Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Azimut, , 8. 10. 2015
Kategorija: Dijaki E

NIme / klubČasZaostanekS-5151-4343-4242-4040-5050-4949-4444-4848-4747-4141-4646-3838-3232-3131-3333-3434-F
1Simon STANONIK28:42+00:0004:00 (2)05:23 (2)06:23 (1)07:54 (1)10:59 (1)11:34 (1)17:47 (1)19:35 (1)20:19 (1)21:01 (1)21:25 (1)22:53 (1)24:27 (1)25:46 (1)27:03 (1)27:38 (1)28:42 (1)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA04:00 (2)01:23 (1)01:00 (1)01:31 (1)03:05 (1)00:35 (4)06:13 (2)01:48 (1)00:44 (1)00:42 (1)00:24 (2)01:28 (1)01:34 (1)01:19 (2)01:17 (2)00:35 (1)01:04 (3)
2Aljaž PAVŠIČ30:42+02:0003:57 (1)05:23 (2)07:28 (2)09:07 (2)12:51 (2)13:17 (2)19:06 (2)21:01 (2)22:02 (2)22:49 (2)23:09 (2)24:46 (2)26:23 (2)27:43 (2)28:56 (2)29:36 (2)30:42 (2)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA03:57 (1)01:26 (2)02:05 (8)01:39 (2)03:44 (3)00:26 (1)05:49 (1)01:55 (3)01:01 (3)00:47 (2)00:20 (1)01:37 (2)01:37 (2)01:20 (3)01:13 (1)00:40 (4)01:06 (5)
3Matej JURCA36:39+07:5704:55 (4)06:55 (5)08:09 (4)09:55 (4)14:51 (4)15:36 (4)24:17 (5)26:06 (4)27:06 (4)27:57 (4)28:35 (3)30:21 (3)32:04 (3)33:47 (3)35:07 (3)35:43 (3)36:39 (3)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA04:55 (4)02:00 (6)01:14 (2)01:46 (4)04:56 (8)00:45 (6)08:41 (6)01:49 (2)01:00 (2)00:51 (5)00:38 (4)01:46 (3)01:43 (3)01:43 (8)01:20 (3)00:36 (2)00:56 (1)
4Matic MOČNIK38:36+09:5405:04 (5)06:52 (4)08:22 (5)10:22 (5)14:26 (3)15:20 (3)23:57 (4)26:30 (5)27:35 (5)28:23 (5)28:58 (4)31:16 (4)33:31 (4)35:03 (4)36:34 (4)37:15 (4)38:36 (4)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA05:04 (5)01:48 (3)01:30 (5)02:00 (6)04:04 (5)00:54 (9)08:37 (5)02:33 (7)01:05 (6)00:48 (4)00:35 (3)02:18 (7)02:15 (7)01:32 (5)01:31 (6)00:41 (6)01:21 (8)
5Enej NOVAK38:55+10:1304:11 (3)06:36 (3)08:05 (3)09:48 (3)15:13 (5)15:45 (5)23:27 (3)25:50 (3)26:59 (3)27:57 (4)29:58 (5)31:56 (5)33:49 (5)35:08 (5)36:54 (5)37:34 (5)38:55 (5)
GIMNAZIJA ŠIŠKA04:11 (3)02:25 (8)01:29 (4)01:43 (3)05:25 (10)00:32 (3)07:42 (4)02:23 (5)01:09 (7)00:58 (7)02:01 (10)01:58 (4)01:53 (4)01:19 (2)01:46 (8)00:40 (4)01:21 (8)
6Martin ŠPENDL41:01+12:1906:13 (8)08:14 (7)09:50 (6)11:49 (6)16:29 (6)17:20 (6)26:18 (6)28:46 (6)29:48 (6)30:47 (6)31:26 (6)33:36 (6)35:55 (6)37:34 (6)39:09 (6)39:56 (6)41:01 (6)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK06:13 (8)02:01 (7)01:36 (7)01:59 (5)04:40 (6)00:51 (8)08:58 (7)02:28 (6)01:02 (4)00:59 (8)00:39 (5)02:10 (6)02:19 (8)01:39 (6)01:35 (7)00:47 (8)01:05 (4)
7Maj HROVAT45:00+16:1805:27 (7)08:33 (8)09:56 (7)12:16 (7)17:12 (7)17:44 (7)28:03 (7)30:54 (7)32:08 (7)33:00 (7)33:47 (7)36:06 (7)38:37 (7)41:27 (7)42:58 (7)43:47 (8)45:00 (7)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK05:27 (7)03:06 (10)01:23 (3)02:20 (10)04:56 (8)00:32 (3)10:19 (9)02:51 (9)01:14 (9)00:52 (6)00:47 (7)02:19 (8)02:31 (10)02:50 (10)01:31 (6)00:49 (10)01:13 (6)
8Urban ŽNIDARŠIČ45:04+16:2205:26 (6)07:25 (6)11:36 (8)13:47 (8)17:49 (8)18:38 (8)29:49 (8)32:09 (8)33:14 (8)34:21 (8)35:03 (8)37:26 (8)39:52 (8)41:34 (8)43:00 (8)43:41 (7)45:04 (8)
GIMNAZIJA VIČ05:26 (6)01:59 (5)04:11 (10)02:11 (9)04:02 (4)00:49 (7)11:11 (10)02:20 (4)01:05 (6)01:07 (9)00:42 (6)02:23 (9)02:26 (9)01:42 (7)01:26 (4)00:41 (6)01:23 (9)
9Lucijan ČERNE59:48+31:0616:06 (9)17:58 (9)19:30 (9)21:33 (9)25:17 (9)26:30 (9)33:40 (9)36:17 (9)37:31 (9)44:45 (9)45:41 (9)47:44 (9)49:56 (9)51:19 (9)53:34 (9)54:16 (9)59:48 (9)
SREDNJA LESARSKA ŠOLA LJUBLJANA16:06 (9)01:52 (4)01:32 (6)02:03 (7)03:44 (3)01:13 (10)07:10 (3)02:37 (8)01:14 (9)07:14 (10)00:56 (8)02:03 (5)02:12 (6)01:23 (4)02:15 (9)00:42 (7)05:32 (10)
10Jan Martin DOBRE62:24+33:4218:36 (10)21:34 (10)25:01 (10)27:12 (10)32:36 (10)33:12 (10)42:40 (10)46:28 (10)48:05 (10)48:53 (10)50:47 (10)53:49 (10)55:43 (10)57:31 (10)60:37 (10)61:25 (10)62:24 (10)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA18:36 (10)02:58 (9)03:27 (9)02:11 (9)05:24 (9)00:36 (5)09:28 (8)03:48 (10)01:37 (10)00:48 (4)01:54 (9)03:02 (10)01:54 (5)01:48 (9)03:06 (10)00:48 (9)00:59 (2)
Tilen BABIČ+-29:18 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jurij STREHAR+-29:18 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)