Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Azimut, , 8. 10. 2015
Kategorija: Dijakinje D

NIme / klubČasZaostanekS-4040-4242-4343-4949-4444-3838-3333-4141-3939-F
1Anja HUMAR28:11+00:0003:40 (2)05:26 (2)06:28 (2)11:33 (1)19:49 (1)22:46 (1)23:34 (1)25:14 (1)26:34 (1)28:11 (1)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA03:40 (2)01:46 (2)01:02 (1)05:05 (2)08:16 (1)02:57 (1)00:48 (2)01:40 (15)01:20 (9)01:37 (1)
2Brina FOŠKI29:32+01:2104:18 (6)06:19 (5)07:32 (5)12:33 (4)21:30 (2)24:46 (2)25:35 (2)26:32 (2)27:44 (2)29:32 (2)
GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA 04:18 (6)02:01 (4)01:13 (3)05:01 (1)08:57 (2)03:16 (4)00:49 (3)00:57 (2)01:12 (7)01:48 (4)
3Lara GANTAR30:56+02:4503:22 (1)05:08 (1)06:20 (1)11:34 (2)22:12 (3)26:19 (3)27:12 (3)28:20 (3)29:14 (3)30:56 (3)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA03:22 (1)01:46 (2)01:12 (2)05:14 (3)10:38 (5)04:07 (6)00:53 (5)01:08 (5)00:54 (1)01:42 (2)
4Polona JEZERŠEK31:23+03:1203:41 (3)05:37 (3)07:02 (3)12:26 (3)23:25 (4)26:39 (4)27:26 (4)28:22 (4)29:23 (4)31:23 (4)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA03:41 (3)01:56 (3)01:25 (8)05:24 (4)10:59 (7)03:14 (3)00:47 (1)00:56 (1)01:01 (2)02:00 (9)
5Monika RAVNIKAR32:00+03:4903:53 (4)06:00 (4)07:19 (4)13:10 (5)23:26 (5)26:53 (5)27:52 (5)29:02 (5)30:09 (5)32:00 (5)
GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK03:53 (4)02:07 (7)01:19 (6)05:51 (5)10:16 (3)03:27 (5)00:59 (10)01:10 (7)01:07 (3)01:51 (5)
6Klara JAMŠEK33:26+05:1504:23 (7)06:31 (6)07:48 (6)13:56 (6)24:33 (6)27:45 (6)28:49 (6)29:53 (6)31:18 (6)33:26 (6)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA04:23 (7)02:08 (8)01:17 (4)06:08 (7)10:37 (4)03:12 (2)01:04 (13)01:04 (4)01:25 (12)02:08 (16)
7Tinkara KREFT37:10+08:5904:30 (9)07:22 (9)08:59 (10)15:33 (8)26:32 (7)30:52 (7)32:00 (7)33:17 (7)34:45 (7)37:10 (7)
GIMNAZIJA VIČ04:30 (9)02:52 (18)01:37 (13)06:34 (10)10:59 (7)04:20 (8)01:08 (15)01:17 (12)01:28 (13)02:25 (19)
8Ana ŠALAMUN37:35+09:2406:24 (16)08:47 (14)10:17 (14)16:10 (11)27:18 (9)32:01 (9)33:08 (9)34:19 (9)35:28 (8)37:35 (8)
GIMNAZIJA LEDINA06:24 (16)02:23 (10)01:30 (12)05:53 (6)11:08 (9)04:43 (13)01:07 (14)01:11 (8)01:09 (4)02:07 (14)
9Patricija PRIMOŽIČ37:42+09:3104:12 (5)06:58 (7)08:19 (7)14:52 (7)26:59 (8)31:49 (8)32:51 (8)34:05 (8)35:37 (9)37:42 (9)
GIMNAZIJA MOSTE, Ljubljana04:12 (5)02:46 (15)01:21 (7)06:33 (9)12:07 (12)04:50 (15)01:02 (11)01:14 (11)01:32 (14)02:05 (12)
10Mihala KORELC38:15+10:0404:24 (8)07:08 (8)08:50 (8)16:09 (10)28:13 (10)32:22 (10)33:20 (10)34:42 (10)36:17 (10)38:15 (11)
GIMNAZIJA LEDINA04:24 (8)02:44 (14)01:42 (17)07:19 (13)12:04 (11)04:09 (7)00:58 (8)01:22 (13)01:35 (16)01:58 (8)
11Nika POLJANŠEK38:52+10:4105:25 (13)07:30 (11)09:08 (11)16:51 (12)28:25 (11)32:54 (11)33:51 (11)35:32 (11)36:42 (11)38:52 (12)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA05:25 (13)02:05 (6)01:38 (14)07:43 (14)11:34 (10)04:29 (10)00:57 (7)01:41 (16)01:10 (5)02:10 (17)
