:24 (28)46:27 (28)58:21 (28)64:08 (28)66:24 (28)67:50 (28)83:45 (32)
GIMNAZIJA TOLMIN24:33 (32)02:35 (26)03:08 (25)04:16 (19)02:14 (29)02:56 (26)05:42 (10)01:03 (28)11:54 (26)05:47 (28)02:16 (30)01:26 (20)15:55 (27)
28Andraž MENEGATTI96:22+67:1101:43 (4)13:10 (29)16:03 (28)29:38 (31)39:34 (32)41:29 (31)56:53 (30)57:38 (30)69:19 (30)73:41 (30)74:20 (30)76:21 (30)96:22 (33)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA01:43 (4)11:27 (32)02:53 (22)13:35 (31)09:56 (32)01:55 (17)15:24 (28)00:45 (18)11:41 (25)04:22 (23)00:39 (2)02:01 (24)20:01 (30)
Peter BERKOPEC+-30:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jan ŠALAMUN36:20+07:0901:43 (4)03:09 (3)05:34 (4)08:09 (4)09:04 (4)10:16 (3)15:31 (4)16:13 (4)23:36 (4)26:49 (4)27:30 (4)28:19 (4)36:20 (4)
GIMNAZIJA MOSTE, Ljubljana01:43 (4)01:26 (10)02:25 (9)02:35 (4)00:55 (4)01:12 (3)05:15 (7)00:42 (11)07:23 (5)03:13 (14)00:41 (4)00:49 (3)08:01 (5)
Martin DEBELJAK+-30:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Žiga VEHOVEC52:41+23:3004:14 (24)05:31 (19)07:50 (18)10:46 (13)11:59 (12)13:48 (12) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)52:41 (16)
GIMNAZIJA VIČ04:14 (24)01:17 (5)02:19 (6)02:56 (6)01:13 (16)01:49 (11)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)52:41 (31)
Martin RODE54:06+24:5507:13 (27)09:12 (25)11:57 (24)29:37 (30)30:45 (30)32:41 (28) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)54:06 (19)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA07:13 (27)01:59 (22)02:45 (20)17:40 (32)01:08 (10)01:56 (18)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)54:06 (32)
Domen KAVČIČ+-30:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Filip BAUMGARTNER+-30:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Blaž ZUPANČIČ+-30:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Mark KUZMAN62:52+33:4161:37 (33) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)62:52 (23)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA61:37 (33)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)62:52 (33)
Bor ŽNIDARŠIČ65:19+36:0802:09 (11)05:07 (17)07:44 (17)16:07 (22)18:21 (22)20:30 (21)29:12 (19)30:36 (20)45:46 (21)50:18 (21)52:00 (21)63:14 (25)65:19 (24)
GIMNAZIJA ŠIŠKA02:09 (11)02:58 (28)02:37 (15)08:23 (29)02:14 (29)02:09 (19)08:42 (21)01:24 (29)15:10 (30)04:32 (25)01:42 (29)11:14 (30)02:05 (1)
Luka TRONTELJ+-30:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Domen DAVIDOVIČ+-30:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)