Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP šolsko - srednja

Orientacijski klub Azimut, , 8. 10. 2015
Kategorija: Učenci A

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3232-3333-3434-F
1Luka SELJAK07:56+00:0001:39 (3)03:02 (1)05:22 (2)06:18 (1)07:56 (1)
OSNOVNA ŠOLA CERKLJE NA GORENJSKEM01:39 (3)01:23 (1)02:20 (6)00:56 (8)01:38 (7)
2Gašper ZGONEC08:03+00:0701:28 (1)03:30 (2)05:45 (3)06:35 (2)08:03 (2)
OŠ KAŠELJ01:28 (1)02:02 (2)02:15 (3)00:50 (2)01:28 (4)
3Denis GREGORC08:27+00:3101:41 (4)04:05 (3)06:27 (5)07:16 (4)08:27 (3)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE01:41 (4)02:24 (5)02:22 (7)00:49 (1)01:11 (1)
4Tilen ZUPAN08:53+00:5701:29 (2)04:11 (4)06:18 (4)07:13 (3)08:53 (4)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE01:29 (2)02:42 (8)02:07 (2)00:55 (6)01:40 (8)
5Nejc TURK09:01+01:0501:43 (5)04:16 (5)06:32 (6)07:28 (5)09:01 (5)
OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE01:43 (5)02:33 (7)02:16 (4)00:56 (8)01:33 (6)
6Valentin KAVČIČ13:00+05:0402:02 (7)04:53 (7)10:21 (7)11:13 (7)13:00 (7)
OSNOVNA ŠOLA IDRIJA02:02 (7)02:51 (10)05:28 (14)00:52 (3)01:47 (11)
7Andrej HRIBLJAN14:28+06:3202:41 (14)09:54 (14)12:00 (8)13:06 (9)14:28 (8)
OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA02:41 (14)07:13 (15)02:06 (1)01:06 (10)01:22 (2)
8Blaž ŠORLI CK15:28+07:3201:46 (6)10:25 (15)12:43 (10)13:37 (10)15:28 (9)
OŠ TOLMIN01:46 (6)08:39 (16)02:18 (5)00:54 (4)01:51 (12)
9Nace HUMAR15:49+07:5302:21 (10)07:14 (10)12:05 (9)13:00 (8)15:49 (10)
OSNOVNA ŠOLA VODICE02:21 (10)04:53 (13)04:51 (13)00:55 (6)02:49 (18)
10Matic RAJTER16:37+08:4106:27 (20)09:35 (13)13:38 (12)14:55 (12)16:37 (11)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 106:27 (20)03:08 (11)04:03 (9)01:17 (12)01:42 (9)
11Žan OBRAN18:13+10:1702:37 (11)04:56 (8)12:55 (11)14:20 (11)18:13 (12)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ02:37 (11)02:19 (4)07:59 (16)01:25 (14)03:53 (20)
12Črt VUKOVIČ19:41+11:4502:09 (9)07:17 (11)16:40 (14)18:09 (13)19:41 (13)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 102:09 (9)05:08 (14)09:23 (18)01:29 (16)01:32 (5)
13Mihael JOB25:14+17:1804:55 (18)07:41 (12)16:57 (15)22:33 (15)25:14 (14)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ04:55 (18)02:46 (9)09:16 (17)05:36 (20)02:41 (16)
14An PRIMOŽIČ26:09+18:1302:38 (12)13:39 (16)20:12 (16)21:33 (14)26:09 (15)
OSNOVNA ŠOLA CERKNO02:38 (12)11:01 (17)06:33 (15)01:21 (13)04:36 (21)
15Peter PLEVEL26:57+19:0103:33 (17)06:51 (9)23:32 (18)24:39 (16)26:57 (16)
OSNOVNA ŠOLA VODICE03:33 (17)03:18 (12)16:41 (22)01:07 (11)02:18 (14)
16Tadej BANKO28:27+20:3102:06 (8)19:13 (18)23:31 (17)25:51 (17)28:27 (17)
OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA02:06 (8)17:07 (19)04:18 (11)02:20 (18)02:36 (15)
17Matic ZUPAN30:47+22:5102:50 (15)23:51 (19)27:33 (19)29:02 (18)30:47 (18)
OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA02:50 (15)21:01 (21)03:42 (8)01:29 (16)01:45 (10)
18Blaž ŠORLI BD40:46+32:5005:51 (19)32:08 (22)36:27 (20)37:59 (20)40:46 (21)
OŠ TOLMIN05:51 (19)26:17 (22)04:19 (12)01:32 (17)02:47 (17)
19Samo VALAND50:37+42:4113:37 (21)31:46 (21)47:41 (22)48:39 (21)50:37 (22)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 113:37 (21)18:09 (20)15:55 (21)00:58 (9)01:58 (13)
Erik CIZERL34:40+26:4403:23 (16)16:24 (17) (N/A)31:41 (19)34:40 (19)
OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ03:23 (16)13:01 (18)00:00 (N/A)31:41 (21)02:59 (19)
Anej HREN09:42+01:46 (N/A) (N/A)04:18 (1)08:16 (6)09:42 (6)
OSNOVNA ŠOLA TABOR 100:00 (N/A)00:00 (N/A)04:18 (11)03:58 (19)01:26 (3)
Tine PAGON34:42+26:4602:40 (13)04:53 (7)16:15 (13) (N/A)34:42 (20)
OŠ TOLMIN02:40 (13)02:13 (3)11:22 (19)00:00 (N/A)34:42 (22)
Kevin  HVALA56:48+48:5224:35 (22)27:07 (20)38:38 (21) (N/A)56:48 (23)
OŠ TOLMIN24:35 (22)02:32 (6)11:31 (20)00:00 (N/A)56:48 (23)