12Julija FERENC39:51+11:4004:59 (11)07:51 (12)09:32 (12)15:56 (9)29:38 (12)34:09 (12)35:04 (12)36:13 (12)37:46 (12)39:51 (13)
GIMNAZIJA LEDINA04:59 (11)02:52 (18)01:41 (16)06:24 (8)13:42 (14)04:31 (11)00:55 (6)01:09 (6)01:33 (15)02:05 (12)
13Katarina KUŠAR43:43+15:3205:38 (14)09:36 (18)11:35 (18)19:53 (15)33:48 (13)38:14 (13)39:07 (13)40:21 (13)41:46 (13)43:43 (14)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA05:38 (14)03:58 (19)01:59 (19)08:18 (15)13:55 (15)04:26 (9)00:53 (5)01:14 (11)01:25 (12)01:57 (7)
14Pia Dobravec45:20+17:0908:30 (21)10:34 (19)12:45 (19)19:47 (14)34:43 (14)39:39 (14)40:38 (14)42:05 (14)43:19 (14)45:20 (15)
GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA08:30 (21)02:04 (5)02:11 (20)07:02 (11)14:56 (17)04:56 (16)00:59 (10)01:27 (14)01:14 (8)02:01 (10)
15Julija SOVDAT49:29+21:1807:01 (19)09:29 (17)10:55 (17)23:04 (16)35:23 (15)41:23 (15)42:34 (15)45:21 (15)47:21 (15)49:29 (16)
GIMNAZIJA TOLMIN07:01 (19)02:28 (11)01:26 (9)12:09 (17)12:19 (13)06:00 (18)01:11 (17)02:47 (19)02:00 (18)02:08 (16)
16Nuša GERBEC50:22+22:1104:52 (10)07:24 (10)08:52 (9)28:11 (20)39:11 (17)44:32 (17)45:41 (16)46:54 (16)48:15 (16)50:22 (17)
GIMNAZIJA TOLMIN04:52 (10)02:32 (12)01:28 (10)19:19 (20)11:00 (8)05:21 (17)01:09 (16)01:13 (9)01:21 (10)02:07 (14)
17Tina BENČIK52:04+23:5305:55 (15)11:35 (20)13:16 (20)23:55 (17)38:03 (16)44:06 (16)45:52 (17)47:51 (17)49:45 (17)52:04 (18)
GIMNAZIJA TOLMIN05:55 (15)05:40 (20)01:41 (16)10:39 (16)14:08 (16)06:03 (19)01:46 (19)01:59 (18)01:54 (17)02:19 (18)
18Daša HAREJ54:35+26:2405:03 (12)07:52 (13)09:46 (13)17:04 (13)44:56 (19)49:30 (19)50:33 (19)51:31 (18)52:43 (18)54:35 (19)
GIMNAZIJA NOVA GORICA05:03 (12)02:49 (16)01:54 (18)07:18 (12)27:52 (20)04:34 (12)01:03 (12)00:58 (3)01:12 (7)01:52 (6)
19Mija ŠULIN57:23+29:1206:45 (18)09:00 (15)10:30 (15)25:01 (18)41:47 (18)46:31 (18)48:21 (18)52:33 (19)54:53 (19)57:23 (20)
GIMNAZIJA TOLMIN06:45 (18)02:15 (9)01:30 (12)14:31 (18)16:46 (18)04:44 (14)01:50 (20)04:12 (20)02:20 (19)02:30 (20)
20Ota ČERNE59:43+31:3206:39 (17)09:20 (16)10:39 (16)27:49 (19)45:47 (20)51:56 (20)53:09 (20)54:53 (20)57:57 (20)59:43 (21)
BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO06:39 (17)02:41 (13)01:19 (6)17:10 (19)17:58 (19)06:09 (20)01:13 (18)01:44 (17)03:04 (20)01:46 (3)
Lucija ŠUŠTERŠIČ+-29:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tinkara TOPLAK38:01+09:5007:17 (20) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)38:01 (10)
ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA07:17 (20)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)38:01 (21)
Kristina URŠIČ+-29:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Kaja ŠKERELJ+-29:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Zarja DREMEL+-29:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Klara ROZMAN+-29:49 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)